Plex Media Server - en to lt translation catalogue (838 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
lt: "{1}" paprašė sustabdyti jūsų atkūrimą iš šio serverio. Įrenginys gali būti užimtas, paleidžiamas iš naujo arba palaikomas. Pabandykite dar kartą po kelių minučių.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
lt: "{1}" paprašė sustabdyti jūsų atkūrimą iš šio serverio: {2}

en: 'agent' is missing or invalid
lt: "agentas" trūksta arba negalioja

en: 1.5 Mbps (480p)
lt: 1,5 Mbps (480p)

en: 3 latest episodes
lt: 3 naujausi epizodai

en: 5 latest episodes
lt: 5 naujausi epizodai

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
lt: Atskiriamų kableliais URL (http arba https) sąrašas, kuris serverio atradimui yra paskelbtas iki plex.tv.

en: A server restart is required for a change to take effect.
lt: Pakeitimai įsigalios po serverio perkrovimo.

en: A unique identifier for the machine
lt: Unikalus įrenginio identifikatorius

en: Absolute numbering
lt: Absoliutus numeravimas

en: Actor
lt: Aktorius

[ctx: Actor]
en: More with {1}
lt: Daugiau su {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
lt: Populiariausi filmai su {1}

en: Actors
lt: Aktoriai

en: Adding to Library
lt: Pridedama į biblioteką

en: Adding {1}
lt: Pridedama {1}

en: Admin Terminated Playback.
lt: Administratorius nutraukė atkūrimą.

en: After a day
lt: Po dienos

en: After a month
lt: Po mėnesio

en: After a week
lt: Po savaitės

en: Airing
lt: Rodoma

en: Airing did not start at the required time
lt: Transliacija neprasidėjo suplanuotu laiku

en: Airing order
lt: Skrydžio tvarka

en: Airing was not high enough quality
lt: Transliacijos kokybė per žema

en: Airing was not on the required channel
lt: Transliacija nebuvo pasiekiama reikiamu kanalu

en: Album
lt: Albumas

en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Album Collection
lt: Albumų kolekcija

en: Album Decade
lt: Albumo dešimtmetis

en: Album Genre
lt: Albumo žanras

en: Album Last Played
lt: Albumas paskutinį kartą grojo

en: Album Mood
lt: Albumo prigimtis

en: Album Plays
lt: Albumas vaidina

en: Album Rating
lt: Albumo įvertinimas

en: Album Reviews and Critic Ratings
lt: Albumo atsiliepimai ir kritiniai reitingai

en: Album Source
lt: Albumo šaltinis

en: Album Style
lt: Albumo stilius

en: Album Title
lt: Albumo pavadinimas

en: Album sorting
lt: Albumo rūšiavimas

en: Albums
lt: Albumai

en: All
lt: Visi

en: All Artists
lt: Visi aktoriai

en: All Channels
lt: Visi kanalai

en: All Episodes
lt: Visi epizodai

en: All Movies
lt: Visi filmai

en: All Photos
lt: Visos nuotraukos

en: All Podcasts
lt: Visi podcasty

en: All Shared
lt: Visi pasidalinti

en: All Shows
lt: Visi pasirodymai

en: All episodes
lt: Visi epizodai

en: All movies
lt: Visi kino filmai

en: All {1}
lt: Visi {1}

en: All {1} Events
lt: Visi {1} įvykiai

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
lt: Leisti kino filmų anonsus prieš grojant įrašus šioje bibliotekoje

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
lt: Leisti saugoti Plex Media Server atpažinimo ženklus serverio žurnaluose

en: Allow media deletion
lt: Leisti šalinti turinį

en: Allow partial airings
lt: Leisti dalinius skiedinius

en: Allow this server to send events to external services.
lt: Leisti šiam serveriui siųsti pranešimus trečių šalių paslaugoms.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
lt: Leisti šiam serveriui siųsti pranešimus į mobilius įrenginius. Pastaba: Pranešimai pristatomi naudojantis Plex paslaugomis. Jie yra susieti su jūsų vartotojo vardu ir dalis pranešimų gali turėti nuorodų į Jūsų bibliotekos turinį.

en: Alphabetical
lt: Pagal abėcėlę

en: Always
lt: Visada

en: Always enabled
lt: Visada rodomi

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
lt: Suma per pastaruosius keletą sekundžių išlikti prieš genėjimo segmentus iš perkodavimo.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
lt: Buferizuojamas sekundžių kiekis prieš pradedant taikyti transkoderio ribojimus.

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: An error occurred while postprocessing the download
lt: Apdorojant atsisiuntimą įvyko klaida

en: An error occurred while postprocessing the recording
lt: Įvyko klaida įrašant po apdorojimo

en: An unexpected error occurred
lt: Įvyko nenumatyta klaida

en: An unknown error occurred
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: Analyze audio tracks for loudness
lt: Analizuokite garso takelius garsumui

en: Analyzing media bundles
lt: Analizuojant žiniasklaidos rinkinius

en: Analyzing metadata bundles
lt: Metaduomenų rinkinių analizė

en: Any
lt: Bet koks

en: Aperture
lt: Diafragma

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Programa prašė sudegintų subtitrai ir vaizdo įrašo konversija reikalinga norint įrašyti subtitrus.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Konteinerio analizė negalima.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Tiesioginis atkūrimas išjungtas.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Įterpti subtitrai turi būti pašalinti tiesioginiam atkūrimui.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Elementui reikia konvertuoti pasirinktą subtitrų srautą.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Žiniasklaida turi būti konvertuojama, kad galėtumėte naudoti {1} protokolą.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Daugiafunkcinė laikmena reikalauja konversijos, kai pasirenkamos visos dalys.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Nėra protokolo {1} tiesioginio grojimo profilio, kurio konteineris {2} naudojant kodeką {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Nepavyko sukurti tiesioginio vaizdo nuotraukų profilio {1}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
lt: Programa negali tiesiogiai atkurti šio elemento. Nėra protokolo {1}, turinio konteinerio {2} ir vaizdo kodeko {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Nėra jokio tiesioginio vaizdo įrašo profilio protokolo {1}, turinčio konteinerio {2}, naudojant vaizdo kodeką {3}, garso kodeką {4} ir subtitrų kodeką {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
lt: Programa negali tiesiogiai atkurti šio elemento. Nėra jokio tiesioginio vaizdo įrašo profilio protokolo {1}, turinčio konteinerio {2}, vaizdo kodeko {3} ir garso kodeko {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Neatrinkta įterptų subtitrų srauto {1} negalima tiesiogiai žaisti.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas garso srautas nėra pirmasis garso srautas, o programa negali pasirinkti tiesioginio grojimo garso srautų.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas įterptas subtitrų srautas nėra pirmasis įterptas subtitrų srautas.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas įterptas subtitrų srautas turi būti ištrauktas į šalutinį automobilį.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas šalutinio vaizdo subtitrų srautas negali būti tiesiogiai žaidžiamas.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas šalutinio vaizdo subtitrų srautas turi būti įterptas.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
lt: Programa negali tiesiogiai redaguoti šio elemento. Pasirinktas šalutinio vaizdo subtitrų srautas turi būti segmentuotas.

en: Apr
lt: Balandis

en: April
lt: Balandis

en: Artist
lt: Aktorius

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
lt: Daugiau albumų (1)

[ctx: Artist]
en: More by {1}
lt: Daugiau iš {1}

en: Artist Bios
lt: Atlikėjo Bio

en: Artist Collection
lt: Menininkų kolekcija

en: Artist Country
lt: Menininko šalis

en: Artist Genre
lt: Menininko žanras

en: Artist Mood
lt: Atlikėjo nuotaika

[ctx: Artist Radio]
en: {1} Radio
lt: {1} Radijas

en: Artist Rating
lt: Menininko įvertinimas

en: Artist Style
lt: Atlikėjo Stilius

en: Artist Title
lt: Atlikėjo pavadinimas

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Artists You Might Like
lt: Menininkai, kuriuos gali patikėti

en: Artists on Tour
lt: Atlikėjai ture

en: Ask me
lt: Paklausk manęs

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
lt: Prašyti prisijungimo elemento išoriniams pajungtiems diskams

en: Audience Rating
lt: Publikos įvertinimas

en: Audio Language
lt: Garso kalba

en: Aug
lt: Rug.

