Plex Media Server - en to nl translation catalogue (1046 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
nl: "{1}" vroeg het afspelen van deze server te stoppen. Toestel is mogelijk bezet, herstart of in onderhoud. Probeer over een paar minuten opnieuw.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
nl: "{1}" vroeg het afspelen van deze server te stoppen: {2}

en: 'agent' is invalid for the selected library type
nl: 'agent' is ongeldig voor het geselecteerde bibliotheek type

en: 'agent' is missing or invalid
nl: 'agent' ontbreekt of is ongeldig

en: 'language' is invalid
nl: 'taal' is ongeldig

en: 1.5 Mbps (480p)
nl: 1,5 Mbps (480p)

en: 3 latest episodes
nl: 3 laatste afleveringen

en: 5 latest episodes
nl: 5 laatste afleveringen

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
nl: Komma gescheiden lijst met URL's (http of https) die op plex.tv worden gepubliceerd voor serverdetectie.

en: A global path to music videos for all music libraries.
nl: Een globaal pad voor muziekvideo's voor alle muziekbibliotheken.

en: A server restart is required for a change to take effect.
nl: Een herstart van de server is nodig om de wijzigingen door te voeren.

en: A unique identifier for the machine
nl: Een unieke identificatie van de machine

en: Absolute numbering
nl: Absolute nummering

en: Account default
nl: Account's standaard instelling

en: Actor
nl: Acteur

[ctx: Actor]
en: More with {1}
nl: Meer met {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
nl: Top films met {1}

en: Actors
nl: Acteurs

en: Ad detection
nl: Reclameblok detectie

en: Add Plex Media Server and System memory use for Debug Logging
nl: Plex Media Server en System geheugen toevoegen voor gebruik van Foutzoek Loggen

en: Adding to Library
nl: Toevoegen aan bibliotheek

en: Adding {1}
nl: Toevoegen {1}

en: Admin Terminated Playback.
nl: Admin Beëindigde Weergave.

en: After a day
nl: Na een dag

en: After a month
nl: Na een maand

en: After a week
nl: Na een week

en: Airing
nl: Uitzenden

en: Airing did not start at the required time
nl: De uitzending begon niet op het vereiste tijdstip

en: Airing order
nl: Uitzendvolgorde

en: Airing was not high enough quality
nl: Uitzending was niet van voldoende hoge kwaliteit

en: Airing was not on the required channel
nl: De uitzending was niet op het vereiste kanaal

en: Airings
nl: Uitzendingen

en: Album Art
nl: Albumafbeelding

en: Album Artist
nl: Albumartiest

en: Album Collection
nl: Album collectie

en: Album Critic Rating
nl: Albumrecensie

en: Album Decade
nl: Albumdecennium

en: Album Format
nl: Albumformaat

en: Album Genre
nl: Albumgenre

en: Album Last Played
nl: Album laatst afgespeeld

en: Album Mood
nl: Albumstemming

en: Album Plays
nl: Albumafspeelaantal

en: Album Rating
nl: Albumbeoordeling

en: Album Reviews and Critic Ratings
nl: Album recensies en beoordelingen van critici

en: Album Source
nl: Albumbron

en: Album Style
nl: Albumstijl

en: Album Title
nl: Albumtitel

en: Album Type
nl: Albumtype

en: Album sorting
nl: Albumsortering

en: All
nl: Alle

en: All Artists
nl: Alle artiesten

en: All Channels
nl: Alle kanalen

en: All Episodes
nl: Alle afleveringen

en: All Movies
nl: Alle Films

en: All Photos
nl: Alle foto's

en: All Podcasts
nl: Alle Podcasts

en: All Shared
nl: Alles Gedeeld

en: All Shows
nl: Alle series

en: All episodes
nl: Alle afleveringen

en: All movies
nl: Alle films

en: All {1}
nl: Alles {1}

en: All {1} Events
nl: Alle {1} Evenementen

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
nl: Toestaan dat Bioscoop Trailers spelen voor items in deze bibliotheek.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
nl: Plex Media Server tokens in logbestanden toelaten

en: Allow media deletion
nl: Media verwijderen toestaan

en: Allow partial airings
nl: Ook slechts gedeelten van uitzendingen toestaan

en: Allow red band trailers
nl: Rode band trailers toestaan

en: Allow this server to send events to external services.
nl: Laat deze server gebeurtenissen naar externe diensten verzenden.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
nl: Laat deze server pushmeldingen naar mobiele toestellen sturen. Let op: Pushmeldingen worden geleverd door Plex diensten. Ze zijn gekoppeld aan je account en sommige bevatten mogelijk informatie over de inhoud van je bibliotheek.

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Always
nl: Altijd

en: Always enabled
nl: Altijd ingeschakeld

en: Always include English language Cinema Trailers for trailers of movies not in my library.
nl: Voeg altijd Engelstalige bioscooptrailers toe voor trailers van films die niet in mijn bibliotheek staan.

en: Always the server admin user
nl: Altijd de admin user van de server

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
nl: Hoeveelheid verlopen seconden om te behouden voor snoeien van segmenten van transcode.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
nl: Aantal seconden om te bufferen alvorens de transcoder af te knijpen.

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: An error occurred while postprocessing the download
nl: Er is een fout opgetreden bij het nabewerken van de download

en: An error occurred while postprocessing the recording
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het nabewerken van de opname

en: An unexpected error occurred
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden

en: An unknown error occurred
nl: Een onbekende fout is opgetreden

en: Analyze audio tracks for loudness
nl: Analyseer het volume van audiotracks

en: Analyze audio tracks for sonic features
nl: Analyseer audiotracks voor geluidsfuncties

en: Analyze tracks for sonic features.
nl: Analyser nummers voor geluidsfuncties.

en: Analyzing media bundles
nl: Mediabundels analyseren

en: Analyzing metadata bundles
nl: Analyseren van metadatabundels

en: Any
nl: Alle

en: Aperture
nl: Diafragma

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. App aangevraagde gebrande ondertitels en videoconversie nodig om ondertitels te branden.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Container is onbeschikbaar voor analyse.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Direct afspelen is uitgeschakeld.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Ingesloten ondertitels dienen verwijderd voor directe weergave.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Item vereist conversie van geselecteerde ondertitelstroom.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Media dient geconverteerd om protocol {1} ​​te kunnen gebruiken.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Multi-onderdeel media vereist een conversie als alle onderdelen zijn geselecteerd.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Er bestaat geen direct muziekprofiel voor protocol {1}, waarbij container {2} codec {3} gebruikt.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Er bestaat geen direct fotoprofiel voor {1}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Er bestaat geen direct videoprofiel voor protocol {1}, met container {2} en videocodec {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Er bestaat geen direct videoprofiel voor protocol {1}, met container {2}, met gebruik videocodec {3}, audiocodec {4} en ondertitelcodec {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Er bestaat geen direct videoprofiel voor protocol {1}, met container {2}, videocodec {3} en audiocodec {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Niet-geselecteerde ingesloten ondertitelstroom {1} kan niet direct worden afgespeeld.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde audiostroom is niet de eerste audiostroom en app kan geen audiostromen selecteren in direct afspelen.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde ingesloten ondertitelstroom is niet de eerste ingesloten ondertitelstroom.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde ingesloten ondertitelstroom dient geëxtracteerd naar het zijspan.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde zijspan-ondertitelstroom kan niet direct worden afgespeeld.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde zijspan-ondertitelstroom moet worden ingesloten.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
nl: App kan dit item niet direct afspelen. Geselecteerde zijspan-ondertitelstroom moet worden gesegmenteerd.

en: April
nl: april

en: Artist
nl: Artiest

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
nl: Meer albums van {1}

[ctx: Artist]
en: More by {1}
nl: Meer van {1}

en: Artist Bios
nl: Artiest Bio

en: Artist Collection
nl: Artiest collectie

en: Artist Country
nl: Artiest Land

en: Artist Genre
nl: Artiest Genre

en: Artist Last Played
nl: Artiest Laatst Afgespeeld

en: Artist Mood
nl: Artiest Stemming

en: Artist Rating
nl: Artiest Beoordeling

en: Artist Style
nl: Artiest Stijl

en: Artist Title
nl: Artiest Titel

en: Artists
nl: Artiesten

en: Artists You Might Like
nl: Artiesten Die Je Misschien Leuk Vindt

en: Artists on Tour
nl: Artiesten op Tournee

en: Ask me
nl: Vraag het mij

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
nl: Vraag om een login item toe te voegen voor externe schijven

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files.
nl: Probeer reclameblokken automatisch te detecteren en te verwijderen uit opnames. Dit proces kan lang duren en veel CPU kracht vergen. 'Detecteer en verwijder reclamespots' zal gedetecteerde reclamespots verwijderen uit je videobestanden.

