Plex Media Server - en to pl translation catalogue (1022 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
pl: „{1}” poprosił o zatrzymanie odtwarzania z tego serwera. Urządzenie może być obciążone, w trakcie restartu lub konserwacji. Proszę spróbować ponownie za kilka minut.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
pl: „{1}” poprosił o zatrzymanie odtwarzania z tego serwera: {2}

en: 'agent' is invalid for the selected library type
pl: nieprawidłowy dla wybranego typu biblioteki „agent”

en: 'agent' is missing or invalid
pl: brakujący lub nieprawidłowy „agent”

en: 'language' is invalid
pl: nieprawidłowy „język”

en: 1.5 Mbps (480p)
pl: 1,5 Mb/s (480p)

en: 10 Mbps (1080p)
pl: 10 Mb/s (1080p)

en: 12 Mbps (1080p)
pl: 12 Mb/s (1080p)

en: 15 Mbps (1080p)
pl: 15 Mb/s (1080p)

en: 2 Mbps (480p)
pl: 2 Mb/s (480p)

en: 20 Mbps (1080p)
pl: 20 Mb/s (1080p)

en: 25 Mbps (4k)
pl: 25 Mb/s (4k)

en: 3 Mbps (720p)
pl: 3 Mb/s (720p)

en: 3 latest episodes
pl: 3 najnowsze odcinki

en: 30 Mbps (4k)
pl: 30 Mb/s (4k)

en: 320 kbps
pl: 320 kb/s

en: 4 Mbps (720p)
pl: 4 Mb/s (720p)

en: 40 Mbps (4k)
pl: 40 Mb/s (4k)

en: 5 latest episodes
pl: 5 najnowszych odcinków

en: 720 kbps
pl: 720 kb/s

en: 8 Mbps (1080p)
pl: 8 Mb/s (1080p)

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
pl: Lista URL (http lub https), oddzielonych przecinkami, które są publikowane do plex.tv w celu wykrycia serwera.

en: A server restart is required for a change to take effect.
pl: Wymagany jest restart serwera, aby zmiany zostały uwzględnione.

en: A unique identifier for the machine
pl: Unikalny identyfikator urządzenia

en: Absolute numbering
pl: Numeracja bezwzględna

en: Actor
pl: Aktor

[ctx: Actor]
en: More with {1}
pl: Więcej z {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
pl: Najlepsze filmy z {1}

en: Actors
pl: Aktorzy

en: Ad detection
pl: Wykrywanie reklam

en: Add Plex Media Server and System memory use for Debug Logging
pl: Dodaj serwer multimediów Plex i użycie pamięci systemowej do rejestrowania debugowania

en: Adding to Library
pl: Dodawanie do biblioteki

en: Adding {1}
pl: Dodawanie {1}

en: Admin Terminated Playback.
pl: Administrator przerwał odtwarzanie.

en: After a day
pl: Po dniu

en: After a week
pl: Po tygodniu

en: Airing
pl: Emisja

en: Airing did not start at the required time
pl: Emisja nie rozpoczęła się w wymaganym czasie

en: Airing order
pl: Kolejność emisji

en: Airing was not high enough quality
pl: Emisja nie była wystarczająco wysokiej jakości

en: Airing was not on the required channel
pl: Emisja nie odbyła się na wymaganym kanale

en: Airings
pl: Emisje

en: Album Art
pl: Okładka albumu

en: Album Artist
pl: Wykonawca albumu

en: Album Collection
pl: Kolekcja albumu

en: Album Critic Rating
pl: Ocena krytyczna albumu

en: Album Decade
pl: Dekada albumu

en: Album Format
pl: Format albumu

en: Album Genre
pl: Gatunek albumu

en: Album Last Played
pl: Album ostatnio odtwarzany

en: Album Mood
pl: Nastrój albumu

en: Album Plays
pl: Odtworzenia albumu

en: Album Rating
pl: Ocena albumu

en: Album Reviews and Critic Ratings
pl: Recenzje albumów i oceny krytyków

en: Album Source
pl: Źródło albumu

en: Album Style
pl: Styl albumu

en: Album Title
pl: Tytuł albumu

en: Album Type
pl: Typ albumu

en: Album sorting
pl: Sortowanie albumów

en: Albums
pl: Albumy

en: All
pl: Wszystkie

en: All Artists
pl: Wszyscy wykonawcy

en: All Channels
pl: Wszystkie kanały

en: All Episodes
pl: Wszystkie odcinki

en: All Movies
pl: Wszystkie filmy

en: All Photos
pl: Wszystkie zdjęcia

en: All Podcasts
pl: Wszystkie podcasty

en: All Shared
pl: Wszystkie udostępnione

en: All Shows
pl: Wszystkie seriale

en: All episodes
pl: Wszystkie odcinki

en: All movies
pl: Wszystkie filmy

en: All {1}
pl: Wszystko (1}

en: All {1} Events
pl: Wszystkie {1} zdarzenia

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
pl: Zezwól na odtwarzanie zwiastunów filmowych przed innymi elementami w tej bibliotece.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
pl: Zezwól na używanie tokenów serwera multimediów Plex w plikach dzienników

en: Allow media deletion
pl: Zezwól na usuwanie multimediów

en: Allow partial airings
pl: Zezwól na niepełne emisje

en: Allow red band trailers
pl: Zezwól na zwiastuny dla dorosłych

en: Allow this server to send events to external services.
pl: Zezwól serwerowi na wysyłanie zdarzeń do usług zewnętrznych.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
pl: Zezwól temu serwerowi na wysyłanie powiadomień push do urządzeń mobilnych. Uwaga: Powiadomienia push są dostarczane za pomocą usług Plex. Powiązane z Twoim kontem, niektóre z nich mogą zawierać informacje o zawartości Twojej biblioteki.

