Plex Media Server - en to hr translation catalogue (875 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
hr: "{1}" zatražio je da zaustavi reprodukciju s tog poslužitelja. Uređaj može biti zauzet, ponovno pokretanje ili pod održavanjem. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
hr: "{1}" zatražio je da zaustavi reprodukciju s ovog poslužitelja: {2}

en: 'agent' is invalid for the selected library type
hr: 'agent' je nevaljan za odabrani tip biblioteke

en: 'agent' is missing or invalid
hr: 'agent' nedostaje ili je nevažeći

en: 'language' is invalid
hr: 'language' je nevaljan

en: 1.5 Mbps (480p)
hr: 1,5 Mbps (480p)

en: 10 Mbps (1080p)
hr: 10 Mb / s (1080p)

en: 3 latest episodes
hr: Zadnje 3 epizode

en: 5 latest episodes
hr: Zadnjih 5 epizoda

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
hr: Popis URL-ova odvojenih zarezom (http ili https) koji se objavljuju do plex.tv za otkrivanje poslužitelja.

en: A server restart is required for a change to take effect.
hr: Potrebno je ponovo pokretanje servera da bi se primijenile promjene.

en: A unique identifier for the machine
hr: Jedinstveni identifikator za uređaj

en: Absolute numbering
hr: Apsolutno numeriranje

en: Actor
hr: Glumac

[ctx: Actor]
en: More with {1}
hr: Još s {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
hr: Najbolji filmovi s {1}

en: Actors
hr: glumci

en: Ad detection
hr: Prepoznavanje reklama

en: Admin Terminated Playback.
hr: Administrator je prekinuo reprodukciju.

en: After a day
hr: Nakon jednog dana

en: After a week
hr: Nakon tjedan dana

en: Airing
hr: Prikazuje se

en: Airing order
hr: Redoslijed emitiranja

en: Album Artist
hr: Izvođač albuma

en: Album Collection
hr: Zbirka albuma

en: Album Decade
hr: Desetljeće albuma

en: Album Genre
hr: Žanr albuma

en: Album Last Played
hr: Posljednji album

en: Album Mood
hr: Album raspoloženje

en: Album Plays
hr: Igre na albumu

en: Album Rating
hr: Ocjena albuma

en: Album Title
hr: Naslov albuma

en: Album sorting
hr: Razvrstavanje albuma

en: Albums
hr: Albumi

en: All
hr: Svi

en: All Artists
hr: Svi umjetnici

en: All Channels
hr: Svi kanali

en: All Episodes
hr: Sve epizode

en: All Movies
hr: Svi filmovi

en: All Photos
hr: Sve fotografije

en: All Podcasts
hr: Svi podcasti

en: All Shows
hr: Sve emisije

en: All episodes
hr: Sve epizode

en: All movies
hr: Svi filmovi

en: All {1}
hr: Svi {1}

en: All {1} Events
hr: Svi {1} Događaji

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
hr: Dopusti prikazivanje najava prije filmova u ovoj biblioteci.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
hr: Dopusti da se evidentiraju Plex Media Server tokeni

en: Allow media deletion
hr: Dopusti brisanje datoteka

en: Allow partial airings
hr: Dopusti djelomična emitiranja

en: Allow red band trailers
hr: Dopusti najave neprimjerene djeci

en: Allow this server to send events to external services.
hr: Omogući serveru slanje događaja na vanjske servise.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
hr: Omogući serveru slanje push obavijesti mobilnim uređajima. Napomena: Push obavijesti se šalju pomoću Plexovih usloga. Te usluge su vezane uz Vaš račun i neke od njih mogu sadržavati informacije o sadržaju Vaših biblioteka.

en: Alphabetical
hr: abecedni

en: Always
hr: Uvijek

en: Always enabled
hr: Uvijek aktivirano

en: Always include English language Cinema Trailers for trailers of movies not in my library.
hr: Uvijek uključi najave filmova na engleskom jeziku za najave filmova koje nisu u mojoj biblioteci.

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
hr: Iznos u proteklim sekundama za zadržavanje prije obrezivanja segmenata iz transkodusa.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
hr: Vrijeme u sekundama koje se koristi za predmemoriranje sadržaja prije puštanja u transkoder.

en: An error occurred
hr: Dogodila se greška

en: An error occurred while postprocessing the download
hr: Došlo je do pogreške tijekom naknadnog obrađivanja preuzimanja

en: An error occurred while postprocessing the recording
hr: Došlo je do pogreške tijekom naknadnog obrađivanja snimke

en: An unexpected error occurred
hr: Došlo je do neočekivane pogreške

en: An unknown error occurred
hr: Dogodila se nepoznata pogreška

en: Analyze audio tracks for loudness
hr: Analizirajte audio zapise za glasnoću

en: Analyze audio tracks for sonic features
hr: Analiziraj audio zapis za zvučne značajke

en: Analyzing media bundles
hr: Analiza medijskih paketa

en: Analyzing metadata bundles
hr: Analiza paketa metapodataka

en: Any
hr: bilo koji

en: Aperture
hr: Otvor

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Aplikacija je zatražila snimanje podnaslova, no za to je potrebna pretvorba videa.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Spremnik nije dostupan za analizu.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Direct play je onemogućen.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Ugrađeni titlovi moraju se ukloniti za izravnu reprodukciju.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Stavka zahtijeva pretvorbu odabranog streama podnaslova.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Mediji moraju biti konvertirani kako bi se koristili protokol {1}.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Višeslojni mediji zahtijevaju konverziju kada su odabrani svi dijelovi.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Za protokol {1} ​​nema izravnog play glazbenog profila, s kontejnerom {2} pomoću kodeka {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Za profil {1} ​​ne postoji profil za izravni prikaz fotografija.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Ne postoji nijedan profil za izravnu reprodukciju za protokol {1}, s kontejnerom {2} i video kodekom {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Ne postoji nijedan profil za izravnu reprodukciju za protokol {1}, s kontejnerom {2}, video kodeka {3}, audio kodeka {4} i kodeka za podnaslove {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Ne postoji nijedan profil za izravnu reprodukciju za protokol {1}, s kontejnerom {2}, video kodekom {3} i audio kodekom {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Neodabrani umetnuti stream podanslova {1} ne može se reproducirati izravno.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani audio stream nije prvi audio stream, a aplikacija ne može odabrati audio streamove prilikom izravne reprodukcije.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani ugrađeni stream podnaslova nije prvi stream po redu.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani ugrađeni podnaslov mora se izdvojiti.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani format titlova ne može se izravno reproducirati.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani format podnaslova mora se snimiti na video.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
hr: Aplikacija ne može izravno reproducirati ovu stavku. Odabrani format podnaslova mora se segmentirati.

en: Apr
hr: travnja

en: April
hr: travanj

en: Artist
hr: Umjetnik

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
hr: Više albuma od {1}

[ctx: Artist]
en: More by {1}
hr: Više od {1}

en: Artist Collection
hr: Zbirka umjetnika

en: Artist Country
hr: Zemlja izvođača

en: Artist Genre
hr: Žanr izvođača

en: Artist Rating
hr: Ocjena umjetnika

en: Artist Title
hr: Naslov autora

en: Artists
hr: Izvođači

en: Artists You Might Like
hr: Umjetnici koji bi Vam se mogli svidjeti

en: Ask me
hr: Pitaj me

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
hr: Pitaj za dodavanje prijave(login) za priključeni vanjski disk

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files.
hr: Pokušaj automatski detektirati i ukloniti reklame iz snimaka. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme i uzrokovati veliku upotrebu procesora. 'Prepoznaj i ukloni reklame' će ukloniti prepoznate reklame iz video snimaka.