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files. 'Detect commercials and mark for skip' will leave the video files intact.
nl: Detecteer reclameblokken automatisch en verwijder deze uit opnames. Dit proces kan lang duren en veel CPU kracht vergen. 'Detecteer en verwijder reclameblokken' zal gedetecteerde reclameblokken verwijderen uit je videobestanden. 'Detecteer reclameblokken en markeer voor overslaan' laat de videobestanden intact.

en: Audience Rating
nl: Publieks beoordeling

en: Audio Language
nl: Taal Audio

en: Augmenting metadata
nl: Metadata aanvullen

en: August
nl: augustus

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto-select subtitle mode
nl: Selecteer ondertitelingsmodus automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic Tags
nl: Automatische Labels

en: Automatically create collections when there are at least the selected number of items for an available collection. Changing this value will have no effect on any existing collections.
nl: Automatisch collecties aanmaken als er tenminste het gekozen aantal items beschikbaar is voor een collectie. Deze waarde veranderen heeft geen effect op bestaande collecties.

en: Automatically during scheduled maintenance
nl: Automatisch tijdens gepland onderhoud

en: Autotag
nl: Automatisch labelen

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
nl: Meer in {1}

en: Background transcoding x264 preset
nl: Achtergrond transcodering x264 preset

en: Backing up database
nl: Database back-up maken

en: Backup Database
nl: Database backup

en: Backup database every three days
nl: Back-up de database elke drie dagen

en: Backup directory
nl: Back-up map

en: Both Plex Music and Local Files
nl: Zowel Plex Muziek als Lokale Bestanden

en: Browse
nl: Browsen

en: Browse All
nl: Doorzoek Alles

en: Butler tasks
nl: Butler taken

en: By Album
nl: Per album

en: By Cluster
nl: Per Cluster

en: By Collection
nl: Per collectie

en: By Content Rating
nl: Per kijkwijzer

en: By Country
nl: Per land

en: By Decade
nl: Per decennium

en: By Director
nl: Per regisseur

en: By Edition
nl: Per editie

en: By First Letter
nl: Per eerste letter

en: By Folder
nl: Per map

en: By Genre
nl: Per genre

en: By Rating
nl: Per beoordeling

en: By Resolution
nl: Per resolutie

en: By Starring Actor
nl: Per acteur hoofdrol

en: By Year
nl: Per jaar

en: By name
nl: Bij naam

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
nl: CPU is niet krachtig genoeg om dit item te converteren.

en: Camera Make
nl: Camera Merk

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
nl: Kan dit item niet converteren. Implementatie voor {1} {2} '{3}' niet gevonden.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
nl: Kan dit item niet converteren. Geen conversie audio- en video-encoders te vinden in het app-profiel.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
nl: Kan dit item niet converteren. Geen conversieprofiel gevonden voor protocol {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
nl: Kan item niet direct afspelen. Vereiste bandbreedte is niet bekend en slechts {2} kbps is beschikbaar.

en: Cannot record airing in the past
nl: Kan geen uitzending in het verleden opnemen

en: Cannot remove only lineup from DVR.
nl: Kan enige opstelling van DVR niet verwijderen.

en: Categories
nl: Categorieën

en: Certification Country
nl: Certificatie Land

en: Channel
nl: Kanaal

en: Channel {1}
nl: Kanaal {1}

en: Chapter
nl: Hoofdstuk

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
nl: Hoofdstukminiaturen tonen afbeeldingen in de hoofdstukweergave in ondersteunde apps. Het kan lang duren om ze te genereren en extra schijfruimte verbruiken.

en: Chapter {1}
nl: Hoofdstuk {1}

en: Checking files
nl: Bestanden controleren

en: Choose Cinema Trailers from
nl: Kies bioscoop trailers van

en: Choose how quickly episodes are removed after the server admin has watched them.
nl: Kies hoe snel afleveringen verwijderd worden nadat de server beheerder deze heeft bekenen.

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
nl: Kies hoe snel afleveringen verwijderd worden als ze niet langer voldoen aan download criteria.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
nl: Kies minimumresolutie voor op te nemen uitzendingen.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
nl: Kies of een opname mag worden in gestart tijdens een lopende uitzending.

en: Choose whether to display seasons.
nl: Kies of je seizoenen wilt weergeven.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
nl: Kies of je de opname wilt beperken tot een specifieke uitzendtijd.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
nl: Kies of je opnemen wil beperken tot een specifiek kanaal.

en: Cleaning Bundles
nl: Bundels opschonen

en: Cleaning bundles
nl: Bundels schoonmaken

en: Client stopped playback.
nl: PLEX kijker zelf stopte het afspelen.

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
nl: Speler specifieke configuratie instellingen voor de DLNA server.

en: Collection
nl: Collectie

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
nl: {1} Collectie

en: Collection Mode
nl: Collectie modus

en: Collection filtering based on
nl: Filteren van de collectie gebaseerd op

en: Collection order
nl: Collectie volgorde

en: Collections
nl: Collecties

en: Color Transfer Characteristics
nl: Kleur Transfer Karakteristieken

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
nl: Komma gescheiden lijst van IP-adressen of IP/netmasker-items voor netwerken die toegang hebben tot Plex Media Server zonder in te loggen. Wanneer de server is afgemeld en deze waarde is ingesteld, zijn alleen localhost en adressen in deze lijst toegestaan.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
nl: Komma-gescheiden lijst met IP-adressen of IP/netmasker-adressen voor netwerken beschouwd als op het lokale netwerk bij het forceren van bandbreedte-restricties. Indien ingesteld worden alle andere IP-adressen beschouwd als op het externe netwerk met bandbreedte-restricties. Indien leeg gelaten, wordt enkel het server's subnet beschouwd als op het lokale netwerk.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
nl: Komma gescheiden lijst van als artikel beschouwde tekenreeksen bij sorteren van titels. Herstart van de server is vereist om een ​​wijziging door te voeren.

en: Compilations
nl: Compilaties

en: Computing best lineup
nl: Beste opstelling berekenen

en: Concerts
nl: Concerten

en: Connection Timeout when obtaining decision.
nl: Verbinding Time-out bij verkrijgen beslissing.

en: Connection is on WAN and limit is set
nl: Verbinding is op WAN en limiet is ingesteld

en: Content Rating
nl: Kijkwijzer

en: Continue Listening
nl: Doorgaan met Luisteren

en: Continue Watching
nl: Verder kijken

en: Conversion encoder or decoder not found.
nl: Conversie-encoder of decoder niet gevonden.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
nl: Conversie mislukt. Vereiste codec kon niet worden gevonden of geïnstalleerd.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
nl: Conversie mislukt. De transcoder stopte vanwege een fout.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
nl: Conversie mislukt. De transcoder kon niet starten.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
nl: Conversie mislukt. Het transcoder-proces is gecrasht.

en: Convert video while recording
nl: Converteer video tijdens opnemen

en: Converted files cannot be written to the server's disk
nl: Geconverteerde bestanden kunnen niet naar de schijf van de server worden geschreven

en: Could not communicate with device
nl: Kon niet communiceren met toestel

en: Could not move downloaded media to destination
nl: Kon gedownloade media niet naar bestemming verplaatsen

en: Could not move recorded media to destination
nl: Kon de opgenomen media niet naar bestemming verplaatsen

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
nl: Kan kanaal niet afstemmen. Controleer je tuner of antenne.

en: Country
nl: Land

en: Create a backup copy of the server's database in the configured backup directory
nl: Maak een back-up van de database en schrijf deze weg naar de ingestelde back-up map

en: Credits markers can be generated locally and/or retrieved via an online database. Online markers may not always exist, if this preference is set to 'both' then any locally detected markers are submitted anonymously back to the online database for future use.
nl: Eindtitel-markeringen kunnen lokaal gegenereerd en/of opgehaald worden uit een online database. Mogelijk zijn er geen online markeringen terug te vinden. Als de voorkeur ingesteld staat op "beide", worden alle lokaal gegenereerde markeringen anoniem doorgestuurd naar de online database voor toekomstig gebruik.

en: Critic Rating
nl: Beoordelingen van Critici

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom certificate domain
nl: Aangepast certificaatdomein

en: Custom certificate encryption key
nl: Aangepaste versleutelingssleutel voor certificaten

en: Custom certificate location
nl: Aangepaste certificaatlocatie

en: Custom server access URLs
nl: URL's voor aangepaste servertoegang

en: DLNA client preferences
nl: DLNA cliënt instellingen

en: DLNA default protocol info
nl: DLNA standaard protocol info

en: DLNA media renderer discovery interval
nl: DLNA media renderer ontdekkingsinterval

en: DLNA server announcement lease time
nl: Geldigheidsduur van de DLNA server aankondiging

en: DLNA server description icons
nl: Iconen voor DLNA server beschrijving

en: DLNA server logging level
nl: DLNA server log niveau

en: DLNA server timeline reporting
nl: DLNA server tijdslijn report

en: DVD order
nl: DVD volgorde

en: DVR Schedule
nl: DVR Programma

en: DVR is not using this lineup.
nl: DVR gebruikt deze opstelling niet.

en: Database Cache Size (MB)
nl: Database cache grootte (MB)

en: Database error retrieving sync data
nl: Databasefout bij het ophalen van synchronisatiedata

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: Date Album Added
nl: Datum album toegevoegd

en: Date Album Released
nl: Album datum uitgebracht

en: Date Artist Added
nl: Datum artiest toegevoegd

en: Date Episode Added
nl: Datum aflevering toegevoegd

en: Date Played
nl: Datum Afgespeeld

en: Date Rated
nl: Datum Beoordeeld

en: Date Shared
nl: Datum Gedeeld

en: Date Show Added
nl: Datum serie toegevoegd

en: Date Taken
nl: Datum opgenomen

en: Date Viewed
nl: Datum Bekeken

en: Debug logging enables additional detail in the log files and is helpful in diagnosing problems.
nl: Foutzoek logging zorgt voor bijkomend detail in de log bestanden en is handig bij diagnose van problemen.

en: Decade
nl: Decennium

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
nl: Foto's van de {1}s

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
nl: Beste albums van de {1}'s

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
nl: Video's van de {1}en

en: Decade Radio
nl: Decennia Radio

en: December
nl: december

en: Decide whether to use end credits markers to determine the 'watched' state of video items. When markers are not available the selected threshold percentage will be used.
nl: Bepaal of de aftitelingsmarkering gebruikt dient te worden om de 'bekeken' status toe te passen. Indien er geen aftitelingsmarkering beschikbaar is, zal de geselecteerde tijdpercentage worden gebruikt om deze status toe te wijzen.

