Plex Media Server - en to et translation catalogue (963 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
et: "{1}" palus lõpetada taasesituse sellest serverist. Seade võib olla hõivatud, taaskäivitumas või hoolduses. Proovi mõne minuti pärast uuesti.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
et: "{1}" palus lõpetada taasesituse sellest serverist: {2}

en: 'agent' is missing or invalid
et: "agent" puudub või on kehtetu

en: 1.5 Mbps (480p)
et: 1,5 Mbps (480p)

en: 3 Mbps (720p)
et: 3 Mb / s (720p)

en: 3 latest episodes
et: 3 uusimat episoodi

en: 5 latest episodes
et: 5 uusimat episoodi

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
et: Komadega eraldatud URL-ide loend (http või https), mis on avaldatud plex.tv-le serveri avastamiseks.

en: A global path to music videos for all music libraries.
et: Üldine tee muusikavideotele kõigi muusikakogude jaoks.

en: A server restart is required for a change to take effect.
et: Muudatuse jõustamiseks tuleb server taaskäivitada.

en: A unique identifier for the machine
et: Masina unikaalne tuvastaja

en: Absolute numbering
et: Absoluutne numeratsioon

en: Account default
et: Konto vaikeväärtus

en: Actor
et: Näitleja

[ctx: Actor]
en: More with {1}
et: Rohkem esitajaga {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
et: {1} popimad filmid

en: Actors
et: Näitlejad

en: Ad detection
et: Reklaami tuvastamine

en: Add Plex Media Server and System memory use for Debug Logging
et: Lisa Plex Media Server ja süsteemi mälu kasutamine silumislogimiseks

en: Adding to Library
et: Meediakogusse lisamine

en: Adding {1}
et: {1} lisamine

en: Admin Terminated Playback.
et: Administraator katkestas esituse.

en: After a day
et: Päeva pärast

en: After a month
et: Kuu aja pärast

en: After a week
et: Nädala pärast

en: Airing
et: Eetris

en: Airing did not start at the required time
et: Saade ei alanud nõutaval ajal

en: Airing order
et: Tellimuse täitmine

en: Airing was not high enough quality
et: Saade ei olnud eetris nõutava kvaliteediga

en: Airing was not on the required channel
et: Saade ei olnud eetris nõutaval kanalil

en: Airings
et: Linastused

en: Album Art
et: Kaanepilt

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Album Collection
et: Albumi kogumik

en: Album Decade
et: Albumi kümnend

en: Album Format
et: Albumi formaat

en: Album Genre
et: Albumi žanr

en: Album Last Played
et: Viimati kuulatud album

en: Album Mood
et: Albumi meeleolu

en: Album Plays
et: Albumi esitused

en: Album Rating
et: Albumi hinnang

en: Album Reviews and Critic Ratings
et: Albumi ülevaated ja kriitiku hinded

en: Album Source
et: Albumi allikas

en: Album Style
et: Albumi stiil

en: Album Title
et: Albumi pealkiri

en: Album sorting
et: Albumi järjestus

en: Albums
et: Albumid

en: Algorithm to use when performing HDR tone mapping.
et: HDR värvikaardistamisel kasutatav algorütm.

en: All
et: Kõik

en: All Artists
et: Kõik esitajad

en: All Channels
et: Kõik kanalid

en: All Episodes
et: Kõik episoodid

en: All Movies
et: Kõik filmid

en: All Photos
et: Kõik fotod

en: All Podcasts
et: Kõik podcastid

en: All Shared
et: Kõik jagatud

en: All Shows
et: Kõik näited

en: All episodes
et: Kõik episoodid

en: All movies
et: Kõik filmid

en: All {1}
et: Kõik {1}

en: All {1} Events
et: Kõik {1} sündmused

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
et: Luba kinotreilerite esitamine enne meediakogu faili.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
et: Luba logides Plexi meediaserveri tokenid

en: Allow media deletion
et: Luba meedia kustutamine

en: Allow partial airings
et: Luba osalised linastused

en: Allow this server to send events to external services.
et: Luba sellel serveril saata sündmusi välisteenustele.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
et: Luba sellel serveril saata teateid mobiilseisse seadmeisse. Märkus: Teated saadetakse Plex teenuste kaudu. Need on seotud sinu kontoga ja mõned neist võivad sisaldada infot sinu meediakogu kohta.

en: Alphabetical
et: Tähestikuline

en: Always
et: Alati

en: Always enabled
et: Alati lubatud

en: Always the server admin user
et: Alati serveri administraatorkasutaja

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
et: Sekundite hulk, mis säilitatakse enne transkodeeritud failide lõikude kärpimist.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
et: Sekundite hulk, mis säilitatakse enne transkodeeri kiirendamist.

en: Amount of saturation to apply when tone mapping on Windows with an Intel device (0.0 - 10.0).
et: Windowsis Inteli seadmega värvikaardistusel rakendatav küllastusaste (0,0–10,0).

en: An error occurred
et: Tekkis tõrge

en: An error occurred while postprocessing the download
et: Allalaadimise järeltöötlusel ilmnes viga

en: An error occurred while postprocessing the recording
et: Salvestise järeltöötlemisel tekkis viga

en: An unexpected error occurred
et: Tekkis ootamatu tõrge

en: An unknown error occurred
et: Ilmnes tundmatu viga

en: Analyze audio tracks for loudness
et: Analüüsi heliribasi helitugevuse arvutamiseks

en: Analyzing media bundles
et: Meediumipakettide analüüsimine

en: Analyzing metadata bundles
et: Metaandmepakettide analüüsimine

en: Any
et: Mistahes

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Rakendus nõuab põletatud subtiitreid ja selleks on vajalik video konvertimine.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Konteiner ei ole analüüsi jaoks saadaval.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Otseesitus on keelatud.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Põimitud subtiitrid tuleb otseesituseks eemaldada.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Element nõuab valitud subtiitri voo teisendamist.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. {1} protokolli kasutamiseks tuleb failid konvertida.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Kõigi osade valimisel nõuab mitmeosaline meedium konvertimist.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Otseesituse profiil protokollile {1} konteineriga {2} kasutades koodekit {3} puudub.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
et: Üksuse otseesitus rakenduses pole võimalik. Otseesituse profiili fotole {1} pole.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Video otseesituse profiil protokollile {1} konteineriga {2} kasutades videokoodekit {3} puudub.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
et: Üksuse otseesitus rakenduses pole võimalik. Video otseesituse profiil protokollile {1} konteineriga {2} kasutades videokoodekit {3}, audiokoodekit {4}, ja subtiitrikoodekit {5} puudub.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
et: Üksuse otseesitus rakenduses pole võimalik. Video otseesituse profiil protokollile {1} konteineriga {2} kasutades videokoodekit {3} ja audiokoodekit {4} puudub.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Mittevalitud põimitud subtiitrite voo {1} otseesitus ei õnnestu.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Valitud  heliriba ei ole esimene ja rakendus ei saa otseseesitusel heliribasi valida.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Valitud põimitud subtiitri voog ei ole esimene põimitud subtiitrite voog.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Valitud põimitud subtiitrite voog tuleb lahti pakkida.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Valitud lahtipakitud subtiitri voo otsesitus ei õnnestu.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
et: Rakendus ei saa otse selle üksuse esitamist. Valitud külgkorviga subtiitrivoog peab olema sisse lülitatud.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
et: Rakendusel pole selle üksuse otseesitus võimalik. Valitud subtiitrite voog tuleb segmentida.

en: April
et: Aprill

en: Artist
et: Esitaja

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
et: Veel {1} albumeid

[ctx: Artist]
en: More by {1}
et: Rohkem esitajalt {1}

en: Artist Bios
et: Esitaja elulood

en: Artist Collection
et: Esitaja kogumik

en: Artist Country
et: Esitaja riik

en: Artist Genre
et: Esitaja žanr

en: Artist Mood
et: Esitaja meeleolu

[ctx: Artist Radio]
en: {1} Radio
et: {1} Raadio

en: Artist Rating
et: Esitaja hinnang

en: Artist Style
et: Esitaja stiil

en: Artist Title
et: Esitaja pealkiri

en: Artists
et: Esitaja

en: Artists You Might Like
et: Esitajad , kes võiksid meeldida

en: Artists on Tour
et: Tuuritavad esitajad

en: Ask me
et: Küsi mult

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
et: Küsi väliste kõvaketaste jaoks sisselogimise võimalust

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files.
et: Õrita reklaame automaatselt tuvastada ja salvestistelt eemaldada.  See protsess võib võtta kaua aega ja põhjustada suurt CPU kasutust.  „Tuvasta ja kustuta reklaamid” kustutab tuvastatud reklaamid  videofailidest.