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Always
pl: Zawsze

en: Always enabled
pl: Zawsze uruchomiona

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
pl: Ilość zachowanych sekund zanim przycinane segmenty będą transkodowane.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
pl: Ilość czasu w sekundach dla bufora przed spowolnieniem transkodera.

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: An error occurred while postprocessing the download
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania końcowego pobierania

en: An error occurred while postprocessing the recording
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania nagrania

en: An unexpected error occurred
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd

en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: Analyze audio tracks for loudness
pl: Analizuj ścieżki audio pod kątem głośności

en: Analyze audio tracks for sonic features
pl: Analizuj ścieżki audio pod kątem funkcji dźwiękowych

en: Analyze tracks for sonic features.
pl: Analizuj ścieżki pod kątem funkcji dźwiękowych.

en: Analyzing media bundles
pl: Analizowanie zasobów multimedialnych

en: Analyzing metadata bundles
pl: Analizowanie zasobów metadanych

en: Any
pl: Dowolny

en: Aperture
pl: Przysłona

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Aplikacja zażądała wypalonych napisów, a do tego wymagana jest konwersja wideo.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Kontener jest niedostępny do analizy.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Bezpośrednie odtwarzanie jest wyłączone.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Osadzone napisy muszą zostać usunięte do bezpośredniego odtwarzania.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wymaga on konwersji strumienia dla wybranych napisów.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Multimedia muszą być skonwertowane, aby móc skorzystać z protokołu {1}.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wieloczęściowe multimedia wymagają konwersji, gdy wybrane są wszystkie części.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Brak profilu bezpośredniego odtwarzania muzyki dla protokołu {1}, z kontenerem {2} przy użyciu kodeku {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Brak profilu bezpośredniego odtwarzania dla {1}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Nie istnieje profil bezpośredniego odtwarzania wideo dla protokołu {1}, z kontenerem {2} przy użyciu kodeka {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Nie istnieje profil bezpośredniego odtwarzania wideo dla protokołu {1}, z kontenerem {2}, przy użyciu kodeka wideo {3}, kodeka audio {4} i kodeka napisów {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Nie istnieje profil bezpośredniego odtwarzania wideo dla protokołu {1}, z kontenerem {2} przy użyciu kodeka wideo {3} oraz kodeka audio {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Niewybrany strumień {1} z osadzonymi napisami nie może być odtworzony bezpośrednio.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrany strumień audio nie jest pierwszym, a aplikacja nie może wybierać strumieni przy bezpośrednim odtwarzaniu.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrany strumień z osadzonymi napisami nie jest pierwszym strumieniem tego typu.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrany strumień z osadzonymi napisami musi zostać wypakowany do napisów zewnętrznych.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrane napisy zewnętrzne nie mogą być bezpośrednio odtworzone.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrany strumień z napisami zewnętrznymi musi być strumieniem z napisami osadzonymi.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
pl: Aplikacja nie może bezpośrednio odtwarzać tego elementu. Wybrany strumień z napisami zewnętrznymi musi zostać podzielony.

en: Apr
pl: Kwi

en: April
pl: Kwiecień

en: Artist
pl: Wykonawca

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
pl: Więcej albumów od {1}

[ctx: Artist]
en: More by {1}
pl: Więcej od {1}

en: Artist Bios
pl: Biografia wykonawcy

en: Artist Collection
pl: Kolekcja wykonawcy

en: Artist Country
pl: Kraj wykonawcy

en: Artist Genre
pl: Gatunek wykonawcy

en: Artist Last Played
pl: Ostatnio odtwarzany artysta

en: Artist Mood
pl: Nastrój wykonawcy

[ctx: Artist Radio]
en: {1} Radio
pl: Radio {1}

en: Artist Rating
pl: Ocena wykonawcy

en: Artist Style
pl: Styl wykonawcy

[ctx: Artist TV]
en: {1} TV
pl: Telewizja {1}

en: Artist Title
pl: Wykonawca

en: Artists
pl: Wykonawcy

en: Artists You Might Like
pl: Wykonawcy, których możesz polubić

en: Artists on Tour
pl: Wykonawcy w trasie

en: Ask me
pl: Zapytaj mnie

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
pl: Poproś o dodanie elementu logowania dla dysków montowanych zewnętrznie

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files.
pl: Spróbuj automatycznie wykryć i usunąć reklamy z nagrań. Ten proces może zająć dużo czasu i powodować wysokie użycie procesora. „Wykryj i usuń reklamy” spowoduje usunięcie wykrytych materiałów reklamowych z plików wideo.

