Plex Media Server - en to he translation catalogue (816 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
he: "{1}" ביקש להפסיק את ההשמעה שלך משרת זה. ייתכן שההתקן עסוק, מופעל מחדש או תחת תחזוקה. נסה שוב בעוד מספר דקות.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
he: "{1}" ביקש להפסיק את ההשמעה שלך משרת זה: {2}

en: 'agent' is missing or invalid
he: 'agent' חסר או שגוי

en: 3 latest episodes
he: 3 הפרקים האחרונים

en: 40 Mbps (4k)
he: 40 מגה בייטים לשנייה (4K)

en: 5 latest episodes
he: 5 פרקים אחרונים

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
he: רשימה של כתובות אתרים המופרדות באמצעות פסיקים (http או https) שפורסמו עד plex.tv עבור גילוי השרתים.

en: A server restart is required for a change to take effect.
he: אתחול השרת נדרש כדי ששינוי זה יחול.

en: A unique identifier for the machine
he: מזהה ייחודי למחשב

en: Absolute numbering
he: מספור מוחלט

en: Actor
he: שחקן

[ctx: Actor]
en: More with {1}
he: עוד עם {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
he: הסרטים הטובים עם {1}

en: Actors
he: שחקנים

en: Adding to Library
he: מוסיף לספריה

en: Adding {1}
he: מוסיף {1}

en: Admin Terminated Playback.
he: המנהל סיים את הניגון

en: After a day
he: לאחר יום

en: After a week
he: לאחר שבוע

en: Airing
he: משודר

en: Airing did not start at the required time
he: השידור לא התחיל הזמן הנדרש

en: Airing order
he: סדר שידור

en: Airing was not high enough quality
he: השידור לא היה באיכות גבוהה מספיק

en: Airing was not on the required channel
he: השידור לא היה בערוץ הנדרש

en: Airings
he: שידור

en: Album
he: אלבום

en: Album Artist
he: אלבום אמן

en: Album Collection
he: אוסף אלבום

en: Album Decade
he: תקופת אלבום

en: Album Genre
he: סגנון אלבום

en: Album Last Played
he: ניגון אחרון של אלבום

en: Album Mood
he: מצב רוח אלבום

en: Album Plays
he: מספר ניגוני אלבום

en: Album Rating
he: דירוג אלבום

en: Album Title
he: כותרת אלבום

en: Album sorting
he: מיון אלבום

en: Albums
he: אלבומים

en: All
he: הכל

en: All Artists
he: כל האמנים

en: All Channels
he: כל הערוצים

en: All Episodes
he: כל הפרקים

en: All Movies
he: כל הסרטים

en: All Photos
he: כל התמונות

en: All Podcasts
he: כל Podcasts

en: All Shows
he: כל הסדרות

en: All episodes
he: כל הפרקים

en: All movies
he: כל הסרטים

en: All {1}
he: הכל {1}

en: All {1} Events
he: כל האירועים {1}

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
he: אפשר הצגת קדימוני סרטים לפני פריטים מספריה זאת.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
he: הפעל טוקנים ביומן רישום בשרת Plex Media

en: Allow media deletion
he: אפשר מחיקת מדיה

en: Allow partial airings
he: אפשר שידור חלקי

en: Allow this server to send events to external services.
he: אפשר לשרת לשלוח אירועים לשירותים חיצוניים.

en: Alphabetical
he: אָלֶף בֵּיתִי

en: Always
he: תמיד

en: Always enabled
he: תמיד מופעל

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
he: סכום בשניות האחרונות להישמר לפני גיזום קטעים מתוך קוד.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
he: זמן בשניות לאפשר לחוצץ לויסות המרבב.

en: An error occurred
he: אירעה שגיאה

en: An error occurred while postprocessing the recording
he: אירעה שגיאה בעת הטיפול בהקלטה

en: An unexpected error occurred
he: אירעה שגיאה לא צפויה

en: An unknown error occurred
he: אירעה שגיאה לא ידועה

en: Analyze audio tracks for loudness
he: ניתוח רצועות אודיו עבור קולניות

en: Analyze audio tracks for sonic features
he: נתח קבצי שמע עבור מאפיינים קוליים

en: Analyzing media bundles
he: מנתח חבילות מדיה

en: Analyzing metadata bundles
he: מנתח חבילות מטא־דאטה

en: Any
he: הכל

en: Aperture
he: צמצם

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. היישום מבקש כתוביות צרובות ונדרשת המרה של הוידאו כדי לצרוב את הכתוביות.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. הקונטיינר לא זמין לניתוח.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. ניגון ישיר מבוטל.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. יש צורך להסיר כתוביות מוטבעות  בניגון ישיר.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. הפריט נדרש לעבור המרה לרצועת הכתובית.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. המדיה חייבת לעבור המרה כדי להשתמש בפרוטוקול {1}.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. נדרשת המרה למדיה במספר חלקים כאשר כל החלקים מסומנים.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. לא קיים פרופיל מוזיקה לניגון ישיר עבור פרוטוקול {1}, עם קונטיינר {2} בשימוש עם מקודד {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. לא קיים פרופיל תמונה לניגון ישיר עבור {1}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. לא קיים פרופיל וידאו לניגון ישיר עבור פרוטוקול {1}, עם קונטיינר {2} ומקודד וידאו {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. לא קיים פרופיל וידאו לניגון ישיר עבור פרוטוקול {1}, עם קונטיינר {2}, בשימוש עם מקודד וידאו {3}, מקודד אודיו {4}, ומקודד כתוביות {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. לא קיים פרופיל וידאו לניגון ישיר עבור פרוטוקול {1}, עם קונטיינר {2} ומקודד וידאו {3}, ומקודד אודיו {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית מוטבעת הלא מסומנת {1} לא מאפשרת לבצע ניגון ישיר.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת האודיו המסומנת היא לא רצועת האודיו הראשונה והיישום אינו נותן לבחור רצועות אודיו בניגון ישיר.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית מוטבעת המסומנת היא לא רצועת הכתובית מוטבעת הראשונה.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית מוטבעת המסומנת חייבת להיות מיוצאת לקובץ חיצוני.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית חיצונית המסומנת לא מאפשרת לבצע ניגון ישיר.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית חיצונית המסומנת חייבת להיות מוטבעת.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
he: היישום לא יכול לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רצועת הכתובית חיצונית המסומנת חייבת להיות מופצלת.