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files. 'Detect commercials and mark for skip' will leave the video files intact.
hr: Pokušaj automatski detektirati i ukloniti reklame iz snimaka. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme i uzrokovati veliku upotrebu procesora. 'Prepoznaj i ukloni reklame' će ukloniti prepoznate reklame iz video snimaka. 'Prepoznaj i označi reklame za preskakanje' neće dirati videozapise.

en: Audience Rating
hr: Rangiranje publike

en: Audio Language
hr: Jezik zvuka

en: Aug
hr: kolovoz

en: August
hr: kolovoz

en: Auto
hr: Automatski

en: Auto-select subtitle mode
hr: Automatski odaberite način podnaslova

en: Automatic
hr: Automatski

en: Automatic Tags
hr: Automatske oznake

en: Automatically create collections when there are at least the selected number of items for an available collection. Changing this value will have no effect on any existing collections.
hr: Automatski napravi zbirku kada postoji barem određen broj stavki za dostupnu zbirku. Promjena ove vrijednosti neće imati utjecaja na postojeće zbirke.

en: Automatically during scheduled maintenance
hr: Automatski tijekom planiranog održavanja

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
hr: Više u {1}

en: Background transcoding x264 preset
hr: Preset za pozadinsko transkodiranje x264

en: Backing up database
hr: Izrada sigurnosne kopije baze podataka

en: Backup Database
hr: Napravi sigurnosnu kopiju baze podataka

en: Backup database every three days
hr: Napravi sigurnosnu kopiju svaka tri dana

en: Backup directory
hr: Direktorij za sigurnosnu kopiju

en: Browse
hr: Pretraži

en: Browse All
hr: Pregledaj sve

en: By Album
hr: Po albumu

en: By Cluster
hr: Po klasteru

en: By Collection
hr: Po zbirci

en: By Content Rating
hr: Po ocjeni sadržaja

en: By Country
hr: Po državi

en: By Decade
hr: Po desetljeću

en: By Director
hr: Po redatelju

en: By Edition
hr: Prema izdanju

en: By First Letter
hr: Po prvom slovu

en: By Folder
hr: Po mapi

en: By Genre
hr: Po žanru

en: By Rating
hr: Po ocjeni

en: By Resolution
hr: Po rezoluciji

en: By Starring Actor
hr: Po glavnom glumcu

en: By Year
hr: Po godini

en: By name
hr: Imenom

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
hr: Procesor nije dovoljno snažan da pretvori tu stavku.

en: Camera Make
hr: Marka kamere

en: Camera Model
hr: Model kamere

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
hr: Nije moguće pretvoriti ovu stavku. Provedba za {1} {2} '{3}' nije pronađena.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
hr: Nije moguće pretvoriti ovu stavku. Nijedan audio i video enkoder konverzije ne može se pronaći u profilu aplikacije.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
hr: Nije moguće pretvoriti ovu stavku. Nije pronađen profil konverzije za protokol {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
hr: Nije moguće usmjeriti reprodukciju ove stavke. Potrebna širina pojasa nije poznata i dostupna je samo {2} kbps.

en: Cannot record airing in the past
hr: Nije moguće snimati emitiranje u prošlosti

en: Cannot remove only lineup from DVR.
hr: Nije moguće ukloniti samo poredak iz DVR-a.

en: Categories
hr: Kategorije

en: Channel
hr: Kanal

en: Channel {1}
hr: Kanal {1}

en: Chapter
hr: Poglavlje

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
hr: Minijature odjeljka donose slike u prikazu poglavlja o podržanim aplikacijama. Mogu dugo trajati generirati i potrošiti dodatni prostor na disku.

en: Checking files
hr: Provjera datoteka

en: Choose Cinema Trailers from
hr: Odaberi kino foršpane iz

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
hr: Odaberite koliko brzo se epizode uklanjaju nakon što više ne zadovoljavaju kriterije preuzimanja.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
hr: Odaberite najmanju razlučivost za snimanje emisija.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
hr: Odaberite hoće li započeti snimanje za emitiranje koje je već u tijeku.

en: Choose whether to display seasons.
hr: Odaberite hoće li se prikazivati ​​godišnja doba.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
hr: Odaberite želite li ograničiti snimanje na određeno vrijeme emitiranja.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
hr: Odaberite želite li ograničiti snimanje na određeni kanal.

en: Cleaning Bundles
hr: Paketi za čišćenje

en: Cleaning bundles
hr: Čišćenje snopova

en: Client stopped playback.
hr: Korisnik je zaustavio reprodukciju

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
hr: Klijentska konfiguracija postavki za DLNA poslužitelj.

en: Collection
hr: Kolekcija

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
hr: {1} zbirka

en: Collection Mode
hr: Način prikupljanja

en: Collection order
hr: Redoslijed zbirke

en: Collections
hr: Zbirke

en: Color Transfer Characteristics
hr: Karakteristike prijenosa boja

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
hr: Popis od IP adresa ili IP/netmask unosa za mreže kojima je dopušteno pristupiti Plex Media Serveru bez prijave. Kada je poslužitelj odjavljen i ova vrijednost je postavljena, bit će dopušteni samo localhost i adrese na ovom popisu.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
hr: Zarezima odvojen popis IP adresa ili unosa u formatu IP/mrežna maska za mreže za koje će se smatrati da su na lokalnoj mreži kada se primjenjuju ograničenja propusnosti. Ako je postavljeno, smatrat će se da su sve ostale IP adrese na vanjskoj mreži i podliježu ograničenjima propusnosti vanjske mreže. Ako nije postavljeno, smatra se da je samo podmreža (subnet) poslužitelja na lokalnoj mreži.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
hr: Popis stringova odvojenih zarezima smatra se člancima prilikom sortiranja naslova. Potrebna je ponovno pokretanje poslužitelja kako bi promjena stupila na snagu.

en: Computing best lineup
hr: Računanje najboljeg poretka

en: Connection Timeout when obtaining decision.
hr: Istek vremena za povezivanje pri dohvatanju odluke o transkodiranju.

en: Connection is on WAN and limit is set
hr: Veza je postavljena na WAN i postavljena je granica

en: Content Rating
hr: Ocjena sadržaja

en: Continue Listening
hr: Nastavite slušati

en: Continue Watching
hr: Nastavi gledati

en: Conversion encoder or decoder not found.
hr: Nije pronađen kodek za dekodiranje ili kodiranje.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
hr: Pretvorba nije uspjela. Potrebni kodek nije moguće pronaći ili nije instaliran.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
hr: Pretvorba nije uspjela. Transcoder se zatvorio zbog pogreške.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
hr: Pretvorba nije uspjela. Transcoder nije uspio pokrenuti.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
hr: Pretvorba nije uspjela. Proces transkodera se srušio.

en: Convert video while recording
hr: Pretvaranje videozapisa tijekom snimanja

en: Converted files cannot be written to the server's disk
hr: Pretvorene datoteke ne mogu se zapisati na poslužiteljski disk

en: Could not communicate with device
hr: Ne mogu komunicirati s uređajem

en: Could not move downloaded media to destination
hr: Nije moguće premjestiti preuzeti medij na odredište

en: Could not move recorded media to destination
hr: Nije moguće premjestiti snimljeni medij na odredište

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
hr: Nije moguće ugoditi kanal. Provjerite svoj tuner ili antenu.

en: Country
hr: Država

en: Create a backup copy of the server's database in the configured backup directory
hr: Napravi sigurnosnu kopiju baze podataka u konfiguriranoj putanji.

en: Critic Rating
hr: Ocjena kritike

en: Custom
hr: Prilagođen

en: Custom certificate domain
hr: Prilagođena domena certifikata

en: Custom certificate encryption key
hr: Prilagođeni ključ za šifriranje certifikata

en: Custom certificate location
hr: Lokacija prilagođenog certifikata

en: Custom server access URLs
hr: URL-ovi za prilagođeni pristup poslužitelju

en: DLNA client preferences
hr: Postavke DLNA klijenta

en: DLNA default protocol info
hr: Informacije o zadanom DLNA protokolu

en: DLNA media renderer discovery interval
hr: Interval da DLNA preglednik otkrije sadržaj

en: DLNA server announcement lease time
hr: Vrijeme za obustavu objavljivanja DLNA poslužitelja

en: DLNA server description icons
hr: Ikone za opis DLNA poslužitelja

en: DLNA server logging level
hr: Razina evidencije DLNA poslužitelja

en: DLNA server timeline reporting
hr:  DLNA vremenski rok izvještavanja poslužitelja

en: DVD order
hr: DVD red

en: DVR Schedule
hr: DVR raspored

en: DVR is not using this lineup.
hr: DVR ne koristi ovaj poredak

en: Database
hr: Baza podataka

en: Database error retrieving sync data
hr: Pogreška u bazi podataka dohvaćanja podataka sinkronizacije

en: Date Added
hr: Datum dodavanja

en: Date Album Added
hr: Dodan je album datuma

en: Date Artist Added
hr: Datum izvođača dodan

en: Date Episode Added
hr: Datum dodavanja epizode

en: Date Played
hr: Datum puštanja

en: Date Rated
hr: Datum ocijenjivanja

en: Date Show Added
hr: Datum dodavanja serije

en: Date Taken
hr: Datum slikanja

en: Date Viewed
hr: Datum pregleda

en: Debug logging enables additional detail in the log files and is helpful in diagnosing problems.
hr: Debug zapisi u evidenciju dodaju dodatne detalje koji su korisni pri rješavanju problema.