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files. 'Detect commercials and mark for skip' will leave the video files intact.
pl: Spróbuj automatycznie wykryć i usunąć reklamy z nagrań. Ten proces może zająć dużo czasu i powodować wysokie użycie procesora. „Wykryj i usuń reklamy” spowoduje usunięcie wykrytych materiałów reklamowych z plików wideo. „Wykryj reklamy i oznacz do pominięcia” pozostawi nienaruszone pliki wideo.

en: Audience Rating
pl: Ocena widowni

en: Audio Language
pl: Język audio

en: Aug
pl: Sie

en: Augmenting metadata
pl: Rozszerzanie metadanych

en: August
pl: Sierpień

en: Auto
pl: Automatyczne

en: Auto-select subtitle mode
pl: Automatycznie wybierz tryb napisów

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Automatic Tags
pl: Automatyczne tagi

en: Automatically create collections when there are at least the selected number of items for an available collection. Changing this value will have no effect on any existing collections.
pl: Automatycznie twórz kolekcje, gdy występuje co najmniej wybrana liczba elementów w dostępnej kolekcji. Zmiana tej wartości nie będzie miała wpływu na istniejące kolekcje.

en: Automatically during scheduled maintenance
pl: Automatycznie w trakcie zaplanowanej konserwacji

en: Autotag
pl: Autotagowanie

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
pl: Więcej w {1}

en: Background transcoding x264 preset
pl: Transkodowanie w tle x264

en: Backing up database
pl: Tworzenie kopii zapasowej bazy danych

en: Backup Database
pl: Kopia bazy danych

en: Backup database every three days
pl: Wykonaj kopię zapasową bazy danych co trzy dni

en: Backup directory
pl: Folder kopii zapasowych

en: Bitrate
pl: Szybkość transmisji

en: Both Plex Music and Local Files
pl: Zarówno muzyka Plex, jak i pliki lokalne

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse All
pl: Przeglądaj wszystko

en: Butler tasks
pl: Zadania lokaja

en: By Album
pl: Wg albumu

en: By Cluster
pl: Wg grupy

en: By Collection
pl: Wg kolekcji

en: By Content Rating
pl: Wg oceny treści

en: By Country
pl: Wg kraju

en: By Decade
pl: Wg dekady

en: By Director
pl: Wg reżysera

en: By First Letter
pl: Wg alfabetu

en: By Folder
pl: Wg folderu

en: By Genre
pl: Wg gatunku

en: By Rating
pl: Wg oceny

en: By Resolution
pl: Wg rozdzielczości

en: By Starring Actor
pl: Wg aktora

en: By Year
pl: Wg roku

en: By name
pl: Wg nazwy

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
pl: Procesor nie jest wystarczająco wydajny, aby skonwertować ten element.

en: Camera Make
pl: Producent aparatu

en: Camera Model
pl: Model aparatu

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
pl: Nie można skonwertować tego elementu. Nie znaleziono implementacji dla {1} {2} '{3}'.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
pl: Nie można skonwertować tego elementu. Nie można odnaleźć kodera audio i wideo w profilu aplikacji.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
pl: Nie można skonwertować tego elementu. Brak profilu konwersji dla protokołu {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
pl: Nie można bezpośrednio odtworzyć tego elementu. Wymagana przepustowość jest nieznana, a dostępne jest jedynie {2}kb/s.

en: Cannot record airing in the past
pl: Nie można nagrywać emisji z przeszłości

en: Cannot remove only lineup from DVR.
pl: Nie można usunąć jedynie listy z DVR.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Certification Country
pl: Kraj certyfikacji

en: Channel
pl: Kanał

en: Channel {1}
pl: Kanał {1}

en: Chapter
pl: Rozdział

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
pl: Miniatury rozdziałów dostarczają obrazy dla widoku rozdziału we wspieranych aplikacjach. Ich generowanie może trochę potrwać i zużywają dodatkową przestrzeń dyskową.

en: Chapter {1}
pl: Rozdział {1}

en: Checking files
pl: Sprawdzanie plików

en: Choose Cinema Trailers from
pl: Wybierz zwiastuny filmowe z

en: Choose how quickly episodes are removed after the server admin has watched them.
pl: Wybierz jak szybko obejrzane odcinki zostaną usunięte z serwera.

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
pl: Wybierz, jak szybko usuwane są odcinki, gdy nie spełniają już kryteriów pobierania.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
pl: Wybierz minimalną rozdzielczość dla nagrywanych emisji.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
pl: Wybierz, czy zezwolić na nagrywanie w trakcie trwania emisji.

en: Choose whether to display seasons.
pl: Wybierz, czy wyświetlać sezony.

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
pl: Wybierz, czy ograniczyć nagranie do wybranego czasu emisji.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
pl: Wybierz, czy ograniczyć nagranie do wybranego kanału.

en: Cleaning Bundles
pl: Oczyszczanie zasobów

en: Cleaning bundles
pl: Oczyszczanie zasobów

en: Client stopped playback.
pl: Klient zatrzymał odtwarzanie.