en: Apr
he: אפר

en: April
he: אפריל

en: Artist
he: שחקן

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
he: אלבומים נוספים לפי {1}

[ctx: Artist]
en: More by {1}
he: הגדל ב {1}

en: Artist Bios
he: ביוגרפיה של האמן

en: Artist Collection
he: אוסף אמן

en: Artist Country
he: ארץ אמן

en: Artist Genre
he: סגנון אמן

[ctx: Artist Radio]
en: {1} Radio
he: {1} רדיו

en: Artist Rating
he: דירוג אמן

[ctx: Artist TV]
en: {1} TV
he: {1} טלויזיה

en: Artist Title
he: כותרת אמן

en: Artists
he: אמנים

en: Artists You Might Like
he: אמנים שאתה אוהב

en: Artists on Tour
he: אמנים בסיבוב הופעות

en: Ask me
he: שאל אותי

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
he: שאל להוספת התחברות לכוננים חיצוניים

en: Audience Rating
he: דירוג הקהל

en: Audio Language
he: שפת שמע

en: Aug
he: אוג

en: Augmenting metadata
he: מרחיב מטא־דאטה

en: August
he: אוגוסט

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto-select subtitle mode
he: בחר אוטומטית מצב תרגום

en: Automatic
he: אוטמטי

en: Automatic Tags
he: תגים אוטומטיים

en: Automatically during scheduled maintenance
he: אוטומטי בזמן תחזוקה מתוזמנת

en: Autotag
he: תיוג אוטומטי

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
he: עוד ב-{1}

en: Background transcoding x264 preset
he: רקע קידוד x264 מראש

en: Backing up database
he: גיבוי מסד נתונים

en: Backup Database
he: גיבוי מסד נתונים

en: Backup database every three days
he: גבה את מאגר הנתונים של שלושה ימים

en: Backup directory
he: ספריית הגיבוי

en: Bitrate
he: קצב (ביטים)

en: Browse
he: עיון

en: Browse All
he: עיין בהכל

en: By Album
he: לפי אלבום

en: By Cluster
he: לפי אשכול

en: By Collection
he: לפי אוסף

en: By Content Rating
he: לפי דירוג תוכן

en: By Country
he: לפי מדינה

en: By Decade
he: לפי תקופה

en: By Director
he: לפי במאי

en: By First Letter
he: לפי אות ראשונה

en: By Folder
he: לפי תיקייה

en: By Genre
he: לפי סגנון

en: By Rating
he: לפי דירוג

en: By Resolution
he: לפי רזולוציה

en: By Starring Actor
he: לפי שחקן מככב

en: By Year
he: לפי שנה

en: By name
he: לפי שם

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
he: המעבד אינו חזק מספיק כדי להמיר פריט זה.

en: Camera Make
he: יצרן מצלמה

en: Camera Model
he: מודל מצלמה

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
he: לא ניתן להמיר פריט זה. היישום {1} {2} '{3}' לא נמצא.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
he: אין אפשרות להמיר פריט זה לא נמצאו מפענחי אודיו או וידאו בפרופיל האפליקציה.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
he: אין אפשרות להמיר פריט זה לא נמצא פרופיל המרה לפרוטוקול {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
he: לא ניתן לבצע ניגון ישיר לפריט זה. רוחב פס נדרש אינו ידוע ורק {2}kbps זמין.

en: Cannot record airing in the past
he: לא ניתן להקליט את האודיו בעבר

en: Categories
he: קטגוריות

en: Channel
he: ערוץ

en: Channel {1}
he: ערוץ 1}

en: Chapter
he: פרק

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
he: תמונה ממוזערת עבור פרק מעניקה תצוגת פרק באפליקציות תומכות. ליצור אותן יכול לקחת זמן רב כדי ולצרוך נפח אחסון נוסף.

en: Checking files
he: בודק קבצים

en: Choose Cinema Trailers from
he: בחר קדימוני קולנוע מ-

en: Choose how quickly episodes are removed after the server admin has watched them.
he: בחר כמה מהר הפרקים ימחקו לאחר שמנהל השרת יצפה בהם.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
he: בחר את הרזולוציה המינימלית לשידור אשר תוקלט.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
he: בחר האם הקלטה יכולה להתחיל עבור שידור שכבר בתהליך.

en: Choose whether to display seasons.
he: בחר האם להציג עונות.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
he: בחר האם להגביל הקלטה לזמן שידור.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
he: בחר האם להגביל הקלטה לערוץ ספציפי.

en: Cleaning Bundles
he: מנקה חבילות

en: Cleaning bundles
he: מנקה חבילות

en: Client stopped playback.
he: הקליינט עצר את הניגון

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
he: הגדרות  יחודיות למשתמש הקצה בשרת ה DLNA

en: Collection
he: אוסף

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
he: {1} אוסף

en: Collection Mode
he: מצב אוסף

en: Collection order
he: סדר אוסף

en: Collections
he: אוספים

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
he: רשימה מופרדת בפסיק של כתובות IP או רשומות IP / netmask עבור רשתות שמותר להן לגשת אל Plex Media Server מבלי להיכנס. כאשר השרת מנותק וערך זה מוגדר, רק localhost וכתובות ברשימה זו יהיו מותרות.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
he: רשימה מופרדת בפסיקים (CSV) של כתובות IP או ערכי IP/netmask עבור רשתות שייחשבו כמחוברות לרשת המקומית במצב של אכיפת רוחב־פס. אם מוגדר, כל יתר כתובות IP שאינן ברשימה ייחשבו כרשתות חיצוניות ויהיו כפופות למגבלות רוחב־פס חיצוני. אם ההגדרה נשארת ריקה, רק כתובות בתת־רשת (subnet) של השרת ייחשבו כחלק מהרשת המקומית.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
he: רשימת מחרוזות מופרדת באמצעות פסיקים נחשבת למאמרים בעת מיון כותרות. יש צורך בהפעלה מחדש של שרת כדי שהשינוי ייכנס לתוקף.

en: Computing best lineup
he: חישוב הכי טוב

en: Concerts
he: הופעות

en: Connection is on WAN and limit is set
he: החיבור הוא על WAN והגבול מוגדר

en: Content Rating
he: דירוג תוכן

en: Continue Listening
he: המשך האזנה

en: Continue Watching
he: המשך לצפות

en: Conversion encoder or decoder not found.
he: מקודד או מפענח ההמרה לא נמצא.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
he: ההמרה נכשלה. מקודד נדרש לא נמצא או נכשל בהתקנה.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
he: המרה נכשלה. טרנזקודר יצא עקב שגיאה.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
he: המרה נכשלה. ה- transcoder נכשל.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
he: המרה נכשלה. תהליך הטרנספקטור התרסק.

en: Convert video while recording
he: המרת וידאו בעת ההקלטה

en: Converted files cannot be written to the server's disk
he: לא ניתן לכתוב את הקבצים המומרים לדיסק של השרת

en: Could not communicate with device
he: לא ניתן לתקשר עם המכשיר

en: Could not move recorded media to destination
he: לא ניתן להעביר מדיה מוקלטת ליעד

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
he: לא ניתן לכוונן את הערוץ. בדקו את המקלט או האנטנה.