en: Dec
hr: prosinca

en: Decade
hr: Desetljeće

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
hr: Slike iz {1}-ih

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
hr: Najbolji albumi iz {1}-ih

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
hr: Snimci iz {1}-ih

en: December
hr: prosinac

en: Decide whether to use end credits markers to determine the 'watched' state of video items. When markers are not available the selected threshold percentage will be used.
hr: Odlučite želite li da označivači odjavne špice videozapisa određuju stanje dovršenosti videozapisa. Ako označivači nisu dostupni, upotrebljavat će se odabrani prag dovršenosti.

en: Default
hr: Zadano

en: Default container
hr: Zadani format

en: Delete downloaded episodes
hr: Obriši preuzete epizode

en: Delete episodes after playing
hr: Obriši epizode nakon gledanja

en: Deleting Library
hr: Brisanje knjižnice

en: Deleting section {1}
hr: Brisanje odjeljka {1}

en: Deleting {1} media bundles
hr: Brisanje {1} paketa medija

en: Deleting {1} metadata bundles
hr: Brisanje {1} paketa metapodataka

en: Detect and delete commercials
hr: Prepoznaj i ukloni reklame

en: Detect commercials
hr: Prepoznavanje reklama

en: Detect commercials and mark for skip
hr: Prepoznaj i označi reklame za preskakanje

en: Detecting intros
hr: Prepoznavanje uvoda

en: Detects show intros, exposing the 'Skip Intro' button in clients.
hr: Prepoznaje uvodnu špicu u emisijama i omogućava gumb "Preskoči uvod" u klijentima.

en: Device
hr: Uređaj

en: Direct play OK.
hr: Izravna reprodukcija radi OK.

en: Direct play not available; Conversion OK.
hr: Izravna reprodukcija nije dostupna; pretvorba radi OK.

en: Director
hr: Redatelj

[ctx: Director]
en: More by {1}
hr: Više od {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
hr: Najbolji filmovi od {1}

en: Directors
hr: redatelji

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
hr: Direktorij koji se koristi kada se transkodiraju privremene datoteke.

en: Disable transcoding of the video stream in transcoder operations. With this set, the transcoder may still transcode audio as well as remux video.
hr: Onemogući transkodiranje videa pri transkodiranju. Dok je ova opcija upaljena, transkoder će još uvijek moći transkodirati zvuk i mijenjati format videozapisa (remux).

en: Disable video stream transcoding
hr: Onemogući transkodiranje videa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disables legacy weak ciphers, increases DH group size, and switches to ECDSA certificates when renewing. May prevent older clients from connecting.
hr: Onemogućava zastarjele, slabe šifre, povećava veličinu DH grupe i prebacuje se na ECDSA certifikate pri obnovi certifikata. Postoji mogućnost da će nekim starijim klijentima onemogućiti povezivanje.

en: Display notifications
hr: Prikaži obavijesti

en: Display notifications when updating libraries.
hr: Prikazuj obavijesti prilikom ažuriranja biblioteke.

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
hr: Naziv domene treba objaviti na plex.tv pomoću mapirane luke; mora se podudarati s imenom iz prilagođene datoteke certifikata.

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Downloaded {1} airings
hr: Preuzeto {1} emitiranje

en: Downloading
hr: Preuzimanje

en: Downloading Subtitle
hr: Preuzimanje podnaslova

en: Downloading new data
hr: Preuzimanje novih podataka

en: Downloads not allowed
hr: Preuzimanje nije dopušteno

en: Duplicate
hr: Duplikat

en: Duplicates
hr: Duplikati

en: Duration
hr: Trajanje

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
hr: Trajanje u minutama koje se koristi pri transkodiranju sadržaja s nepoznatim trajanjem.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
hr: Vrijeme u sekundama da DLNA Server SSDP objavi obustavu

en: Empty trash automatically after every scan
hr: Isprazni otpad automatski nakon svakog skeniranja

en: Enable Cinema Trailers
hr: Omogući najave filmova

en: Enable HDR tone mapping
hr: Omogući mapiranje HDR boja

en: Enable Plex Media Server debug logging
hr: Omogući Plex Media Serveru evidenciju (log) za ispravljanje pogrešaka

en: Enable Plex Media Server verbose logging
hr: Omogući Plex Media Serveru detaljnu evidenciju

en: Enable Relay
hr: Koristi Relay

en: Enable iTunes plugin
hr: Omogući iTunes plugin

en: Enable intro detection
hr: Omogući prepoznavanje uvoda

en: Enable local network discovery (GDM)
hr: Omogući otkrivanje lokalne mreže (GDM)

en: Enable server support for IPv6
hr: Omogući serversku podršku za IPv6

en: Enable the DLNA server
hr: Omogući DLNA server

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
hr: Omogući DLNA poslužitelj za prijavu vremenskih linija aktivnosti prilikom reprodukcije filmova.

en: Enable video preview thumbnails
hr: Omogući preglede videa

en: Enhanced Guide
hr: Poboljšani vodič

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
hr: Unesite puni put do pre-roll videozapisa. Ako unesete više putanja odvojenih zarezima, videozapisi će se reproducirati uzastopno. Ako unesete više putanja odvojenih točkom i zarezom, bit će odabran jedan slučajan videozapis iz popisa.

en: Episode
hr: Epizoda

en: Episode Air Date
hr: Datum emitiranja epizode

en: Episode Duplicate
hr: Duplikat epizode

en: Episode In Progress
hr: Epizoda u tijeku

en: Episode Plays
hr: Broj gledanja epizode

en: Episode Rating
hr: Ocjena epizode

en: Episode Title
hr: Naslov epizode

en: Episode Unmatched
hr: Epizoda nesvrstana

en: Episode Year
hr: Godina epizode

en: Episode ordering
hr: Narudžba epizoda

en: Episode sorting
hr: Sortiranje epizoda

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
hr: Epizoda {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
hr: Epizoda {1}

en: Episodes
hr: Epizode

en: Episodes added in the past 3 days
hr: Epizode dodane u zadnja 3 dana

en: Episodes added in the past 30 days
hr: Epizode dodane u zadnjih 30 dana

en: Episodes added in the past 7 days
hr: Epizode dodane u zadnjih 7 dana

en: Error communicating with provider
hr: Pogreška pri komunikaciji s pružateljem usluga

en: Error creating DVR
hr: Pogreška pri izradi DVR-a

en: Exclude from home screen
hr: Ne prikazuj na početnom ekranu

en: Exclude from home screen and global search
hr: Ne prikazuj ni na početnom ekranu niti u globalnom pretraživanju

en: Exposure
hr: Ekspozicija

en: External
hr: vanjski

en: External network total upload limit (kbps)
hr: Ograničenje ukupne propusnosti vanjske mreže (kbps)

en: Extras
hr: Dodatci

en: Failed to create generator for sync
hr: Izrada generatora za sinkronizaciju nije uspjela

en: Failed to parse data
hr: Analiza podataka nije uspjela

en: Failed to retrieve channels
hr: Dohvaćanje kanala nije uspjelo

en: Failed to retrieve service credentials
hr: Dohvaćanje vjerodajnica usluge nije uspjelo

en: Fast
hr: Brzo

en: Faster
hr: Brže

en: Favorites
hr: Omiljeno

en: Feb
hr: veljače

en: February
hr: veljača

en: File Size
hr: Veličina datoteke

en: File contains DRM
hr: Datoteka sadrži DRM

en: File is unplayable.
hr: Datoteku nije moguće pustiti.

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
hr: Datoteka nije moguće igrati. Kodek nije dostupan za analizu.