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files. 'Detect commercials and mark for skip' will leave the video files intact.
et: Ürita reklaame automaatselt tuvastada ja salvestistelt eemaldada.  See protsess võib võtta kaua aega ja põhjustada suurt CPU kasutust.  „Tuvasta ja kustuta reklaamid” kustutab tuvastatud reklaamid videofailidest.  „Tuvasta reklaamid ja märgi vahelejätmiseks” jätab videofailid puutumata.

en: Audience Rating
et: Sihtrühma hinnang

en: Audio Language
et: Heli keel

en: Augmenting metadata
et: Metaandmete laiendamine

en: Auto
et: Automaatne

en: Auto-select subtitle mode
et:  Subtiitri režiimi automaatne valimine

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic Tags
et: Automaatsed märksõnad

en: Automatically during scheduled maintenance
et: Ajutine hooldus automaatselt

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
et: Rohkem loendis {1}

en: Background transcoding x264 preset
et: Tausta ümberkodeerimine x264 eelseadistatud

en: Backing up database
et: Andmebaasi varundamine

en: Backup Database
et: Varunda andmebaas

en: Backup database every three days
et: Tee andmebaasist varukoopia iga kolme päeva tagant

en: Backup directory
et: Varukoopia asukoht

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Both Plex Music and Local Files
et: Plex muusika ja kohalikud failid

en: Browse
et: Sirvi

en: Browse All
et: Sirvi kõiki

en: By Album
et: Album

en: By Cluster
et: Klaster

en: By Collection
et: Kogumik

en: By Content Rating
et: Sisu reiting

en: By Country
et: Riik

en: By Decade
et: Kümnend

en: By Director
et: Režissöör

en: By First Letter
et: Esitäht

en: By Folder
et: Kataloog

en: By Genre
et: Žanr

en: By Rating
et: Reiting

en: By Resolution
et: Videolahutus

en: By Starring Actor
et: Peaosatäitja

en: By Year
et: Aasta

en: By name
et: Nimi

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
et: Ebapiisav CPU võimsus konvertimiseks.

en: Camera Make
et: Kaamera tüüp

en: Camera Model
et: Kaamera mudel

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
et: Seda üksust ei saa teisendada. Rakendust {1} {2} '{3}' ei leitud.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
et: Seda üksust ei saa teisendada. Rakenduse profiilis ei leidu konversiooni heli- ja videokooderit.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
et: Seda üksust ei saa teisendada. Protokollile ei leitud konversiooniprofiili {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
et: Selle üksuse otseesitus pole võimalik. Nõutav ribalaius pole teada ning saadaval on ainult {2} kbps.

en: Cannot record airing in the past
et: Lõppenud saadet ei saa salvestada

en: Categories
et: Kategooriad

en: Channel
et: Kanal

en: Channel {1}
et: Kanal {1}

en: Chapter
et: Peatükk

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
et: Peatükkide pisipildid pakuvad toetatud rakendustes pilte peatüki vaates. Nende loomine võib kesta kaua ja nõuda täiendavat kettaruumi.

en: Chapter {1}
et: Peatükk {1}

en: Checking files
et: Failide kontroll

en: Choose Cinema Trailers from
et: Hangi filmitreilereid

en: Choose how quickly episodes are removed after the server admin has watched them.
et: Vali, kui kiiresti episoodid eemaldatakse pärast seda, kui serveri administraator on neid vaadanud.

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
et: Vali, kui kiiresti episoodid eemaldatakse, kui need ei vasta enam allalaadimiskriteeriumidele.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
et: Valige salvestatavate saadete minimaalne lahutus.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
et: Vali, kas salvestus võib alata juba pooleliolevate lindistuste puhul.

en: Choose whether to display seasons.
et: Vali, kas hooajad kuvatakse.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
et: Vali, kas piirata salvestamine kindla kellaajaga.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
et: Vali, kas piirata salvestamine konkreetse kanaliga.

en: Cleaning Bundles
et: Meediapakettide puhastamine

en: Cleaning bundles
et: Meediapakettide puhastamine

en: Client stopped playback.
et: Klient peatas esituse.

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
et: DLNA serveri kliendipõhised seaded.

en: Collection
et: Kogumik

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
et: {1} kogumik

en: Collection Mode
et: Kogumikurežiim

en: Collection order
et: Kogumiku järjestus

en: Collections
et: Kogumikud

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
et: Komadega eraldatud IP-aadresside loend või IP-aadresside/võrgumaskide kirjed nende võrkude jaoks, millel on lubatud juurdepääs Plex meediaserverisse sisselogimata. Kui server on välja logitud ja see väärtus on määratud, on lubatud ainult localhost ja selles loendis leiduvad aadressid.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
et: Komadega eraldatud loend nende võrkude IP-aadressidest või IP / netmaski kirjetest, mida ribalaiuse piirangute jõustamisel peetakse kohalikku võrku kuuluvaks. Kui need parameetrid on seatud, loetakse kõik muud IP-aadressid välisvõrgus olevateks ja nende suhtes kehtivad välise võrgu ribalaiuse piirangud. Tühjaks jäädes loetakse kohalikus võrgus olevaks ainult serveri alamvõrk.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
et: Komaga eraldatud nimekiri stringidest, mida pealkirju sorteerides käsitletakse artiklitena. Muudatuse jõustumiseks on vaja serveri taaskäivitamist.

en: Compilations
et: Kogumikud

en: Computing best lineup
et: Parimate rivistuste arvutamine

en: Concerts
et: Kontserdid

en: Connection is on WAN and limit is set
et: Ühendus on WAN-võrgus ja piirang on seatud

en: Content Rating
et: Sisu hinnang

en: Continue Listening
et: Jätka kuulamist

en: Continue Watching
et: Jätka vaatamist

en: Conversion encoder or decoder not found.
et: Konvertimiseks vajalikku enkooderit/dekooderit ei leitud.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
et: Konversioon ebaõnnestus. Nõutavat koodekit ei leitud ega installitud.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
et: Konvertimine nurjus. Transkooder väljus vea tõttu.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
et: Konvertimine nurjus. Transkooderi käivitumine nurjus.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
et: Konvertimine nurjus. Transkooderi töö jooksis kokku.

en: Convert video while recording
et: Video teisendamine salvestamise ajal

en: Converted files cannot be written to the server's disk
et: Konverteeritud faile ei saa kirjutada serveri kettale

en: Could not communicate with device
et: Seadmega ei õnnestunud suhelda

en: Could not move downloaded media to destination
et: Allalaetud meediumi sihtkohta liigutamine nurjus

en: Could not move recorded media to destination
et: Salvestatud meediumi sihtkohta liigutamine nurjus

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
et: Kanali häälestumine nurjus. Kontrolli antenni või tuunerit.

en: Country
et: Riik

en: Create a backup copy of the server's database in the configured backup directory
et: Loo serveri andmebaasist varukoopia selleks määratud kataloogi

en: Credits markers can be generated locally and/or retrieved via an online database. Online markers may not always exist, if this preference is set to 'both' then any locally detected markers are submitted anonymously back to the online database for future use.
et: Lõputiitri märgiseid saab luua kohapeal ja/või tuua veebiandmebaasist. Veebimärgised ei pruugi alati olemas olla, kui see eelistus on seatud 'mõlemale', siis kõik kohapeal tuvastatud märgised esitatakse anonüümselt tagasi veebiandmebaasi tulevikuks kasutamiseks.

en: Critic Rating
et: Kriitiku hinne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom certificate domain
et: Kohandatud sertifikaadi domeen

en: Custom certificate encryption key
et: Kohandatud sertifikaadi krüpteerimisvõti

en: Custom certificate location
et: Kohandatud sertifikaadi asukoht

en: Custom server access URLs
et: Serveri kohandatud juurdepääsu URL-id

en: DLNA client preferences
et: DLNA kliendi eelistused

en: DLNA default protocol info
et: DLNA vaikeprotokolli info

en: DLNA media renderer discovery interval
et: DLNA meediarenderdaja otsinguintervall

en: DLNA server announcement lease time
et: DLNA serveri teate lease aeg

en: DLNA server description icons
et: DLNA serveri kirjelduse ikoonid

en: DLNA server logging level
et: DLNA serveri logimisaste

en: DLNA server timeline reporting
et: DLNA serveri ajakava teavitamine

en: DVD order
et: DVD tellimus

en: DVR Schedule
et: DVR ajakava

en: Database
et: Andmebaas

en: Database Cache Size (MB)
et: Andmebaasi vahemälu suurus (MB)

en: Database error retrieving sync data
et: Andmebaasi vigan sünkroonimisandmete allalaadimisel

en: Date Added
et: Lisamise kuupäev

en: Date Album Added
et: Album lisatud

en: Date Artist Added
et: Esitaja lisamise kuupäev

en: Date Episode Added
et: Episoodi lisamise kuupäev

en: Date Played
et: Esitatud

en: Date Rated
et: Hindamise kuupäev

en: Date Shared
et: Jagamise kuupäev

en: Date Show Added
et: Seriaali lisamise kuupäev

en: Date Taken
et: Salvestamise kuupäev

en: Date Viewed
et: Vaatamise kuupäev

en: Debug logging enables additional detail in the log files and is helpful in diagnosing problems.
et: Silumislogimine võimaldab logifailides lisadetailide kuvamist ja on abiks probleemide diagnoosimisel.