en: Country
he: מדינה

en: Critic Rating
he: דירוג מבקר

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom certificate domain
he: תעודת דומיין מותאם אישית

en: Custom certificate encryption key
he: מפתח הצפנה של תעודה מותאמת אישית

en: Custom certificate location
he: מיקום תעודה מותאמת אישית

en: Custom server access URLs
he: קישורי גישה לשרת מותאמים אישית

en: DLNA client preferences
he: העדפות DLNA של משתמש הקצה

en: DLNA default protocol info
he: ברירת המחדל למידע על פרוטוקול DLNA

en: DLNA media renderer discovery interval
he: מרווח זמן לגילוי הפקת מדיה ב DLNA

en: DLNA server announcement lease time
he: זמן חכירת הודעת שרת DLNA

en: DLNA server description icons
he: צלמיות תיאור שרת DLNA

en: DLNA server logging level
he: רמת תיעוד שרת DLNA

en: DLNA server timeline reporting
he: תיעוד שרת DLNA מבוסס זמן

en: DVD order
he: סדר DVD

en: DVR Schedule
he: תזמון DVR

en: Database
he: מסד נתונים

en: Database error retrieving sync data
he: שגיאת מסד נתונים בקבלת נתוני סנכרון

en: Date Added
he: תאריך הוספה

en: Date Album Added
he: תאריך הוספת אלבום

en: Date Artist Added
he: תאריך הוספת אמן

en: Date Episode Added
he: תאריך הוספת פרק

en: Date Played
he: תאריך שנוגן

en: Date Rated
he: תאריך הדירוג

en: Date Show Added
he: תאריך הוספת סדרה

en: Date Taken
he: תאריך שנלקח

en: Date Viewed
he: תאריך צפייה

en: Dec
he: דצמ

en: Decade
he: דור

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
he: תמונות משנות ה-{1}

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
he: אלבומים נבחרים משנות ה-{1}

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
he: סרטים משנות ה-{1}

en: December
he: דצמבר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Delete downloaded episodes
he: מחק פרקים שהורדו

en: Delete episodes after playing
he: מחק פרקים לאחר ניגון

en: Deleting Library
he: מוחק ספרייה

en: Deleting section {1}
he: מוחק איזור {1}

en: Deleting {1} media bundles
he: מוחק {1} חבילות מדיה

en: Deleting {1} metadata bundles
he: מוחק {1} חבילות מטא־דאטה

en: Detect and delete commercials
he: זהה ומחק פרסומות

en: Detect commercials and mark for skip
he: זהה פרסומות וסמן לצורך דילוג

en: Device
he: מכשיר

en: Direct play OK.
he: ניגון ישיר בסדר

en: Direct play not available; Conversion OK.
he: ניגון ישיר לא זמין; המרה בסדר

en: Director
he: במאי

[ctx: Director]
en: More by {1}
he: הגדל ב {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
he: סרטים נבחרים של {1}

en: Directors
he: במאים

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
he: ספריה בה ישתמש המרבב לקבצים זמניים.

en: Disabled
he: לא מאופשר

en: Discovery Radio
he: רדיו מציאה

en: Display notifications
he: הצג התראות

en: Display notifications when updating libraries.
he: הצג התראות כאשר הספריות מתעדכנות.

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
he: צריך לפרסם את שם הדומיין אל plex.tv ולהשתמש בפורט הממופה שלך; חייב להיות תואם לשם שנמצא בקובץ תעודה המותאם אישית.

en: Download
he: הורדה

en: Downloaded {1} airings
he: הורידו {1} את האויריות

en: Downloading
he: מוריד

en: Downloading Subtitle
he: מוריד כתוביות

en: Downloading new data
he: מוריד נתונים חדשים

en: Duplicate
he: כפילויות

en: Duplicates
he: כפילויות

en: Duration
he: מֶשֶׁךְ

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
he: זמן מקסימלי בדקות לאפשר לריבוב תוכן באורך לא ידוע

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
he: זמן בשניות לחכירת הודעת DLNA SSDP

en: Empty trash automatically after every scan
he: רוקן את פח האשפה באופן אוטומטי לאחר כל סריקה

en: Enable Cinema Trailers
he: אפשר קדימוני סרטים

en: Enable Plex Media Server debug logging
he: הפעל יומן רישום מורחב בשרת Plex Media

en: Enable Plex Media Server verbose logging
he: הפעל פירוט ארועים בשרת Plex Media

en: Enable iTunes plugin
he: אפשר תוסף iTunes

en: Enable local network discovery (GDM)
he: אפשר גילוי רשת מקומי (GDM)

en: Enable server support for IPv6
he: אפשר תמיכת שרת ב IPv6

en: Enable the DLNA server
he: אפשר שרת DLNA

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
he: אפשר לשרת ה DLNA לדווח על ציר הזמן בפעילויות צפייה בסרטים

en: Enable video preview thumbnails
he: אפשר תצוגות מקדימות לוידאו

en: Enhanced Guide
he: מדריך משופר

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
he: הזן את הנתיב המלא לקובץ הווידאו לפני הסרטון. אם הוזנו נתיבים מרובים המופרדים באמצעות פסיקים, הסרטונים יופעלו ברצף. אם נעשה שימוש במספר נתיבים המופרדים על-ידי חצי-קולון, סרטון אחד לפני הסרטון נבחר באופן אקראי מהרשימה.

en: Episode
he: פרק

en: Episode Plays
he: מספר ניגוני פרק

en: Episode Rating
he: דירוג פרק

en: Episode Title
he: כותרת פרק

en: Episode Unwatched
he: פרק לא נצפה

en: Episode ordering
he: סדר פרקים

en: Episode sorting
he: מיון פרק

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
he: פרק {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
he: פרק {1}

en: Episodes
he: פרקים

en: Episodes added in the past 3 days
he: פרקים שנוספו ב-3 הימים האחרונים

en: Episodes added in the past 30 days
he: פרקים שנוספו ב-30 הימים האחרונים

en: Episodes added in the past 7 days
he: פרקים שנוספו ב-7 הימים האחרונים

en: Error communicating with provider
he: שגיאה בתקשורת עם ספק

en: Error creating DVR
he: שגיאה ביצירת הקלטה

en: Exposure
he: חשיפה

en: External
he: חיצוני

en: External network total upload limit (kbps)
he: מגבלת העלאה כוללת של רשת חיצונית (kbps)

en: Extras
he: תוספות

en: Failed to create generator for sync
he: נכשל ביצירת מחולל עבור הסנכרון

en: Fast
he: מהיר

en: Faster
he: מהיר יותר

en: Favorites
he: מועדפים

en: Feb
he: פבר

en: February
he: פברואר

en: File Size
he: גודל קובץ

en: File contains DRM
he: קובץ מכיל DRM

en: File is unplayable.
he: קובץ לא ניתן לניגון

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
he: הקובץ אינו ניתן להצגה. Codec אינו זמין לניתוח.

en: File size
he: גודל קובץ

en: Finding albums
he: מציאת אלבומים

en: First Aired
he: שודר לראשונה

en: Folders
he: תיקיות

en: Forced
he: מאולץ

en: Friendly name
he: שם ידידותי

en: Generate chapter thumbnails
he: צור תמונות ממוזערות לפרק

en: Generate video preview thumbnails
he: צור תמונות ממוזערות לוידאו

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
he: צור תצוגות מקדימות לוידאו בספרייה זאת כאשר אופציה זאת מאופשרת בהגדרות השרת.

en: Generating video preview thumbnails
he: יוצר תצוגות מקדימות לוידאוים

en: Genre
he: סגנון

[ctx: Genre]
en: More in {1}
he: עוד ב-{1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
he: הסרטים הטובים ב{1}