en: Default
nl: Standaard

en: Default container
nl: Standaard container

en: Define a path where to write diagnostic files to (must be writeable by the Plex user)
nl: Definieer een pad waar diagnostische bestanden weggeschreven worden (moet schrijfbaar zijn voor de Plex user)

en: Delete downloaded episodes
nl: Verwijder gedownloade afleveringen

en: Delete episodes after playing
nl: Verwijder afleveringen na spelen

en: Deleting Library
nl: Bibliotheek Verwijderen

en: Deleting section {1}
nl: Sectie {1} verwijderen

en: Deleting {1} media bundles
nl: {1} mediabundels verwijderen

en: Deleting {1} metadata bundles
nl: {1} metadata bundels verwijderen

en: Demos
nl: Demo's

en: Descriptive
nl: Beschrijvend

en: Detect and delete commercials
nl: Detecteer en verwijder reclameblokken

en: Detect commercials
nl: Detecteer reclameblokken

en: Detect commercials and mark for skip
nl: Detecteer reclameblokken en markeer voor overslaan

en: Detect credits and allow credits skipping for items in this library when enabled in server settings.
nl: Detecteer de aftiteling en sta toe dat deze kunnen worden overgeslagen indien ingeschakeld op de server.

en: Detect intros and allow intro skipping for items in this library when enabled in server settings.
nl: Detecteer de intro's en sta toe dat deze kunnen worden overgeslagen indien ingeschakeld op de server.

en: Detecting intros
nl: Detecteren intro's

en: Detects movie and episode end credits.
nl: Detecteert de eindtitels van films en afleveringen.

en: Detects show intros, exposing the 'Skip Intro' button in clients.
nl: Detecteert aflevering intro's en toont de 'Sla intro over' knop aan PLEX-kijkers.

en: Device
nl: Toestel

en: Diagnostics mode
nl: Diagnostische mode

en: Diagnostics path
nl: Pad voor diagnose

en: Direct play OK.
nl: Direct afspelen OK.

en: Direct play not available; Conversion OK.
nl: Direct spelen niet beschikbaar; Conversie OK.

en: Director
nl: Regisseur

[ctx: Director]
en: More by {1}
nl: Meer doorn {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
nl: Top films van {1}

en: Directors
nl: Regisseurs

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
nl: Map te gebruiken bij transcoderen voor tijdelijke bestanden.

en: Disable transcoding of the video stream in transcoder operations. With this set, the transcoder may still transcode audio as well as remux video.
nl: Transcoderen van de videostream in trancoderoperaties uitschakelen. Met deze instelling kan de trancoder nog steeds audio en remux video transcoderen.

en: Disable video stream transcoding
nl: Videostream trancoderen uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disables legacy weak ciphers, increases DH group size, and switches to ECDSA certificates when renewing. May prevent older clients from connecting.
nl: Schakelt verouderde zwakke sleutels uit, verhoogt DH groepsgrootte en schakelt over naar ECDSA bij vernieuwen. Kan oudere PLEX cliënts verhinderen te verbinden.

en: Discovery Radio
nl: Ontdekking Radio

en: Display notifications
nl: Notificaties weergeven

en: Display notifications when updating libraries.
nl: Meldingen weergeven bij het updaten van bibliotheken.

en: DoVi
nl: Dolby Vision

en: DoVi Enhancement Layer
nl: Dolby Vision Enhancement Layer

en: DoVi/HDR10
nl: Dolby Vision/HDR10

en: DoVi/HLG
nl: Dolby Vision/HLG

en: DoVi/SDR
nl: Dolby Vision/SDR

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
nl: Domeinnaam te publiceren op plex.tv via je toegewezen poort; moet overeenkomen met een naam uit het aangepaste certificaatbestand.

en: Download was not high enough quality
nl: Download was niet van voldoende hoge kwaliteit

en: Downloaded {1} airings
nl: Downloadde {1} uitzendingen

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Downloading Subtitle
nl: Ondertitels Downloaden

en: Downloading new data
nl: Nieuwe gegevens downloaden

en: Downloads not allowed
nl: Downloads niet toegestaan

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicates
nl: Duplicaten

en: Duration
nl: Duur

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
nl: Duur in minuten te gebruiken bij transcoderen van media met onbekende lengte.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
nl: Geldigheidsduur van de DLNA server SSDP aankondiging in seconden.

en: Edition
nl: Editie

[ctx: Editions]
en: Other Editions of {1}
nl: Andere edities van {1}

en: Embedded Tags
nl: Ingesloten Labels

en: Empty trash automatically after every scan
nl: Maak automatisch de prullenbak leeg na iedere scan

en: Enable Cinema Trailers
nl: Inschakelen Bioscoop Trailers

en: Enable HDR tone mapping
nl: HDR tone mapping inschakelen

en: Enable Plex Media Server debug logging
nl: Plex Media Server foutzoek logging inschakelen

en: Enable Plex Media Server verbose logging
nl: Plex Media Server uitgebreide logging inschakelen

en: Enable Relay
nl: Relay Inschakelen

en: Enable credits detection
nl: Eindtitel-detectie inschakelen

en: Enable iTunes plugin
nl: iTunes plugin inschakelen

en: Enable intro detection
nl: Introdetectie inschakelen

en: Enable local network discovery (GDM)
nl: Schakel lokale netwerk ontdekking (GDM) in

en: Enable server support for IPv6
nl: Server ondersteuning voor IPv6 inschakelen

en: Enable smart shuffling on artists and smart music playlists
nl: Schakel slim shuffelen op artiesten en slimme muziekafspeellijsten in

en: Enable the DLNA server
nl: DLNA server inschakelen

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
nl: Laat de DLNA server toe tijdslijnen te rapporteren van video afspeel activiteit.

en: Enable video preview thumbnails
nl: Video voorproef miniaturen inschakelen

en: Encountered lack of permission on the remote while grabbing media
nl: Geen toestemming gevonden op externe bij ophalen media

en: Encountered network error while grabbing media
nl: Netwerkfout opgetreden bij ophalen van media

en: Enhanced Guide
nl: Verbeterde gids

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
nl: Voer het volledige pad naar het voorfilm videobestand in. Bij invoeren van meerdere door komma's gescheiden paden , worden de video's na elkaar afgespeeld. Bij gebruik van meerdere door puntkomma's gescheiden paden, wordt willekeurig één voorfilm video uit de lijst gekozen.

en: Episode
nl: Aflevering

en: Episode Air Date
nl: Uitzenddatum aflevering

en: Episode Duplicate
nl: Aflevering Dubbel

en: Episode In Progress
nl: Aflevering Bezig

en: Episode Last Watched
nl: Laatst bekeken aflevering

en: Episode Plays
nl: Aflevering Speelt

en: Episode Rating
nl: Aflevering Beoordeling

en: Episode Title
nl: Afleveringsnaam

en: Episode Unmatched
nl: Niet herkende aflevering

en: Episode Unwatched
nl: Aflevering onbekeken

en: Episode Year
nl: Uitzendjaar

en: Episode ordering
nl: Aflevering volgorde

en: Episode sorting
nl: Aflevering sorteren

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
nl: Aflevering {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
nl: Aflevering {1}

en: Episodes
nl: Afleveringen

en: Episodes added in the past 3 days
nl: Afleveringen toegevoegd in de afgelopen 3 dagen

en: Episodes added in the past 30 days
nl: Afleveringen toegevoegd in de afgelopen 30 dagen

en: Episodes added in the past 7 days
nl: Afleveringen toegevoegd in de afgelopen 7 dagen

en: Error communicating with provider
nl: Fout bij communicatie met provider

en: Error creating DVR
nl: Fout bij maken DVR

en: Exclude from home screen
nl: Uitsluiten van home scherm

en: Exclude from home screen and global search
nl: Uitsluiten van home scherm en globaal zoeken

en: Exposure
nl: Blootstelling

en: External
nl: Extern

en: External network total upload limit (kbps)
nl: Maximale uploadlimiet voor extern netwerk (kbps)

en: Extras
nl: Extra's

en: Failed to create generator for sync
nl: Maken van generator voor synchronisatie mislukt

en: Failed to parse data
nl: Verwerken data mislukt

en: Failed to retrieve channels
nl: Kanalen ophalen mislukt

en: Failed to retrieve service credentials
nl: Dienstgegevens ophalen mislukt

en: Fast
nl: Snel

en: Faster
nl: Sneller

en: Favorites
nl: Favorieten

en: February
nl: februari

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File contains DRM
nl: Bestand bevat DRM

en: File is missing
nl: Bestand ontbreekt

en: File is unplayable.
nl: Bestand is onspeelbaar.

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
nl: Bestand is onspeelbaar. Codec onbeschikbaar voor analyse.

en: File is unplayable. DoVi (Profile 5) color space is not supported.
nl: Bestand onspeelbaar. DoVi (Profile 5) kleurenspectrum wordt niet ondersteund.