en: Augmenting metadata
lt: Apdorojami metaduomenys

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Auto
lt: Automatinis

en: Auto-select subtitle mode
lt: Automatiškai parinkti subtitrų režimą

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Automatic Tags
lt: Automatinės žymes

en: Automatically during scheduled maintenance
lt: Automatiškai atliekant reguliarią techninę priežiūrą

en: Autotag
lt: Autotargis

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
lt: Daugiau {1} žanro filmų

en: Background transcoding x264 preset
lt: Fono perkodavimas x264 iš anksto

en: Backing up database
lt: Atsarginės duomenų bazės kopijavimas

en: Backup database every three days
lt: Kurti rezervinę kopiją kas trečią dieną

en: Backup directory
lt: Rezervinių kopijų aplankas

en: Bitrate
lt: Sparta (bitais)

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse All
lt: Naršyti visus

en: By Album
lt: Pagal albumą

en: By Cluster
lt: Pagal klasterį

en: By Collection
lt: Pagal kolekciją

en: By Content Rating
lt: Pagal turinio įvertinimą

en: By Country
lt: Pagal šalį

en: By Decade
lt: Pagal dešimtmetį

en: By Director
lt: Pagal režisierių

en: By First Letter
lt: Pagal pirmą raidę

en: By Folder
lt: Pagal Aplanką

en: By Genre
lt: Pagal žanrą

en: By Rating
lt: Pagal reitingą

en: By Resolution
lt: Pagal rezoliuciją

en: By Starring Actor
lt: Pagal aktorių

en: By Year
lt: Pagal metus

en: By name
lt: Pagal vardą

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
lt: CPU nėra pakankamai galingas, kad konvertuotų šį elementą.

en: Camera Make
lt: Fotoaparato gamintojas

en: Camera Model
lt: Fotoaparato modelis

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
lt: Nepavyko konvertuoti šio elemento. Įgyvendinimas {1} {2} '(3) "nerastas.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
lt: Nepavyko konvertuoti šio elemento. Programų aprašyme nėra konversijos garso ir vaizdo kodavimo įrenginių.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
lt: Nepavyko konvertuoti šio elemento. Protokole {1} nerastas konversijos profilis.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
lt: Negalima tiesiogiai redaguoti šio elemento. Reikalinga pralaidumas nėra žinomas ir tik {2} kbps.

en: Cannot record airing in the past
lt: Praeityje neįmanoma įrašyti vesti

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Channel
lt: Kanalas

en: Channel {1}
lt: Kanalas {1}

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
lt: Skyrius miniatiūros pateikia atvaizdus palaikomų programų skyrių rodinyje. Jie gali užtrukti daug laiko, kad generuotų ir sunaudotų daugiau vietos diske.

en: Checking files
lt: Tikrinami failai

en: Choose Cinema Trailers from
lt: Pasirinkti kino filmų anonsus iš

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
lt: Pasirinkite kaip greitai epizodai bus ištrinti nuo neatitinkančių parsiuntimo kriterijų.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
lt: Pasirinkite minimalią įtampą, kuria norite įrašyti srautą.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
lt: Pasirinkite, ar įrašas gali prasidėti jau vykstamam skambesiui.

en: Choose whether to display seasons.
lt: Pasirinkite, ar rodyti sezonus.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
lt: Pasirinkite, ar riboti įrašymą iki tam tikro oro eigos laiko.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
lt: Pasirinkite, ar riboti įrašymą į konkretų kanalą.

en: Cleaning Bundles
lt: Valymo paketai

en: Cleaning bundles
lt: Valymo ryšuliai

en: Client stopped playback.
lt: Klientas sustabdė atkūrimą.

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
lt: Klientui skirti konfigūracijos nustatymai DLNA serveryje.

en: Collection
lt: Kolekcija

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
lt: {1} kolekcija

en: Collection Mode
lt: Kolekcijos režimas

en: Collection order
lt: Surinkimo tvarka

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
lt: IP adresų ar IP / netmask įrašų sąrašo atskirti kableliais tinklai, kuriems leidžiama prisijungti prie "Plex Media Server" be prisijungimo. Kai serveris yra išregistruotas ir ši vertė nustatyta, bus leidžiami tik šiame sąraše esantys vietiniai serveriai ir adresai.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
lt: IP adresų ir/ar IP adreso/potinklio kaukės įrašai, atskirti kableliais, nurodantys tinklo adresus/potinklius esančius lokaliame tinkle, kuriems turėtų ar neturėtų būti taikomi tinklo spartos apribojimai. Jeigu aprašytas bent vienas adresas/potinklis, visi kiti IP adresai bei potinkliai bus traktuojami kaip esantys už lokalaus tinklo ribų. Jų tinklo spartos greičiams bus taikomi apribojimai, jeigu sąrašas tuščias, tik serverio potinklyje esantys klientai bus traktuojami kaip lokalaus tinklo nariai.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
lt: Stulpelių, atskirtų kableliais, sąrašas laikomas straipsniais rūšiant antraštes. Serveris turi būti paleistas iš naujo, kad pakeitimai įsigaliotų.

en: Computing best lineup
lt: Kompiutavimas geriausiai derėtis

en: Concerts
lt: Koncertai

en: Connection is on WAN and limit is set
lt: Prisijungimas yra WAN ir nustatytas limitas

en: Content Rating
lt: Turinio reitingas

en: Continue Listening
lt: Tęsti klausymą

en: Continue Watching
lt: Tęsti peržiūrą

en: Conversion encoder or decoder not found.
lt: Konversijos kodavimo arba dekoderio nerasta.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
lt: Konversija nepavyko. Nepavyko rasti arba nepavyko įdiegti norimo kodeko.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
lt: Konversija nepavyko. Transkoderis pasibaigė dėl klaidos.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
lt: Konversija nepavyko. Transkoderio nepavyko paleisti.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
lt: Konversija nepavyko. Transkoderio procesas sulūžo.

en: Convert video while recording
lt: Konvertuoti vaizdo įrašą įrašymo metu

en: Converted files cannot be written to the server's disk
lt: Konvertuoti failai negali būti įrašomi į serverio diską

en: Could not communicate with device
lt: Nepavyko bendrauti su įrenginiu

en: Could not move recorded media to destination
lt: Nepavyko perkelti įrašytos laikmenos į paskirties vietą

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
lt: Nepavyko suderinti kanalo. Patikrinkite TV priedelį arba anteną

en: Country
lt: Šalis

en: Credits markers can be generated locally and/or retrieved via an online database. Online markers may not always exist, if this preference is set to 'both' then any locally detected markers are submitted anonymously back to the online database for future use.
lt: Titrų žymekliai gali būti generuojami lokaliai ir/arba gauti iš internetinės duomenų bazės. Internetiniai žymekliai yra ne visada prieinami, tad jei pasirinksite „abu“, lokaliai aptikti žymekliai bus anonimiškai siunčiami į internetinę duomenų bazę, jog kiti vartotojai galėtų juos panaudoti ateityje.