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
pl: Ustawienia konfiguracji dla klienta serwera DLNA.

en: Collection
pl: Kolekcja

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
pl: Kolekcja {1}

en: Collection Mode
pl: Tryb kolekcji

en: Collection order
pl: Kolejność kolekcji

en: Collections
pl: Kolekcje

en: Color Transfer Characteristics
pl: Charakterystyka transferu kolorów

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
pl: Lista adresów IP lub wpisów IP/maska sieci, oddzielonych przecinkami, które mają prawo dostępu do serwera multimediów Plex bez konieczności logowania. Gdy serwer jest wylogowany, a wartość ta jest ustawiona, tylko host lokalny i adresy na tej liście będą dozwolone.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
pl: Lista adresów IP oddzielonych przecinkami lub IP/masek podsieci, które będą uznawane za znajdujące się w sieci lokalnej podczas egzekwowania ograniczeń przepustowości. To ustawienie spowoduje, że wszystkie inne adresy IP zostaną uznane za znajdujące się w sieci zewnętrznej i będą podlegać ograniczeniom przepustowości sieci zewnętrznej. Brak wartości spowoduje, że tylko podsieć serwera zostanie uznana za znajdującą się w sieci lokalnej.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
pl: Rozdzielana przecinkami lista ciągów traktowanych jako artykuły podczas sortowania tytułów. Aby zmiana zaczęła obowiązywać, konieczne jest ponowne uruchomienie serwera.

en: Compilations
pl: Kompilacje

en: Computing best lineup
pl: Kalkulowanie najlepszego zbioru

en: Concerts
pl: Koncerty

en: Connection Timeout when obtaining decision.
pl: Limit czasu połączenia podczas uzyskiwania decyzji.

en: Connection is on WAN and limit is set
pl: Połączenie jest w sieci WAN i ustawiono limit

en: Content Rating
pl: Ocena treści

en: Continue Listening
pl: Kontynuuj słuchanie

en: Continue Watching
pl: Kontynuuj oglądanie

en: Conversion encoder or decoder not found.
pl: Nie znaleziono kodera lub dekodera konwersji.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
pl: Konwersja nieudana. Wymagany kodek nie został znaleziony lub nie udało się go zainstalować.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
pl: Konwersja nieudana. Transkoder został zakończony z powodu błędu.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
pl: Konwersja nieudana. Nie udało się uruchomić transkodera.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
pl: Konwersja nieudana. Proces transkodera uległ awarii.

en: Convert video while recording
pl: Konwertuj wideo podczas nagrywania

en: Converted files cannot be written to the server's disk
pl: Skonwertowane pliki nie mogą zostać zapisane na dysku serwera

en: Could not communicate with device
pl: Nie można było skomunikować się z urządzeniem

en: Could not move downloaded media to destination
pl: Nie można przenieść pobranych multimediów do miejsca docelowego

en: Could not move recorded media to destination
pl: Nie można przenieść nagranych multimediów do miejsca docelowego

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
pl: Nie można dostroić kanału. Sprawdź swój tuner lub antenę.

en: Country
pl: Kraj

en: Create a backup copy of the server's database in the configured backup directory
pl: Utwórz kopię zapasową bazy danych serwera w skonfigurowanym katalogu kopii zapasowych

en: Critic Rating
pl: Ocena krytyków

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom certificate domain
pl: Domena niestandardowego certyfikatu

en: Custom certificate encryption key
pl: Klucz szyfrowania niestandardowego certyfikatu

en: Custom certificate location
pl: Lokalizacja niestandardowego certyfikatu

en: Custom server access URLs
pl: Niestandardowe URL serwera

en: DLNA client preferences
pl: Preferencje klienta DLNA

en: DLNA default protocol info
pl: Domyślne informacje protokołu DLNA

en: DLNA media renderer discovery interval
pl: Interwał wykrywania renderera multimediów DLNA

en: DLNA server announcement lease time
pl: Czas dzierżawy rozgłaszania serwera DLNA

en: DLNA server description icons
pl: Ikony opisu serwera DLNA

en: DLNA server logging level
pl: Poziom rejestrowania serwera DLNA

en: DLNA server timeline reporting
pl: Raportowanie osi czasu serwera DLNA

en: DVD order
pl: Kolejność DVD

en: DVR Schedule
pl: Harmonogram DVR

en: DVR is not using this lineup.
pl: DVR nie korzysta z tej listy.

en: Database
pl: Baza danych

en: Database Cache Size (MB)
pl: Rozmiar pamięci podręcznej bazy danych (MB)

en: Database error retrieving sync data
pl: Błąd bazy danych podczas pobierania danych synchronizacji

en: Date Added
pl: Data dodania

en: Date Album Added
pl: Data dodania albumu

en: Date Album Released
pl: Data wydania albumu

en: Date Artist Added
pl: Data dodania wykonawcy

en: Date Episode Added
pl: Data dodania odcinka

en: Date Played
pl: Data odtworzenia

en: Date Rated
pl: Data oceny

en: Date Shared
pl: Data udostępnienia

en: Date Show Added
pl: Data dodania serialu

en: Date Taken
pl: Data wykonania

en: Date Viewed
pl: Data wyświetlenia

en: Debug logging enables additional detail in the log files and is helpful in diagnosing problems.
pl: Rejestrowanie debugowania udostępnia dodatkowe szczegóły w plikach dziennika i jest pomocne w diagnozowaniu problemów.

en: Dec
pl: Gru

en: Decade
pl: Dekada

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
pl: Zdjęcia z lat {1}.

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
pl: Najlepsze albumy z lat {1}

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
pl: Wideo z lat {1}.