en: Dec
et: Dets

en: Decade
et: Aastakümme

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
et: {1} pildid

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
et: Parimad albumid kümnendilt {1}

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
et: {1} videod

[ctx: Decade]
en: {1}s Radio
et: {1}s raadiot

en: Decade Radio
et: Kümnendiraadio

en: December
et: Detsember

en: Decide whether to use end credits markers to determine the 'watched' state of video items. When markers are not available the selected threshold percentage will be used.
et: Otsusta, kas kasutada lõputiitrite märgiseid, et määrata videosisu "vaadatud" olek. Kui märgised pole saadaval, kasutatakse valitud läviprotsenti.

en: Default
et: Vaikeväärtus

en: Default container
et: Vaikekonteiner

en: Delete downloaded episodes
et: Kustuta allalaetud episoodid

en: Delete episodes after playing
et: Kustuta episoodid pärast vaatamist

en: Deleting Library
et: Meediakogu kustutamine

en: Deleting section {1}
et: Sektsiooni {1} kustutamine

en: Deleting {1} media bundles
et: {1} meediapaketi kustutamine

en: Deleting {1} metadata bundles
et: {1} metaandmepaketi kustutamine

en: Demos
et: Demod

en: Detect and delete commercials
et: Tuvasta ja kustuta reklaamid

en: Detect commercials
et: Tuvasta reklaamid

en: Detect commercials and mark for skip
et: Tuvasta reklaamid ja märgi vahele jätmiseks

en: Detect credits and allow credits skipping for items in this library when enabled in server settings.
et: Kui serveri sätetes lubatud, tuvasta lõputiitrid ja luba nende vahele jätmine kõigile selle meediakogu üksustele.

en: Detect intros and allow intro skipping for items in this library when enabled in server settings.
et: Kui serveri sätetes lubatud, tuvasta introd ja luba nende vahele jätmine kõigile selle meediakogu üksustele.

en: Detecting intros
et: Introde tuvastamine

en: Detects movie and episode ads.
et: Tuvastab filmi ja episoodi reklaamid.

en: Detects movie and episode end credits.
et: Tuvastab filmi ja episoodi lõputiitrid.

en: Detects show intros, exposing the 'Skip Intro' button in clients.
et: Tuvastab saate või episoodi introd ja kuvab nupu „Jäta intro vahele”.

en: Device
et: Seade

en: Diagnostics mode
et: Diagnostika režiim

en: Direct play OK.
et: Otseesitus on võimalik.

en: Direct play not available; Conversion OK.
et: Otseesitus pole võimalik, konvertimine on võimalik.

en: Director
et: Režissöör

[ctx: Director]
en: More by {1}
et: Rohkem esitajalt {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
et: {1} popimad filmid

en: Directors
et: Lavastajad

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
et: Transkooderi ajutiste failide asukoht

en: Disable video stream transcoding
et: Keela videovoo transkoodimine

en: Disabled
et: Keelatud

en: Discovery Radio
et: Avastusraadio

en: Display notifications
et: Kuva teateid

en: Display notifications when updating libraries.
et: Kuva teateid meediakogude uuendamisel.

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
et: Plex.tv jaoks avaldatav domeeninimi kaardistatud porti kasutades; peab sobima kohandatud sertifikaadi faili nimega.

en: Download
et: Lae alla

en: Download was not high enough quality
et: Allalaadimine ei olnud piisavalt kõrge kvaliteediga

en: Downloaded {1} airings
et: Laeti {1} linastust

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Downloading Subtitle
et: Subtiitrite allalaadimine

en: Downloading new data
et: Uute andmete allalaadimine

en: Downloads not allowed
et: Allalaadimine pole lubatud

en: Duplicate
et: Duplikaat

en: Duplicates
et: Koopiad

en: Duration
et: Pikkus

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
et: Kestus minutites, kui transkodeeritakse teadmata kestusega faili.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
et: DLNA serveri SSDP teate lease aeg sekundites.

en: Embedded Tags
et: Põimitud sildid

en: Empty trash automatically after every scan
et: Tühjenda prügikast automaatselt pärast igat skaneeringut

en: Enable Cinema Trailers
et: Luba kinotreilerid

en: Enable HDR tone mapping
et: Luba HDR värvikaardistus

en: Enable HEVC Optimization (experimental)
et: Luba HEVC optimeerimine (katseline)

en: Enable Plex Media Server debug logging
et: Luba Plexi meediaserveril silumisrežiimi logimine

en: Enable Plex Media Server verbose logging
et: Luba Plexi meediaserveri mahukas logimine

en: Enable credits detection
et: Luba lõputiitrite tuvastamine

en: Enable iTunes plugin
et: Luba iTunes plugin

en: Enable intro detection
et: Luba intro tuvastamine

en: Enable local network discovery (GDM)
et: Luba kohaliku võrgu avastamine (GDM)

en: Enable server support for IPv6
et: Luba IPv6 toetus serveris

en: Enable smart shuffling on artists and smart music playlists
et: Luba nutikas segamine esitajate ja nutikate muusika pleilistide puhul

en: Enable the DLNA server
et: Luba DLNA server

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
et: Luba DLNA serveril teavitada video esitamisaktiivsuse jaoks ajakava.

en: Enable transcoding using the HEVC codec if it is supported by the client.
et: Luba transkoodimine HEVC koodeki abil, kui klient seda toetab.

en: Enable video preview thumbnails
et: Luba video eelvaate pisipildid

en: Encountered network error while grabbing media
et: Meedia haaramisel ilmnes võrguviga

en: Enhanced Guide
et: Täiustatud saatekava

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
et: Sisesta filmieelse video täielik tee. Kui sisestada komaga eraldatult mitu rada, esitatakse videod järjest. Kui mitu rada on eraldatud semikooloniga, valitakse loendist juhuslikult üks video.

en: Episode
et: Episood

en: Episode Plays
et: Episoodi esitatakse

en: Episode Rating
et: Episoodi hinnang

en: Episode Title
et: Episoodi pealkiri

en: Episode ordering
et: Episoodi tellimine

en: Episode sorting
et: Episoodide järjestus

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
et: Episood {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
et: Episood {1}

en: Episodes
et: Episoodid

en: Episodes added in the past 3 days
et: Viimase 3 päeva jooksul lisatud episoodid

en: Episodes added in the past 30 days
et: Viimase 30 päeva jooksul lisatud episoodid

en: Episodes added in the past 7 days
et: Viimase 7 päeva jooksul lisatud episoodid

en: Error communicating with provider
et: Viga suhtluses teenusepakkujaga

en: Error creating DVR
et: Viga DVR-i loomisel

en: Exposure
et: Säri

en: External
et: Väline

en: External network total upload limit (kbps)
et: Võrgu üldine üleslaadimise piirang (kbps)

en: Extras
et: Lisapalad

en: Failed to create generator for sync
et: Sünkroonimiseks generaatori loomine ebaõnnestus

en: Fast
et: Kiire

en: Faster
et: Kiiremini

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Feb
et: Veebr

en: February
et: Veebruar

en: File Size
et: Faili suurus

en: File contains DRM
et: Fail sisaldab DRM-i

en: File is missing
et: Fail puudub

en: File is unplayable.
et: Fail ei ole esitatav.