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Find trailers and extras automatically (Plex Pass required)
hr: Automatski pronađi najave i dodatni sadržaj (potreban Plex Pass)

en: Finding albums
hr: Traženje albuma

en: First Aired
hr: Datum prikazivanja

en: Folders
hr: Mape

en: For all items
hr: za sve

en: For recorded items
hr: za snimljene stavke

en: Forced
hr: Forsirano

en: Friendly name
hr: Kraći naziv

en: Generate ad markers for items in this library.
hr: Generiraj oznake za reklame za stavke u ovoj biblioteci.

en: Generate chapter thumbnails
hr: Generirajte sličice poglavlja

en: Generate intro video markers
hr: Generiraj oznake za uvodnu špicu

en: Generate video preview thumbnails
hr: Generiraj prikazne sličice video sadržaja

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
hr: Generirajte sličice za pregled videozapisa za stavke u ovoj biblioteci kada su omogućene u postavkama poslužitelja.

en: Generating video chapter thumbnails
hr: Generiranje sličica za poglavlja

en: Generating video preview thumbnails
hr: Generiranje sličica za pregled videozapisa

en: Genre
hr: Žanr

[ctx: Genre]
en: More in {1}
hr: Više u {1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
hr: Najbolji filmovi u žanru: {1}

en: Genres
hr: Žanrovi

en: Guide
hr: Vodič

en: HD only
hr: Samo HD

en: Has the user accepted the EULA
hr: Je li je korisnik prihvatio EULA

en: Haven't played in {1} months
hr: Nisje slušano {1} mjeseci

en: Haven't played in {1} years
hr: Nisu slušano {1} godina

en: Hide
hr: Sakriti

en: Hide for single-season series
hr: Sakrij za serije s jednom sezonom

en: Hide items in this collection
hr: Sakrij stavke u ovoj zbirci

en: Hide items which are in collections
hr: Sakrij stavke koje su u zbirkama

en: High quality (30fps limit)
hr: Visoka kvaliteta (ograničenje od 30 fps)

en: Highest quality
hr: Najviša kvaliteta

en: Home
hr: Početna

en: Home Videos
hr: Kućni videozapisi

en: How the episodes are named on disk.
hr: Način imenovanja epizoda na disku.

en: How to sort the albums for an artist.
hr: Kako sortirati albume za umjetnika.

en: How to sort the episodes for this show.
hr: Način poretka emisija za ovu seriju.

en: How to sort the items in the collection.
hr: Način poretka stavki u zbirci.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
hr: Ikone koje nudi DLNA poslužitelj kada uređaji pitaju za opis servera.

en: If hardware acceleration is enabled, this controls whether it's used for encoding, in addition to decoding.
hr: Ako je hardversko ubrzanje uključeno, ova opcija kontrolira koristi li se hardver i za kodiranje, uz dekodiranje.

en: In Progress
hr: U tijeku

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
hr: Uključi najave filmova iz moje biblioteke.

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
hr: Uključi najave novih i nadolazećih filmova u kinima.

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
hr: Uključi najave novih i nadolazećih filmova na Blu-rayu.

en: Include in home screen and global search
hr: Prikazuj na početnom ekranu i u globalnom pretraživanju

en: Include music libraries in automatic updates
hr: Uključi glazbene biblioteke u automatska ažuriranja

en: Include related content from shared libraries
hr: Uključi slične sadržaje iz vezanih biblioteka

en: Include season premieres in Continue Watching
hr: Prikaži i premijere sezona u "Nastavi gledati".

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
hr: Povećajte trajanje snimanja dodavanjem minuta nakon zakazanog vremena.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
hr: Povećajte trajanje snimanja dodavanjem minuta prije zakazanog vremena.

en: Initializing
hr: Inicijalizacija

en: Invalid or missing file
hr: Nevažeća ili nedostajuća datoteka

en: Item Count
hr: Broj stavki

en: January
hr: siječanj

en: Jul
hr: srpnja

en: July
hr: srpanj

en: Jun
hr: lipnja

en: June
hr: lipanj

en: Keep
hr: Zadrži

en: Kids
hr: Za djecu

en: Kids On Now
hr: Za djecu sada

en: LAN Networks
hr: LAN mreže

en: Label
hr: Oznaka

[ctx: Label]
en: More from {1}
hr: Više od {1}

en: Labels
hr: Oznake

en: Language to use for item metadata such as synopsis and title.
hr: Jezik koji će se koristiti za metapodatke poput sinopsisa i naslova.

en: Last Episode Date Added
hr: Datum dodavanja posljednjeg epizoda

en: Last Played
hr: Posljednje reproducirano

en: Latest episode
hr: Zadnja epizoda

en: Launch jobs in debug mode
hr: Pokretanje zadataka u debug modu

en: Launch plugins in debug mode
hr: Pokretanje dodataka u debug modu

en: Lens
hr: Leća

en: Libraries
hr: Zbirke datoteka

en: Library
hr: Biblioteka

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
hr: Nedavno dodano u {1}

en: Library Playlists
hr: Popisi za reprodukciju

en: Library Radio
hr: Radio knjižnice

en: Library Sections
hr: Odjeljke knjižnice

en: Library default
hr: Zadano za biblioteku

en: Library scan interval
hr: Interval skeniranja biblioteke

en: Limit remote stream bitrate
hr: Ograniči brzinu prijenosa udaljenog streama

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
hr: Ograničite broj istodobnih video transkodiranih toka koje vaš poslužitelj može iskoristiti

en: Limit to airing time
hr: Ograničenje vremena emitiranja

en: Limit to channel
hr: Ograničenje kanala

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
hr: Ograničava broj serija koje će se pojaviti u "Nastavi gledati". Ako ovaj broj postavite previsoko, može doći do negativnog utjecaja na performanse.

en: Lineup is from a different provider.
hr: Poretci su iz različitih izvora

en: Lineups are from different providers
hr: Poretci su iz različitih izvora

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
hr: Linux sustavi ograničavaju maksimalni broj gledanih direktorija; to može uzrokovati probleme s velikim glazbenim bibliotekama.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
hr: Popis IP adresa i mreža koje su dopuštene bez autentifikacije

en: Live TV & DVR
hr: Televizija i DVR

en: Location visibility
hr: Vidljivost lokacije

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
hr: Analiza glasnoće omogućuje različite značajke, kao što su izravnavanje glasnoće i pametne prijelaze. Potrebno je puno vremena da se dovrši prilikom analize mnogih pjesama i uzrokuje veliku upotrebu procesora.

en: Low quality (240p)
hr: Niska kvaliteta (240p)

en: Low quality (360p)
hr: Niska kvaliteta (360p)

en: Make
hr: Marka

en: Make my CPU hurt
hr: Neka mi procesor izgori

en: Manually selected
hr: Ručno odabrani

en: Mar
hr: pokvariti

en: March
hr: ožujak

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
hr: Maksimalni broj stavki u značajki "Nastavi gledati".

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
hr: Maksimalni broj dopuštenih istodobnih streamova za svakog korisnika dok nije na lokalnoj mreži.

en: Maximum simultaneous video transcode
hr: Maksimalno istodobno transkodiranje videozapisa

en: Maximum video output resolution for the transcoder
hr: Maksimalna izlazna video rezolucija za transkoder

en: May
hr: svibanj

en: Media
hr: Sadržaj

en: Media download by {1}
hr: Preuzimanje sadržaja za {1}

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
hr: Tokeni poslužitelja se mogu koristiti radi dobivanja pristupa sadržaju biblioteke. Nemojte javno dijeliti evidencije koje sadrže tokene. Potrebno je ponovno pokretanje poslužitelja kako bi se primjenile promjene.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
hr: Sadržaj koji nije bio pogledan ovoliko tjedana neće se pojaviti u "Nastavi gledati".