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Find Lyrics
nl: Vind songteksten

en: Find extras
nl: Extra's vinden

en: Find lyrics for tracks in this library automatically.
nl: Vind songteksten voor nummers in deze bibliotheek automatisch.

en: Find trailers and extras automatically (Plex Pass required)
nl: Trailers en extra's automatisch vinden (Plex Pas nodig)

en: Finding albums
nl: Albums zoeken

en: First Aired
nl: Eerst uitgezonden

en: Folders
nl: Mappen

en: For all items
nl: Voor alle items

en: For recorded items
nl: Voor opgenomen items

en: Forced
nl: Gedwongen

en: Format
nl: Formaat

en: Friendly name
nl: Beschrijvende naam

en: Generate ad markers for items in this library.
nl: Genereer reclameblok markeringen voor items in deze bibliotheek.

en: Generate chapter thumbnails
nl: Genereer hoofdstukminiaturen

en: Generate credits markers for this item.
nl: Genereer eindtitel-markeringen voor dit item.

en: Generate credits video markers
nl: Genereer aftiteling markeringen voor video

en: Generate intro video markers
nl: Genereer intro video markeringen

en: Generate video preview thumbnails
nl: Genereer videovoorbeeldminiaturen

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
nl: Genereer video voorproef miniaturen voor items in deze bibliotheek indien geactiveerd in serverinstellingen.

en: Generating loudness data
nl: Genereren van luidheidsgegevens

en: Generating video chapter thumbnails
nl: Genereer video hoofdstuk miniaturen

en: Generating video preview thumbnails
nl: Genereren videovoorbeeldminiaturen

[ctx: Genre]
en: More in {1}
nl: Meer in {1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
nl: Top films in {1}

en: Getting ready...
nl: Opstartende...<br>

en: Global music videos path
nl: Globaal pad voor muziekvideo's

en: Grabbing
nl: Ophalen

en: Group albums by type
nl: Groepeer albums per type

en: Group into LPs, EPs & Singles, Compilations, Live Albums, Demos and Remixes.
nl: Groepeer in LP's, EP's & Singles, Compilaties, Live Albums, Demos en Remixen.

en: Guide
nl: Gids

en: HD only
nl: Alleen HD

en: Hardware transcoding device
nl: Hardware-transcoderingsapparaat

en: Has the user accepted the EULA
nl: Heeft de gebruiker de gebruiksvoorwaarden geaccepteerd

en: Haven't Played in (Time)
nl: Niet Gespeeld in (Tijd)

en: Haven't played in {1} months
nl: Hebben niet gespeeld in {1} maanden

en: Haven't played in {1} years
nl: Hebben niet gespeeld in {1} jaren

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide collections but show their items
nl: Verberg de collecties zelf maar toon wel diens items

en: Hide for single-season series
nl: Verbergen voor één seizoen series

en: Hide items in this collection
nl: Verberg items in deze collectie

en: Hide items which are in collections
nl: Verberg items in collecties

en: Hide this collection but show its items
nl: Verberg deze collectie zelf maar toon wel diens items.

en: High quality (30fps limit)
nl: Hoge kwaliteit (30 fps-limiet)

en: Highest quality
nl: Hoogste kwaliteit

en: Home Videos
nl: Home video's

en: How the episodes are named on disk.
nl: Hoe afleveringen op schijf noemen.

en: How the items in the collection are displayed on the Library tab.
nl: Hoe de items in collecties in de bibliotheek tab worden weergegeven.

en: How to display collections on the Library tab.
nl: Hoe collecties in de bibliotheek tab worden weergegeven.

en: How to sort the albums for an artist.
nl: Hoe de albums sorteren voor een artiest.

en: How to sort the episodes for this show.
nl: Hoe de afleveringen voor deze show te sorteren.

en: How to sort the items in the collection.
nl: Hoe de items in de collectie te sorteren.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
nl: Iconen aangeboden door de DLNA server wanneer toestellen een serverbeschrijving vragen.

en: If hardware acceleration is enabled, this controls whether it's used for encoding, in addition to decoding.
nl: Als hardware versnelling is ingeschakeld, controleert dit of het wordt gebruikt voor encoderen, bovenop decoderen.

en: In Progress
nl: Met voortgang

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
nl: Voeg bioscoop trailers toe van films in mijn bibliotheek

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
nl: Voeg bioscoop trailers toe van aankomende films

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
nl: Voeg bioscoop trailers toe van aankomende films op Blu-ray

en: Include extras with subtitles in Library language
nl: Extra's met ondertitels in Bibliotheektaal toevoegen

en: Include in home screen and global search
nl: Toevoegen aan home scherm en globaal zoeken

en: Include music libraries in automatic updates
nl: Neem muziekbibliotheken mee in automatische updates

en: Include related content from shared libraries
nl: Gerelateerde inhoud van gedeelde bibliotheken toevoegen

en: Include related external content
nl: Gerelateerde externe inhoud toevoegen

en: Include season premieres in Continue Watching
nl: Voeg seizoenspremières toe in Verder Kijken

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
nl: Verhoog de opnameduur door minuten na de geplande tijd toe te voegen.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
nl: Verhoog de opnameduur door minuten vóór het geplande tijdstip toe te voegen.

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Invalid or missing file
nl: Ongeldig of ontbrekend bestand

en: Item Count
nl: Aantal items

en: January
nl: januari

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: Keep
nl: Houden

en: Kids
nl: Kinderen

en: Kids On Later
nl: Voor kinderen later te bekijken

en: Kids On Now
nl: Voor kinderen nu te zien

en: LAN Networks
nl: LAN Netwerken

[ctx: Label]
en: More from {1}
nl: Meer van {1}

en: Language to use for item metadata such as synopsis and title.
nl: Taal te gebruiken voor item metadata zoals samenvatting en titel.

en: Last Episode Date Added
nl: Laatste uitgebrachte aflevering toegevoegd

en: Last Played
nl: Laatst afgespeeld

en: Last Watched
nl: Laatst bekeken

en: Latest episode
nl: Laatste aflevering

en: Launch jobs in debug mode
nl: Start taken in foutzoek modus

en: Launch plugins in debug mode
nl: Start plug-ins in foutzoek modus

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
nl: Onlangs toegevoegd in {1}

en: Library Playlists
nl: Bibliotheek afspeellijsten

en: Library Radio
nl: Bibliotheek Radio

en: Library Sections
nl: Bibliotheek Secties

en: Library default
nl: Bibliotheek standaard

en: Library scan interval
nl: Bibliotheek scan interval

en: Limit remote stream bitrate
nl: Beperk bitrate van externe stream

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
nl: Beperk het aantal gelijktijdige videotranscodestreams dat je server kan gebruiken

en: Limit to airing time
nl: Beperking tot uitzendingstijd

en: Limit to channel
nl: Beperken tot kanaal

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
nl: Beperkt het aantal shows dat verschijnt in Verder Kijken. Te hoog zetten kan prestaties beïnvloeden.

en: Lineup is from a different provider.
nl: Opstelling is van een andere provider.

en: Lineups are from different providers
nl: Opstellingen zijn van verschillende providers

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
nl: Linux systemen beperken het maximale aantal bekeken mappen; dit kan problemen veroorzaken met grote muziekbibliotheken.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
nl: Lijst met IP-adressen en netwerken die zonder toestemming zijn toegestaan

en: Live Albums
nl: Livealbums

en: Load album reviews and critic ratings from the cloud. Might make you reconsider your taste in music.
nl: Laad albumrecensies en beoordelingen van critici vanuit de cloud. Doet je mogelijk je muzieksmaak heroverwegen.

en: Load artist biography data from the cloud.
nl: Laad biografische gegevens van artiest uit de cloud.

en: Load concert data for artists, in case you leave the house.
nl: Laad concertgegevens voor artiesten, voor het geval je het huis verlaat.

en: Load popular track data, which powers radio stations and the popular tracks area.
nl: Laad populaire nummergegevens die radiostations en het populaire nummergebied aansturen.

en: Local Files Only
nl: Alleen Lokale Bestanden

en: Localized subtitles
nl: Gelokaliseerde ondertitels

en: Location visibility
nl: Locatie zichtbaarheid

en: Logging of the Plex Media Server memory use and the system total used memory in Plex Media Server logs. A server restart is required for the change to take effect.
nl: Loggen van Plex Media Server geheugengebruik en systeem totaal geheugengebruik in Plex Media Server logs. Server herstart is nodig voor toepassen van deze wijziging.

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
nl: Volume analyse biedt verschillende functies, zoals volume nivellering en slimme overgangen. De analyse kan lang duren bij veel nummers en hoog CPU-gebruik veroorzaken.

en: Low quality (240p)
nl: Lage kwaliteit (240p)

en: Low quality (360p)
nl: Lage kwaliteit (360p)

en: Make
nl: Merk

en: Make my CPU hurt
nl: Leg mijn processor op de pijnbank

en: Manually selected
nl: Handmatig geselecteerd

en: Mar
nl: Mrt

en: March
nl: maart

en: Marker source
nl: Bron voor markeringen

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
nl: Maximum aantal Verder Kijken items die zullen verschijnen.

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
nl: Maximum aantal gelijktijdige streams elke gebruiker is toegestaan als deze niet op het lokale netwerk is.

en: Maximum simultaneous video transcode
nl: Maximale gelijktijdige video-transcoderen

en: Maximum video output resolution for the transcoder
nl: Hoogste video uitvoerresolutie voor de transcoder

en: May
nl: Mei

en: Media download by {1}
nl: Media download door {1}

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
nl: Media server tokens geven toegang tot bibliotheek inhoud. Deel geen logbestanden met tokens. Server herstart is nodig voor toepassen van deze wijziging.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
nl: Media die in zoveel weken niet is bekeken, verschijnt niet in Verder kijken.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium quality (480p)
nl: Gemiddelde kwaliteit (480p)

en: Medium quality (540p)
nl: Gemiddelde kwaliteit (540p)

en: Metadata language
nl: Metadata taal

en: Minimum automatic collection size
nl: Minimum aantal items om automatisch een collectie aan te maken

en: Minutes after end
nl: Minuten na einde

en: Minutes before start
nl: Minuten voor aanvang

en: Mixes For You
nl: Mixen voor jou

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
nl: Meest gespeeld in {1}

en: Mood
nl: Stemming

en: Mood Radio
nl: Stemming Radio

en: More by (Artist)
nl: Meer van (Artiest)

en: More from (Label)
nl: Meer van (Label)

en: More from (Network)
nl: Meer van (Netwerk)

en: More in (Genre)
nl: Meer in (Genre)

en: Most Played
nl: Meest Gespeeld

en: Most Played in (Month)
nl: Meest Gespeeld in (Maand)

en: Most Popular Tracks
nl: Meest Populaire Nummers

en: Movie pre-roll video
nl: Voorfilm bij films

en: Movies
nl: Films

en: Movies On Later
nl: Films later te bekijken

en: Movies On Now
nl: Films nu te zien

en: Movies You Might Like
nl: Films Die Je Misschien Leuk Vindt

en: Movies on Now
nl: Films nu te zien

en: Moving files
nl: Bestanden verplaatsen

en: Moving offline data
nl: Offline data verplaatsen

en: Music
nl: Muziek

en: Music Videos
nl: Muziek video's

en: Music on TIDAL
nl: Muziek op TIDAL

en: My Upcoming Shows
nl: Mijn aankomende series

en: Name
nl: Naam

en: Neither direct play nor conversion is available.
nl: Direct spelen noch conversie is beschikbaar.

en: Network
nl: Netwerk

en: Never
nl: Nooit

en: New Airings Only
nl: Alleen nieuwe uitzendingen

en: New Releases on TIDAL
nl: Nieuwe Releases op TIDAL

en: New Shows On Tonight
nl: Nieuwe series vanavond

en: New and Repeat Airings
nl: Nieuwe en herhaalde uitzendingen

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
nl: Nieuwe seizoenspremières worden altijd weergegeven, ongeacht hoeveel weken geleden je ze bekeken hebt.