[ctx: Genre]
en: {1} Radio
he: {1} רדיו

en: Genres
he: סגנונות

en: Getting ready...
he: בהכנה...

en: Group albums by type
he: קבץ אלבומים על פי סוג

en: Guide
he: מדריך

en: HD only
he: HD בלבד

en: Has the user accepted the EULA
he: האם המשתמש קיבל את הסכם הרישיון למשתמש הקצה

en: Haven't played in {1} months
he: לא נוגן ב {1} חודשים האחרונים

en: Haven't played in {1} years
he: לא נוגן ב {1} שנים האחרונות

en: Hide
he: הסתר

en: Hide for single-season series
he: הסתר עבור סדרות בעלות עונה אחת בלבד

en: Hide items in this collection
he: הסתר פריטים באוסף זה

en: Hide items which are in collections
he: הסתר פריטים שנמצאים באוספים

en: High quality (30fps limit)
he: איכות גבוהה (מגבלת 30fps)

en: Highest quality
he: האיכות הטובה ביותר

en: Home
he: בית

en: Home Videos
he: סרטים ביתיים

en: How the episodes are named on disk.
he: איך שמות הפרקים מופיעים בדיסק.

en: How to sort the albums for an artist.
he: איך למיין את אלבומים לאמן.

en: How to sort the episodes for this show.
he: איך למיין את הפרקים לסדרה זו.

en: How to sort the items in the collection.
he: כיצד למיין את הפריטים באוסף.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
he: סמלים המוצעים על ידי שרת ה DLNA כאשר מכשירים מבקשים את תיאור השרת.

en: In Progress
he: בתהליך

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
he: כלול קדימוני קולנוע מסרטים בספרייה שלי

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
he: כלול קדימוני קולנוע לסרטים חדשים וסרטים שבקרוב יוצגו בקולנועים

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
he: כלול קדימוני קולנוע לסרטים חדשים וסרטים שבקרוב יצאו בפורמט בלו-ריי

en: Include music libraries in automatic updates
he: כלול מוזיקה בעדכונים האוטומטיים

en: Include related content from shared libraries
he: כלול תוכן קשור מספריות משותפות

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
he: הגדל את זמן ההקלטה ע"י הוספת דקות אחרי הזמן המתוכנן.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
he: הגדל את זמן ההקלטה ע"י הוספת דקות לפני הזמן המתוכנן.

en: Initializing
he: מאתחל

en: Invalid or missing file
he: קובץ לא חוקי או חסר

en: Item Count
he: ספירת פריטים

en: Jan
he: ינו

en: January
he: ינואר

en: Jul
he: יול

en: July
he: יולי

en: Jun
he: יונ

en: June
he: יוני

en: Keep
he: שמור

en: Kids
he: ילדים

en: Kids On Later
he: תוכניות ילדים מאוחר יותר

en: Kids On Now
he: תוכניות ילדים משודרות עכשיו

en: LAN Networks
he: רשתות LAN

en: Label
he: תווית

[ctx: Label]
en: More from {1}
he: עוד מ{1}

en: Labels
he: תגיות

en: Last Episode Date Added
he: תאריך הוספת פרק אחרון

en: Last Played
he: נוגן לאחרונה

en: Latest episode
he: הפרק האחרון

en: Launch jobs in debug mode
he: הפעל תהליכים במצב ניפוי שגיאות

en: Launch plugins in debug mode
he: הפעל תוספים במצב ניפוי שגיאות

en: Lens
he: עדשות

en: Libraries
he: ספריות

en: Library
he: ספרייה

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
he: התווסף לאחרונה ב{1}

en: Library Playlists
he: רשימות ניגון לספרייה

en: Library Radio
he: רדיו הספריה

en: Library Sections
he: איזורי הסיפרייה

en: Library default
he: ספרייה ברירת מחדל

en: Library scan interval
he: מרווח סריקה של ספריה

en: Limit remote stream bitrate
he: להגביל bitrate מרחוק

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
he: להגביל את מספר וידאו בו זמנית קידוד זרמי השרת שלך יכול לנצל

en: Limit to airing time
he: הגבל לזמן שידור

en: Limit to channel
he: הגבל לערוץ

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
he: הגבל את מספר הסדרות אשר יופיעו בהמשך צפייה. הגדרה של מספר גבוה מדיי יכולה להשפיע על ביצוע.

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
he: מערכות לינוקס להגביל את המספר המרבי של ספריות צפו; הדבר עלול לגרום לבעיות בספריות מוסיקה גדולות.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
he: רשימה של כתובות IP ורשתות המותרות ללא auth

en: Live Albums
he: אלבומים חיים

en: Live TV & DVR
he: טלוויזיה חיה & DVR

en: Location visibility
he: נראות מיקום

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
he: ניתוח עוצמת הקול מאפשר תכונות שונות, כגון פילוס קולניות ומעברים חכמים. זה יכול לקחת הרבה זמן כדי להשלים בעת ניתוח מסלולים רבים, ולגרום שימוש CPU גבוהה.

en: Low quality (240p)
he: איכות נמוכה (240p)

en: Low quality (360p)
he: איכות נמוכה (360p)

en: Make
he: יצרן

en: Make my CPU hurt
he: גרום למעבד שלי לסבול

en: Manually selected
he: בחירה באופן ידני

en: Mar
he: מרץ

en: March
he: מרץ

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
he: מספר התכנים המקסימלי שיופיע תחת קטגוריה "המשך צפייה"

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
he: מספר מרבי של זרמים בו-זמניים שכל משתמש מורשה כאשר אינו נמצא ברשת המקומית.

en: Maximum simultaneous video transcode
he: מקסימום מקודד וידאו בו זמנית

en: Maximum video output resolution for the transcoder
he: רזולוציה מקסימלית לתוצרי המקודד

en: May
he: מאי

en: Media
he: מדיה

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
he: טוקנים של שרת המדיה מאפשרים גישה לספריית התוכן. אל תשתף קבצי לוג אשר מכילים טוקנים בפומבי. אתחול של השרת נדרש עבור שינוי זה.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
he: תוכן שאינו נצפה שבועות רבים לא יופיע תחת קטגוריה "המשך צפייה"

en: Medium
he: בינוני

en: Medium quality (480p)
he: איכות בינונית (480p)

en: Medium quality (540p)
he: איכות בינונית (540p)

en: Minutes after end
he: דקות לפני שנגמר

en: Minutes before start
he: דקות לפני שמתחיל

en: Model
he: דגם

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
he: נוגנו הכי הרבה ב-{1}

en: Mood
he: מצב רוח

en: Most Played
he: מושמע ביותר

en: Most Popular Tracks
he: רצועות מושמעות ביותר

en: Movies
he: סרטים

en: Movies On Later
he: סרטים מאוחר יותר

en: Movies On Now
he: סרטים משודרים עכשיו

en: Movies You Might Like
he: סרטים שאולי תרצה

en: Movies on Now
he: סרטים עכשיו

en: Moving files
he: מעביר קבצים

en: Music
he: מוסיקה

en: Music Videos
he: קליפים

en: My Upcoming Shows
he: המופעים הקרובים שלי

en: Name
he: שם

en: Neither direct play nor conversion is available.
he: ניגון ישיר והמרה לא זמינים

en: Network
he: רשת

en: Never
he: לעולם לא

en: New Airings Only
he: שידורים חדשים בלבד

en: New Releases on TIDAL
he: חדש בטיידל

en: New and Repeat Airings
he: שידורים חדשים וחוזרים

en: Newest first
he: חדשים קודם

en: News
he: חֲדָשׁוֹת

en: News on Now
he: חדשות עכשיו

en: No
he: לא

en: No recorder was available
he: לא היה מקליט זמין

en: No write access to destination
he: אין לכתוב גישה ליעד

en: None
he: ללא

en: Not enough CPU for conversion of this item.
he: אין מספיק כוח עיבוד כדי להמיר פריט זה.