en: Medium
hr: Srednje

en: Medium quality (480p)
hr: Srednja kvaliteta (480p)

en: Medium quality (540p)
hr: Srednja kvaliteta (540p)

en: Metadata language
hr: Jezik metapodataka

en: Minimum automatic collection size
hr: Minimalna veličina automatskih zbirki

en: Minutes after end
hr: Broj minuta nakon završetka

en: Minutes before start
hr: Broj minuta prije početka

en: Mixes For You
hr: Miksevi za Vas

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
hr: Najviše slušan {1}

en: Mood
hr: Ugođaj

en: More by (Artist)
hr: Više od (Umjetnik)

en: Most Played
hr: Najreproduciranije

en: Most Popular Tracks
hr: Najpopularnije pjesme

en: Movie pre-roll video
hr: Pre-roll videozapis

en: Movies
hr: Filmovi

en: Movies On Now
hr: Filmovi sada

en: Movies You Might Like
hr: Filmovi koji bi Vam se mogli svidjeti

en: Movies on Now
hr: Filmovi sada

en: Music
hr: Glazba

en: Music Videos
hr: Spotovi

en: My Upcoming Shows
hr: Moje nadolazeće emisije

en: Name
hr: Naziv

en: Neither direct play nor conversion is available.
hr: Ni izravna reprodukcija niti konverzija nisu dostupne.

en: Network
hr: Mreža

en: Never
hr: Nikada

en: New Airings Only
hr: Samo novu emisiju

en: New Shows On Tonight
hr: Nove serije navečer

en: New and Repeat Airings
hr: Novo i ponavljanje emitiranja

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
hr: Nove premijere sezona će se uvijek pojaviti, neovisno o tome koliko je tjedana prošlo od zadnjeg gledanja.

en: Newest first
hr: Prvo najnoviji

en: News
hr: Vijesti

en: News On Now
hr: Vijesti sada

en: News on Now
hr: Vijesti sada

en: No
hr: Ne

en: No recorder was available
hr: Nije bilo dostupnog rekordera

en: No write access to destination
hr: Nema pisanog pristupa odredištu

en: None
hr: Ništa

en: Not enough CPU for conversion of this item.
hr: Nema dovoljno CPU-a za pretvorbu ove stavke.

en: Not enough CPU power to convert this item.
hr: Nema dovoljno procesorske snage za pretvaranje ove stavke.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
hr: Nema dovoljno propusnosti (bandwidth) za bilo koju reprodukciju ove stavke.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
hr: Nema dovoljno propusne širine za bilo koju reprodukciju ove stavke. Ne može se pretvoriti ispod minimalne širine pojasa od {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
hr: Nema dovoljno propusne širine za bilo koju reprodukciju ove stavke. Nije moguće smanjiti kvalitetu prema dolje do ciljane širine pojasa od {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
hr: Nema dovoljno propusne širine za bilo koju reprodukciju ove stavke. Potrebna širina pojasa nije poznata i dostupna je samo {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
hr: Nema dovoljno propusne širine za bilo koju reprodukciju ove stavke. Potrebna širina pojasa je {1} kbps i dostupan je samo {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
hr: Nema dovoljno propusne širine za bilo koju reprodukciju ove stavke. Potrebna minimalna širina pojasa je {1} kbps i dostupna je samo {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
hr: Nedovoljna propusnost (bandwidth) za izravnu reprodukciju ​​ove stavke.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
hr: Nedovoljna propusnost za izravnu igru ​​ove stavke. Potrebna širina pojasa je {1} kbps i dostupan je samo {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
hr: Nema dovoljno propusnosti (bandwidth) za traženu kvalitetu.

en: Not enough disk space to convert this item.
hr: Nema dovoljno prostora na disku za pretvaranje ove stavke.

en: Not enough memory to convert this item.
hr: Nema dovoljno memorije za pretvaranje ove stavke.

en: Nov
hr: studeni

en: November
hr: studeni

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
hr: Dosegnut je maksimalan broj dopuštenih streamova. Zaustavite reprodukciju ili pitajte administratora za veće ovlasti.

en: Number of log files to generate before cycling
hr: Broj log datoteka koje treba generirati prije ciklusa

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
hr: Vrijeme u sekundama između DLNA media rendera zahtjeva za otkrivanje.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
hr: Broj sekundi koliko se čeka prije nego što dodatak istekne (ne odaziva se)

en: Oct
hr: listopada

en: October
hr: listopad

en: Off
hr: Isključeno

en: Oldest first
hr: Prvo najstariji

en: On Deck
hr: Izloženo

en: On Deck Content
hr: Izloženi sadržaj

en: On This Day
hr: Na današnji dan

en: On next refresh
hr: Pri sljedećem ažuriranju

en: One or more devices must be specified
hr: Moraju se navesti jedan ili više uređaja

en: Only show trailers
hr: Prikazuj samo najave

en: Only unwatched movies
hr: Samo neodgledani filmovi

en: Optimize database every week
hr: Optimiziraj bazu svaki tjedan

en: Optimizing Database
hr: Optimiziranje baze podataka

en: Optimizing database
hr: Optimiziranje baze podataka

en: Optimizing queries
hr: Optimiziranje upita

en: Optimizing search
hr: Optimiziranje pretraživanja

en: Original (No limit)
hr: Izvorno (bez ograničenja)

en: Original format
hr: Izvorni format

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
hr: Put do PKCS #12 datoteke koja sadrži certifikat i privatni ključ za omogućivanje TLS podrške na prilagođenoj domeni.

en: Path to a program which postprocesses the recording before adding to the library. The script must be in {1}
hr: Putanja do programa koji izvršava dodatno procesiranje nad snimkom prije nego što se doda u biblioteku. Skripta mora biti u {1}

en: Perform extensive media analysis during maintenance
hr: Izvrši opsežnu analizu medija tijekom održavanja

en: Perform refresh of program guide data.
hr: Izvrši osvježavanje podataka o programskom vodiču.

en: Photo
hr: Fotografija

en: Photo Albums
hr: Foto albumi

en: Photos
hr: Fotografije

en: Photos from (Day or Month)
hr: Slike iz (Dan ili Mjesec)

en: Photos from (Decade)
hr: Slike iz (Desetljeće)

en: Photos from (Year)
hr: Slike iz (Godina) godine

en: Place
hr: Mjesto

[ctx: Place]
en: In {1}
hr: U {1}

en: Places
hr: Mjesta

en: Playback has been paused for too long.
hr: Reprodukcija je bila predugo pauzirana.

en: Playlists
hr: Playliste

en: Plays
hr: Pokretanja

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
hr: Plex Media Server će pokušati koristiti hardverski ubrzane video kodeke kod kodiranja i dekodiranja video zapisa. Hardversko ubrzanje može omogućiti brže transkodiranje i omogućiti više simultanih video kodiranja, ali može smanjiti i kvalitetu i kompatibilnost videozapisa.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
hr: Plex Mixevi nisu dostupni sve dok biblioteka ne zavrsi prvo skeniranje.

en: Popular Tracks
hr: Popularne pjesme

en: Popularity
hr: Popularnost

en: Postprocessing script
hr: Skripta za dodatno procesiranje

en: Prefer HD
hr: Preferiraj HD

en: Prefer higher quality encoding
hr: Veća kvaliteta kodiranja

en: Prefer higher speed encoding
hr: Veća brzina kodiranja

en: Prefer local metadata
hr: Preferiraj lokalne metapodatke

en: Preferred
hr: Preferirano

en: Preferred audio language
hr: Željeni jezik zvuka

en: Preferred network interface
hr: Preferirani mrežni adapter

en: Preferred subtitle language
hr: Željeni jezik podnaslova

en: Processing subscriptions
hr: Obrada pretplata

en: Processing {1} album
hr: Procesiranje {1} albuma

en: Processing {1} albums
hr: Procesiranje {1} albuma

en: Producer
hr: Proizvođač

en: Progress
hr: Napredak

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
hr: Niz znakova koji opisuju informacije o protokolu koji se koristi u GetProtocolInfo odgovorima DLNA poslužitelja.

en: Publish server on Plex Online
hr: Objavi server na Plex Online

en: Publisher
hr: Izdavač

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
hr: Objavljivanjem poslužitelja automatski se dopušta Vašim klijentskim uređajima pristup bez dodatne konfiguracije routera.

en: Push Notifications
hr: Push obavijesti

en: Quality profile used by the transcoder.
hr: Profil kvalitete koju koristi transkoder.