[ctx: Decade]
en: {1}s Radio
pl: Radio z lat {1}

en: Decade Radio
pl: Radio dekady

en: December
pl: Grudzień

en: Default
pl: Domyślny

en: Default container
pl: Domyślny kontener

en: Delete downloaded episodes
pl: Usuń pobrane odcinki

en: Delete episodes after playing
pl: Usuń odcinki po odtworzeniu

en: Deleting Library
pl: Usuwanie biblioteki

en: Deleting section {1}
pl: Usuwanie sekcji {1}

en: Deleting {1} media bundles
pl: Usuwanie {1} zasobów multimedialnych

en: Deleting {1} metadata bundles
pl: Usuwanie {1} zasobów metadanych

en: Demos
pl: Dema

en: Descriptive
pl: Opisowy

en: Detect and delete commercials
pl: Wykryj i usuń reklamy

en: Detect commercials
pl: Wykryj reklamy

en: Detect commercials and mark for skip
pl: Wykryj reklamy i oznacz do pominięcia

en: Detecting intros
pl: Wykrywanie wstępów

en: Detects show intros, exposing the 'Skip Intro' button in clients.
pl: Wykrywa wstępy, dodając przycisk „Pomiń wstęp” w klientach.

en: Device
pl: Urządzenie

en: Direct play OK.
pl: Bezpośrednie odtwarzanie OK.

en: Direct play not available; Conversion OK.
pl: Bezpośrednie odtwarzanie niedostępne; Konwertowanie OK.

en: Director
pl: Reżyser

[ctx: Director]
en: More by {1}
pl: Więcej od {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
pl: Najlepsze filmy od {1}

en: Directors
pl: Reżyserzy

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
pl: Folder używany podczas transkodowania plików tymczasowych.

en: Disable transcoding of the video stream in transcoder operations. With this set, the transcoder may still transcode audio as well as remux video.
pl: Wyłącz transkodowanie strumienia wideo w operacjach transkodera. Z tym ustawieniem, transkoder może nadal transkodować audio i wideo remux.

en: Disable video stream transcoding
pl: Wyłącz transkodowanie strumienia wideo

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disables legacy weak ciphers, increases DH group size, and switches to ECDSA certificates when renewing. May prevent older clients from connecting.
pl: Wyłącza przestarzałe i słabe szyfrowania, zwiększa rozmiar grupy DH i przełącza się na certyfikaty ECDSA podczas odnawiania. Może uniemożliwić łączenie się za pomocą starszych klientów.

en: Discovery Radio
pl: Radio odkryć

en: Display notifications
pl: Wyświetl powiadomienia

en: Display notifications when updating libraries.
pl: Wyświetl powiadomienia w trakcie aktualizacji bibliotek.

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
pl: Nazwa domeny do opublikowania w plex.tv przy użyciu zmapowanego portu; musi pasować do nazwy z niestandardowego pliku certyfikatu.

en: Download
pl: Pobierz

en: Download was not high enough quality
pl: Pobieranie nie było wystarczająco wysokiej jakości

en: Downloaded {1} airings
pl: Pobrano {1} emisję

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Downloading Subtitle
pl: Pobieranie napisów

en: Downloading new data
pl: Pobieranie nowych danych

en: Downloads not allowed
pl: Pobieranie niedozwolone

en: Duplicate
pl: Duplikat

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
pl: Czas w minutach potrzebny do transkodowania czegoś o nieznanej długości.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
pl: Długość w sekundach czasu dzierżawienia anonsu SSDP serwera DLNA.

en: Embedded Tags
pl: Osadzone tagi

en: Empty trash automatically after every scan
pl: Opróżnij kosz automatycznie po każdym skanowaniu

en: Enable Cinema Trailers
pl: Włącz zwiastuny filmowe

en: Enable HDR tone mapping
pl: Włącz mapowanie tonów HDR

en: Enable Plex Media Server debug logging
pl: Włącz tworzenie dziennika debugowania dla serwera multimediów Plex

en: Enable Plex Media Server verbose logging
pl: Włącz pełne rejestrowanie serwera multimediów Plex

en: Enable Relay
pl: Włącz przekaźnik

en: Enable iTunes plugin
pl: Włącz wtyczkę iTunes

en: Enable intro detection
pl: Włącz wykrywanie wstępu

en: Enable local network discovery (GDM)
pl: Włącz wykrywanie sieci lokalnej (GDM)

en: Enable server support for IPv6
pl: Włącz obsługę serwera dla IPv6

en: Enable smart shuffling on artists and smart music playlists
pl: Włącz inteligentne tasowanie artystów i inteligentne playlisty muzyczne

en: Enable the DLNA server
pl: Włącz serwer DLNA

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
pl: Włącz raportowanie osi czasowych aktywności odtwarzania wideo dla serwera DLNA.

en: Enable video preview thumbnails
pl: Włącz miniatury podglądu wideo

en: Encountered lack of permission on the remote while grabbing media
pl: Wystąpił brak uprawnień podczas pobierania multimediów

en: Encountered network error while grabbing media
pl: Wystąpił błąd sieci podczas pobierania multimediów

en: Enhanced Guide
pl: Ulepszony przewodnik

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
pl: Wprowadź pełną ścieżkę do wideo wstępu przed filmem. Jeśli wprowadzono wiele ścieżek rozdzielonych przecinkami, filmy będą odtwarzane sekwencyjnie. Jeśli użyto wielu ścieżek rozdzielonych średnikami, pojedynczy wideo wstęp zostanie losowo wybrany z listy.