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
et: Faili ei saa esitada. Koodek pole analüüsi jaoks saadaval.

en: File size
et: Faili suurus

en: Find Lyrics
et: Otsi laulusõnad

en: Find extras
et: Otsi lisamaterjali

en: Find lyrics for tracks in this library automatically.
et: Otsi laulusõnad selle meediakogu lugudele automaatselt

en: Finding albums
et: Albumite otsimine

en: First Aired
et: Esmalt eetris

en: Folder Location
et: Kausta asukoht

en: Folders
et: Kataloogid

en: For all items
et: Kõigile

en: For recorded items
et: Salvestistele

en: Forced
et: Sunnitud

en: Friendly name
et: Sõbralik nimi

en: Generate ad markers for items in this library.
et: Loo selle meediakogu üksustele reklaamimärgised

en: Generate ad video markers
et: Loo reklaami videomarkerid

en: Generate chapter thumbnails
et: Loo peatüki pisipildid

en: Generate credits markers for this item.
et: Loo selle üksuse jaoks lõputiitrite markerid.

en: Generate credits video markers
et: Loo lõputiitrite videomarkerid

en: Generate intro video markers
et: Loo intro videomarkerid

en: Generate video preview thumbnails
et: Loo eelvaateks videotest pisipildid

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
et: Loo video eelvaate pisipilte, kui serveri seadetes on lubatud see praeguse meediakogu puhul.

en: Generating video chapter thumbnails
et: Video peatükkide pisipiltide loomine

en: Generating video preview thumbnails
et: Video eelvaate pisipiltide loomine

en: Genre
et: Žanr

[ctx: Genre]
en: More in {1}
et: Rohkem loendis {1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
et: {1} popimad filmid

[ctx: Genre]
en: {1} Radio
et: {1} raadio

en: Genre Radio
et: Žanriraadio

en: Genres
et: Žanrid

en: Getting ready...
et: Valmistumine...

en: Grabbing
et: Hankimine

en: Group albums by type
et: Rühmita albumid tüübi järgi

en: Group into LPs, EPs & Singles, Compilations, Live Albums, Demos and Remixes.
et: Rühmita LP-de, EP-de ja singlite, kogumike, kontsertalbumite, demode ja remiksidena.

en: Guide
et: Saatekava

en: HD only
et: Ainult HD

en: Has the user accepted the EULA
et: Kas kasutaja on lubanud EULA

en: Haven't played in {1} months
et: Pole esitatud {1} kuud

en: Haven't played in {1} years
et: Pole esitatud {1} aastat

en: Hide
et: Peida

en: Hide collections but show their items
et: Peida kogumikud, kuid kuva nende üksused

en: Hide for single-season series
et: Peida ühe hooajaga seriaalidel

en: Hide items in this collection
et: Peida selle kogumiku üksused

en: Hide items which are in collections
et: Peida kogumikesse kuuluvad üksused

en: Hide this collection but show its items
et: Peida see kogumik, kuid kuva selle üksused

en: High quality (30fps limit)
et: Kvaliteetne (30 k/s piirang)

en: Highest quality
et: Kõrgeim kvaliteet

en: Home
et: Kodu

en: Home Videos
et: Koduvideod

en: How the episodes are named on disk.
et: Kuidas episoodid on kettal nimetada.

en: How to sort the albums for an artist.
et: Kuidas järjestada esitaja albumeid.

en: How to sort the episodes for this show.
et: Selle sarja episoodide järjestamine.

en: How to sort the items in the collection.
et: Kuidas järjestada kogumiku üksusi.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
et: Seadmete serveri kirjelduse nõudmisel kuvatavad DLNA serveri ikoonid.

en: If available, enable use of HEVC while optimizing your media.
et: Võimalusel luba HEVC kasutamine oma meedia optimeerimise ajal.

en: In Progress
et: Käsil

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
et: Kaasa minu meediakogus asuvate filmide treilerid

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
et: Kaasa uute ja varsti kinno jõudvate filmide treilerid

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
et: Kaasa uute ja varsti Blu-ray'del väljaantavate filmide treilerid

en: Include extras with subtitles in Library language
et: Kaasa meediakogu keeles subtiitritega lisamaterjalid

en: Include music libraries in automatic updates
et: Lisa muusikakogud automaatsete uuenduste sekka

en: Include related content from shared libraries
et: Kaasa sarnane sisu jagatud meediakogudest

en: Include related external content
et: Kaasa väline seotud sisu

en: Include season premieres in Continue Watching
et: Kuva hooaegade esilinastused üksuses 'Jätka vaatamist'

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
et: Suurenda salvestamise kestust, lisades minuteid pärast aega saatekavas.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
et: Suurenda salvestamise kestust, lisades minuteid enne aega saatekavas.

en: Initializing
et: Initsialiseerimine

en: Invalid or missing file
et: Kehtetu või puuduv fail

en: Item Count
et: Üksuste arv

en: Jan
et: Jaan

en: January
et: Jaanuar

en: Jul
et: Juuli

en: July
et: Juuli

en: Jun
et: Juuni

en: June
et: Juuni

en: Keep
et: Hoia

en: Kids
et: Lastesaated

en: LAN Networks
et: LAN-võrgud

en: Label
et: Silt

[ctx: Label]
en: More from {1}
et: Rohkem esitajalt {1}

en: Labels
et: Plaadifirmad

en: Last Episode Date Added
et: Viimase episoodi lisamise kuupäev

en: Last Played
et: Viimati esitatud

en: Last Watched
et: Viimati vaadatud

en: Latest episode
et: Uusim episood

en: Launch jobs in debug mode
et: Käivita käsud silumisrežiimis

en: Launch plugins in debug mode
et: Käivita rakendused silumirežiimis

en: Lens
et: Objektiiv

en: Libraries
et: Meediakogud

en: Library
et: Meediakogu

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
et: Viimati lisatud - {1}

en: Library Playlists
et: Meediakogu esitusloendid

en: Library Radio
et: Meediakogu raadio

en: Library Sections
et: Meediakogu osad

en: Library default
et: Meediakogu vaikeväärtus

en: Library scan interval
et: Meediakogu skaneerimise intervall

en: Limit remote stream bitrate
et: Piira kaugvoo bitikiirust

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
et: Piira serveris samaaegselt transkodeeritavate videovoogude arvu.

en: Limit to airing time
et: Saate kellaaja piirang

en: Limit to channel
et: Kanali piirang

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
et: Piirab 'Jätka vaatamist' kuvatavate saadete arvu. Liiga kõrgeks seadmine võib mõjutada jõudlust.

en: Lineup is from a different provider.
et: Koosseis on teiselt sisupakkujalt

en: Lineups are from different providers
et: Koosseisud on erinevatelt sisupakkujatelt

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
et: Linuxis on jälgitavate kataloogide maksimaalne arv piiratud; see võib põhjustada probleeme suurte muusikakogudega.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
et: Loend IP-aadressidest ja võrkudest, millele on ligipääs autentimata

en: Live Albums
et: Live albumid

en: Live TV & DVR
et: Live TV ja DVR

en: Load album reviews and critic ratings from the cloud. Might make you reconsider your taste in music.
et: Laadi esitaja eluloo andmed ja kriitiku hinded pilvest. Võib panna sind oma muusikamaitset ümber hindama.

en: Load artist biography data from the cloud.
et: Laadi esitaja eluloo andmed pilvest.

en: Load concert data for artists, in case you leave the house.
et: Laadi artistide kontsertide andmed juhuks, kui lahkud kodust.

en: Load popular track data, which powers radio stations and the popular tracks area.
et: Laadi populaarsete palade andmed, mida kuvatakse raadiojaamade ja populaarsete palade alal.

en: Local Files Only
et: Ainult kohalikud failid

en: Localized subtitles
et: Tõlgitud subtiitrid

en: Location visibility
et: Asukoha nähtavus

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
et: Helitugevuse analüüs võimaldab erinevaid funktsioone, nagu kõlari tasandamine ja arukad üleminekud. Paljude lugude analüüsimine võib võtta palju aega ja põhjustada suurt CPU kasutust.

en: Low quality (240p)
et: Madal kvaliteet (240p)

en: Low quality (360p)
et: Madal kvaliteet (360p)

en: Make
et: Mark

en: Make my CPU hurt
et: Pane protsessor proovile

en: Manually selected
et: Käsitsi valitud

en: Mar
et: Märts

en: March
et: Märts

en: Marker source
et: Märgise allikas

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
et: 'Jätka vaatamist' kuvatavate üksuste suurim arv.