en: Random Album Radio
hr: Random Radio albuma

en: Randomly
hr: Nasumično

en: Rating
hr: Ocjena

en: Ratings Source
hr: Izvor ocjena

en: Recent Albums
hr: Nedavni albumi

en: Recent Channels
hr: Nedavni kanali

en: Recent Playlists
hr: Nedavni popisi za reprodukciju

en: Recently Added
hr: Nedavno dodano

en: Recently Added Content
hr: Nedavno dodani sadržaj

en: Recently Added Episodes
hr: Nedavno dodane epizode

en: Recently Added Movies
hr: Nedavno dodani filmovi

en: Recently Added Music
hr: Nedavno dodana glazba

en: Recently Added Music Videos
hr: Nedavno dodani spotovi

en: Recently Added Photos
hr: Nedavno dodane fotografije

en: Recently Added TV
hr: Nedavno dodane serije

en: Recently Added Videos
hr: Nedavno dodani videozapisi

en: Recently Favorited Photos
hr: Nedavno označene fotografije

en: Recently Played Music
hr: Nedavno reproducirana glazba

en: Recently Released
hr: Nedavno objavljeno

en: Recently Released Episodes
hr: Nedavno objavljene epizode

en: Recently Released Movies
hr: Nedavno objavljeni filmovi

en: Recently Viewed
hr: Nedavno gledano

en: Recently Viewed Episodes
hr: Nedavno pogledane epizode

en: Recently Viewed Shows
hr: Nedavno pogledane emisije

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: Recommended For You
hr: Preporučeno za Vas

en: Record Label
hr: Glazbena kuća

en: Recording
hr: Snimanje

en: Recording Priority
hr: Prioritet snimanja

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
hr: Snimanje nije uspjelo. Molimo provjerite Vaš prijamnik ili antenu.

en: Rediscover
hr: Ponovno otkrijte

en: Refresh library metadata periodically
hr: Povremeno osvježi metapodatke biblioteke

en: Refresh local metadata every three days
hr: Osvježi lokalne metapodatke svaka tri dana

en: Refreshing
hr: Osvježavanje

en: Refreshing guide data
hr: Osvježavanje podataka o vodiču

en: Refreshing local metadata
hr: Osvježavanje lokalnih metapodataka

en: Refreshing media analysis
hr: Osvježavanje analize sadržaja

en: Related Movies
hr: Slični filmovi

en: Related Shows
hr: Slične serije

en: Release Date
hr: Datum izdavanja

en: Release date
hr: Datum izlaska

en: Remote streams allowed per user
hr: Dopušteni udaljeni streamovi po korisniku

en: Remove old bundles every week
hr: Ukloni stare pakete svaki tjedan

en: Remove old cache files every week
hr: Ukloni stare datoteke iz predmemorije svaki tjedan

en: Replace lower resolution items
hr: Zamijeni stavke niže razlučivosti

en: Required
hr: Obavezno

en: Resolution
hr: Rezolucija

en: Restrict where content from this library should appear.
hr: Ograničite gdje će se pojavljivati sadržaj iz ove biblioteke.

en: Run a partial scan when changes are detected
hr: Pokreni djelomično skeniranje kada se detektiraju izmjene

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
hr: Pokrenite zadatke pretvorbe pozadine nižim prioritetom od streamingnih transkoda

en: Run scanner tasks at a lower priority
hr: Pokrenite zadatke skenera pri nižem prioritetu

en: Running fix-ups
hr: Izvršavanje popravaka

en: SDH
hr: za osobe oštećena sluha

en: Scan my library automatically
hr: Automatski skeniraj moju biblioteku

en: Scan my library periodically
hr: Povremeno skeniraj moju biblioteku

en: Search Albums...
hr: Pretraživanje albuma...

en: Search Artists...
hr: Traži umjetnike ...

en: Search Episodes...
hr: Pretraži epizode...

en: Search Shows...
hr: Pretraži emisije...

en: Search Tracks...
hr: Pretraži pjesme...

en: Search for Albums
hr: Pretraživanje albuma

en: Search for Artists
hr: Traži umjetnike

en: Search for Episodes
hr: Traži epizode

en: Search for Shows
hr: Pretraži emisije

en: Search for Tracks
hr: Pretraživanje pjesama

en: Season
hr: Sezona

en: Season {1}
hr: Sezona {1}

en: Seasonal Movies
hr: Sezonski filmovi

en: Seasons
hr: Sezone

en: Secure connections
hr: Sigurna povezanost

en: Segmented transcoder timeout
hr: Vrijeme čekanja segmentiranog transkodera

en: Select a primary source for ratings.
hr: Odaberite glavni izvor ocjena.

en: Send crash reports to Plex
hr: Pošaljite izvješća o padu na Plex

en: Sep
hr: rujna

en: September
hr: rujan

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
hr: Vlasnici poslužitelja možda žele ograničiti tko može vidjeti nazive lokacija za stavke koje sadrže metapodatke geolokacije. Prema zadanim postavkama vlasnik poslužitelja imat će vidljivost.

en: Server update Channel
hr: Kanal ažuriranja servera

en: Server version updates
hr: Ažuriranja verzije poslužitelja

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
hr: Postavite maksimalnu brzinu prijenosa za udaljeni stream s ovog poslužitelja.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
hr: Postavi maksimalan broj epizoda koje će se preuzeti za ovu seriju.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
hr: Postavi maksimalan broj negledanih epizoda koje će se zadržati za ovu seriju.

en: Set the progress percentage for video playback at which point the video will be marked as played.
hr: Odredite nakon koliko će se posto pogledane duljine videozapisa on označiti kao pogledan.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
hr: Odredi mogu li se stavke u vašoj knjižnici zamijeniti snimkama više razlučivosti. To će zamijeniti sve podudarne stavke u vašoj knjižnici, a ne samo prethodne DVR snimke.

en: Shared
hr: Podijeljeno

en: Show
hr: Serija

en: Show Actor
hr: Glumac serije

en: Show Collection
hr: Zbirka serije

en: Show Director
hr: Redatelj serije

en: Show Plays
hr: Broj prikaza serije

en: Show Producer
hr: Producent serije

en: Show Rating
hr: Ocjena serije

en: Show Title
hr: Ime serije

en: Show Unmatched
hr: Prikaži nesvrstane

en: Show Writer
hr: Pisac serije

en: Show Year
hr: Godina serije

en: Show collections and their items
hr: Prikaži zbirke i njihove stavke

en: Show in dock
hr: Prikaži u "Izloženo"

en: Show this collection and its items
hr: Prikaži ovu zbirku i njegove stavke

en: Shown with foreign audio
hr: Prikazuje se na stranom jeziku

en: Shows
hr: Serije

en: Shows On Now
hr: Serije sada

en: Shows You Might Like
hr: Serije koje bi Vam se mogle svidjeti

en: Shows on Now
hr: Serije sada

en: Shutter Speed
hr: Brzina okidača

en: Similar Artists
hr: Slični umjetnici

en: Singles & EPs
hr: Singlovi i EP-i

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
hr: Veličina IPC buffera-a (u bajtovima) prilikom transkodiranja strujanja podataka (streaming)

en: Skip extras which aren't trailers
hr: Preskoči dodatni sadržaj koji nije najava

en: Slow
hr: Sporo

en: Slower
hr: Sporije

en: Sonic Analysis
hr: Zvučna analiza

en: Sonic analysis allows various features, such as track radio. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
hr: Zvučna analiza omogućava mnoge značajke, poput radija. Može potrajati neko vrijeme do završetka prilikom analize velikog broja pjesama, te uzrokovati veliku upotrebu procesora.

en: Sonically Similar Albums
hr: Zvukom slični albumi

en: Sonically Similar Artists
hr: Zvukom slični umjetnici

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
hr: Žao nam je, za ovaj zapis nije dostupan Plex Mix.

en: Specials
hr: Specijali

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
hr: Ograničenje ukupne propusnosti (bandwidtha) za vanjske veze. Unesite 0 za uklanjanje ograničenja.

en: Sports
hr: Sport

en: Sports On Now
hr: Sport sada

en: Sports on Now
hr: Sport sada

en: Start Listening
hr: Počnite slušati

en: Start Watching
hr: Počnite gledati

en: Store track progress
hr: Pohrani napredak

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
hr: Streaming sesija ne postoji ili je istekla.