en: Critic Rating
lt: Kritikų įvertinimas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom certificate domain
lt: Tinkintas sertifikato domenas

en: Custom certificate encryption key
lt: Tinkintas sertifikato šifravimo raktas

en: Custom certificate location
lt: Tinkinta sertifikato vieta

en: Custom server access URLs
lt: Tinkinti serverio prieigos URL

en: DLNA client preferences
lt: DLAN kliento nuostatos

en: DLNA default protocol info
lt: DLNA numatyto protokolo info

en: DLNA media renderer discovery interval
lt: DLNA turinio atvaizdavimo įrenginio aptikimo intervalas

en: DLNA server announcement lease time
lt: DLNA serverio anonsavimui skirtas laikas

en: DLNA server description icons
lt: DLNA serverio aprašo piktogramos

en: DLNA server logging level
lt: DLNA serverio žurnalizavimo lygis

en: DLNA server timeline reporting
lt: DLNA serverio laiko juostos ataskaitos

en: DVD order
lt: DVD užsakymas

en: DVR Schedule
lt: DVR įreng. tvarkaraštis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database error retrieving sync data
lt: Duomenų bazės klaida ištrinant sinchronizavimo duomenis

en: Date Added
lt: Įkėlimo data

en: Date Album Added
lt: Data albumas pridėtas

en: Date Artist Added
lt: Data menininko pridėta

en: Date Episode Added
lt: Data epizodas pridėtas

en: Date Played
lt: Grojimo data

en: Date Shared
lt: Pasidalinimo data

en: Date Show Added
lt: Rodyti datą

en: Date Taken
lt: Nuotraukos data

en: Date Viewed
lt: Peržiūros data

en: Dec
lt: Gruodis

en: Decade
lt: Dešimtmetis

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
lt: Nuotraukos {1} m.

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
lt: Populiariausi albumai {1} m.

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
lt: Vaizdo įrašai {1} m.

[ctx: Decade]
en: {1}s Radio
lt: {1}-ų Radija

en: Decade Radio
lt: Dešimtmečio radijas

en: December
lt: Gruodis

en: Delete downloaded episodes
lt: Ištrinti atsiųstus epizodus

en: Delete episodes after playing
lt: Ištrinti peržiūrėtus epizodus

en: Deleting Library
lt: Ištrinti biblioteką

en: Deleting section {1}
lt: Ištrynus skirsnį {1}

en: Deleting {1} media bundles
lt: Ištrina {1} medijų rinkinius

en: Deleting {1} metadata bundles
lt: Ištrinant {1} metaduomenų rinkinius

en: Device
lt: Įrenginys

en: Direct play OK.
lt: Tiesiogiai žaisti gerai.

en: Direct play not available; Conversion OK.
lt: Tiesioginis žaisti nėra; Konversija Gerai.

en: Director
lt: Režisierius

[ctx: Director]
en: More by {1}
lt: Daugiau iš {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
lt: Populiariausi filmai iš {1}

en: Directors
lt: Režisieriai

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
lt: Katalogas naudojamas laikiniems failams transkodavimo metu.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Discovery Radio
lt: Discovery Radijo stotis

en: Display notifications
lt: Rodyti informacinius pranešimus

en: Display notifications when updating libraries.
lt: Rodyti pranešimus atnaujinant bibliotekas.

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
lt: Domeno vardas, kuris bus paskelbtas "Plex.tv", naudojant jūsų žemėlapį priskirtą prievadą; turi atitikti pavadinimą iš tinkinto sertifikato failo.

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download was not high enough quality
lt: Siuntimas buvo nepakankamos kokybės

en: Downloaded {1} airings
lt: Atsiųstos {1} srautai

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: Downloading Subtitle
lt: Siunčiami subtitrai

en: Downloading new data
lt: Naujų duomenų parsisiuntimas

en: Duplicates
lt: Dublikatai

en: Duration
lt: Trukmė

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
lt: Trukmė minutėmis naudojama tais atvejais, kai transkoduojamo daikto trukmė nežinoma.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
lt: Trukmė sekundėmis nustatanti DLNA serverio SSDP anonso galiojimą.

en: Empty trash automatically after every scan
lt: Ištuštinti šiukšlinę po kiekvieno skenavimo automatiškai

en: Enable Cinema Trailers
lt: Įjungti kino filmų anonsus

en: Enable Plex Media Server debug logging
lt: Įjungti Plex Media serverio derinimo režimo žurnalizavimą

en: Enable Plex Media Server verbose logging
lt: Įjungti Plex Media serverio išplėstinį žurnalizavimą

en: Enable iTunes plugin
lt: Įgalinti iTunes įskiepį

en: Enable local network discovery (GDM)
lt: Įgalinti vietinio tinklo aptikimą (GDM)

en: Enable server support for IPv6
lt: Įgalinti serverio IPv6 protokolo palaikymą

en: Enable smart shuffling on artists and smart music playlists
lt: Įjungti išmanųjį maišymą atlikėjams ir išmaniesiems muzikos grojaraščiams

en: Enable the DLNA server
lt: Paleisti DLNA serverį

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
lt: Leisti DLNA serveriui siųsti laiko juostos ataskaitas vaizdo įrašų grojimo veiksmams.

en: Enable video preview thumbnails
lt: Įjungti vaizdo įrašų miniatiūras

en: Enhanced Guide
lt: Patobulintas vadovas

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
lt: Įveskite visą kelią iki vaizdo įrašo iš anksto įkelto vaizdo. Įvesdami kelis kelius, atskirtus kableliais, vaizdo įrašai bus rodomi nuosekliai. Jei naudojate kelis kelius, atskirtus pusiau dviem ženklais, iš sąrašo bus pasirinktas atsitiktinai parinktas vaizdo įrašas.

en: Episode
lt: Epizodas

en: Episode Plays
lt: Epizodas vaidina

en: Episode Rating
lt: Epizodo įvertinimas

en: Episode Title
lt: Epizodo pavadinimas

en: Episode ordering
lt: Epizodų užsakymas

en: Episode sorting
lt: Epizodų rūšiavimas

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
lt: Epizodas {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
lt: Epizodas {1}

en: Episodes
lt: Epizodai

en: Episodes added in the past 3 days
lt: Per paskutines 3 dienas pridėti epizodai

en: Episodes added in the past 30 days
lt: Per paskutines 30 dienų pridėti epizodai

en: Episodes added in the past 7 days
lt: Per paskutines 7 dienas pridėti epizodai

en: Error communicating with provider
lt: Klaida bendraujant su teikėju

en: Error creating DVR
lt: Klaida kuriant DVR

en: Exposure
lt: Išlaikymas

en: External
lt: Išorinis

en: External network total upload limit (kbps)
lt: Išorinio tinklo bendras įkėlimo limitas (kbps)

en: Extras
lt: Papildoma medžiaga

en: Failed to create generator for sync
lt: Nepavyko sukurti generatoriaus sinchronizuoti

en: Fast
lt: Greitai

en: Faster
lt: Greičiau

en: Favorites
lt: Favoritai

en: Feb
lt: Vasaris

en: February
lt: Vasaris

en: File Size
lt: Failo dydis

en: File contains DRM
lt: Failas yra DRM

en: File is unplayable.
lt: Failas nepalaikomas.