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
et: Väljaspool kohtvõrku ühe kasutaja jaoks lubatud samaaegsete voogude  arv.

en: Maximum simultaneous video transcode
et: Maksimaalne samaaegne video transkodeerimine

en: Maximum video output resolution for the transcoder
et: Transkooderija videoväljundi suurim resolutsioon

en: May
et: Mai

en: Media
et: Meedia

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
et: Meediaserveri tokenite abiga saab meediakogu sisule ligipääsu. Ära jaga tokeneid sisaldavaid logisid avalikult. Muudatuse jõustamiseks on vaja server taaskäivitada.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
et: Meediat, mida pole määratud nädalate jooksul vaadatud, ei kuvata sektsioonis 'Jätka vaatamist'.

en: Medium
et: Keskmine

en: Medium quality (480p)
et: Keskmine kvaliteet (480p)

en: Medium quality (540p)
et: Keskmise kvaliteediga (540p)

en: Metadata language
et: Metaandmete keel

en: Minutes after end
et: Minuti pärast lõppu

en: Minutes before start
et: Minutid enne algust

en: Model
et: Mudel

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
et: Enim mängitud loendis {1}

en: Mood
et: Meeleolu

en: Mood Radio
et: Meeleoluraadio

en: More by (Artist)
et: Veel esitajalt (Artist)

en: Most Played
et: Enim esitatud

en: Most Popular Tracks
et: Popimad lood

en: Movie pre-roll video
et: Filmieelne video

en: Movies
et: Filmid

en: Movies You Might Like
et: Filmid, mis võiksid meeldida

en: Movies on Now
et: Filmid nüüd

en: Moving files
et: Failide liigutamine

en: Moving offline data
et: Võrguühenduseta andmete liigutamine

en: Music
et: Muusika

en: Music Videos
et: Muusikavideod

en: My Upcoming Shows
et: Eelseisvad minu sarjad

en: Name
et: Nimi

en: Neither direct play nor conversion is available.
et: Nii otseesitus kui konvertimine pole võimalik.

en: Network
et: Võrk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Airings Only
et: Ainult uued saated

en: New Releases on TIDAL
et: TIDAL - uued väljalasked

en: New and Repeat Airings
et: Uued ja kordussaated

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
et: Uue hooaja esilinastused kuvatakse hoolimata sellest, kaua vaatamisest on möödunud.

en: Newest first
et: Uuem kõigepealt

en: News
et: Uudised

en: News on Now
et: Uudised nüüd

en: Next 10 unwatched episodes
et: Järgmised 10 vaatamata episoodi

en: Next 15 unwatched episodes
et: Järgmised 15 vaatamata episoodi

en: Next 20 unwatched episodes
et: Järgmised 20 vaatamata episoodi

en: Next 3 unwatched episodes
et: Järgmised 3 vaatamata episoodi

en: Next 5 unwatched episodes
et: Järgmised 5 vaatamata episoodi

en: Next unwatched episode
et: Järgmine vaatamata episood

en: No
et: Ei

en: No recorder was available
et: Salvesti pole saadaval

en: No write access to destination
et: Kirjutamisõigus sihtkohale puudub

en: None
et: Pole

en: Not enough CPU for conversion of this item.
et: Selle üksuse konvertimiseks jaoks pole piisavalt protsessorijõudu.

en: Not enough CPU power to convert this item.
et: Ebapiisav CPU võimsus konvertimiseks.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
et: Ebapiisav ribalaius antud üksuse esitamiseks.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
et: Selle üksuse taasesitamiseks pole piisavalt ribalaiust. Alla  {1}kbps ei saa konvertida.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
et: Selle üksuse taasesitamiseks pole piisavalt ribalaiust. Kvaliteeti ei saa vähendada alla nõutava  {1}kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
et: Selle üksuse taasesituseks pole piisavalt ribalaiust. Nõutav ribalaius pole teada ja saadaval on ainult {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
et: Selle üksuse taasesituseks pole piisavalt ribalaiust. Nõutav ribalaius on {1}kbps ja saadaval on ainult {2}kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
et: Selle üksuse taasesituseks pole piisavalt ribalaiust. Nõutav minimaalne ribalaius on {1}kbps ja saadava onl ainult {2}kbps.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
et: Antud üksuse otseesituseks pole piisaval ribalaiust.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
et: Selle üksuse otseesituseks pole piisavalt ribalaiust. Nõutav ribalaius on {1}kbps ja saadaval on ainult {2}kbps.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
et: Ebapiisav ribalaius nõutud kvaliteedi jaoks.

en: Not enough disk space to convert this item.
et: Ebapiisav kettaruum konvertimiseks.

en: Not enough memory to convert this item.
et: Ebapiisav mälu konvertimiseks.

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
et: Lubatud striimide arv on täis. Peata esitus või küsi administraatorilt lisaõigusi.

en: Number of log files to generate before cycling
et: Enne tsüklit loodavate logifailide arv

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
et: DLNA meediarenderdaja päringute vahe sekundites.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
et: Ooteaeg sekundites enne laienduse aegumist

en: Oct
et: Okt

en: October
et: Oktoober

en: Off
et: Väljas

en: Oldest first
et: Vanim kõigepealt

en: On Deck
et: Laual

en: On Deck Content
et: 'Laual' sisu

en: On next refresh
et: Järgmisel värskendusel

en: One or more devices must be specified
et: Üks või mitu seadet tuleb täpsustada

en: Only show trailers
et: Kuva ainult treilerid

en: Only unwatched movies
et: Ainult vaatamata filmid

en: Optimize database every week
et: Optimiseeri andmebaasi iga nädal

en: Optimizing Database
et: Andmebaasi optimeerimine

en: Optimizing database
et: Andmebaasi optimeerimine

en: Optimizing queries
et: Päringute optimeerimine

en: Optimizing search
et: Otsingu optimeerimine

en: Original
et: Algne

en: Original (No limit)
et: Algne (piiranguta)

en: Original format
et: Algne vorming

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
et: Serti ja privaatvõtit sisaldava PKCS # 12 faili asukoht kohandatud domeenis TLS toe lubamiseks.

en: Path to a program which postprocesses the recording before adding to the library. The script must be in {1}
et: Täielik rada programmile, mis järeltöötleb salvestist enne meediakogusse lisamist. Skript peab olema asukohas {1}

en: Perform extensive media analysis during maintenance
et: Teosta hoolduse käigus ulatuslik meediaanalüüs

en: Perform refresh of program guide data.
et: Uuenda saatekava andmeid.

en: Photo
et: Foto

en: Photo Albums
et: Fotoalbumid

en: Photos
et: Fotod

en: Photos from (Year)
et: Fotod aastast (Year)

en: Place
et: Koht

[ctx: Place]
en: In {1}
et: {1}

en: Places
et: Kohad

en: Playback has been paused for too long.
et: Taasesitus on olnud peatatud liiga pikalt.

en: Playlists
et: Pleilistid

en: Plays
et: Esitusarv

en: Plex Media Server is in an unknown state.
et: Plex meediaserver on tundmatus olekus.

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
et: Plex meediaserver üritab video taasesituse ajal kasutada riistvaralise kiirendusega videokoodekeid. Riistvaraline kiirendus võib muuta transkodeerimise kiiremaks ja nii lubada  rohkemat  samaaegset transkodeerimist, kuid see võib vähendada ka video kvaliteeti ja ühilduvust.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
et: Plex miksid pole esimese skaneeringu lõpuni saadaval.

en: Plex Music
et: Plex muusika

en: Plex Music Only
et: Ainult Plex muusika

en: Plex Recommendations on TIDAL
et: TIDAL - Plex soovitab

en: Podcasts
et: Taskuhäälingud

en: Popular Tracks
et: Populaarsed lood

en: Popularity
et: Populaarsus

en: Postprocessing script
et: Järeltöötluse skript

en: Prefer HD
et: HD eelistamine

en: Prefer artwork based on library language
et: Eelista taustapilte meediakogu keele põhjal

en: Prefer higher quality encoding
et: Eelista kodeerimisel kõrgemat kvaliteeti

en: Prefer higher speed encoding
et: Eelista kodeerimisel kiiremat kiirust

en: Prefer local metadata
et: Eelista kohalikke meediaandmeid

en: Preferred
et: Eelistatud

en: Preferred audio language
et: Eelistatud heli keel

en: Preferred network interface
et: Eelistatud võrguliides

en: Preferred subtitle language
et: Eelistatud subtiitrite keel

en: Processing subscriptions
et: Tellimuste töötlemine

en: Processing {1} albums
et: {1} albumi töötlemine

en: Producer
et: Produtsent

en: Progress
et: Edenemine

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
et: DLNA serveri GetProtocolInfo päringutes kasutatav protokolli info.

en: Publish server on Plex Online
et: Avalikusta server Plexi internetileheküljel

en: Publisher
et: Kirjastaja

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
et: Serveri avalikustamine võimaldab sinu seadmetel seda automaatselt tuvastada ilma ruuterit seadistamiseta.

en: Push Notifications
et: Kuva teateid

en: Quality profile used by the transcoder.
et: Transkooderi kasutatav kvaliteedi profiil.