en: Not enough CPU power to convert this item.
he: אין מספיק כוח עיבוד כדי להמיר פריט זה.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה. אין אפשרות להמיר מתחת למינימום רוחב פס של {1}kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה. אין אפשרות להוריד איכות מתחת רוחב פס הרצוי של {1}kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה. רוחב פס נדרש אינו ידוע ורק {1}kbps זמין.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה. רוחב פס נדרש הוא {1}kbps ורק {2}kbps זמין.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
he: אין מספיק רוחב פס כדי לנגן פריט זה. נדרש מינימום רוחב פס של {1}kbps ורק {2}kbps זמין.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
he: אין מספיק רוחב פס לניגון ישיר עבור פריט זה.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
he: אין מספיק רוחב פס לניגון ישיר עבור פריט זה. רוחב פס נדרש הוא {1}kbps ורק {2}kbps זמין.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
he: אין מספיק רוחב פס עבור האיכות הנדרשת.

en: Not enough disk space to convert this item.
he: אין מספיק שטח אחסון כדי להמיר פריט זה.

en: Not enough memory to convert this item.
he: אין מספיק זיכרון כדי להמיר פריט זה.

en: Nov
he: נוב

en: November
he: נובמבר

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
he: מספר ההזרמות הגיע לכמות המותרת. עצור ניגון או בקש מהמנהל הרשאות נוספות.

en: Number of log files to generate before cycling
he: מספר קובצי היומן שיוצרו לפני רכיבה על אופניים

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
he: מספר שניות בין בקשות לגילוי הפקת מדיה ב DLNA

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
he: הגבלת זמן בשניות לתוסף לפני עצירתו

en: Oct
he: אוק

en: October
he: אוקטובר

en: Off
he: כבוי

en: Oldest first
he: ישנים קודם

en: On Deck
he: על הפרק

en: On Deck Content
he: תוכן על הפרק

en: On This Day
he: ביום הזה

en: On next refresh
he: בריענון הבא

en: One or more devices must be specified
he: יש לציין התקן אחד או יותר

en: Only unwatched movies
he: רק סרטים שלא נצפו

en: Optimize database every week
he: ייעל את שרת הנתונים כל שבוע

en: Optimizing Database
he: מייעל מסד נתונים

en: Optimizing database
he: מייעל מסד נתונים

en: Optimizing queries
he: מייעל שאילתות

en: Optimizing search
he: מייעל חיפוש

en: Original
he: מקורי

en: Original (No limit)
he: מקורי (ללא הגבלה)

en: Original format
he: פורמט מקורי

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
he: נתיב אל קובץ PKCS #12 אשר מכיל תעודה ומפתח אישי כדי להפעיל תמיכהת TLS על דומיין מותאם אישית

en: Perform extensive media analysis during maintenance
he: בצע ניתוח מדיה מורחב בזמן ביצוע תחזוקה

en: Perform refresh of program guide data.
he: בצע רענון לנתוני מדריך הטלוויזיה

en: Photo
he: תמונה

en: Photo Albums
he: אלבומי תמונות

en: Photos
he: תמונות

en: Place
he: מקום

[ctx: Place]
en: In {1}
he: בעוד {1}

en: Places
he: מקומות

en: Playback has been paused for too long.
he: השמעה נעצרה לזמן רב מדי

en: Playlists
he: רשימת ניגון

en: Plays
he: ניגונים

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
he: Plex Media Server ינסה להשתמש רכיבי codec וידאו מואץ חומרה בעת קידוד ופענוח וידאו. האצת חומרה יכול להפוך את ההמרה מהר יותר ולאפשר transcodes וידאו סימולטני יותר, אבל זה יכול גם להפחית את איכות הווידאו ואת תאימות.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
he: פלקס מיקס לא זמין עד שתסתיים סריקה ראשונית לספרייה.

en: Plex Recommendations on TIDAL
he: המלצות פלקס על טיידל

en: Podcasts
he: פודקאסטים

en: Popular Tracks
he: רצועות פופולאריות

en: Postprocessing script
he: תסריט לאחר עיבוד

en: Prefer HD
he: העדף HD

en: Prefer higher quality encoding
he: העדף קידוד באיכות גבוהה

en: Prefer higher speed encoding
he: העדף קידוד במהירות גבוהה

en: Preferred
he: כדאי

en: Preferred audio language
he: שפה מועדפת לשמיעה

en: Preferred network interface
he: ממשק רשת מועדף

en: Preferred subtitle language
he: שפת כתוביות מועדפת

en: Processing subscriptions
he: מעבד מנויים

en: Producer
he: מפיק

en: Progress
he: תהליך

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
he: מחרוזת מידע עבור הפרוטוקול המשמשת בתגובות GetProtocolInfo על ידי שרת DLNA.

en: Publish server on Plex Online
he: פרסם את השרת ב-Plex Online

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
he: הצגת השרת מאפשרת את הצגתו האוטומטית במכשירי הקצה שלך ללא שינוי תצורה בנתב שלך.

en: Quality profile used by the transcoder.
he: פרופיל איכות בו משתמש המרבב

en: Random Album Radio
he: רדיו אקראי

en: Rating
he: דירוג

en: Recent Albums
he: אלבומים אחרונים

en: Recent Channels
he: ערוצים אחרונים

en: Recent Playlists
he: רשימות ניגון אחרונות

en: Recently Added
he: נוספו לאחרונה

en: Recently Added Content
he: תוכן שהתווסף לאחרונה

en: Recently Added Episodes
he: נוסף לאחרונה פרקים

en: Recently Added Movies
he: סרטים שנוספו לאחרונה

en: Recently Added Music
he: מוזיקה שנוספה לאחרונה

en: Recently Added Music Videos
he: קליפים שנוספו לאחרונה

en: Recently Added Photos
he: תמונות שנוספו לאחרונה

en: Recently Added TV
he: נוסף לאחרונה טלוויזיה

en: Recently Added Videos
he: סרטים שנוספו לאחרונה

en: Recently Favorited Photos
he: תמונות מועדפות לאחרונה

en: Recently Played Music
he: לאחרונה שיחק מוסיקה

en: Recently Released
he: פורסם לאחרונה

en: Recently Released Episodes
he: פרקים שפורסמו לאחרונה

en: Recently Released Movies
he: סרטים שהופצו לאחרונה

en: Recently Viewed
he: נצפו לאחרונה

en: Recently Viewed Episodes
he: פרקים שנצפו לאחרונה

en: Recently Viewed Shows
he: סדרות שנצפו לאחרונה

en: Recommended
he: מומלץ

en: Recommended For You
he: מומלץ עבורך

en: Record Label
he: חברת הפקות

en: Recording
he: מקליט

en: Recording Priority
he: עדיפות הקלטה

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
he: ההקלטה נכשלה. אנא בדקו את המקלט או האנטנה.