en: Strict TLS configuration
hr: Stroga TLS konfiguracija

[ctx: Studio]
en: More from {1}
hr: Više od {1}

en: Style
hr: Stil

en: Subtitle Language
hr: Jezik podnaslova

en: Success
hr: Uspjeh

en: Super fast
hr: Super brzo

en: Support Away Mode when preventing system sleep
hr: Omogući podršku za "Away Mode" prilikom sprječavanja pripravnog načina rada

en: TV Shows
hr: TV emisije

en: Tag
hr: Oznaka

[ctx: Tag]
en: More in {1}
hr: Više u {1}

en: Tags
hr: Oznake

en: Team
hr: Ekipa

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
hr: Prekini sesije koje su pauzirane duže od

en: The EPG provider does not exist.
hr: Davatelj EPG-a ne postoji.

en: The Relay allows connections to the server through a proxy relay when the server is not accessible otherwise.  Note: this proxy relay is bandwidth limited
hr: Relay omogućava spajanje na server pomoću proxyja, u slučajevima kada se nije moguće spojiti ni na jedan drugi način. Napomena: ovaj proxy ima ograničenu propusnost.

en: The action cannot be performed on the item in its current state
hr: Radnja se ne može izvršiti na stavci u trenutnom stanju

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
hr: Emitiranje se već dogodilo u prošlosti i ne može se snimiti

en: The airing was already in progress
hr: Emitiranje je već bilo u tijeku

en: The butler analyzed {1} items.
hr: Batler je analizirao {1} stavke.

en: The butler backed up your database.
hr: Batler je izradio sigurnosnu kopiju Vaše baze podataka.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
hr: Batler je očistio {1} pakete medija.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
hr: Batler je čistio {1} pakete metapodataka.

en: The butler collected blob garbage.
hr: Batler je sakupljao smeće.

en: The butler deleted {1} old cache files.
hr: Batler je izbrisao {1} starih datoteka u predmemoriji.

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
hr: Batler je stvorio minijature poglavlja za {1} datoteke.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
hr: Batler je generirao {1} minijature za pregled videozapisa.

en: The butler optimized your database.
hr: Batler je optimizirao vašu bazu podataka.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
hr: Batler je izvršio dubinsku analizu na {1} datotekama.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
hr: Batler je izveo analizu glasnoće na {1} albumima.

en: The butler refreshed all libraries.
hr: Batler je osvježio sve knjižnice.

en: The butler refreshed {1} artists.
hr: Butler osvježio {1} umjetnike.

en: The butler refreshed {1} items.
hr: Batler je osvježio {1} stavke.

en: The butler wasn't able to back up your database.
hr: Batler nije uspio izraditi sigurnosnu kopiju baze podataka.

en: The default duration to record after the scheduled time.
hr: Zadano trajanje snimanja nakon zakazanog vremena.

en: The default duration to record before the scheduled time.
hr: Zadano trajanje snimanja prije zakazanog vremena.

en: The destination library or location did not exist
hr: Odredišna biblioteka ili lokacija nisu postojala

en: The device does not exist
hr: Uređaj ne postoji

en: The device does not tune the required channel
hr: Uređaj ne podešava traženi kanal

en: The device has no associated grabber
hr: Uređaj nema pridruženog grabbera

en: The device is busy
hr: Uređaj je zauzet

en: The device is in use with an existing DVR
hr: Uređaj je u uporabi s postojećim DVR-om

en: The device is not in use by this DVR
hr: Ovaj DVR ne koristi uređaj

en: The directory in which database backups are stored.
hr: Direktorij u kojem se čuvaju sigurnosne kopije baze podataka.

en: The download was aborted
hr: Preuzimanje je prekinuto

en: The download was cancelled
hr: Preuzimanje je prekinuto

en: The media version already exists
hr: Medijska verzija već postoji

en: The network interface local clients will use to connect.
hr: Mrežni adapter preko kojeg će se spajati lokalni klijenti.

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
hr: Vlasniku servera će biti omogućeno da briše datoteke sa diska.

en: The path is invalid
hr: Putanja je nevažeća

en: The path where local application data is stored
hr: Putanja na kojoj se pohranjuju lokalni podatci aplikacije

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
hr: Kvaliteta transkodiranja koja se koristi za televiziju ili snimanje. Odabir izvornog formata može rezultirati vrlo velikim datotekama.

en: The recording conflicts with other recordings
hr: Snimanje je u sukobu s drugim snimkama

en: The recording duration was 0 minutes
hr: Trajanje snimanja bilo je 0 minuta

en: The recording failed
hr: Snimanje nije uspjelo

en: The recording was aborted
hr: Snimka je prekinuta

en: The recording was cancelled
hr: Snimka je otkazana

en: The recording was not started because airing was in progress
hr: Snimanje nije započeto jer je emitiranje bilo u tijeku

en: The server is not connected to plex.tv
hr: Poslužitelj nije povezan s plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
hr: Račun poslužitelja nema Plex Pass i ne može koristiti značajku Sync

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
hr: Disk poslužitelja gotovo je pun (preostalo je manje od 10 GB)

en: The time (in seconds) between each video preview frame.
hr: Vrijeme (u sekundama) između svake prikazne sličice.

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
hr: Vrijeme u koje se zaustavljaju zadaci održavanja iz pozadine.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
hr: Vrijeme u koje server pokreće zadatke održavanja u pozadini.

en: The user does not have permission to sync
hr: Korisnik nema dopuštenje za sinkronizaciju

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
hr: x264 preset koji će se koristiti za pozadinsko transkodiranje (sinkronizacija i optimiziranje medijskog sadržaja). Sporije vrijednosti rezultiraju boljom kvalitetom videozapisa i manjim veličinama datoteka, ali će im trebati puno duže za dovršetak obrade.

en: There is a duplicate channel mapping
hr: Postoji duplikat mapiranja kanala

en: There is a duplicate recording already active
hr: Snimanje je već postavljeno

en: There was a transcoder error
hr: Došlo je do pogreške transkodera

en: There was not enough free disk space to start the download
hr: Nije bilo dovoljno slobodnog prostora na disku za početak preuzimanja

en: There was not enough free disk space to start the recording
hr: Nije bilo dovoljno slobodnog prostora na disku za početak snimanja

en: This Day
hr: Danas

en: This Episode
hr: Ova epizoda

en: This Event
hr: Ovaj događaj

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: This Season
hr: Ova sezona

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
hr: To omogućuje poslužitelju da strimuje sadržaj na DLNA (Digital Living Network Alliance) uređaje

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
hr: Ova aplikacija ne može reproducirati ovu stavku. Razlog je: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
hr: Ova aplikacija ne dopušta pretvaranje stavke za reprodukciju. Provjerite postavke i pokušajte ponovo.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
hr: Ova aplikacija ne dopušta izravno reproduciranje ove stavke. Provjerite postavke i pokušajte ponovo.

en: This device already exists
hr: Ovaj uređaj već postoji

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
hr: Ovo omogućuje media serveru da otkrije druge servere i izvođače na lokalnoj mreži.

en: This feature is Plex Pass only.
hr: Ova značajka je moguća samo za Plex Pass pretplatnike.

en: This helps us improve your experience.
hr: To nam pomaže poboljšati vaše iskustvo.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
hr: Ovaj naziv će se koristiti kako bi druga računala na vašoj mreži identificirala ovaj media server. Ako ostavite prazno koristiti će se naziv vašeg računala.

en: Time Travel Radio
hr: Vrijeme putovanja radio

en: Time at which tasks start to run
hr: Vrijeme kada se zadatci pokreću

en: Time at which tasks stop running
hr: Vrijeme u koje se zadatci zaustavljaju

en: Timeline
hr: Vremenska crta

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
hr:  Vrijeme čekanja u sekundama da transkoder započne upis podataka.

en: Title
hr: Naslov

en: Top Movies by (Actor or Director)
hr: Najbolji filmovi s (Glumac ili redatelj)

en: Top Movies in (Genre)
hr: Najbolji filmovi u žanru: (Žanr)

en: Top Rated TV
hr: Najpopularnije serije

en: Top Unwatched Movies
hr: Najbolji nepogledani filmovi

en: Track Last Played
hr: Posljednja pjesma

en: Track Last Skipped
hr: Prati posljednju preskakanje

en: Track Plays
hr: Praćenje reprodukcije

en: Track Rating
hr: Praćenje ocjene

en: Track Skips
hr: Pratite preskakanje

en: Track Title
hr: Prati naslov

en: Tracks
hr: Pjesme

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
hr: Najave za nadolazeća Blu-ray izdanja