en: Episode
pl: Odcinek

en: Episode Air Date
pl: Data emisji odcinka

en: Episode Duplicate
pl: Duplikat odcinka

en: Episode In Progress
pl: Odcinek w toku

en: Episode Plays
pl: Odtworzenia odcinka

en: Episode Rating
pl: Ocena odcinka

en: Episode Title
pl: Tytuł odcinka

en: Episode Unmatched
pl: Odcinek niedopasowany

en: Episode Unwatched
pl: Odcinek nieobejrzany

en: Episode Year
pl: Rok odcinka

en: Episode ordering
pl: Kolejność odcinków

en: Episode sorting
pl: Sortowanie odcinków

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
pl: Odcinek {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
pl: Odcinek {1}

en: Episodes
pl: Odcinki(ów)

en: Episodes added in the past 3 days
pl: Odcinki dodane w ciągu ostatnich 3 dni

en: Episodes added in the past 30 days
pl: Odcinki dodane w ciągu ostatnich 30 dni

en: Episodes added in the past 7 days
pl: Odcinki dodane w ciągu ostatnich 7 dni

en: Error communicating with provider
pl: Błąd komunikacji z dostawcą

en: Error creating DVR
pl: Błąd podczas tworzenia DVR

en: Exclude from home screen
pl: Wyklucz ze strony głównej

en: Exclude from home screen and global search
pl: Wyklucz ze strony głównej i z wyszukiwania globalnego

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: External
pl: zewnętrzne

en: External network total upload limit (kbps)
pl: Sumaryczny limit przesyłania dla sieci zdalnej (kb/s)

en: Extras
pl: Dodatki

en: Failed to create generator for sync
pl: Nie udało się utworzyć generatora synchronizacji

en: Failed to parse data
pl: Nie udało się sparsować danych

en: Failed to retrieve channels
pl: Nie udało się pobrać kanałów

en: Failed to retrieve service credentials
pl: Nie udało się pobrać poświadczeń usługi

en: Fast
pl: Szybko

en: Faster
pl: Szybciej

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Feb
pl: Lut

en: February
pl: Luty

en: File Size
pl: Rozmiar pliku

en: File contains DRM
pl: Plik zawiera zabezpieczenia DRM

en: File is unplayable.
pl: Nie można odtworzyć pliku.

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
pl: Nie można odtworzyć pliku. Kodek nie jest dostępny do analizy.

en: File size
pl: Rozmiar pliku

en: Find Lyrics
pl: Znajdź teksty utworów

en: Find extras
pl: Znajdź dodatki

en: Find lyrics for tracks in this library automatically.
pl: Automatycznie znajduj teksty utworów w tej bibliotece.

en: Find trailers and extras automatically (Plex Pass required)
pl: Znajdź zwiastuny i dodatki automatycznie (wymaga Plex Pass)

en: Finding albums
pl: Znajdowanie albumów

en: First Aired
pl: Pierwsza emisja

en: Folders
pl: Foldery

en: For all items
pl: Dla wszystkich elementów

en: For recorded items
pl: Dla nagranych elementów

en: Forced
pl: Wymuszone

en: Friendly name
pl: Przyjazna nazwa

en: Generate ad markers for items in this library.
pl: Generuj znaczniki reklam dla elementów w tej bibliotece.

en: Generate chapter thumbnails
pl: Generuj miniatury rozdziałów

en: Generate intro video markers
pl: Generuj markery wstępu wideo

en: Generate video preview thumbnails
pl: Generuj miniatury podglądu wideo

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
pl: Generuj miniatury podglądu wideo dla elementów w tej bibliotece, jeśli są włączone w ustawieniach serwera.

en: Generating video chapter thumbnails
pl: Generowanie miniatur rozdziałów wideo

en: Generating video preview thumbnails
pl: Generowanie miniatur podglądu wideo

en: Genre
pl: Gatunek

[ctx: Genre]
en: More in {1}
pl: Więcej w {1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
pl: Najlepsze filmy z {1}

en: Genre Radio
pl: Radio gatunku

en: Genres
pl: Gatunki

en: Grabbing
pl: Przechwytywanie

en: Group albums by type
pl: Grupuj albumy według typu

en: Group into LPs, EPs & Singles, Compilations, Live Albums, Demos and Remixes.
pl: Grupuj na płyty LP, EP, single, kompilacje, albumy na żywo, dema i remiksy.

en: Guide
pl: Przewodnik

en: HD only
pl: Tylko HD

en: Hardware transcoding device
pl: Sprzętowe urządzenie transkodujące

en: Has the user accepted the EULA
pl: Czy użytkownik zaakceptował EULA

en: Haven't Played in (Time)
pl: Nieodtwarzane od (Time)

en: Haven't played in {1} months
pl: Nieodtwarzane od {1} miesięcy

en: Haven't played in {1} years
pl: Nieodtwarzane od {1} lat

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide for single-season series
pl: Ukryj dla seriali jednosezonowych

en: Hide items in this collection
pl: Ukryj elementy w tej kolekcji

en: Hide items which are in collections
pl: Ukryj elementy, które są w kolekcjach

en: High quality (30fps limit)
pl: Wysoka jakość (limit 30kl./s)

en: Highest quality
pl: Najwyższa jakość

en: Home
pl: Strona główna

en: Home Videos
pl: Prywatne wideo

en: How the episodes are named on disk.
pl: Jakie jest nazewnictwo odcinków na dysku.

en: How to sort the albums for an artist.
pl: Jak sortować albumy wykonawcy.