en: Rediscover
he: גלה מחדש

en: Refresh local metadata every three days
he: רענן את המטא-דאטה המקומי כל שלושה ימים

en: Refreshing
he: מרענן

en: Refreshing Sub
he: מרענן כתוביות

en: Refreshing guide data
he: נתוני מדריך מרענן

en: Refreshing local metadata
he: מרענן מטה־דאטה מקומי

en: Refreshing media analysis
he: מרענן ניתוח תוכן

en: Refreshing metadata
he: מרענן מטה-דאטה

en: Related Albums
he: אלבומים קשורים

en: Related Movies
he: סרטים דומים

en: Related Shows
he: סדרות דומות

en: Release Date
he: תאריך הפצה

en: Release date
he: תאריך הוצאה

en: Remote streams allowed per user
he: זרמים מרוחקים מותרים לכל משתמש

en: Remove old bundles every week
he: הסר חבילות ישנות כל שבוע

en: Remove old cache files every week
he: הסר קבצי מטמון ישנים כל שבוע

en: Replace lower resolution items
he: החלף פריטים עם רזולוציה נמוכה

en: Required
he: מחוייב

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Run a partial scan when changes are detected
he: הרץ סריקה חלקית כאשר זוהו שינויים

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
he: הפעל משימות קידוד הרקע בעדיפות נמוכה יותר מאשר הזרמת transcodes

en: Run scanner tasks at a lower priority
he: הפעל משימות סורק בעדיפות נמוכה יותר

en: Running fix-ups
he: הפעלת תיקון

en: Scan my library automatically
he: סרוק את הספרייה שלי באופן אוטומטי

en: Scan my library periodically
he: סרוק את הספרייה שלי מעת לעת

en: Scanning
he: סורק

en: Search Albums...
he: חפש אלבומים...

en: Search Artists...
he: חפש אמנים...

en: Search Episodes...
he: חפש פרקים...

en: Search Shows...
he: חפש סדרות...

en: Search Tracks...
he: חפש רצועות...

en: Search for Albums
he: חפש אלבומים

en: Search for Artists
he: חפש אמנים

en: Search for Episodes
he: חפש פרקים

en: Search for Shows
he: חפש סדרות

en: Search for Tracks
he: חפש רצועות

en: Season
he: עונה

en: Season {1}
he: עונה {1}

en: Seasonal Movies
he: סרטים עונתיים

en: Seasons
he: עונות

en: Secure connections
he: חיבורים מאובטחים

en: Segmented transcoder timeout
he: תם הזמן למרבב החלקי

en: Send crash reports to Plex
he: שלח דוחות קריסה ל- Plex

en: Sep
he: ספט

en: September
he: ספטמבר

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
he: ייתכן שבעלי השרת ירצו להגביל מי יכול לראות שמות מיקום עבור פריטים המכילים מטא נתונים של מיקום גיאוגרפי. כברירת מחדל רק לבעלי השרת תהיה חשיפה של אלה.

en: Server update Channel
he: ערוץ עדכון השרת

en: Server version updates
he: עדכוני גרסת שרת

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
he: הגדר את קצב הסיביות המקסימלי של זרם מרוחק משרת זה.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
he: קבעו את המספר המירבי של פרקים שלא־נוגנו שיש לשמור עבור התכנית.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
he: בחר האם פריטים בספרייה שלך יוחלפון ע"י הקלטות ברזולוציה גבוהה יותר. זה יחליף את כל הפריטים התואמים בספרייה שלך, לא רק לפי הקלטות DVR קודמות.

en: Show
he: סדרה

en: Show Actor
he: שחקן סדרה

en: Show Collection
he: אוסף סדרה

en: Show Director
he: במאי סדרה

en: Show Plays
he: מספר ניגוני סדרה

en: Show Producer
he: מפיק סדרה

en: Show Rating
he: דירוג סדרה

en: Show Title
he: כותרת סדרה

en: Show Writer
he: תסריטאי סדרה

en: Show Year
he: שנת סדרה

en: Show collections and their items
he: הצג אוספים ופריטים שלהם

en: Show in dock
he: הצג ב-Dock

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
he: הצג המלצות ואלבומים נוספים מטיידל, וכלול רצועות טיידל ברדיו של האמן.

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
he: הראה הצעות ואלבומים נוספים מספריות המשותפות איתכם, וכללו רצועות משותפות ברדיו של האמן.

en: Show this collection and its items
he: הצג את האוסף הזה ואת הפריטים שלו

en: Shown with foreign audio
he: מוצג עם אודיו זר

en: Shows
he: סדרות

en: Shows On Now
he: סדרות משודרות עכשיו

en: Shows You Might Like
he: מראה שאתה אולי אוהב

en: Shows on Now
he: מציג כעת

en: Shutter Speed
he: מהירות צמצם

en: Similar Artists
he: אמנים דומים

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
he: גודל של חיץ IPC (בבתים) כאשר מבצעים קידוד בהזרמה

en: Slow
he: איטי

en: Slower
he: איטי יותר

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
he: סליחה, אין פלקס מיקס זמין עבור רצועה זו.

en: Soundtracks
he: פסקול

en: Source
he: מקור

en: Specials
he: מיוחדים

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
he: מהירות שבה להגביל את רוחב הפס הכולל לא ברשת המקומית קילובייט לשנייה. השתמש ב -0 כדי להגדיר ללא הגבלה.

en: Sport
he: ספורט

en: Sports
he: ספורט

en: Sports On Later
he: תכני ספורט מאוחר יותר

en: Sports On Now
he: תכני ספורט משודרים עכשיו

en: Sports on Now
he: ספורט עכשיו

en: Start Listening
he: תתחיל להקשיב

en: Start Watching
he: התחל לצפות

en: Stations
he: תחנות

en: Store track progress
he: שמור מיקום ברצועה

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
he: פעילות הזרמה לא קיימת או נגמר הזמן.

en: Studio
he: אולפן

[ctx: Studio]
en: More from {1}
he: עוד מ{1}

en: Style
he: עיצוב

en: Subtitle Language
he: שפת כתובית

en: Success
he: הצליח

en: Super fast
he: סופר מהיר

en: Support Away Mode when preventing system sleep
he: תמיכה במצב Off בעת מניעת שינה המערכת

en: TIDAL Albums
he: אלבומי טיידל

en: TIDAL Music Videos
he: קליפים מטיידל

en: TV
he: טלוויזיה

en: TV Shows
he: סדרות טלוויזיה

en: Tag
he: תג

[ctx: Tag]
en: More in {1}
he: עוד ב-{1}

en: Tags
he: תגים

en: Team
he: צוות

en: The EPG provider does not exist.
he: ספק ה- EPG אינו קיים.