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
hr: Najave za nadolazeća kino izdanja

en: Transcode
hr: Transkodiraj

en: Transcoded HDR content will appear highly dimmed and desaturated with this disabled. Additional driver components may be needed to support hardware transcoding with this feature enabled; see our support articles for further details.
hr: Ako je ova opcija isključena, transkodirani HDR sadržaj će izgledati zatamnjeno i desaturirano. Mogu biti potrebne dodatne komponente upravljačkog programa (drivera) kako bi se ostvarila podrška za hardversko ubrzanje transkodiranja s ovom značajkom; pročitajte naše članke o podršci za više detalja.

en: Transcoder Quality
hr: Kvaliteta transkodera

en: Transcoder default duration
hr: Zadano trajanje transkodera

en: Transcoder default prune buffer
hr: Tvornički zadani pretvarač Transcoder

en: Transcoder default throttle buffer
hr: Transkodiranje s ograničenim predmemoriranjem

en: Transcoder quality
hr: Kvaliteta transkodiranja

en: Transcoder temporary directory
hr: Privremeni direktorij transkodirajna

en: Transcoding Media for {1}
hr: Transkodiranje sadržaja za {1}

en: Trash
hr: Smeće

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
hr: Tretiraj WAN IP kao LAN promet

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
hr: Tretiraj dolazne zahtjeve s WAN IP adrese ove mreže kao LAN zahtjeve u pogledu propusnosti. To se često događa kada je uključena 'DNS rebinding' zaštita, zbog čega klijenti na LAN-u ne mogu izravno kontaktirati poslužitelj, već moraju ići preko WAN IP adrese.

en: Tried {1}
hr: Pokušano {1}

en: Type
hr: Tip

en: Ultra fast
hr: Ultra brzo

en: Unable to add device to DVR
hr: Nije moguće dodati uređaj u DVR

en: Unable to find playlist for sync item
hr: Nije moguće pronaći popis za reprodukciju za stavku sinkronizacije

en: Unable to get channel listing from device
hr: Nije moguće dobiti popis kanala s uređaja

en: Unable to get lineups.
hr: Nije moguće dobiti poredak.

en: Unable to remove device from DVR
hr: Nije moguće ukloniti uređaj iz DVR-a

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown device
hr: Nepoznati uređaj

en: Unknown item
hr: Nepoznata stavka

en: Unknown media grabber
hr: Nepoznati grabber medija

en: Unknown source
hr: Nepoznati izvor

en: Unknown status
hr: Nepoznat status

en: Unknown sync item
hr: Nepoznata stavka sinkronizacije

en: Unknown sync list
hr: Popis nepoznatih sinkronizacija

en: Unlimited
hr: Neograničen

en: Unwatched
hr: Nepogledano

en: Up Next
hr: Slijedi

en: Up Next in {1}
hr: Slijedi za {1}

en: Update all libraries during maintenance
hr: Ažuriraj sve biblioteke tijekom održavanja

en: Upgrade media analysis during maintenance
hr: Nadogradi analizu sadržaja tokom održavanja

en: Use DVR Setting
hr: Koristite DVR postavku

en: Use hardware acceleration when available
hr: Koristi hardversko ubrzanje kada je dostupno

en: Use hardware-accelerated video encoding
hr: Koristi hardverski ubrzano video kodiranje

en: Use language preferences from plex.tv
hr: Koristi jezične postavke iz plex.tv

en: Use original title
hr: Koristi originalni naslov

en: Use red band (restricted audiences) trailers when available
hr: Upotrijebi najave neprimjerene djeci kada je moguće

en: Use the original title for this item regardless of the library language.
hr: Koristi originalni naslov za ovu stavku, neovisno o jeziku biblioteke.

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
hr: Vrijednost je u minutama. Prekini sve sesije koje su pauzirane duže od određenog perioda. Audio sesije i televizijski prijenosi se ovdje ne ubrajaju.

en: Verbose logging is only useful to debug specific issues and should only be enabled if requested by support staff.
hr: Detaljni zapisi su korisni samo pri rješavanju određenih problema, stoga bi ih se trebalo uključiti samo na zahtjev podrške.

en: Very fast
hr: Vrlo brzo

en: Very slow
hr: Vrlo sporo

en: Video
hr: Videozapis

en: Video play completion behaviour
hr: Ponašanje dovršenosti videozapisa

en: Video played threshold
hr: Prag dovršenosti videozapisa

en: Video preview thumbnail frame duration
hr: Trajanje prikazne sličice

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
hr: Minijature pregleda videozapisa pružaju ažuriranja uživo tijekom reprodukcije i dok pretražujete videozapis u podržanim aplikacijama. Generacija sličica može potrajati dugo, uzrokovati veliku upotrebu procesora i potrošiti dodatni prostor na disku. Možete isključiti generaciju sličica za pojedine biblioteke u naprednim postavkama individualnih biblioteka.

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Web Manager URL
hr: URL Web upravitelja

en: Weeks to consider for Continue Watching
hr: Broj tjedana za značajku "Nastavi gledati"

en: What's On
hr: Čega ima

en: What's On Now
hr: Čega ima

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
hr: Kada se otkriju izmjene u mapama biblioteke, skeniraj samo onu mapu koja je izmjenjena.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
hr: Kada je omogućeno, više se informacija preuzima za neke emisije i filmove. To usporava osvježavanje vodiča.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
hr: Tijekom skeniranja ove biblioteke, preferiraj ugrađene informacije i lokalne podatke ako postoje.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
hr: Kada je postavljeno na "Obavezno", određene nekriptirane veze (one koje potječu sa medijskog servera) će i dalje biti dopuštene, a aplikacije koje ne podržavaju sigurne veze uopće se neće moći povezati.

en: Writer
hr: Pisac

en: Year
hr: Godina

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
hr: Slike od {1}

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
hr: Na ovaj dan {1}.

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
hr: Ovaj mjesec {1}.

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
hr: Najbolji albumi od {1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
hr: Snimci od {1}

en: Yes
hr: Da

en: You cannot create or edit playlists on this server.
hr: Ne možete izraditi niti uređivati ​​popise za reprodukciju na ovom poslužitelju.

en: You have too many active streams.
hr: Imate previše aktivnih streamova.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
hr: Vaša biblioteka će se automatski ažurirati kada se detektiraju promjene u mapama biblioteke.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
hr: [Eksperimentalno] Ovo može uštedjeti prostor na disku i poboljšati kompatibilnost. Pretvaranje zahtijeva brzi procesor.

en: a direct connection to the server is not available
hr: izravna veza s poslužiteljem nije dostupna

en: admin only
hr: samo administrator

en: and
hr: i

en: as a scheduled task
hr: kao unaprijed predodređen zadatak

en: as a scheduled task and when media is added
hr: kao unaprijed predodređen zadatak i kada se doda novi sadržaj

en: audio
hr: zvučni

en: begins with
hr: počinje sa

en: contains
hr: sadrži

en: daily
hr: dnevno

en: decoder
hr: dekoder

en: disabled
hr: onemogućeno

en: does not contain
hr: ne sadrži

en: enabled
hr: omogućeno

en: encoder
hr: koder

en: ends with
hr: završava sa

en: every 12 hours
hr: svakih 12 sati

en: every 15 minutes
hr: svakih 15 minuta

en: every 2 hours
hr: svaka 2 sata

en: every 30 minutes
hr: svakih 30 minuta

en: every 6 hours
hr: svakih 6 sati

en: everyone
hr: svatko

en: hourly
hr: svaki sat

en: iTunes library XML path
hr: XML putanja iTunes biblioteke

en: is
hr: je

en: is after
hr: je poslije

en: is before
hr: je prije

en: is false
hr: je laž

en: is greater than
hr: je veći od

en: is less than
hr: je manje od

en: is not
hr: nije

en: is true
hr: je istina

en: never
hr: nikada

en: subtitle
hr: titl

en: the server administrator has set a limit
hr: administrator poslužitelja je postavio ograničenje

en: unknown
hr: nepoznat

en: {1} Collection
hr: {1} zbirka