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
lt: Failas nepalaikomas. Kodekas nėra analizuojamas.

en: File size
lt: Failo dydis

en: First Aired
lt: Pirmos transliacijos data

en: Folders
lt: Aplankai

en: Forced
lt: Priverstinai

en: Friendly name
lt: Draugiškas pavadinimas

en: Generate chapter thumbnails
lt: Sukurkite skyriaus miniatiūras

en: Generate video preview thumbnails
lt: Generuoti vaizdo įrašų miniatiūras

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
lt: Sukurkite vaizdo įrašo peržiūros miniatiūras elementams šioje bibliotekoje, kai įjungta serverio nustatymuose.

en: Generating video preview thumbnails
lt: Generauojami video įrašų miniatūros

en: Genre
lt: Žanras

[ctx: Genre]
en: More in {1}
lt: Daugiau {1} žanro filmų

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
lt: Populiariausi filmai {1} žanre

[ctx: Genre]
en: {1} Radio
lt: {1} Radija

en: Genre Radio
lt: Žanro radijas

en: Genres
lt: Žanrai

en: Grabbing
lt: Griebiama

en: Group into LPs, EPs & Singles, Compilations, Live Albums, Demos and Remixes.
lt: Grupuoti į LP, EP ir singlus, rinkinius, koncertinius albumus, demonstracines versijas ir remiksus.

en: Guide
lt: Vedlys

en: HD only
lt: Tik HD

en: Has the user accepted the EULA
lt: Naudotojas patvirtino EULA susitarimą

en: Haven't Played in (Time)
lt: Nebuvo leista seniai (laiką)

en: Haven't played in {1} months
lt: Nežiūrėta {1} mėnesius(-ių)

en: Haven't played in {1} years
lt: Nežiūrėta {1} metus(-ų)

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide for single-season series
lt: Slėpti laidoms turinčioms tik vieną epizodą

en: Hide items in this collection
lt: Slėpti šios kolekcijos elementus

en: Hide items which are in collections
lt: Slėpti elementus, esančius kolekcijose

en: High quality (30fps limit)
lt: Aukšta kokybė (30 kadrų per sekundę riba)

en: Highest quality
lt: Aukščiausios kokybės

en: Home
lt: Pradžia

en: Home Videos
lt: Namų video

en: How the episodes are named on disk.
lt: Kaip epizodai įvardinami diske.

en: How the items in the collection are displayed on the Library tab.
lt: Kaip kolekcijos elementai yra rodomi bibliotekos skirtuke.

en: How to sort the albums for an artist.
lt: Kaip rūšiuoti atlikėjo albumus.

en: How to sort the episodes for this show.
lt: Kaip sugrupuoti šio serialo epizodus.

en: How to sort the items in the collection.
lt: Kaip rūšiuoti elementus kolekcijoje.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
lt: Piktogramos siūlomos DLNA serverio kai įrenginiai užklausia serverio aprašą.

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
lt: Įtraukti anonsus kino filmams mano bibliotekoje

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
lt: Įtraukti anonsus naujiems ir greitai rodomiems kino teatruose filmams

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
lt: Įtraukti anonsus naujiems ir greitai išleidžiamiems Blu-Ray diskuose filmams

en: Include music libraries in automatic updates
lt: Įtraukti muzikos bibliotekas į automatinius naujinimus

en: Include related content from shared libraries
lt: Įtraukti panašumų turintį turinį iš pasiekiamų bibliotekų

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
lt: Padidinkite įrašymo trukmę pridėdami minučių po numatyto laiko.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
lt: Padidinkite įrašymo trukmę pridedant minučių prieš suplanuotą laiką.

en: Initializing
lt: Inicializavimas

en: Invalid or missing file
lt: Neteisingas arba trūkstamas failas

en: Item Count
lt: Failų skaičius

en: Jan
lt: Sausis

en: January
lt: Sausis

en: Jul
lt: Liepa

en: July
lt: Liepa

en: Jun
lt: Birželis

en: June
lt: Birželis

en: Keep
lt: Laikykis

en: Kids
lt: Vaikai

en: LAN Networks
lt: LAN tinklai

en: Label
lt: Etiketė

[ctx: Label]
en: More from {1}
lt: Daugiau iš {1}

en: Labels
lt: Žymės

en: Last Episode Date Added
lt: Paskutinio epizodo data pridėtas

en: Last Played
lt: Paskutinį kartą žiūrėta

en: Latest episode
lt: Naujausias epizodas

en: Launch jobs in debug mode
lt: Leisti užduotis derinimo režime

en: Launch plugins in debug mode
lt: Leisti priedus derinimo režime

en: Lens
lt: Objektyvas

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Library
lt: Biblioteka

en: Library Playlists
lt: Bibliotekos grojaraščiai

en: Library Radio
lt: Bibliotekos radijas

en: Library Sections
lt: Bibliotekos sekcijos

en: Library default
lt: Numatytoji biblioteka

en: Library scan interval
lt: Bibliotekos nuskaitymo intervalas

en: Limit remote stream bitrate
lt: Apriboti nuotolinio srauto bitų srautą

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
lt: Apriboti vienalaikio vaizdo perkodavimo srautų, kuriuos gali naudoti jūsų serveris, skaičių

en: Limit to airing time
lt: Apriboti laiką

en: Limit to channel
lt: Riba kanalui

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
lt: Linux sistemos riboja maksimalų stebimų katalogų skaičių; tai gali sukelti problemų su didelėmis muzikos bibliotekomis.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
lt: IP adresų ir tinklų, kurie yra leidžiami be autorių, sąrašas

en: Live TV & DVR
lt: Antžeminė TV ir DVR įreng.

en: Load album reviews and critic ratings from the cloud. Might make you reconsider your taste in music.
lt: Įkelti albumų apžvalgas ir reitingus iš debesų. Gali užtrukti todėl pergalvokite savo muzikos pasirinkimą.

en: Load artist biography data from the cloud.
lt: Įkelti atlikėjo biografija iš debesų.

en: Load concert data for artists, in case you leave the house.
lt: Įkelti atlikėjo koncerto duomenis, tuo atveju jei išeinate iš namų.

en: Load popular track data, which powers radio stations and the popular tracks area.
lt: Įkelti populiarius takelius, kurie leidžiami per radija ir yra populiarūs toje vietoje.

en: Local Files Only
lt: Tik vietiniai failai

en: Location visibility
lt: Vietos matomumas

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
lt: Garsumo analizė leidžia įvairias funkcijas, tokias kaip garsumo lygiavimas ir protingos perėjos. Analizuojant daugelį takelių gali užtrukti daug laiko ir sukelti didelį procesoriaus naudojimą.

en: Low quality (240p)
lt: Žemos kokybės (240 p)

en: Low quality (360p)
lt: Žema kokybė (360 p)

en: Make
lt: Kurti

en: Make my CPU hurt
lt: Kankink mano CPU

en: Manually selected
lt: Pasirenkant pačiam

en: Mar
lt: Kovas

en: March
lt: Kovas

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
lt: Maksimalus vienalaikių srautų skaičius kiekvienam vartotojui leidžiamas ne vietiniame tinkle.

en: Maximum simultaneous video transcode
lt: Maksimalus vienalaikio vaizdo perkodavimo laikas

en: Maximum video output resolution for the transcoder
lt: Maksimali transkoderio vaizdo raiška

en: May
lt: Gegužė

en: Media
lt: Medija

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
lt: Turinio serverio atpažinimo ženklai gali būti naudojami prieigai prie bibliotekos turinio gauti. Nesidalinkite žurnalais turinčiais atpažinimo ženklus viešose saugyklose. Pakeitimai įsigalios po serverio perkrovimo.

en: Medium
lt: Vidutinė

en: Medium quality (480p)
lt: Vidutinė kokybė (480p)

en: Medium quality (540p)
lt: Vidutinė kokybė (540 p.)

en: Minutes after end
lt: Minutės po pabaigos

en: Minutes before start
lt: Minutės prieš pradedant

en: Mixes For You
lt: Miksai tau

en: Model
lt: Modelis

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
lt: Daugiausia Baigta (1)

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Mood Radio
lt: Nuotaikos radijas

en: More by (Artist)
lt: Daugiau (atlikėjas)

en: More from (Label)
lt: Daugiau iš (žymeklis)

en: Most Played
lt: Dažniausiai žiūrėta

en: Most Played in (Month)
lt: Daugiausiai paleista (mėnuo)

en: Most Popular Tracks
lt: Populiariausi takeliai

en: Movie pre-roll video
lt: Filmų anonsai

en: Movies
lt: Filmai

en: Movies You Might Like
lt: Filmai kurie jums gali patikti

en: Movies on Now
lt: Filmai dabar

en: Moving files
lt: Perkeliami failai

en: Music
lt: Muzika

en: Music Videos
lt: Muzikiniai klipai

en: My Upcoming Shows
lt: Mano artimiausios laidos

en: Name
lt: Vardas

en: Neither direct play nor conversion is available.
lt: Nei tiesioginė žyma, nei konversija nėra.