en: How to sort the episodes for this show.
pl: Jak sortować odcinki tego serialu.

en: How to sort the items in the collection.
pl: Jak sortować elementy w kolekcji.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
pl: Ikony oferowane przez serwer DLNA, gdy urządzenia zażądają opisu serwera.

en: If hardware acceleration is enabled, this controls whether it's used for encoding, in addition to decoding.
pl: Jeśli włączone jest przyspieszenie sprzętowe, kontroluje, czy jest ono używane do kodowania, oprócz dekodowania.

en: In Progress
pl: W toku

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
pl: Dołącz zwiastuny filmowe pozycji z mojej biblioteki

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
pl: Dołącz zwiastuny filmowe nowych i nadchodzących pozycji w kinach

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
pl: Dołącz zwiastuny filmowe nowych i nadchodzących pozycji na Blu-ray

en: Include extras with subtitles in Library language
pl: Uwzględnij dodatki z napisami w języku biblioteki

en: Include in home screen and global search
pl: Uwzględnij na stronie głównej i w wyszukiwaniu globalnym

en: Include music libraries in automatic updates
pl: Dołącz biblioteki muzyczne do automatycznego skanowania

en: Include related content from shared libraries
pl: Dołącz powiązane treści z udostępnionych bibliotek

en: Include related external content
pl: Uwzględnij powiązane treści zewnętrzne

en: Include season premieres in Continue Watching
pl: Uwzględnij premiery sezonu w sekcji Kontynuuj oglądanie

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
pl: Wydłuż czas nagrywania, dodając minuty po zaplanowanym czasie.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
pl: Wydłuż czas nagrywania, dodając minuty przed zaplanowanym czasem.

en: Initializing
pl: Inicjowanie

en: Invalid or missing file
pl: Nieprawidłowy lub brakujący plik

en: Item Count
pl: Liczba elementów

en: Jan
pl: Sty

en: January
pl: Styczeń

en: Jul
pl: Lip

en: July
pl: Lipiec

en: Jun
pl: Cze

en: June
pl: Czerwiec

en: Keep
pl: Zachowaj

en: Kids
pl: Dzieci

en: Kids On Later
pl: Dzieci później

en: Kids On Now
pl: Dzieci teraz

en: LAN Networks
pl: Sieci LAN

en: Label
pl: Etykieta

[ctx: Label]
en: More from {1}
pl: Więcej od {1}

en: Labels
pl: Etykiety

en: Language to use for item metadata such as synopsis and title.
pl: Język używany dla metadanych elementu, takich jak streszczenie i tytuł.

en: Last Episode Date Added
pl: Data dodania ostatniego odcinka

en: Last Played
pl: Ostatnio odtwarzane

en: Latest episode
pl: Najnowszy odcinek

en: Launch jobs in debug mode
pl: Uruchom zadania w trybie debugowania

en: Launch plugins in debug mode
pl: Uruchom wtyczki w trybie debugowania

en: Lens
pl: Obiektyw

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Library
pl: Biblioteka

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
pl: Ostatnio dodane w {1}

en: Library Playlists
pl: Biblioteka list odtwarzania

en: Library Radio
pl: Radio biblioteki

en: Library Sections
pl: Sekcje biblioteki

en: Library default
pl: Domyślne biblioteki

en: Library scan interval
pl: Interwał skanowania biblioteki

en: Limit remote stream bitrate
pl: Ogranicz szybkość zdalnego strumienia

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
pl: Ogranicz liczbę równoczesnych strumieni transkodowania wideo, z których może korzystać serwer.

en: Limit to airing time
pl: Ograniczenie do czasu emisji

en: Limit to channel
pl: Ograniczenie do kanału

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
pl: Ogranicza liczbę pozycji, które pojawią się w sekcji Kontynuuj oglądanie. Zbyt wysoka wartości może wpłynąć na wydajność.

en: Lineup is from a different provider.
pl: Lista pochodzi od innego dostawcy.

en: Lineups are from different providers
pl: Listy pochodzą od różnych dostawców

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
pl: Systemy Linux ograniczają maksymalną liczbę monitorowanych katalogów; może to powodować problemy z dużymi bibliotekami muzycznymi.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
pl: Lista adresów IP i sieci dozwolonych bez autoryzacji

en: Live Albums
pl: Albumy na żywo

en: Live TV & DVR
pl: Telewizja i DVR

en: Load album reviews and critic ratings from the cloud. Might make you reconsider your taste in music.
pl: Wczytaj recenzje albumów i oceny krytyków z chmury. Może sprawić, iż zastanowisz się nad swoim gustem muzycznym.

en: Load artist biography data from the cloud.
pl: Wczytaj biografię wykonawcy z chmury.

en: Load concert data for artists, in case you leave the house.
pl: Wczytaj dane o koncertach wykonawców na wypadek, gdybyś wyszedł z domu.

en: Load popular track data, which powers radio stations and the popular tracks area.
pl: Wczytaj dane o utworach, które zasilają stacje radiowe i obszar popularnych utworów.

en: Local Files Only
pl: Tylko pliki lokalne

en: Localized subtitles
pl: Zlokalizowane napisy

en: Location visibility
pl: Widoczność lokalizacji

en: Logging of the Plex Media Server memory use and the system total used memory in Plex Media Server logs. A server restart is required for the change to take effect.
pl: Rejestrowanie wykorzystania pamięci serwera multimediów Plex i całkowitej używanej pamięci systemu w dziennikach serwera multimediów Plex. Aby zmiana zaczęła obowiązywać, wymagany jest restart serwera.