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: News
nl: Nieuws

en: News On Later
nl: Nieuws later te bekijken

en: News On Now
nl: Nieuws nu te zien

en: News on Now
nl: Nieuws nu te zien

en: Next 10 unwatched episodes
nl: Volgende 10 onbekeken afleveringen

en: Next 15 unwatched episodes
nl: Volgende 15 onbekeken afleveringen

en: Next 20 unwatched episodes
nl: Volgende 20 onbekeken afleveringen

en: Next 3 unwatched episodes
nl: Volgende 3 onbekeken afleveringen

en: Next 5 unwatched episodes
nl: Volgende 5 onbekeken afleveringen

en: Next unwatched episode
nl: Volgende onbekeken aflevering

en: No
nl: Nee

en: No recorder was available
nl: Er was geen recorder beschikbaar

en: No write access to destination
nl: Geen schrijftoegang tot bestemming

en: None
nl: Geen

en: Not enough CPU for conversion of this item.
nl: Niet genoeg CPU voor conversie van dit item.

en: Not enough CPU power to convert this item.
nl: Onvoldoende CPU-kracht om dit item te converteren.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor afspelen van dit item.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor afspelen van dit item. Kan niet converteren naar onder minimum bandbreedte van {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor afspelen van dit item. Kan kwaliteit niet verlagen tot doelbandbreedte van {1} kbps.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor afspelen van dit item. Vereiste bandbreedte is niet bekend en slechts {1} kbps is beschikbaar.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor afspelen van dit item. Vereiste bandbreedte is {1} kbps en slechts {2} kbps is beschikbaar.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor het afspelen van dit item. Vereiste minimale bandbreedte is {1} kbps en slechts {2} kbps is beschikbaar.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor direct afspelen van dit item.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor direct afspelen van dit item. Vereiste bandbreedte is {1} kbps en slechts {2} kbps is beschikbaar.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
nl: Niet genoeg bandbreedte voor gevraagde kwaliteit.

en: Not enough disk space to convert this item.
nl: Niet genoeg schijfruimte om dit item te converteren.

en: Not enough memory to convert this item.
nl: Niet genoeg geheugen om dit item te converteren.

en: November
nl: november

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
nl: Het aantal toegestane streams is bereikt. Stop het afspelen of vraag de beheerder van jouw PLEX-server om meer rechten.

en: Number of log files to generate before cycling
nl: Aantal logbestanden te genereren vóór nieuwe cyclus

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
nl: Aantal seconden tussen DLNA media renderer ontdekkingsverzoeken.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
nl: Aantal seconden te wachten alvorens een plugin 'time-out' meldt

en: Oct
nl: Okt

en: October
nl: oktober

en: Off
nl: Uit

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: On Deck
nl: Actief

en: On Deck Content
nl: Actieve Inhoud

en: On This Day
nl: Vandaag

en: On next refresh
nl: Bij volgende vernieuwing

en: One or more devices must be specified
nl: Een of meer toestellen moeten worden gespecificeerd

en: Only show trailers
nl: Enkel serie trailers

en: Only unwatched movies
nl: Alleen niet-bekeken films

en: Optimize database every week
nl: Optimaliseer database wekelijks

en: Optimizing Database
nl: Database optimaliseren

en: Optimizing database
nl: Database optimaliseren

en: Optimizing queries
nl: Query's optimaliseren

en: Optimizing search
nl: Zoeken optimaliseren

en: Original
nl: Origineel

en: Original (No limit)
nl: Origineel (geen limiet)

en: Original format
nl: Oorspronkelijk formaat

en: Output all enabled diagnostics to the diagnostics path.
nl: Alle ingeschakelde diagnostische gegevens wegschrijven naar het pad voor diagnose.

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
nl: Pad naar PKCS # 12 bestand met certificaat en private sleutel om TLS-ondersteuning in te schakelen voor een aangepast domein.

en: Path to a program which postprocesses the recording before adding to the library. The script must be in {1}
nl: Pad naar een programma dat de opname nabewerkt voor toevoegen aan de bibliotheek. Dit script moet in {1} zijn.

en: Perform extensive media analysis during maintenance
nl: Voer uitgebreide media-analyse uit tijdens onderhoud

en: Perform refresh of program guide data.
nl: Vernieuwen van programmagidsgegevens.

en: Photo
nl: Foto

en: Photo Albums
nl: Fotoalbums

en: Photos
nl: Foto's

en: Photos from (Day or Month)
nl: Foto's van (Dag of Maand)

en: Photos from (Decade)
nl: Foto's van (Deccenium)

en: Photos from (Year)
nl: Foto's van (Jaar)

en: Place
nl: Plaatsen

en: Places
nl: Plaatsen

en: Playback has been paused for too long.
nl: Het afspelen is te lang gepauzeerd.

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Plays
nl: Afgespeeld

en: Plex Media Server is currently running database migrations.
nl: Plex Media Server voert momenteel database migraties uit.

en: Plex Media Server is currently running startup maintenance tasks.
nl: Plex Media Server voert momenteel onderhoudstaken uit.

en: Plex Media Server is in an unknown state.
nl: Plex Media Server bevindt zich in een onbekende staat.

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
nl: Plex Media Server zal proberen hardware-versnelde videocodecs te gebruiken bij het coderen van video. Hardwareversnelling kan transcoderen sneller maken en meer gelijktijdige video-transcodes mogelijk maken, maar kan ook videokwaliteit en compatibiliteit verminderen.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
nl: Plex Mixen zijn pas beschikbaar na de eerste scan van de bibliotheek.

en: Plex Music
nl: Plex Muziek

en: Plex Music Only
nl: Alleen Plex Muziek

en: Plex Recommendations on TIDAL
nl: Plex Aanbevelingen op TIDAL

en: Popular Tracks
nl: Populaire nummers

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Postprocessing script
nl: Nabewerkingsscript

en: Prefer HD
nl: Geef HD de voorkeur

en: Prefer artwork based on library language
nl: Voorkeur voor illustraties gebaseerd op bibliotheektaal

en: Prefer higher quality encoding
nl: Voorkeur voor hogere kwaliteit encoderen

en: Prefer higher speed encoding
nl: Voorkeur voor sneller encoderen

en: Prefer local metadata
nl: Verkies lokale metadata

en: Preferred
nl: Voorkeurskeuze

en: Preferred audio language
nl: Voorkeurtaal voor audio

en: Preferred network interface
nl: Voorkeursnetwerkinterface

en: Preferred subtitle language
nl: Voorkeurtaal voor ondertiteling

en: Processing subscriptions
nl: Abonnementen verwerken

en: Processing {1} album
nl: {1} album verwerken

en: Processing {1} albums
nl: {1} albums aan het verwerken

en: Producer
nl: Producent

en: Progress
nl: Voortgang

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
nl: Protocol info string gebruikt in GetProtocolInfo reacties van de DLNA server.

en: Publish server on Plex Online
nl: Publiceer server op Plex Online

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
nl: Publicatie van een server maakt hem automatisch beschikbaar op PLEX cliënts zonder zelf wijzigingen in je router te hoeven aanbrengen.

en: Push Notifications
nl: Push meldingen

en: Quality profile used by the transcoder.
nl: Kwaliteitsprofiel gebruikt door de transcoder.