en: Random Album Radio
et: Juhusliku albumi raadio

en: Randomly
et: Juhuslikult

en: Rating
et: Hinnang

en: Recent Albums
et: Hiljutised albumid

en: Recent Playlists
et: Hiljutised pleilistid

en: Recently Added
et: Viimati lisatud

en: Recently Added Content
et: Viimati lisatud sisu

en: Recently Added Episodes
et: Viimati lisatud episoodid

en: Recently Added Movies
et: Viimati lisatud filmid

en: Recently Added Music
et: Viimati lisatud muusika

en: Recently Added Music Videos
et: Viimati lisatud muusikavideod

en: Recently Added Photos
et: Viimati lisatud fotod

en: Recently Added TV
et: Viimati lisatud sarjad

en: Recently Added Videos
et: Viimati lisatud videod

en: Recently Favorited Photos
et: Hiljuti eelistatud fotod

en: Recently Played Music
et: Hiljuti mängitud muusika

en: Recently Released
et: Hiljuti linastunud

en: Recently Released Episodes
et: Hiljuti linastunud episoodid

en: Recently Released Movies
et: Hiljuti linastunud filmid

en: Recently Viewed
et: Hiljuti vaadatud

en: Recently Viewed Episodes
et: Hiljuti vaadatud episoodid

en: Recently Viewed Shows
et: Hiljuti vaadatud seriaalid

en: Recently Watched Episodes
et: Hiljuti vaadatud episoodid

en: Recently Watched Movies
et: Hiljuti vaadatud filmid

en: Recently Watched Videos
et: Hiljuti vaadatud videod

en: Recommended
et: Soovitatud

en: Recommended For You
et: Sulle soovitatud

en: Record Label
et: Plaadifirma

en: Recording
et: Salvestamine

en: Recording Priority
et: Salvestamise prioriteet

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
et: Salvestamine nurjus. Kontrolli antenni või tuunerit.

en: Rediscover
et: Taasavasta

en: Refresh library metadata periodically
et: Värskenda perioodiliselt meediakogu metaandmeid

en: Refresh local metadata every three days
et: Värskenda seadme metaandmeid iga kolme päeva tagant

en: Refreshing
et: Värskendav

en: Refreshing Sub
et: Tellimuse uuendamine

en: Refreshing guide data
et: Saatekava värskendamine

en: Refreshing local metadata
et: Kohalike metaandmete värskendus

en: Refreshing media analysis
et: Meediaanalüüsi värskendus

en: Refreshing metadata
et: Metaandmete värskendus

en: Related Albums
et: Seotud albumid

en: Related Movies
et: Sarnased filmid

en: Related Shows
et: Seonduvad sarjad

en: Release Date
et: Avaldamise kuupäev

en: Release date
et: Avaldamise kuupäev

en: Remember and resume from your previous listening position. Useful for libraries with long-form audio content.
et: Pea meeles ja jätka oma viimati kuulatud kohast.  Kasulik meediakogudes, mis sisaldavad pika kestusega helisisu.

en: Remixes
et: Remiksid

en: Remote failed to transcode media
et: Kaugteisendus nurjus

en: Remote streams allowed per user
et: Kasutajale lubatud kaugvoogude arv.

en: Remove old bundles every week
et: Eemalda vanu andmeid iga nädal

en: Remove old cache files every week
et: Eemalda vanu vahemälufaile iga nädal

en: Replace lower resolution items
et: Asenda madalama lahutusega üksused

en: Required
et: Nõutav

en: Resolution
et: Videolahutus

en: Run a partial scan when changes are detected
et: Muudatuste tuvastamisel käivita osaline skaneering

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
et: Tsooni transkodeerimisülesanded käivitatakse madalama prioriteediga kui voogesituse transkoodid

en: Run scanner tasks at a lower priority
et: Käitage skanneri ülesandeid madalama prioriteediga

en: Running fix-ups
et: Jooksvad parandused

en: Scan my library automatically
et: Skaneeri meediakogu automaatselt

en: Scan my library periodically
et: Skaneeri meediakogu regulaarselt

en: Scanning
et: Skaneering

en: Scanning {1}
et: {1} skaneering

en: Search Albums...
et: Otsi albumeid...

en: Search Artists...
et: Otsi esitajaid...

en: Search Episodes...
et: Otsi episoode...

en: Search Shows...
et: Otsing näitab ...

en: Search Tracks...
et: Otsi lugusid...

en: Search for Albums
et: Otsi albumeid

en: Search for Artists
et: Otsi esitajaid

en: Search for Episodes
et: Episoodide otsimine

en: Search for Shows
et: Otsi seriaale

en: Search for Tracks
et: Otsi lugusid

en: Season
et: Hooaeg

en: Season {1}
et: Hooaeg {1}

en: Seasons
et: Hooajad

en: Secure connections
et: Turvalised ühendused

en: Segmented transcoder timeout
et: Tükeldatud transkodeerija aegumine

en: Send crash reports to Plex
et: Saada Plexile krahhiaruandeid

en: Sep
et: September

en: Series default
et: Sarjade vaikeväärtus

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
et: Serveri omanikud võivad soovida piirata, kes saab näha asukohanimesi, mis sisaldavad geolokatsiooni metaandmeid. Vaikimisi näeb seda ainult serveri omanik.

en: Server update Channel
et: Serveri uuenduskanal

en: Server version updates
et: Serveri versiooni värskendused

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
et: Määra kaugvoo maksimaalne bitikiirus sellest serverist.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
et: Määra sarjale suurim allalaetavate episoodide arv.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
et: Määra suurim kuvatav esitamata epsoodide arv

en: Set the progress percentage for video playback at which point the video will be marked as played.
et: Määrake video edenemise protsent, mille juures video märgitakse vaadatuks.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
et: Määra, kas meediakogus asuvaid üksusi võib asendada kõrgema eraldusvõimega salvestistega. See asendab kõik meediakogus olevad sobivad üksused, mitte ainult DVR-i salvestused.

en: Shared
et: Jagatud

en: Show
et: Seriaal

en: Show Actor
et: Kuva näitleja

en: Show Collection
et: Kuva kogumik

en: Show Director
et: Kuva lavastaja

en: Show Last Watched
et: Kuva viimati vaadatud

en: Show Plays
et: Kuva esitusarv

en: Show Producer
et: Kuva produtsent

en: Show Rating
et: Kuva reiting

en: Show Title
et: Kuva pealkiri

en: Show Writer
et: Kuva stsenarist

en: Show Year
et: Kuva aasta

en: Show collections and their items
et: Kuva kogumikud ja nende üksused

en: Show in dock
et: Kuva dokis

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
et: Kuva soovitusi ja albumeid TIDAL-ist ja lisa TIDAL-i lood esitaja raadiosse.

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
et: Kuva soovitusi ja albumeid sinuga jagatud meediakogudest ja lisa jagatud lood esitaja raadiosse.

en: Show this collection and its items
et: Kuva kogumik ja selle üksused

en: Shown with foreign audio
et: Kuvatakse võõrkeelse heli korral

en: Shows
et: Sarjad

en: Shows You Might Like
et: Sarjad, mis võiksid meeldida

en: Shows on Now
et: Seriaalid nüüd

en: Shutter Speed
et: Sulguri kiirus

en: Similar Artists
et: Sarnased esitajad

en: Singles & EPs
et: Singlid ja EP-d

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
et: IPC puhvri maht (baitides) transkodeeritud failide striimimisel

en: Skip extras which aren't trailers
et: Jäta vahele lisamaterjalid, mis pole treilerid

en: Slow
et: Aeglane

en: Slower
et: Aeglasemalt

en: Smart shuffling prefers highly rated, popular and less recently heard tracks.
et: Nutikas segamine eelistab kõrgelt hinnatud, populaarseid ja viimasel ajal vähem kuulatud lugusid.

en: Sonic Analysis
et: Heliline analüüs

en: Sonically Similar Albums
et: Heliliselt sarnased albumid

en: Sonically Similar Artists
et: Heliliselt sarnased esitajad

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
et: Kahjuks pole antud loole ühtki Plex miksi saadaval.

en: Source
et: Allikas

en: Specials
et: Erisaated

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
et: Kiirus, millega piirata kogu ribalaiust, mitte kohalikku võrku, kilobittides sekundis. Määrates '0' piirangut ei kasutata.

en: Sports
et: Sport

en: Sports on Now
et: Sport nüüd

en: Start Listening
et: Alusta kuulamist

en: Start Watching
et: Alusta vaatamist

en: Stations
et: Jaamad

en: Store track progress
et: Salvesta raja edenemine

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
et: Voogesitusseanss puudub või on ületanud ajapiiri.