en: Network
lt: Tinklas

en: New Airings Only
lt: Tik "New Airings"

en: New Releases on TIDAL
lt: Naujienos TIDAL platformoje

en: New and Repeat Airings
lt: Naujas ir pakartotinas dvasia

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
lt: Naujų sezonų premjeros bus siūlomos, neatsižvelgiant į paskutinio epizodo peržiūros datą.

en: Newest first
lt: Pirma naujausia

en: News
lt: žinios

en: News on Now
lt: Naujienos apie dabar

en: Next 10 unwatched episodes
lt: Sekantys 10 neperžiūrėtų epizodų

en: Next 15 unwatched episodes
lt: Sekantys 15 neperžiūrėtų epizodų

en: Next 20 unwatched episodes
lt: Sekantys 20 neperžiūrėtų epizodų

en: Next 3 unwatched episodes
lt: Sekantys 3 neperžiūrėti epizodai

en: Next 5 unwatched episodes
lt: Sekantys 5 neperžiūrėti epizodai

en: Next unwatched episode
lt: Sekantis neperžiūrėtas epizodas

en: No
lt: Ne

en: No recorder was available
lt: Jokio įrašymo nebuvo

en: No write access to destination
lt: Nerašykite prieigos prie paskirties vietos

en: None
lt: Nieko

en: Not enough CPU for conversion of this item.
lt: Procesoriaus per silpnas šio elemento perdirbimui.

en: Not enough CPU power to convert this item.
lt: Nepakanka procesoriaus galios konvertuoti šį elementą.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui. Negalima konvertuoti žemiau minimalaus {1} kbps spartos.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui. Negalima sumažinti kokybės iki tikslinės pralaidos (1) kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui. Reikalinga pralaidumas nėra žinomas ir tik {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui. Reikalinga pralaidumo sparta yra {1} kbps ir tik {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
lt: Nepakanka pralaidumo bet kuriam šio elemento atkūrimui. Reikalaujama minimali pralaidumo sparta yra {1} kbps ir tik {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
lt: Nepakanka pralaidumo tiesioginiam šio daikto žaidimui.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
lt: Nepakanka pralaidumo tiesioginiam šio daikto žaidimui. Reikalinga pralaidumo sparta yra {1} kbps ir tik {2} kbps.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
lt: Nepakanka pralaidumo už prašomą kokybę.

en: Not enough disk space to convert this item.
lt: Nepakanka vietos diske, norint konvertuoti šį elementą.

en: Not enough memory to convert this item.
lt: Nepakanka atminties, norint konvertuoti šį elementą.

en: Nov
lt: Lapkritis

en: November
lt: Lapkritis

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
lt: Pasiektas leidžiamų srautų skaičius. Sustabdykite atkūrimą arba paprašykite administratoriaus, kad gautumėte daugiau leidimų.

en: Number of log files to generate before cycling
lt: Žurnalų failų skaičius, kurį reikia generuoti prieš važiuoti dviračiu

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
lt: Sekundžių kiekis tarp DLNA turinio atvaizdavimo įrenginių aptikimo užklausų.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
lt: Priedui skirtasis laikas sekundėmis

en: Oct
lt: Spalis

en: October
lt: Spalis

en: Off
lt: Išjungtas

en: Oldest first
lt: Pirma seniausia

en: On Deck
lt: Grotuve

en: On Deck Content
lt: "Deck Content"

en: On next refresh
lt: Atnaujinus puslapį

en: One or more devices must be specified
lt: Reikia nurodyti vieną ar daugiau įrenginių

en: Only unwatched movies
lt: Tik nežiūrėti kino filmai

en: Optimize database every week
lt: Optimizuoti duomenų bazę kiekvieną savaitę

en: Optimizing Database
lt: Duomenų bazės optimizavimas

en: Optimizing database
lt: Duomenų bazės optimizavimas

en: Optimizing queries
lt: Užklausų optimizavimas

en: Optimizing search
lt: Paieškos optimizavimas

en: Original
lt: Originalus

en: Original (No limit)
lt: Originalas (neribotas)

en: Original format
lt: Originalus formatas

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
lt: Kelias į PKCS # 12 failą, kuriame yra sertifikatas ir privatus raktas, kad įgalintumėte TLS palaikymą pasirinktiniame domene.

en: Perform extensive media analysis during maintenance
lt: Priežiūros metu atlikite išsamią žiniasklaidos analizę

en: Perform refresh of program guide data.
lt: Atlikite programos vadovo duomenų atnaujinimą.

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Photo Albums
lt: Fotoalbumai

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Photos from (Day or Month)
lt: Nuotraukos iš (dienos arba mėnesio)

en: Photos from (Decade)
lt: Nuotraukos iš (dešimties metų)

en: Photos from (Year)
lt: Nuotraukos iš (Metai)

en: Place
lt: Vieta

[ctx: Place]
en: In {1}
lt: {1}

en: Places
lt: Vietos

en: Playback has been paused for too long.
lt: Įrašo peržiūra buvo sustabdyta per ilgą laiką

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Plays
lt: Žiūri

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
lt: "Plex Media Server" bandys vaizdo įrašų kodavimo ir dekodavimo metu naudoti aparatūros pagreitintus vaizdo įrašų kodekus. Aparatinės įrangos pagreitis gali greičiau transkoduoti ir leisti daugiau vienu metu transkoduoti vaizdo įrašus, bet taip pat gali sumažinti vaizdo įrašų kokybę ir suderinamumą.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
lt: Plex miksai neprieinami, kol biblioteka nebuvo nuskenuota bent kartą.

en: Plex Music
lt: Plex Muzika

en: Plex Music Only
lt: Tik Plex Muzika

en: Plex Recommendations on TIDAL
lt: Plex rekomendacijos TIDAL platformoje

en: Podcasts
lt: Tinklalaidės

en: Popular Tracks
lt: Populiarūs kūriniai

en: Postprocessing script
lt: Postprocessing scenarijus

en: Prefer HD
lt: Kai įmanoma naudoti HD kokybę

en: Prefer higher quality encoding
lt: Teikti pirmenybę kodavimo kokybei

en: Prefer higher speed encoding
lt: Teikti pirmenybę kodavimo greičiui

en: Prefer local metadata
lt: Pirmenybė vietiniams duomenims

en: Preferred
lt: Pageidaujama

en: Preferred audio language
lt: Pageidaujama garso kalba

en: Preferred network interface
lt: Pageidaujama tinklo plokštė

en: Processing subscriptions
lt: Prenumeratos apdorojimas

en: Producer
lt: Prodiuseris

en: Progress
lt: Progresas

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
lt: Protokolo informacijos eilutė naudojama DLNA serverio GetProtocolInfo atsakymuose.

en: Publish server on Plex Online
lt: Skelbti serverį Plex Online tarnyboje

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
lt: Serverio publikavimas daro jį automatiškai prieinamu Jūsų įrenginiuose be papildomų maršrutizatoriaus konfigūracijos keitimų.

en: Push Notifications
lt: Pranešimai

en: Quality profile used by the transcoder.
lt: Kokybės profilis naudojamas transkoderyje.