en: Random Album Radio
nl: Willekeurige Album Radio

en: Randomly
nl: Willekeurig

en: Rated {1}
nl: Beoordeeld {1}

en: Rating
nl: Eigen Beoordeling

en: Ratings Source
nl: Beoordelingen Bron

en: Rebuilding album index
nl: Opnieuw bouwen albumindex

en: Rebuilding artist index
nl: Artiest index terug bouwen

en: Rebuilding indexes
nl: Indexen terug bouwen

en: Rebuilding track index
nl: Nummer index terug bouwen

en: Recent Albums
nl: Recente Albums

en: Recent Channels
nl: Recente kanalen

en: Recent Playlists
nl: Recente afspeellijsten

en: Recently Added
nl: Onlangs toegevoegd

en: Recently Added Content
nl: Recent toegevoegde inhoud

en: Recently Added Episodes
nl: Recent toegevoegde afleveringen

en: Recently Added Movies
nl: Onlangs toegevoegde films

en: Recently Added Music
nl: Onlangs toegevoegde muziek

en: Recently Added Music Videos
nl: Onlangs toegevoegde muziekvideo's

en: Recently Added Photos
nl: Onlangs toegevoegde foto's

en: Recently Added TV
nl: Onlangs toegevoegde TV-series

en: Recently Added Videos
nl: Onlangs toegevoegde video's

en: Recently Favorited Photos
nl: Onlangs favoriete foto's

en: Recently Played Music
nl: Onlangs gespeelde muziek

en: Recently Released
nl: Recent uitgebracht

en: Recently Released Episodes
nl: Recent uitgebrachte afleveringen

en: Recently Released Movies
nl: Onlangs uitgebrachte films

en: Recently Viewed
nl: Recent bekeken

en: Recently Viewed Episodes
nl: Recent bekeken afleveringen

en: Recently Viewed Shows
nl: Recent bekeken series

en: Recently Watched Episodes
nl: Recent bekeken afleveringen

en: Recently Watched Movies
nl: Recent bekeken films

en: Recently Watched Videos
nl: Recent bekeken video's

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended For You
nl: Aanbevolen voor jou

en: Record Label
nl: Platen Label

en: Recording
nl: Opname

en: Recording Priority
nl: Opnameprioriteit

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
nl: Opname mislukt. Controleer a.j.b. je tuner of antenne.

en: Rediscover
nl: Herontdek

en: Refresh library metadata periodically
nl: Vernieuw bibliotheek metadata regelmatig

en: Refresh local metadata every three days
nl: Vernieuw lokale metadata elke drie dagen

en: Refreshing
nl: Vernieuwend

en: Refreshing Sub
nl: Vernieuwen ondertitel

en: Refreshing guide data
nl: Gidsgegevens vernieuwen

en: Refreshing local metadata
nl: Lokale metadata verversen

en: Refreshing media analysis
nl: Media analyse vernieuwen

en: Refreshing metadata
nl: Metadata vernieuwen

en: Related Albums
nl: Soortgelijke albums

en: Related Movies
nl: Verwante Films

en: Related Shows
nl: Verwante Series

en: Release Date
nl: Uitzenddatum

en: Release date
nl: Datum van uitgave

en: Remember and resume from your previous listening position. Useful for libraries with long-form audio content.
nl: Onthoud en ga verder van je vorige luisterpositie. Nuttig voor bibliotheken met long-form audio inhoud.

en: Remixes
nl: Remixen

en: Remote failed to transcode media
nl: Externe mislukte in transcoderen media

en: Remote streams allowed per user
nl: Externe streams toegestaan per gebruiker

en: Remove old bundles every week
nl: Verwijder oude bundels wekelijks

en: Remove old cache files every week
nl: Verwijder oude cache bestanden wekelijks

en: Replace lower resolution items
nl: Vervang items met een lagere resolutie

en: Required
nl: Vereist

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Restrict where content from this library should appear.
nl: Beperk waar inhoud van deze bibliotheek moet verschijnen.

en: Run a partial scan when changes are detected
nl: Gedeeltelijk scannen wanneer wijzigingen worden gedetecteerd

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
nl: Voer achtergrondtranscoderingstaken uit met een lagere prioriteit dan streaming transcodes

en: Run scanner tasks at a lower priority
nl: Voer scantaken uit met een lagere prioriteit

en: Running fix-ups
nl: Reparaties uitvoeren

en: Scan my library automatically
nl: Scan mijn bibliotheek automatisch

en: Scan my library periodically
nl: Scan mijn bibliotheek periodiek

en: Scanning
nl: Scannen

en: Scanning {1}
nl: Scannen {1}

en: Search Albums...
nl: Zoek albums ...

en: Search Artists...
nl: Zoek artiesten...

en: Search Episodes...
nl: Zoek afleveringen...

en: Search Shows...
nl: Zoek series...

en: Search Tracks...
nl: Zoek nummers  ...

en: Search for Albums
nl: Zoeken naar albums

en: Search for Artists
nl: Zoeken naar artiesten

en: Search for Episodes
nl: Zoeken naar afleveringen

en: Search for Shows
nl: Zoeken naar series

en: Search for Tracks
nl: Zoeken naar nummers

en: Season
nl: Seizoen

en: Season {1}
nl: Seizoen {1}

en: Seasonal Movies
nl: Seizoensgebonden films

en: Seasons
nl: Seizoenen

en: Secure connections
nl: Beveiligde verbindingen

en: Segmented transcoder timeout
nl: Gesegmenteerde transcoder time-out

en: Select a primary source for ratings.
nl: Een primaire bron voor beoordelingen kiezen.

en: Send crash reports to Plex
nl: Stuur crashrapporten naar Plex

en: September
nl: september

en: Series default
nl: Aflevering's standaard instelling

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
nl: Servereigenaren willen mogelijk beperken wie locatienamen kan zien van items die geolocatiemeegevens bevatten. Standaard heeft alleen de eigenaar van de server hier zicht op.

en: Server update Channel
nl: Server-updatekanaal

en: Server version updates
nl: Serverversie updates

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
nl: Stel de maximale bitrate van een externe stream van deze server in.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
nl: Stel het maximum aantal afleveringen in om te downloaden voor de serie.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
nl: Stel het maximale aantal niet-afgespeelde afleveringen in om te bewaren voor de show.

en: Set the progress percentage for video playback at which point the video will be marked as played.
nl: Stel het percentage voor voortgang bij afspelen van video in, waarna de video wordt gemarkeerd als 'bekeken'.

en: Set the size of the main database cache size in MB. Changes take effect when server is restarted.
nl: Stel de cache grootte in MB voor de hoofddatabase in. Wijzigingen worden doorgevoerd bij herstarten van de server.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
nl: Stel in of items in je bibliotheek vervangen mogen worden door hogere resolutie opnamen. Dit vervangt alle overeenkomende items in je bibliotheek, niet enkel jouw eerdere DVR-opnamen.

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Show
nl: Serie

en: Show Actor
nl: Serie Acteur

en: Show Collection
nl: Serie collectie

en: Show Director
nl: Serie Regisseur

en: Show Edition
nl: Toon editie

en: Show Last Watched
nl: Toon laatst bekeken

en: Show Plays
nl: Serie Speelt

en: Show Producer
nl: Serie Producer

en: Show Rating
nl: Serie Beoordeling

en: Show Title
nl: Serie Titel

en: Show Unmatched
nl: Niet herkende serie

en: Show Writer
nl: Serie Schrijver

en: Show Year
nl: Serie Jaar

en: Show collections and their items
nl: Collecties én diens items weergeven

en: Show in dock
nl: Toon in dok

en: Show related tracks and albums from TIDAL.
nl: Toon gerelateerde nummers en albums van TIDAL.

en: Show similar free to watch movies and related tracks and albums from TIDAL.
nl: Toon gelijkaardige gratis te kijken films en gerelateerde nummers en albums van TIDAL.

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
nl: Toon suggesties en bijkomende albums van TIDAL en neem TIDAL nummers op in Artiesten Radio.

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
nl: Toon suggesties en aanvullende albums van bibliotheken met jou gedeeld en neem gedeelde nummers op in Artiesten Radio.

en: Show this collection and its items
nl: Toon deze collectie en diens items

en: Shown with foreign audio
nl: Getoond met buitenlandse audio

en: Shows On Now
nl: Series nu te zien

en: Shows You Might Like
nl: Series Die Je Misschien Leuk Vindt

en: Shows on Now
nl: Series nu te zien

en: Shutter Speed
nl: Sluitertijd

en: Similar Artists
nl: Gelijkaardige Artiesten

en: Similar Movies in Free To Watch
nl: Gelijkaardige films in 'Free to Watch'

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
nl: Grootte van de IPC buffer (in bytes) bij streamen transcodes

en: Skip extras which aren't trailers
nl: Extra's die geen trailers zijn overslaan

en: Slow
nl: Traag

en: Slower
nl: Trager

en: Smart shuffling prefers highly rated, popular and less recently heard tracks.
nl: Slim shuffelen verkiest hooggewaardeerde, populaire en minder recent beluisterde nummers.

en: Sonic Analysis
nl: Geluid Analyse

en: Sonic analysis allows various features, such as track radio. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
nl: Geluidsanalyse staat verschillende functies toe, zoals track radio. Kan lang duren om te voltooien bij analyse van veel nummers en hoog CPU-gebruik veroorzaken.

en: Sonically Similar Albums
nl: Gelijkklinkende albums

en: Sonically Similar Artists
nl: Gelijkaardig Klinkende Artiesten

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
nl: Sorry, er is geen Plex Mix beschikbaar voor dit nummer.

en: Soundtracks
nl: Filmscores

en: Source
nl: Bron

en: Specials
nl: Extra's

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
nl: Snelheid waaraan de totale bandbreedte te beperken niet op het lokale netwerk in kilobits per seconde. Gebruik 0 voor geen limiet.

en: Sports
nl: Sport

en: Sports On Later
nl: Sport later te bekijken

en: Sports On Now
nl: Sport nu te zien

en: Sports on Now
nl: Sport nu te zien

en: Start Listening
nl: Begin te Luisteren

en: Start Watching
nl: Begin met kijken

en: Start with '{1}'
nl: Begin met '{1}'

en: Store track progress
nl: Bewaar nummervoortgang

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
nl: Streaming Sessie bestaat niet of timed out.