en: Studio
et: Stuudio

[ctx: Studio]
en: More from {1}
et: Rohkem esitajalt {1}

en: Style
et: Stiil

en: Style Radio
et: Stiiliraadio

en: Subtitle Language
et: Subtiitrite keel

en: Success
et: Õnnestus

en: Super fast
et: Superkiire

en: Support Away Mode when preventing system sleep
et: Toeta 'Eemal' seisundit takistades süsteemi minekut unerežiimi

en: Syncing Play state from remote
et: Esitamise oleku sünkroonimine kaugseadmelt

en: Syncing Play state to remote
et: Esitamise oleku sünkroonimine kaugseadmele

en: TIDAL Albums
et: TIDAL - Albumid

en: TIDAL Music Videos
et: TIDAL - Muusikavideod

en: TV Shows
et: Sarjad

en: Tag
et: Silt

[ctx: Tag]
en: More in {1}
et: Rohkem loendis {1}

en: Tags
et: Märksõnad

en: Team
et: Meeskond

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
et: Lõpeta seansid, mis on olnud peatatud kauem kui

en: The EPG provider does not exist.
et: EPG teenusepakkujat pole.

en: The action cannot be performed on the item in its current state
et: Tegevus üksusega selle praeguses olekus on võimatu

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
et: Saade oli juba eetris ja seda ei saa enam salvestada

en: The airing was already in progress
et: Saate linastus oli juba käimas

en: The butler analyzed {1} items.
et: Analüüsiti {1} üksust.

en: The butler backed up your database.
et: Andmebaas varundati.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
et: Puhastati {1} meediapaketti.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
et: Puhastati {1} metaandmepaketti.

en: The butler collected blob garbage.
et: Rämps eemaldati.

en: The butler deleted {1} old cache files.
et: Kustutati {1} vana vahemälufaili.

en: The butler generated ad markers for {1} show(s).
et: Reklaamimärgised loodi {1} sarjale.

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
et: Peatüki pisipildid loodi {1} failile.

en: The butler generated {1} credits markers.
et: Loodi {1} hooaja lõputiitrite märgist.

en: The butler generated {1} season intro markers.
et: Loodi {1} hooaja intro märgist.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
et: Loodi {1} video eelvaate pisipilti

en: The butler optimized your database.
et: Butler optimeeris teie andmebaasi.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
et: Süvaanalüüs sooritati {1} failile.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
et: Helitugevuse analüüs sooritati {1} albumile.

en: The butler performed sonic analysis on {1} batches of albums.
et: Helitanalüüs sooritati {1} albumipartiile.

en: The butler refreshed all libraries.
et: Kõik meediakogud värskendati.

en: The butler refreshed {1} artists.
et: Värskendati {1} esitajat.

en: The butler refreshed {1} items.
et: Värskendati {1} üksust.

en: The butler refreshed {1} movies.
et: Värskendati {1} filmi.

en: The butler refreshed {1} seasons.
et: Värskendati {1} hooaega.

en: The butler refreshed {1} shows.
et: The butler refreshed {1} sarja.

en: The butler wasn't able to back up your database.
et: Andmebaas varundamine nurjus.

en: The cleanup cleaned {1} media bundles.
et: Puhastati {1} meediapaketti.

en: The cleanup cleaned {1} metadata bundles.
et: Puhastati {1} metaandmepaketti.

en: The default duration to record after the scheduled time.
et: Ajaühik, mille võrra lõpeb salvestamine pärast saatekavas märgitud kellaaega.

en: The default duration to record before the scheduled time.
et: Ajaühik, mille võrra algab salvestamine enne saatekavas märgitud kellaaega.

en: The destination library or location did not exist
et: Sihtkohaks määratud meediakogu või asukohta pole olemas

en: The device does not exist
et: Seadet pole olemas

en: The device does not tune the required channel
et: Seade ei häälestu nõutud kanalile

en: The device has no associated grabber
et: Seadmel pole seotud haarajat

en: The device is busy
et: Seade on hõivatud

en: The device is in use with an existing DVR
et: Seadet kasutatakse olemasoleva DVR-iga

en: The device is not in use by this DVR
et: Käesolev DVR ei kasuta seadet

en: The directory in which database backups are stored.
et: Andmebaasi varukoopiaid sisaldav kataloog.

en: The download was aborted
et: Allalaadimine katkestati

en: The download was cancelled
et: Allalaadimine tühistati

en: The media version already exists
et: Meedia versioon on juba olemas

en: The network interface local clients will use to connect.
et: Võrguliides, mida kohalikud kliendid kasutavad ühendumiseks.

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
et: Serveri omanikul lubatakse kõvakettalt meediafaile kustutada.

en: The path is invalid
et: Asukoht on kehtetu

en: The path where local application data is stored
et: Seadmes oleva rakenduse andmete asukoht

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
et: Otsesaate või salvestamiseks kasutatava transkodeerimise kvaliteet. Algse vormingu valimine võib põhjustada väga suuri faile.

en: The recording conflicts with other recordings
et: Salvestus on vastuolus teiste salvestustega

en: The recording duration was 0 minutes
et: Salvestuse kestus oli 0 minutit

en: The recording failed
et: Salvestus nurjus

en: The recording was aborted
et: Salvestus katkestati

en: The recording was cancelled
et: Salvestus tühistati

en: The recording was not started because airing was in progress
et: Salvestust ei alustatud, kuna saade oli pooleli

en: The server is not connected to plex.tv
et: Serveril puudub ühendus plex.tv-ga

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
et: Serveri kontol puudub Plex Pass ja sünkroonimine on võimatu

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
et: Serveri ketas on peaaegu täis (vaba alla 10 GB)

en: The source media was not found
et: Lähtemeediat ei leitud

en: The time (in seconds) between each video preview frame.
et: Iga video eelvaatekaadri vaheline aeg (sekundites).

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
et: Taustal oleva hoolduskäsu lõpetamise aeg.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
et: Serveri hoolduskäskude taustal käivitamise aeg.

en: The user does not have permission to sync
et: Kasutajal puudub luba sünkroonimiseks

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
et: Taustteksti transkodeerimise jaoks kasutatav x264 eelseade (Sync ja Media Optimeerija). Lühemad väärtused toovad kaasa parema videokvaliteedi ja väiksema faili suuruse, kuid töötlemise lõpuleviimine võtab palju aega.

en: TheTVDB (Absolute)
et: TheTVDB (absoluutne)

en: There is a duplicate channel mapping
et: Kanalikaardistus on dubleeritud

en: There is a duplicate recording already active
et: Sarnane salvestus juba käib

en: There was a transcoder error
et: Tekkis transkooderi viga

en: There was not enough free disk space to start the download
et: Allalaadimise alustamiseks polnud piisavalt vaba kettaruumi

en: There was not enough free disk space to start the recording
et: Salvestamise alustamiseks polnud piisavalt vaba kettaruumi

en: This Day
et: Sel päeval

en: This Episode
et: See episood

en: This Event
et: See üritus

en: This Month
et: See kuu

en: This Season
et: See hooaeg

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
et: See lubab serveril striimida meediat DLNA (Digital Living Network Alliance) seadmetesse.

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
et: Rakendus ei mängi seda üksust. Põhjus: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
et: See rakendus ei luba üksuse konvertimist taasesituseks. Kontrolli seadeid ja proovi uuesti.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
et: See rakendus ei luba antud faili otseesitust. Kontrolli seadeid ja proovi uuesti.

en: This device already exists
et: See seade on juba olemas

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
et: See lubab meediaserveril avastada kohalikus võrgus teisi servereid ja meediaesitajaid.

en: This feature is Plex Pass only.
et: Seda saab kasutada vaid Plexi pileti omamisel.

en: This helps us improve your experience.
et: See aitab meil sinu kasutusmugavust parandada.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
et: Selle nimega tuvastatakse seda meediaserverit sinu võrgu teistes arvutites. Tühjaks jätmisel kasutatakse nimena sinu arvuti nime.

en: Time Travel Radio
et: Ajarännu raadio

en: Time at which tasks start to run
et: Käsu käivitamise aeg

en: Time at which tasks stop running
et: Käsu peatamise aeg

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
et: Aegumine sekundites võimaldab tükeldatud failidel oodata enne andmete kirjutamist.

en: Title
et: Pealkiri

en: Tone Mapping Contrast
et: Värvikaardistuse kontrastsus

en: Tone Mapping Saturation
et: Värvikaardistuse küllastus

en: Tonemapping Algorithm
et: Värvikaardistuse algoritm

en: Top Rated TV
et: Hinnatuim TV

en: Top Unwatched Movies
et: Vaatamata filmide edetabel

en: Track Last Played
et: Viimati mängitud lugu

en: Track Last Skipped
et: Viimati vahele jäetud lugu

en: Track Plays
et: Lugu mängib

en: Track Rating
et: Loo hinne

en: Track Skips
et: Lugu vahele jäetud

en: Track Source
et: Loo allikas

en: Track Title
et: Loo pealkiri

en: Tracks
et: Lood

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
et: Tulevaste Blu-ray filmide treilerid