en: Random Album Radio
lt: Atsitiktinis albumo radijas

en: Rating
lt: Reitingas

en: Recent Albums
lt: Naujausi albumai

en: Recent Playlists
lt: Naujausi grojaraščiai

en: Recently Added
lt: Neseniai pridėta

en: Recently Added Content
lt: Neseniai pridėtas turinys

en: Recently Added Episodes
lt: Neseniai prenumeruoti epizodai

en: Recently Added Movies
lt: Neseniai pridėti kino filmai

en: Recently Added Music
lt: Neseniai pridėti muzikos įrašai

en: Recently Added Music Videos
lt: Katalogai

en: Recently Added Photos
lt: Neseniai pridėtos nuotraukos

en: Recently Added TV
lt: Neseniai pridėti serialai

en: Recently Added Videos
lt: Neseniai pridėti vaizdo įrašai

en: Recently Favorited Photos
lt: Neseniai mėgstamos nuotraukos

en: Recently Played Music
lt: Neseniai grojo muzika

en: Recently Released
lt: Neseniai išleista

en: Recently Released Episodes
lt: Neseniai išleisti epizodai

en: Recently Released Movies
lt: Neseniai išleisti filmai

en: Recently Viewed
lt: Neseniai peržiūrėti

en: Recently Viewed Episodes
lt: Neseniai žiūrėti epizodai

en: Recently Viewed Shows
lt: Neseniai matytos laidos

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Recommended For You
lt: Rekomenduota jums

en: Record Label
lt: Įrašų kompanija

en: Recording
lt: Įrašinėju

en: Recording Priority
lt: Įrašymo prioritetai

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
lt: Įrašymas nepavyko. Patikrinkite TV priedelį ar anteną.

en: Rediscover
lt: Atrasti iš naujo

en: Refresh local metadata every three days
lt: Atnaujinti vietoje saugomus metaduomenys kas trečią dieną

en: Refreshing
lt: Gaivus

en: Refreshing Sub
lt: Atnaujinami subtitrai

en: Refreshing guide data
lt: Gaivieji gido duomenys

en: Refreshing local metadata
lt: Atnaujinami lokalūs metaduomenys

en: Refreshing media analysis
lt: Atnaujinama įrašų analizės duomenų bazė

en: Refreshing metadata
lt: Atnaujinami metaduomenys

en: Related Albums
lt: Panašūs albumai

en: Related Movies
lt: Susiję kino filmai

en: Related Shows
lt: Susiję serialai

en: Release Date
lt: Išleidimo data

en: Release date
lt: Išleidimo data

en: Remote streams allowed per user
lt: Nuotoliniai srautai leidžiami vienam vartotojui

en: Remove old bundles every week
lt: Pašalinti senus paketus kiekvieną savaitę

en: Remove old cache files every week
lt: Pašalinti senus spartinančios atminties failus kiekvieną savaitę

en: Replace lower resolution items
lt: Pakeiskite žemesnės raiškos elementus

en: Required
lt: Reikalaujama

en: Resolution
lt: Raiška

en: Run a partial scan when changes are detected
lt: Atlikti dalinį bibliotekos skenavimą aptikus failų pasikeitimus

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
lt: Pradėti fono transkodavimo užduotis mažesniu prioritetu, nei transliavimo transkodais

en: Run scanner tasks at a lower priority
lt: Vykdyti nuskaitymo užduotis žemesniu prioritetu

en: Running fix-ups
lt: Veiksmai ištaisyti

en: Scan my library automatically
lt: Nuskaitykite mano biblioteką automatiškai

en: Scan my library periodically
lt: Periodiškai nuskaitykite mano biblioteką

en: Scanning
lt: Skanuoja

en: Scanning {1}
lt: Skanuoja {1}

en: Search Albums...
lt: Ieškoti albumų ...

en: Search Artists...
lt: Ieškoti atlikėjų ...

en: Search Episodes...
lt: Ieškoti epizodų ...

en: Search Shows...
lt: Ieškoti parodymų ...

en: Search Tracks...
lt: Ieškoti dainų ...

en: Search for Albums
lt: Ieškoti albumų

en: Search for Artists
lt: Ieškoti atlikėjų

en: Search for Episodes
lt: Ieškokite epizodų

en: Search for Shows
lt: Ieškokite pasirodymų

en: Search for Tracks
lt: Ieškoti takelių

en: Season
lt: Sezonas

en: Season {1}
lt: Sezonas {1}

en: Seasonal Movies
lt: Sezoniniai filmai

en: Seasons
lt: Sezonai

en: Secure connections
lt: Saugūs prisijungimai

en: Segmented transcoder timeout
lt: Segmentuotam transkoderiui skirtasis laikas

en: Send crash reports to Plex
lt: Siųskite sugadinimo ataskaitas "Plex"

en: Sep
lt: Rugsėjis

en: September
lt: Rugsėjis

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
lt: Serverių savininkai gali norėti apriboti, kas gali matyti vietų pavadinimus, kuriuose yra geografinės vietovės metaduomenų. Pagal numatytuosius nustatymus juos matys tik serverio savininkas.

en: Server update Channel
lt: Serverio atnaujinimų paieškos kanalas

en: Server version updates
lt: Serverio versijos naujinimai

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
lt: Nustatykite nuotolinio srauto maksimalų bitų srautą iš šio serverio.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
lt: Nustatyti maksimalų kiekį epizodų parsiuntimui.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
lt: Neperžiūrėtų įrašų skaičius, kurį saugoti TV laidoje.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
lt: Nustatykite, ar elementai jūsų bibliotekoje gali būti pakeistos didesnės raiškos įrašais. Tai pakeis bet kokius jūsų bibliotekos elementus, o ne tik ankstesnius DVR įrašus.

en: Shared
lt: Pasidalinta

en: Show
lt: TV laida

en: Show Actor
lt: Rodyti aktorių

en: Show Collection
lt: Rodyti kolekciją

en: Show Director
lt: Rodyti direktorių

en: Show Plays
lt: Rodyti vaidybes

en: Show Producer
lt: Rodyti gamintoją

en: Show Rating
lt: Rodyti vertinimą

en: Show Title
lt: Rodyti antraštę

en: Show Writer
lt: Rodyti rašytoją

en: Show Year
lt: Rodyti metus

en: Show collections and their items
lt: Rodyti kolekcijas ir jų daiktus

en: Show in dock
lt: Rodyti ant skydelio

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
lt: Rodyti pasiūlymus ir papildomus albumus iš TIDAL platformos, taip pat įtraukti TITAL įrašus į Atlikėjų radiją

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
lt: Rodyti pasiūlymus ir papildomus albumus iš Jums pasiekiamų bibliotekų, bei įtraukti pasiekiamus garso įrašus

en: Show this collection and its items
lt: Rodyti šią kolekciją ir jos elementus

en: Shown with foreign audio
lt: Rodomi su užsienietiškais garso takeliais

en: Shows
lt: TV laidos

en: Shows You Might Like
lt: Serialai kurie Jums gali patikti

en: Shows on Now
lt: Rodo dabar

en: Shutter Speed
lt: Užrakto greitis

en: Similar Artists
lt: Panašūs atlikėjai

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
lt: IPC buferio dydis (baitais) perduodant transkoduoto turinio srautą

en: Slow
lt: Lėta

en: Slower
lt: Lėtesnis

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
lt: Atsiprašome, šiam garso įrašui nėra prieinamo Plex mikso.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Specials
lt: Specialūs pasiūlymai

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
lt: Greitis, per kurį galima apriboti bendrą pralaidumą ne vietiniame tinkle kilobaitais per sekundę. Naudokite 0, jei nenustatysite jokių apribojimų.

en: Sport
lt: Sportas

en: Sports
lt: Sportas

en: Sports on Now
lt: Sportas dabar

en: Start Listening
lt: Pradėti klausytis

en: Start Watching
lt: Žiūrėti

en: Stations
lt: Stotys

en: Store track progress
lt: Išsaugokite takelio eigą

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
lt: Streaming Session neegzistuoja arba pasibaigė.