en: The action cannot be performed on the item in its current state
he: פעולה זו איננה ניתנת לביצוע לפריט במצבה הנוכחי

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
he: השידורים התרחשו בעבר ולא ניתן להקליטם

en: The airing was already in progress
he: האיוור כבר היה בעיצומו

en: The butler analyzed {1} items.
he: המשרת ניתח {1} פריטים.

en: The butler backed up your database.
he: המשרת גיבה את מסד הנתונים שלך.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
he: המשרת ניקה {1} חבילות מדיה.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
he: המשרת ניקה {1} חבילות מטא-דאטה.

en: The butler collected blob garbage.
he: המשרת אסף זבל.

en: The butler deleted {1} old cache files.
he: המשרת מחק {1} קבצי מטמון ישנים.

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
he: המשרת יצר תמונות ממוזערות לפרק עבור {1} קבצים.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
he: המשרת יצר {1} תמונות ממוזערות לוידאו.

en: The butler optimized your database.
he: המשרת ייעל את מסד הנתונים שלך.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
he: המשרת ביצע ניתוח עמוק ל-{1} קבצים.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
he: המשרת ביצע ניתוח קוליות באלבומים {1}.

en: The butler refreshed all libraries.
he: המשרת רענן את כל הספריות שלך.

en: The butler refreshed {1} artists.
he: המשרת רענן {1} אמנים.

en: The butler refreshed {1} items.
he: המשרת רענן {1} פריטים.

en: The butler wasn't able to back up your database.
he: המשרת לא גיבה את מסד הנתונים שלך.

en: The default duration to record after the scheduled time.
he: משך ברירת המחדל להקליט לאחר השעה המתוזמנת.

en: The default duration to record before the scheduled time.
he: משך ברירת המחדל להקליט לפני הזמן המתוזמן.

en: The destination library or location did not exist
he: ספריית היעד או המיקום לא היו קיימים

en: The device does not exist
he: ההתקן אינו קיים

en: The device does not tune the required channel
he: ההתקן אינו מכוון את הערוץ הדרוש

en: The device has no associated grabber
he: למכשיר אין חוטף קשור

en: The device is busy
he: ההתקן עסוק

en: The device is in use with an existing DVR
he: ההתקן נמצא בשימוש עם DVR קיים

en: The device is not in use by this DVR
he: המכשיר אינו בשימוש על ידי מכשיר הקלטה זה

en: The directory in which database backups are stored.
he: הספרייה בה גיבוי שרת הנתונים מאוחסנת.

en: The download was cancelled
he: ההורדה בוטלה

en: The media version already exists
he: גרסת המדיה הזאת כבר קיימת

en: The network interface local clients will use to connect.
he: ממשק הרשת שישמש משתמשי קצה כדי להתחבר

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
he: הבעלים של השרת יוכל למחוק מדיה מהכונן.

en: The path is invalid
he: נתיב זה אינו חוקי

en: The path where local application data is stored
he: הנתיב בו נתוני האפליקציה הלוקלית נשמרים

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
he: איכות ההמרה המשמשת לטלוויזיה חיה או להקלטה. בחירת הפורמט המקורי עלולה לגרום לקבצים גדולים מאוד.

en: The recording conflicts with other recordings
he: ההקלטה מתנגשת עם הקלטות אחרות

en: The recording duration was 0 minutes
he: משך ההקלטה הינו 0 דקות

en: The recording failed
he: ההקלטה נכשלה

en: The recording was aborted
he: ההקלטה בוטלה

en: The recording was cancelled
he: ההקלטה בוטלה

en: The recording was not started because airing was in progress
he: ההקלטה לא הופעלה משום שהאוויר התקדם

en: The server is not connected to plex.tv
he: שרת זה אינו מחובר ל-plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
he: לחשבון של שרת זה לא קיים Plex Pass ולכן אין אפשרות להשתמש באפשרות הסנכרון

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
he: דיסק השרת כמעט מלא (נשאר פחות מ-10GB)

en: The source media was not found
he: מקור המדיה לא נמצא

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
he: הזמן בו השרת יסיים לבצע משימות תחזוקה ברקע.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
he: הזמן בו השרת יתחיל לבצע משימות תחזוקה ברקע.

en: The user does not have permission to sync
he: למשתמש זה אין הרשאות סנכרון

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
he: ערך x264 שהוגדר מראש עבור קידוד הרקע (סינכרון ואופטימיזציית המדיה). ערכים איטיים יותר יביאו לאיכות וידאו טובה יותר ולגודל קבצים קטן יותר, אך ייקח זמן רב יותר כדי להשלים את העיבוד.

en: There is a duplicate channel mapping
he: יש מיפוי ערוץ כפול

en: There is a duplicate recording already active
he: הקלטה זהה כבר פעילה

en: There was a transcoder error
he: אירעה שגיאת טרנסקודרים

en: There was not enough free disk space to start the recording
he: לא היה מספיק מקום פנוי בדיסק כדי להתחיל את ההקלטה

en: This Day
he: ביום זה

en: This Episode
he: פרק זה

en: This Event
he: האירוע הזה

en: This Month
he: בחודש זה

en: This Season
he: עונה זו

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
he: אפשר לשרת להזרים מדיה למכשירי DLNA

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
he: יישום זה אינו יכול לנגן פריט זה. הסיבה היא: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
he: יישום זה אינו מאפשר להפוך פריט לפריט השמעה. בדוק את ההגדרות ונסה שוב.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
he: יישום זה אינו מאפשר ניגון ישיר לפריט זה . בדוק את ההגדרות ונסה שנית.

en: This device already exists
he: מכשיר זה כבר קיים

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
he: אפשר לשרת המדיה לגלות שרתים ונגנים אחרים ברשת המקומית

en: This feature is Plex Pass only.
he: אופציה זאת אפשרית רק לבעלי Plex Pass בלבד.

en: This helps us improve your experience.
he: זה עוזר לנו לשפר את החוויה שלכם.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
he: השם הזה ישמש אותך לזיהוי שרת המדיה הזה במחשבים אחרים ברשת שלך. במידה ותשאיר שם זה ריק, שם המחשב יופיע במקום.

en: Time Travel Radio
he: זמן נסיעה רדיו

en: Time at which tasks start to run
he: זמן בו המשימות יחלו לרוץ

en: Time at which tasks stop running
he: הזמן בו המשימות יחדלו לרוץ

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
he: זמן בשניות אותו יחכה המרבב החלקי לפני תחילת רישום מידע.

en: Title
he: כותרת

en: Top Rated TV
he: טלוויזיה מדורג ראשון

en: Top Unwatched Movies
he: הסרטים המובילים שלא נצפו

en: Track Last Played
he: ניגון אחרון של רצועה

en: Track Last Skipped
he: דילוג אחרון של רצועה

en: Track Plays
he: מספר ניגוני רצועה

en: Track Rating
he: דירוג רצועה

en: Track Skips
he: דילוגי רצועה

en: Track Source
he: מקור רצועה

en: Track Title
he: כותרת רצועה

en: Tracks
he: רצועות

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
he: קדימונים של בלו-ריי חדשים קרובים.