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
et: Varsti linastuvate filmide treilerid

en: Transcode Quality
et: Transkoodimise kvaliteet

en: Transcoded HDR content will appear highly dimmed and desaturated with this disabled. Additional driver components may be needed to support hardware transcoding with this feature enabled; see our support articles for further details.
et: Transkooditud HDR sisu kuvatakse selle keelamisel väga tuhmina ja küllastumata. Kui see funktsioon on lubatud, võib riistvaralise transkoodimise toetamiseks vaja minna täiendavaid draiverikomponente; lisateabe saamiseks vaata meie toe artikleid.

en: Transcoder Quality
et: Transkoodri kvaliteet

en: Transcoder default duration
et: Transkooderi vaikekiirus

en: Transcoder default prune buffer
et: Transkooderi vaikimisi kärpepuhver

en: Transcoder default throttle buffer
et: Transkooderi vaikimisi kiirenduspuhver

en: Transcoder quality
et: Transkooderi kvaliteet

en: Transcoder temporary directory
et: Transkooderi ajutine asukoht

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
et: WAN IP käsitlemine LAN ribalaiusena

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
et: Käsitlege selle võrgu WAN-i IP-aadressilt saabuvaid taotlusi LAN-päringutena ribalaiuse osas. See juhtub sageli juhul kui DNS-i korduskaitse on paigas ja LAN-i kliendid ei saa otse serveriga ühendust võtta, vaid peavad selle asemel läbima WAN-i IP-aadressi.

en: Tried {1}
et: Proovitud {1}

en: Tuner in use by another process
et: Tuuner on teise protsessi kasutuses

en: Type
et: Tüüp

en: Ultra fast
et: Ülikiired

en: Unable to add device to DVR
et: Seadet ei saa DVR-ile lisada

en: Unable to find playlist for sync item
et: Sünkroonimisüksuse pleilistide leidmine nurjus

en: Unable to get channel listing from device
et: Kanaliloendi saamine seadmest pole võimalik

en: Unable to get lineups.
et: Grupeeringuid ei õnnestunud saada.

en: Unable to remove device from DVR
et: Seade ei saa DVRist eemaldada

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown device
et: Tundmatu seade

en: Unknown item
et: Tundmatu üksus

en: Unknown media grabber
et: Tundmatu meediumipüüdja

en: Unknown source
et: Tundmatu allikas

en: Unknown status
et: Tundmatu olek

en: Unknown sync item
et: Tundmatu sünkroonimisüksus

en: Unknown sync list
et: Tundmatu sünkroonimisloetelu

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Unmatched
et: Vaste eemaldatud

en: Unwatched
et: Vaatamata

en: Unwatched Episodes
et: Vaatamata episoodid

en: Unwatched Videos
et: Vaatamata videod

en: Up Next
et: Järgmisena

en: Up Next in {1}
et: Järgmisena loendis {1}

en: Update all libraries during maintenance
et: Uuenda hoolduse käigus kõik meediakogud

en: Upgrade media analysis during maintenance
et: Uuenda hoolduse käigus meediaanalüüs

en: Use DVR Setting
et: Kasuta DVR-i seadistust

en: Use hardware acceleration when available
et: Kasutage saadavusel riistvaralist kiirendust.

en: Use language preferences from plex.tv
et: Kasuta plex.tv keele eelistusi

en: Use localized posters when available. This is determined by the library language setting.
et: Kasutage tõlgitud plakateid, kui need on saadaval. Selle määrab meediakogu keeleseade.

en: Use original title
et: Kasuta algset pealkirja

en: Use original titles
et: Kasuta algseid pealkirju

en: Use season titles
et: Kasuta hooaga pealkirju

en: Use season titles when available.
et: Kasuta võimalusel hooaga pealkirju

en: Use the original title for this item regardless of the library language.
et: Kasuta selle üksuse algset pealkirja, olenemata meediakogu keelest.

en: Use the original titles for all items regardless of the library language.
et: Kasuta kõigi üksuste algseid pealkirju, olenemata meediakogu keelest.

en: User currently viewing the content
et: Kasutaja vaatab praegu sisu

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
et: Väärtus minutites. Peata kõik seansid, mis on peatatud pikemalt, kui määratud ajahulk. Puhtad heliseansid siia alla ei käi.

en: Verbose logging is only useful to debug specific issues and should only be enabled if requested by support staff.
et: Üksikasjalik logimine on kasulik ainult konkreetsete probleemide silumiseks ja see tuleks lubada ainult siis, kui seda palub tugipersonal.

en: Very fast
et: Väga kiire

en: Very slow
et: Väga aeglane

en: Video play completion behaviour
et: Käitumine video taasesituse lõppemisel

en: Video played threshold
et: Video esitamise lävi

en: Video preview thumbnail frame duration
et: Video eelvaate pisipildi kaadri kestus

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
et: Video eelvaate pisipildid pakuvad toetatud rakendustes reaalajas värskendusi aknas "Esitamisel" ja kerimise ajal. Pisipildi loomine võib kesta kaua, põhjustada suurt CPU kasutust ja tarbida täiendavat kettaruumi. Pisipiltide loomine üksikute meediakogude jaoks saab keelata meediakogu täpsemates seadetes.

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Web Manager URL
et: Veebihalduri URL

en: Webhooks
et: Veebihaaked

en: Weeks to consider for Continue Watching
et: Nädalate arv, kuvamaks 'Jätka vaatamist'

en: What's On Later
et: Esitatakse hiljem

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
et: Muudatuste tuvastamisel meediakaustades skaneeri ainult muudetud kausta.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
et: Kui lubatud, laaditakse mõne seriaali ja filmi jaoks rikkalikumaid andmeid. See muudab saatekava värskendamise aeglasemaks.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
et: Selle meediakogu skaneerimisel eelista olemasolul põimitud silte ja kohalikke faile.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
et: Kui määrata "Nõutav", on mõni krüptimata ühendus (meediaserveri arvutist) ikkagi lubatud ja rakendused, mis ei toeta turvalisi ühendusi, ei saa üldse ühendust luua.

en: Where to automatically obtain album cover art.
et: Kust saada albumi kaanepilti automaatselt.

en: Where to automatically obtain genres for artists and albums.
et: Kust saada artistide ja albumite žanrid automaatselt.

en: Writer
et: Stsenarist

en: Year
et: Aasta

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
et: {1} aasta pildid

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
et: See päev aastal {1}

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
et: See kuu aastal {1}

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
et: Parimad albumid aastast {1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
et: {1} aasta videod

en: Yes
et: Jah

en: You cannot create or edit playlists on this server.
et: Selles serveris pleiliste luua ega redigeerida ei saa.

en: You have too many active streams.
et: Liiga palju aktiivseid striime.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
et: Muudatuste tuvastamisel meediakaustades uuendatakse meediakogu automaatselt.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
et: [Eksperimentaalne] See võib säästa kettaruumi ja parandada ühilduvust. Teisendamine nõuab kiiret protsessorit.

en: [Unknown Season]
et: [Tundmatu hooaeg]

en: a direct connection to the server is not available
et: serveriga pole võimalik luua otseühendust

en: admin only
et: ainult administraator

en: and
et: ja

en: as a scheduled task
et: ajastatud käsuna

en: as a scheduled task and when media is added
et: ajastatud käsuna ja meedia lisamisel

en: audio
et: heli

en: begins with
et: algab

en: both, try online first
et: mõlemad, proovi esmalt veebis

en: contains
et: sisaldab

en: daily
et: kord päevas

en: decoder
et: dekooder

en: disabled
et: keelatud

en: does not contain
et: ei sisalda

en: enabled
et: lubatud

en: encoder
et: enkooder

en: ends with
et: lõpeb

en: every 12 hours
et: iga 12 tunni tagant

en: every 15 minutes
et: iga 15 min tagant

en: every 2 hours
et: iga kahe tunni tagant

en: every 30 minutes
et: iga 30 minuti tagant

en: every 6 hours
et: iga kuue tunni tagant

en: everyone
et: kõik

en: hourly
et: kord tunnis

en: iTunes library XML path
et: iTunes meediakogu XML asukoht

en: is
et: on

en: is after
et: on pärast

en: is before
et: on varem

en: is false
et: on vale

en: is greater than
et: on suurem kui

en: is less than
et: on vähem kui

en: is not
et: ei ole

en: is true
et: on tõsi

en: local detection only
et: ainult kohalik tuvastus

en: never
et: mitte iial

en: only online (no local detection)
et: ainult veebis (kohalikult ei tuvasta)

en: subtitle
et: subtiitrid

en: the server administrator has set a limit
et: serveri administraator on määranud piirangu

en: unavailable
et: pole saadaval

en: unknown
et: teadmata

en: {1} Collection
et: {1} kogumik