en: Strict TLS configuration
nl: Strikte TLS configuratie

[ctx: Studio]
en: More from {1}
nl: Meer van {1}

en: Style
nl: Stijl

en: Style Radio
nl: Stijl Radio

en: Subtitle Language
nl: Taal Ondertitel

en: Success
nl: Succes

en: Super fast
nl: Super snel

en: Support Away Mode when preventing system sleep
nl: Ondersteun Afwezigheid Modus bij voorkomen van systeemslaap

en: Syncing Play state from remote
nl: Kijkvordering synchroniseren van extern

en: Syncing Play state to remote
nl: Kijkvordering synchroniseren naar extern

en: TIDAL Music Videos
nl: TIDAL Muziekvideo's

en: TV Shows
nl: TV Series

en: Tag
nl: Label

[ctx: Tag]
en: More in {1}
nl: Meer in {1}

en: Tags
nl: Labels

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
nl: Sessies Afsluiten Langer Gepauzeerd Dan

en: The EPG provider does not exist.
nl: De EPG-provider bestaat niet.

en: The GPU or other hardware device that will be used for transcoding
nl: De voor transcodering te gebruiken GPU of andere hardware

en: The Movie Database (Aired)
nl: De Film Database (Uitgezonden)

en: The Relay allows connections to the server through a proxy relay when the server is not accessible otherwise.  Note: this proxy relay is bandwidth limited
nl: De Relay laat verbindingen met de server toe via een proxy relay als de server niet anders toegankelijk is. Opgelet: dit proxy relay is beperkt in bandbreedte

en: The action cannot be performed on the item in its current state
nl: De actie kan niet worden uitgevoerd op het item in de huidige staat

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
nl: De uitzending gebeurde in het verleden en kan zodoende niet worden gestart

en: The airing was already in progress
nl: De uitzending was al aan de gang

en: The butler analyzed {1} items.
nl: De butler analyseerde {1} items.

en: The butler backed up your database.
nl: De butler maakte een backup van de database.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
nl: De butler schoonde {1} media bundels op.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
nl: De butler schoonde {1} metadata bundels op.

en: The butler collected blob garbage.
nl: De butler verzamelde rommel.

en: The butler deleted {1} old cache files.
nl: De butler verwijderde {1} oude cache bestanden.

en: The butler generated ad markers for {1} show(s).
nl: De butler genereerde reclameblok markeringen voor {1} show(s).

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
nl: De butler genereerde hoofdstukminiaturen voor {1} bestanden.

en: The butler generated {1} credits markers.
nl: De butler genereerde {1} aftiteling markeringen.

en: The butler generated {1} season intro markers.
nl: De butler genereerde {1} seizoen intro markeringen.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
nl: De butler genereerde {1} video voorproef miniaturen.

en: The butler optimized your database.
nl: De butler heeft de database geoptimaliseerd.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
nl: De butler deed uitgebreide analyse van {1} bestanden.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
nl: De butler voerde volume analyse uit op {1} albums.

en: The butler performed sonic analysis on {1} batches of albums.
nl: De butler deed geluidsanalyse op {1} album batches.

en: The butler refreshed all libraries.
nl: Alle bibliotheken ververst door de butler.

en: The butler refreshed {1} artists.
nl: De butler ververste {1} artiesten.

en: The butler refreshed {1} items.
nl: De butler ververste {1} items.

en: The butler refreshed {1} movies.
nl: De butler ververste {1} films.

en: The butler refreshed {1} seasons.
nl: De butler ververste {1} seizoenen.

en: The butler refreshed {1} shows.
nl: De butler ververste {1} TV-series.

en: The butler wasn't able to back up your database.
nl: De butler kon geen back-up maken van de database.

en: The cleanup cleaned {1} media bundles.
nl: {1} Mediabundels werden opgeschoond.

en: The cleanup cleaned {1} metadata bundles.
nl: {1} Metadata bundels werden opgeschoond.

en: The default duration to record after the scheduled time.
nl: De standaard opnameduur ná de geplande uitzendtijd.

en: The default duration to record before the scheduled time.
nl: De standaard opnameduur vóór aanvang van geplande uitzendtijd.

en: The destination library or location did not exist
nl: De bestemmingsbibliotheek of locatie bestond niet

en: The device does not exist
nl: Het toestel bestaat niet

en: The device does not tune the required channel
nl: Het toestel stemt het vereiste kanaal niet af

en: The device has no associated grabber
nl: Het toestel heeft geen bijbehorende grabber

en: The device is busy
nl: Het toestel is bezet

en: The device is in use with an existing DVR
nl: Het toestel is in gebruik door een bestaande DVR

en: The device is not in use by this DVR
nl: Het toestel wordt niet gebruikt door deze DVR

en: The directory in which database backups are stored.
nl: De map waar database back-ups worden opgeslagen.

en: The download was aborted
nl: De download is afgebroken

en: The download was cancelled
nl: De download werd geannuleerd

en: The media version already exists
nl: De media-versie bestaat al

en: The network interface local clients will use to connect.
nl: De netwerkinterface die lokale PLEX-kijkers gebruiken om te verbinden.

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
nl: De eigenaar van de server kan mediabestanden van de schijf verwijderen.

en: The path is invalid
nl: Het pad is ongeldig

en: The path where local application data is stored
nl: Het pad waar lokale applicatie data is opgeslagen

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
nl: De kwaliteit van de transcodering gebruikt voor live TV of opnamen. Originele formaat selecteren kan resulteren in zeer grote bestanden.

en: The recording conflicts with other recordings
nl: De opname is in strijd met andere opnamen

en: The recording duration was 0 minutes
nl: De opname tijd was 0 minuten

en: The recording failed
nl: De opname is mislukt

en: The recording was aborted
nl: De opname is afgebroken

en: The recording was cancelled
nl: De opname is geannuleerd

en: The recording was not started because airing was in progress
nl: De opname is niet gestart omdat het uitzenden al bezig was

en: The server is not connected to plex.tv
nl: De server is niet verbonden met plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
nl: Het account van de server heeft geen Plex Pass en kan de Sync-functie niet gebruiken

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
nl: De schijf van de server is bijna vol (minder dan 10 GB resterend)

en: The source media was not found
nl: De bronmedia is niet gevonden

en: The time (in seconds) between each video preview frame.
nl: Tijd (in seconden)tussen elk video voorproefframe.

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
nl: Tijdstip waarop de server de achtergrond onderhoudstaken stopt.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
nl: Tijdstip waarop de server de achtergrond onderhoudstaken start.

en: The user does not have permission to sync
nl: De gebruiker heeft geen toestemming om te synchroniseren

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
nl: De x264 preset waarde gebruikt voor achtergrondtranscodering (Sync en Media Optimizer). Langzamere waarden zullen resulteren in een betere videokwaliteit en kleinere bestandsgroottes, maar het duurt aanzienlijk langer om te verwerken.

en: TheTVDB (Absolute)
nl: De TVDB (Absolute)

en: TheTVDB (Aired)
nl: De TVDB (Uitgezonden)

en: TheTVDB (DVD)
nl: De TVDB (DVD)

en: There is a duplicate channel mapping
nl: Er is een dubbele kanaaltoewijzing

en: There is a duplicate recording already active
nl: Er is al een gelijke opname actief

en: There was a transcoder error
nl: Er is een transcoderfout opgetreden

en: There was not enough free disk space to start the download
nl: Er was onvoldoende vrije schijfruimte om de download te starten

en: There was not enough free disk space to start the recording
nl: Er was onvoldoende vrije schijfruimte om de opname te starten

en: This Day
nl: Deze Dag

en: This Episode
nl: Deze aflevering

en: This Event
nl: Deze Gebeurtenis

en: This Month
nl: Deze Maand

en: This Season
nl: Dit seizoen

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
nl: Dit laat de server toe media te streamen naar DLNA (Digital Living Network Alliance) toestellen.

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
nl: Deze app kan dit item niet afspelen. De reden is: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
nl: Deze app staan niet toe dit item te converteren voor afspelen. Controleer je instellingen en probeer opnieuw.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
nl: Deze app staat niet toe dit item direct af te spelen. Controleer je instellingen en probeer opnieuw.

en: This device already exists
nl: Dit toestel bestaat al

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
nl: Dit laat de media server toe andere servers en spelers op het lokale netwerk te ontdekken.

en: This feature is Plex Pass only.
nl: Deze functie vereist een Plex Pass.

en: This helps us improve your experience.
nl: Dit helpt ons je ervaring te verbeteren.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
nl: Deze naam zal gebruikt worden om deze media server te identificeren op je netwerk. Indien je dit leeg laat, zal de naam van je computer gebruikt worden.

en: This will influence which content rating system is used. Changing this setting will require refreshing the metadata for the changes to take effect.
nl: Dit beïnvloedt welk kijkwijzer systeem gebruikt wordt. Deze instelling veranderen vereist een metadata vernieuwing om de veranderingen te zien.

en: Time Travel Radio
nl: Tijd Reis Radio

en: Time at which tasks start to run
nl: Tijdstip wanneer taken worden gestart

en: Time at which tasks stop running
nl: Tijd wanneer taken worden gestopt

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
nl: Time-out in seconden gesegmenteerde transcodes wachten voor de transcoder data begint te schrijven.

en: Title
nl: Titel

en: Top Albums from (Genre)
nl: Beste albums van (genre)

en: Top Albums from (Year)
nl: Beste albums van (jaar)

en: Top Movies by (Actor or Director)
nl: Top films van (Acteur of Regisseur)

en: Top Movies in (Genre)
nl: Top films in (Genre) genre

en: Top Rated TV
nl: Best beoordeelde series

en: Top Unwatched Movies
nl: Best beoordeelde onbekeken films

en: Track Added At
nl: Nummer toegevoegd op

en: Track Genre
nl: Genre van nummer

en: Track Last Played
nl: Nummer Laatst Afgespeeld

en: Track Last Rated
nl: Nummer Laatst Beoordeeld

en: Track Last Skipped
nl: Nummer Laatst Overgeslagen

en: Track Mood
nl: Nummer Stemming

en: Track Plays
nl: Nummer Speelt

en: Track Popularity
nl: Populariteit van nummer

en: Track Rating
nl: Nummer Beoordeling

en: Track Skips
nl: Nummer Overgeslagen

en: Track Source
nl: Nummer Bron

en: Track Title
nl: Nummer Titel

en: Tracks
nl: Nummers

en: Tracks from {1}
nl: Nummers van {1}

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
nl: Trailers voor Aankomende Blu-ray Releases