en: Studio
lt: Studija

[ctx: Studio]
en: More from {1}
lt: Daugiau iš {1}

en: Style
lt: Stilius

en: Style Radio
lt: Stiliaus radijas

en: Subtitle Language
lt: Subtitrų kalba

en: Success
lt: Atlikta

en: Super fast
lt: labai greitai

en: Support Away Mode when preventing system sleep
lt: Palaikykite "Away" režimą, kai užkertamas kelias sistemos miegui

en: Syncing Play state from remote
lt: Grojimo būsena sinchronizuojama iš nutolusio įrenginio

en: Syncing Play state to remote
lt: Grojimo būsena sinchronizuojama su nutolusiu įrenginiu

en: TIDAL Albums
lt: TIDAL Albumai

en: TIDAL Music Videos
lt: TITAL Dainų Vaizdo Įrašai

en: TV Shows
lt: TV laidos

en: Tag
lt: Žymė

[ctx: Tag]
en: More in {1}
lt: Daugiau {1} žanro filmų

en: Tags
lt: Žymės

en: Team
lt: Komanda

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
lt: Pašalinti sesijas sustabdytas ilgiau nei

en: The EPG provider does not exist.
lt: EPG teikėjas neegzistuoja.

en: The Movie Database (Aired)
lt: Filmų Duomenų Bazė (pagal originalią transliacijos datą)

en: The action cannot be performed on the item in its current state
lt: Veiksmas negali būti atliktas elemento dabartinės būklės

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
lt: Vėlavimas įvyko praeityje ir jo neįmanoma įrašyti

en: The airing was already in progress
lt: Vaidimas jau vyko

en: The butler analyzed {1} items.
lt: Butleris išanalizavo {1} elementus.

en: The butler backed up your database.
lt: Butler paruošė savo duomenų bazę.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
lt: Butleris išvalo {1} medijų paketus.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
lt: Butleris išvalo {1} metaduomenų rinkinius.

en: The butler collected blob garbage.
lt: Dviratis surinko šiukšlių šiukšles.

en: The butler deleted {1} old cache files.
lt: Butleris ištrynė {1} senus talpyklos failus.

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
lt: "Butler" sukūrė {1} failų skyrių miniatiūras.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
lt: "Butler" sukūrė {1} vaizdo įrašo peržiūros miniatiūras.

en: The butler optimized your database.
lt: Butler optimizavo jūsų duomenų bazę.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
lt: Butleris atliko gilų {1} failų analizę.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
lt: Butleris atliko {1} albumus garsumo analizę.

en: The butler refreshed all libraries.
lt: Butleris atnaujino visas bibliotekas.

en: The butler refreshed {1} artists.
lt: Butleris atnaujino {1} menininkus.

en: The butler refreshed {1} items.
lt: Butleris atnaujino {1} elementus.

en: The butler wasn't able to back up your database.
lt: Butleris negalėjo sugrupuoti savo duomenų bazės.

en: The default duration to record after the scheduled time.
lt: Numatytoji trukmė įrašyti po numatyto laiko.

en: The default duration to record before the scheduled time.
lt: Numatytoji trukmė įrašyti iki numatyto laiko.

en: The destination library or location did not exist
lt: Paskirties bibliotekos ar vietovės neegzistavo

en: The device does not exist
lt: Prietaisas neegzistuoja

en: The device does not tune the required channel
lt: Įrenginys nenustato reikiamo kanalo

en: The device has no associated grabber
lt: Įrenginys nesusijęs su gobtuvu

en: The device is busy
lt: Įrenginys užimtas

en: The device is in use with an existing DVR
lt: Prietaisas yra naudojamas su esamu DVR

en: The device is not in use by this DVR
lt: Šis DVR įrenginys nenaudojamas

en: The directory in which database backups are stored.
lt: Aplankas, kuriame saugomos rezervinės duomenų bazės kopijos

en: The download was cancelled
lt: Siuntimas atšauktas

en: The media version already exists
lt: Medijos versija jau egzistuoja

en: The network interface local clients will use to connect.
lt: Tinklo plokštė skirta prisijungti lokaliems klientams

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
lt: Serverio savininkui yra leista šalinti failus iš disko.

en: The path is invalid
lt: Kelias yra neteisingas

en: The path where local application data is stored
lt: Kelias iki aplanko, kuriame saugomi programos duomenys

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
lt: Transkodavimo kokybė, naudojama tiesioginei televizijai ar įrašymui. Originalaus formato pasirinkimas gali sukelti labai didelius failus.

en: The recording conflicts with other recordings
lt: Įrašymas prieštarauja kitiems įrašams

en: The recording duration was 0 minutes
lt: Įrašo trukmė buvo 0 minučių

en: The recording failed
lt: Įrašymas nepavyko

en: The recording was aborted
lt: Įrašas buvo nutrauktas

en: The recording was cancelled
lt: Įrašas buvo atšauktas

en: The recording was not started because airing was in progress
lt: Įrašymas nebuvo pradėtas, nes vėduojama

en: The server is not connected to plex.tv
lt: Serveris nėra prijungtas prie plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
lt: Serverio paskyroje nėra "Plex Pass" ir negalima naudoti "Sync" funkcijos

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
lt: Serverio diskas beveik pilnas (liko mažiau nei 10GB)

en: The source media was not found
lt: Šaltinio medija nerasta

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
lt: Laikas, kai foninės priežiūros užduotis sustabdo darbą.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
lt: Laikas, kai serveris paleidžia foninės priežiūros užduotis.

en: The user does not have permission to sync
lt: Vartotojas neturi teisės sinchronizuoti

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
lt: "X264" iš anksto nustatyta vertė, naudojama fone transkoduoti ("Sync and Media Optimizer"). Lėtesnės vertės padidins vaizdo įrašų kokybę ir mažesnius failų dydžius, tačiau procesas bus baigtas daug ilgiau.

en: There is a duplicate channel mapping
lt: Yra dvigubas kanalų kartografavimas

en: There is a duplicate recording already active
lt: Yra jau aktyvus įrašų dublikatas

en: There was a transcoder error
lt: Buvo transkoderio klaida

en: There was not enough free disk space to start the recording
lt: Įrašui pradėti nereikėjo laisvos vietos diske

en: This Day
lt: Ši diena

en: This Episode
lt: Šis epizodas

en: This Event
lt: Šis įvykis

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This Season
lt: Šis sezonas

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
lt: Tai leidžia serveriui perduoti srautą į DLNA (Digital Living Network Alliance) įrenginius.

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
lt: Ši programa negali paleisti šio elemento. Priežastis yra: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
lt: Ši programa neleidžia peržiūrai peržiūrėti elemento. Patikrinkite savo nustatymus ir bandykite dar kartą.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
lt: Ši programa neleidžia tiesiogiai atlikti šio elemento. Patikrinkite savo nustatymus ir bandykite dar kartą.

en: This device already exists
lt: Šis įrenginys jau yra

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
lt: Tai leidžia turinio serveriui aptikti kitus serverius ir grotuvus vietiniame tinkle.

en: This feature is Plex Pass only.
lt: Ši funkcija prieinama tik Plex Pass naudotojams.

en: This helps us improve your experience.
lt: Tai padeda mums pagerinti jūsų patirtį.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
lt: Šis vardas bus naudojamas šio turinio serverio identifikacijai kituose kompiuteriuose Jūsų tinkle. Jei paliksite tuščią, bus naudojamas Jūsų kompiuterio vardas.