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
he: קדימונים של סרטי קולנוע חדשים קרובים

en: Transcode
he: המרה

en: Transcoder Quality
he: איכות transcoder

en: Transcoder default duration
he: ברירת המחדל למשך הזמן לפעילות המרבב

en: Transcoder default prune buffer
he: Transcoder ברירת מחדל חיץ שזיפה

en: Transcoder default throttle buffer
he: ברירת המחדל לחוצץ המרבב

en: Transcoder quality
he: איכות קידוד

en: Transcoder temporary directory
he: ספרייה המרבב הזמנית

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
he: התייחס לכתובות WAN IP כתעבורת LAN לצרכי רוחב־פס

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
he: התייחס לבקשות נכנסות מכתובת ה WAN IP של רשת זו כבקשות LAN לצרכי הגבלות רוחב־פס. לעתים זה קורה כאשר יש שימוש בטכניקת DNS rebinding protection ומסופי הקצה על הרשת LAN אינם יכולים להתחבר לשרת באופן ישיר אלא דרך כתובת WAN IP בלבד.

en: Tried {1}
he: ניסיון {1}

en: Ultra fast
he: אולטרה מהיר

en: Unable to add device to DVR
he: לא ניתן להוסיף התקן ל- DVR

en: Unable to find playlist for sync item
he: אין אפשרות למצוא רשימת ניגון עבור פריט מסונכרן

en: Unable to get channel listing from device
he: לא ניתן לקבל רישום ערוץ מהמכשיר

en: Unable to get lineups.
he: לא ניתן לקבל שורות.

en: Unable to remove device from DVR
he: אין אפשרות להסיר מכשיר מ- DVR

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown device
he: מכשיר לא ידוע

en: Unknown item
he: פריט לא ידוע

en: Unknown media grabber
he: חוטף מדיה לא ידוע

en: Unknown source
he: מקור לא ידוע

en: Unknown status
he: סטטוס לא ידוע

en: Unknown sync item
he: פריט מסונכרן לא ידוע

en: Unknown sync list
he: רשימת סנכרון לא ידועה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Unwatched
he: לא נצפו

en: Unwatched Videos
he: סרטים שלא נצפו

en: Up Next
he: הבא בתור

en: Up Next in {1}
he: הבא בתור בעוד {1}

en: Update all libraries during maintenance
he: עדכן את כל הספריות במהלך התחזוקה

en: Upgrade media analysis during maintenance
he: שדרג את ניתוח המדיה בזמן ביצוע תחזוקה

en: Use DVR Setting
he: השתמש בהגדרת DVR

en: Use hardware acceleration when available
he: השתמש בהאצת חומרה כשניתן

en: Use hardware-accelerated video encoding
he: השתמש במאיצי חומרה לקידוד הוידאו

en: Use language preferences from plex.tv
he: השתמש בהעדפות שפה מ-plex.tv

en: Use original title
he: השתמש בכותרת המקורית

en: Very fast
he: מהיר מאוד

en: Very slow
he: איטי מאוד

en: Video
he: וידאו

en: Video played threshold
he: מגבלת הסירטונים שנצפו

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
he: תצוגות מקדימות לוידאו מאפשרות עדכונים חיים ל-"כעת מנגן" ובזמן חיפוש באפליקציות התומכות. יצירת תצוגות מקדימות עשויות לקחת זמן רב ולצרוך כוח עיבוד גבוה. ניתן לבטל יצירת תצוגות מקדימות עבור ספריות ספציפיות בהגדרות המתקדמות של הספרייה.

en: Web Manager URL
he: כתובת מנהל האתר

en: What's On
he: מה יש עכשיו

en: What's On Later
he: מה יש מאוחר יותר

en: What's On Now
he: מה יש עכשיו

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
he: כאשר מזוהים שינויים בספריות הקבצים, בצע סריקה רק לספריות שהשתנו.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
he: כאשר מאופשר, הורדת מידע עשיר יותר עבור תוכניות וסרטים מסוימים. זה עושה מדריך מרענן איטי יותר.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
he: כאשר מוגדר "נדרש", עדיין כמה חיבורים לא מוצפנים (שמקורם במחשב שרת המדיה) עדיין יאושר ויישומים שאינם תומכים חיבורים מאובטחים לא יוכלו להתחבר בכלל.

en: Writer
he: תסריטאי

en: Year
he: שנה

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
he: תמונות מ- {1}

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
he: היום ב {1}

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
he: החודש ב {1}

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
he: אלבומים נבחרים משנות ה-{1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
he: סרטים מ-{1}

en: Yes
he: כן

en: You cannot create or edit playlists on this server.
he: אין באפשרותכם ליצור או לערוך רשימות ניגון על שרת זה.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
he: הספריה שלך תתעדכן באופן אוטומטי כאשר יזוהו שינויים בספריות הקבצים.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
he: [ניסיוני] זה יכול לחסוך שטח דיסק ולשפר תאימות. המרת דורש מעבד מהיר.

en: a direct connection to the server is not available
he: לא קיים חיבור ישיר לשרת

en: admin only
he: מנהל בלבד

en: as a scheduled task
he: כמשימה שנקבעת מראש

en: as a scheduled task and when media is added
he: כמשימה שנקבעת מראש כאשר מדיה מתווספת

en: audio
he: שֶׁמַע

en: begins with
he: מתחיל עם

en: both, try online first
he: שניהם, התחל באופן מקוון

en: contains
he: מכיל

en: daily
he: באופן יומי

en: decoder
he: מפענח

en: disabled
he: מושבת

en: does not contain
he: לא מכיל

en: enabled
he: מופעל

en: encoder
he: מקודד

en: ends with
he: מסתיים עם

en: every 12 hours
he: בכל 12 שעות

en: every 15 minutes
he: כל 15 דקות

en: every 2 hours
he: בכל שעתיים

en: every 30 minutes
he: כל 30 דקות

en: every 6 hours
he: בכל שש שעות

en: everyone
he: כולם

en: hourly
he: בכל שעה

en: iTunes library XML path
he: נתיב XML לספריית ה-iTunes

en: is
he: שווה ל...

en: is after
he: אחרי

en: is before
he: לפני

en: is false
he: לא נכון

en: is greater than
he: גדול מ...

en: is less than
he: פחות מ...

en: is not
he: לא שווה ל...

en: is true
he: נכון

en: local detection only
he: זיהוי מקומי בלבד

en: never
he: אף פעם

en: only online (no local detection)
he: באופן מקוון בלבד (ללא זיהוי מקומי)

en: subtitle
he: כתוביות

en: the server administrator has set a limit
he: מנהל השרת קבע סף

en: unknown
he: לא ידוע

en: video
he: וידאו

en: {1} Collection
he: {1} אוסף