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
nl: Trailers voor Aankomende Bioscoop Releases

en: Transcoded HDR content will appear highly dimmed and desaturated with this disabled. Additional driver components may be needed to support hardware transcoding with this feature enabled; see our support articles for further details.
nl: Transgecodeerde HDR inhoud zal sterk gedimd en onverzadigd voorkomen met dit uitgeschakeld. Bijkomende drivercomponenten kunnen nodig zijn om hardware transcoderen te ondersteunen met deze functie ingeschakeld, zie ons help artikel voor meer details.

en: Transcoder Quality
nl: Transcoder kwaliteit

en: Transcoder default duration
nl: Transcoder standaard duur

en: Transcoder default prune buffer
nl: Transcoder standaard snoei buffer

en: Transcoder default throttle buffer
nl: Transcoder standaard afknijpbuffer

en: Transcoder quality
nl: Transcoder kwaliteit

en: Transcoder temporary directory
nl: Tijdelijke map van de transcoder

en: Transcoding Media for {1}
nl: Media transcoden voor {1}

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
nl: Behandel WAN IP Als LAN Bandbreedte

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
nl: Behandel inkomende verzoeken van dit netwerk zijn WAN IP-adres als LAN verzoeken in termen van bandbreedte. Dit gebeurt vaak wanneer DNS rebindingbeveiliging aanwezig is en clients op het LAN de server niet rechtstreeks kunnen contacteren maar in plaats daarvan via het WAN IP-adres moeten gaan.

en: Tried {1}
nl: {1} geprobeerd

en: Tuner in use by another process
nl: Tuner is in gebruik door een ander proces

en: Ultra fast
nl: Ultra snel

en: Unable to add device to DVR
nl: Kan toestel niet toevoegen aan DVR

en: Unable to find playlist for sync item
nl: Kan afspeellijst voor synchronisatie-item niet vinden

en: Unable to get channel listing from device
nl: Kan kanaallijst niet ophalen van toestel

en: Unable to get lineups.
nl: Kan geen opstellingen krijgen.

en: Unable to remove device from DVR
nl: Kan toestel niet van DVR verwijderen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown device
nl: Onbekend toestel

en: Unknown item
nl: Onbekend item

en: Unknown media grabber
nl: Onbekende media grabber

en: Unknown provider requested to make decision.
nl: Onbekende provider vroeg beslissing te nemen.

en: Unknown source
nl: Onbekende bron

en: Unknown status
nl: Onbekende status

en: Unknown sync item
nl: Onbekend synchronisatie-item

en: Unknown sync list
nl: Onbekende synclijst

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unmatched
nl: Niet herkend

en: Unwatched
nl: Onbekeken

en: Unwatched Episodes
nl: Onbekeken afleveringen

en: Unwatched Videos
nl: Nog niet bekeken video's

en: Up Next
nl: Volgende

en: Up Next from Free to Watch
nl: Volgende in Free to Watch

en: Up Next in {1}
nl: Volgende in {1}

en: Update all libraries during maintenance
nl: Update alle bibliotheken tijdens onderhoud

en: Upgrade media analysis during maintenance
nl: Tijdens onderhoud media-analyse bijwerken

en: Use DVR Setting
nl: Gebruik DVR Instelling

en: Use hardware acceleration when available
nl: Gebruik hardware versnelling indien beschikbaar

en: Use hardware-accelerated video encoding
nl: Gebruik hardware-versnelde video encoding

en: Use language preferences from plex.tv
nl: Gebruik taalvoorkeuren van plex.tv

en: Use local assets
nl: Gebruik lokale activa

en: Use localized posters when available. This is determined by the library language setting.
nl: Gebruik gelokaliseerde posters indien beschikbaar. Dit wordt bepaald door de bibliotheektaal instelling.

en: Use original title
nl: Gebruik originele titel

en: Use original titles
nl: Gebruik originele titels

en: Use red band (restricted audiences) trailers when available
nl: Rode band (beperkt publiek) trailers gebruiken indien beschikbaar

en: Use season titles
nl: Gebruik seizoen titels

en: Use season titles when available.
nl: Gebruik seizoen titels indien beschikbaar.

en: Use the original title for this item regardless of the library language.
nl: Gebruik de originele titel voor dit item ongeacht de taal van de bibliotheek.

en: Use the original titles for all items regardless of the library language.
nl: Gebruik de originele titel voor alle items, onafgezien van de bibliotheektaal.

en: User currently viewing the content
nl: Gebruiker die momenteel de inhoud bekijkt

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
nl: Waarde in minuten. Sluit alle sessies af die langer gepauzeerd zijn dan de opgegeven hoeveelheid tijd . Uitgezonderd audio-only sessies en live sessies.

en: Verbose logging is only useful to debug specific issues and should only be enabled if requested by support staff.
nl: Uitgebreide logging is enkel nuttig om specifieke problemen op te lossen en is enkel in te schakelen op verzoek van support.

en: Very fast
nl: Zeer snel

en: Very slow
nl: Zeer traag

en: Video play completion behaviour
nl: Gedrag bij voltooiing van video

en: Video played threshold
nl: Drempel voor afgespeelde video

en: Video preview thumbnail frame duration
nl: Video voorproefminiaturen frameduur

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
nl: Videovoorbeeldminiaturenbieden live updates in Speelt Nu en tijdens zoeken naar ondersteunde apps. Miniaturen genereren kan lang duren, leiden tot hoog CPU-gebruik en extra schijfruimte verbruiken. Je kan miniaturen genereren uitschakelen voor afzonderlijke bibliotheken in de bibliotheek's geavanceerde instellingen.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Weeks to consider for Continue Watching
nl: Weken om te overwegen om Verder te Kijken

en: What's On
nl: Wat er zoal te zien valt

en: What's On Later
nl: Later te bekijken

en: What's On Now
nl: Nu te zien

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
nl: Wanneer er wijzigingen in de bibliotheek worden gedetecteerd, scan alleen de gewijzigde map.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
nl: Indien ingeschakeld, wordt er rijkere informatie gedownload voor sommige series en films. Dit maakt gids vernieuwing langzamer.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
nl: Bij scannen van deze bibliotheek, verkies ingesloten labels en lokale bestanden indien aanwezig.

en: When scanning this library, use local posters and artwork if present.
nl: Bij scannen van deze bibliotheek, gebruik lokale posters en illustraties indien aanwezig.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
nl: Indien ingesteld op "Vereist", zullen sommige onversleutelde verbindingen (afkomstig van de Media Server computer) nog steeds toegelaten zijn en applicaties die beveiligde verbindingen niet ondersteunen zullen helemaal niet kunnen verbinden.

en: Where to automatically obtain album cover art.
nl: Waar automatisch album illustraties te verkrijgen.

en: Where to automatically obtain genres for artists and albums.
nl: Waar automatisch genres voor artiesten en albums verkrijgen.

en: Which user's activity (e.g. user rating, play count, or watched status) is used for the collection filtering.
nl: Welke gebruikersactiviteit (bv. gebruikersbeoordeling, aantal keer afgespeeld of bekeken status) wordt gebruikt voor het filteren van de collectie.

en: Writer
nl: Auteur

en: Year
nl: Jaar

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
nl: Foto's van {1}

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
nl: Vandaag in {1}

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
nl: Deze maand in {1}

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
nl: Beste albums van {1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
nl: Video's van {1}

en: Yes
nl: Ja

en: You cannot create or edit playlists on this server.
nl: Je kan geen afspeellijsten maken of bewerken op deze server.

en: You have too many active streams.
nl: Je hebt te veel actieve streams.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
nl: Je bibliotheek wordt automatisch geüpdatet bij wijzigingen in de bibliotheekmappen.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
nl: [Experimenteel] Dit kan schijfruimte besparen en compatibiliteit verbeteren. Converteren vereist een snelle CPU.

en: [Unknown Season]
nl: [Onbekend Seizoen]

en: a direct connection to the server is not available
nl: directe verbinding met de server is onbeschikbaar

en: admin only
nl: alleen admin

en: and
nl: en

en: as a scheduled task
nl: als een geplande taak

en: as a scheduled task and when media is added
nl: als een geplande taak en als media is toegevoegd

en: begins with
nl: begint met

en: both, try online first
nl: beiden, probeer eerst online

en: contains
nl: bevat

en: daily
nl: dagelijks

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: does not contain
nl: bevat niet

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: ends with
nl: eindigt met

en: every 12 hours
nl: elke 12 uur

en: every 15 minutes
nl: elke 15 minuten

en: every 2 hours
nl: elke 2 uur

en: every 30 minutes
nl: elke 30 minuten

en: every 6 hours
nl: elke 6 uur

en: everyone
nl: iedereen

en: hourly
nl: elk uur

en: iTunes library XML path
nl: iTunes bibliotheek XML pad

en: is after
nl: is na

en: is before
nl: is eerder

en: is false
nl: is fout

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: is not
nl: is niet

en: is true
nl: is waar

en: local detection only
nl: alleen lokale detectie

en: never
nl: nooit

en: only online (no local detection)
nl: alleen online (geen lokale detectie)

en: subtitle
nl: ondertitel

en: the server administrator has set a limit
nl: de serverbeheerder heeft een limiet ingesteld

en: unknown
nl: onbekend

en: {1} Collection
nl: {1} Collectie

en: {1} Star
nl: {1} ster