en: Time Travel Radio
lt: Laiko kelionių radijas

en: Time at which tasks start to run
lt: Laikas, kai užduotis pradeda darbą

en: Time at which tasks stop running
lt: Laikas, kai užduotis sustabdo darbą

en: Timeline
lt: Laiko eilutė

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
lt: Skirtasis laikas nustatomas sekundėmis, kurį transkoduoti segmentai laukia, kol transkoderis pradės rašyti duomenis.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Top Albums from (Genre)
lt: Populiariausi albumai iš (žanras)

en: Top Albums from (Year)
lt: Top albumai iš (metai)

en: Top Movies by (Actor or Director)
lt: Top filmai pagal (aktorių ar režisierių)

en: Top Movies in (Genre)
lt: Top filmai pagal (žanra)

en: Top Rated TV
lt: Top serialai

en: Top Unwatched Movies
lt: Populiariausi nežiūrėti kino filmai

en: Track Last Played
lt: Sekti paskutinį kartą

en: Track Last Skipped
lt: Sekti paskutinis praleistas

en: Track Plays
lt: Sekti atkūrimus

en: Track Rating
lt: Bėgių vertinimas

en: Track Skips
lt: Stebėti slinkimus

en: Track Source
lt: Įrašo šaltinis

en: Track Title
lt: Sekti pavadinimą

en: Tracks
lt: Takeliai

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
lt: Anonsai būsimiems "Blu-ray" leidiniams

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
lt: Anonsai būsimiems teatro leidiniams

en: Transcoder Quality
lt: "Transcoder" kokybė

en: Transcoder default duration
lt: Transkoderio numatytoji trukmė

en: Transcoder default prune buffer
lt: "Transcoder" numatytasis "prune" buferis

en: Transcoder default throttle buffer
lt: Transkoderio numatyto ribojimo buferis

en: Transcoder quality
lt: Transkoderio kokybė

en: Transcoder temporary directory
lt: Transkoderio laikinasis katalogas

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
lt: Traktuoti WAN IP kaip LAN pralaidumą

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
lt: Gaunamų šio tinklo WAN IP adreso užklausų pralaidumą traktuoti kaip LAN tinklo užklausų pralaidumą. Šią funkciją dažniausiai tenka įjungti, kai DNS perskirstymo funkcionalumas yra įjungtas lokaliame tinkle, ir LAN tinklo klientai negali tiesiogiai prisijungti prie serverio, dėl to jų užklausos siunčiamos per išorinį WAN IP adresą.

en: Tried {1}
lt: Bandė {1}

en: Type
lt: Tipas

en: Ultra fast
lt: Itin sparti

en: Unable to add device to DVR
lt: Nepavyko pridėti prietaiso prie DVR

en: Unable to find playlist for sync item
lt: Nepavyksta rasti sinchronizavimo elemento grojaraščio

en: Unable to get channel listing from device
lt: Nepavyko gauti kanalo sąrašo iš įrenginio

en: Unable to get lineups.
lt: Nepavyko gauti rungtynių.

en: Unable to remove device from DVR
lt: Nepavyko pašalinti įrenginio iš DVR

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Unknown item
lt: Nežinomas elementas

en: Unknown media grabber
lt: Nežinomas žiniasklaidos grobberis

en: Unknown source
lt: Nežinomas šaltinis

en: Unknown status
lt: Nežinomas statusas

en: Unknown sync item
lt: Nežinomas sinchronizavimo elementas

en: Unknown sync list
lt: Nežinomas sinchronizavimo sąrašas

en: Unlimited
lt: Neribota

en: Unmatched
lt: Nesutampantys

en: Unwatched
lt: Nežiūrėta

en: Up Next
lt: Toliau

en: Up Next in {1}
lt: Sekantis (1)

en: Update all libraries during maintenance
lt: Priežiūros metu atnaujinkite visas bibliotekas

en: Upgrade media analysis during maintenance
lt: Atnaujinti turinio analizę automatinės priežiūros metu

en: Use DVR Setting
lt: Naudokite DVR nustatymus

en: Use hardware acceleration when available
lt: Naudokite aparatūros pagreitį, jei yra

en: Use language preferences from plex.tv
lt: Naudokite kalbų nuostatas iš plex.tv

en: Use original title
lt: Naudoti originalų pavadinimą

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
lt: Reikšmė minutėmis. Nutraukti sesijas, kurios buvo sustabdytos ilgiau nei nurodyta trukmė minutėmis. Išimtys: sesijos transliuojančios tik garso takelį ar gyvai transliuojamo vaizdo sesijos

en: Very fast
lt: Labai greitai

en: Very slow
lt: Labai lėtas

en: Video
lt: Vaizdas

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
lt: Vaizdo įrašų peržiūros miniatiūros pateikia tiesioginius naujinius "Now Playing" ir ieškant palaikomų programų. Miniatiūrų generavimas gali užtrukti ilgą laiką, sukelti didelį procesoriaus naudojimą ir sunaudoti daugiau vietos diske. Galite išjungti miniatiūrų kūrimą atskirų bibliotekų papildomų nustatymų bibliotekoje.

en: Web Manager URL
lt: Valdymo programos svetainės URL

en: What's On
lt: Kas per

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
lt: Aptikus pasikeitimus bibliotekos aplankuose, skenuoti tik pasikeitusį aplanką.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
lt: Įjungus, kai kuriuose laidose ir filmuose atsisiunčiama turtingesnė informacija. Dėl to gidas gaivina lėčiau.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
lt: Skanuojant šią biblioteką, pirmenybė įsiūtoms žymoms ir vidiniams failams jei yra.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
lt: Kai nustatysite "Būtinas", kai kurie nešifruojami ryšiai (iš kompiuterio "Media Server") vis tiek bus leidžiami, o programos, kurios nepalaiko saugių prisijungimų, vis tiek negalės prisijungti.

en: Where to automatically obtain genres for artists and albums.
lt: Kur automatiškai gauti žanrus apie atlikėjus ir albumus.

en: Writer
lt: Scenaristas

en: Year
lt: Metai

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
lt: Nuotraukos {1} m.

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
lt: Šią dieną {1} m.

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
lt: Šį mėnesį {1} m.

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
lt: Populiariausi albumai {1} m.

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
lt: Vaizdo įrašai {1} m.

en: Yes
lt: Taip

en: You cannot create or edit playlists on this server.
lt: Negalite kurti ar redaguoti grojaraščių šiame serveryje.

en: You have too many active streams.
lt: Turite per daug aktyvių transliacijų.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
lt: Jūsų biblioteka bus atnaujinta automatiškai aptikus pasikeitimus bibliotekos aplankuose.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
lt: [Experimental] Tai gali sutaupyti vietos diske ir pagerinti suderinamumą. Konvertavimui reikia greito procesoriaus.

en: a direct connection to the server is not available
lt: tiesioginis prisijungimas prie serverio negalimas

en: admin only
lt: tik admin

en: and
lt: ir

en: as a scheduled task
lt: kaip planuota užduotis

en: as a scheduled task and when media is added
lt: kaip planuota užduotis ir žiniasklaidos pridėjimas

en: audio
lt: garsas

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: yra

en: daily
lt: kasdien

en: decoder
lt: dekoderis

en: does not contain
lt: nėra

en: encoder
lt: kodavimo įrenginys

en: ends with
lt: baigiasi

en: every 12 hours
lt: kas 12 valandų

en: every 15 minutes
lt: kas 15 minučių

en: every 2 hours
lt: kas 2 valandas

en: every 30 minutes
lt: kas 30 minučių

en: every 6 hours
lt: kas 6 valandos

en: everyone
lt: Visi

en: hourly
lt: kas valandą

en: iTunes library XML path
lt: iTunes bibliotekos XML kelias

en: is
lt: yra

en: is after
lt: yra po to

en: is before
lt: yra anksčiau

en: is false
lt: yra klaidinga

en: is greater than
lt: yra didesnis nei

en: is less than
lt: mažiau nei

en: is not
lt: nėra

en: is true
lt: tiesa

en: never
lt: niekada

en: subtitle
lt: subtitrai

en: the server administrator has set a limit
lt: serverio administratorius nustatė apribojimą

en: unavailable
lt: Nepasiekiamas

en: unknown
lt: nežinomas

en: video
lt: vaizdas

en: {1} Collection
lt: {1} kolekcija