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
pl: Analiza głośności umożliwia korzystanie z różnych funkcji, takich jak wyrównywanie głośności i inteligentne przejścia. Analiza wielu ścieżek może zająć dużo czasu i powodować wysokie zużycie procesora.

en: Low quality (240p)
pl: Niska jakość (240p)

en: Low quality (360p)
pl: Niska jakość (360p)

en: Make
pl: Producent

en: Make my CPU hurt
pl: Mój procesor ma cierpieć

en: Manually selected
pl: Wybrane ręcznie

en: March
pl: Marzec

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
pl: Maksymalna liczba elementów wyświetlanych w sekcji Kontynuuj oglądanie.

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
pl: Maksymalna dozwolona liczba jednoczesnych strumieni na użytkownika poza siecią lokalną.

en: Maximum simultaneous video transcode
pl: Maksymalne jednoczesne transkodowanie wideo

en: Maximum video output resolution for the transcoder
pl: Maksymalna rozdzielczość wyjściowa wideo dla transkodera

en: May
pl: Maj

en: Media download by {1}
pl: Pobierane przez {1}

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
pl: Tokeny serwera mogą zostać użyte w celu uzyskania dostępu do zawartości biblioteki. Nie udostępniaj publicznie dzienników zawierających tokeny. Wymagany jest restart serwera, aby zmiany odniosły skutek.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
pl: Multimedia, które nie były odtwarzane od wielu tygodni, nie pojawią się w sekcji Kontynuuj oglądanie.

en: Medium
pl: Średnio

en: Medium quality (480p)
pl: Średnia jakość (480p)

en: Medium quality (540p)
pl: Średnia jakość (540p)

en: Metadata language
pl: Język metadanych

en: Minimum automatic collection size
pl: Minimalny rozmiar kolekcji automatycznej

en: Minutes after end
pl: Minut po zakończeniu

en: Minutes before start
pl: Minut przed rozpoczęciem

en: Mixes For You
pl: Składanki dla Ciebie

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
pl: Najczęściej odtwarzane w {1}

en: Mood
pl: Nastrój

en: Mood Radio
pl: Radio nastroju

en: More by (Artist)
pl: Więcej od (Artist)

en: More from (Label)
pl: Więcej od (Label)

en: More from (Network)
pl: Więcej od (Network)

en: More in (Genre)
pl: Więcej z (Genre)

en: Most Played
pl: Najczęściej odtwarzane

en: Most Played in (Month)
pl: Najczęściej odtwarzane w (Month)

en: Most Popular Tracks
pl: Najbardziej popularne utwory

en: Movie pre-roll video
pl: Wideo wstęp przed filmem

en: Movies
pl: Filmy

en: Movies On Later
pl: Filmy później

en: Movies On Now
pl: Filmy teraz

en: Movies You Might Like
pl: Filmy, które możesz polubić

en: Movies on Now
pl: Filmy teraz

en: Moving files
pl: Przenoszenie plików

en: Moving offline data
pl: Przenoszenie danych offline

en: Music
pl: Muzyka

en: Music Videos
pl: Teledyski

en: Music on TIDAL
pl: Muzyka w TIDAL

en: My Upcoming Shows
pl: Moje nadchodzące seriale

en: Name
pl: Nazwa

en: Neither direct play nor conversion is available.
pl: Bezpośrednie odtwarzanie jak i konwertowanie nie są dostępne.

en: Network
pl: Sieć

en: Never
pl: Nigdy

en: New Airings Only
pl: Tylko nowe emisje

en: New Releases on TIDAL
pl: Nowe wydania w TIDAL

en: New Shows On Tonight
pl: Nowe seriale wieczorem

en: New and Repeat Airings
pl: Nowe i powtórki emisji

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
pl: Premiery nowych sezonów pojawią się zawsze, bez względu na to, ile tygodni minęło od oglądania.

en: Newest first
pl: Najpierw najnowsze

en: News
pl: Wiadomości

en: News On Later
pl: Wiadomości później

en: News On Now
pl: Wiadomości teraz

en: News on Now
pl: Wiadomości teraz

en: No
pl: Nie

en: No recorder was available
pl: Brak dostępnej nagrywarki

en: No write access to destination
pl: Brak prawa do zapisu w miejscu docelowym

en: None
pl: Brak

en: Not enough CPU for conversion of this item.
pl: Procesor nie jest wystarczająco wydajny do konwersji tego elementu.

en: Not enough CPU power to convert this item.
pl: Procesor nie jest wystarczająco wydajny, aby skonwertować ten element.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
pl: Niewystarczająca przepustowość dla odtwarzania tego elementu.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
pl: Brak wystarczającej przepustowości do odtworzenia tego elementu. Nie można skonwertować poniżej minimalnej przepustowości {1}kb/s.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
pl: Brak wystarczającej przepustowości do odtworzenia tego elementu. Nie można obniżyć jakości do docelowej przepustowości {1}kb/s.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
pl: Niewystarczająca przepustowość dla odtwarzania tego elementu. Wymagana przepustowość nie jest znana, a dostępne jest jedynie {1}kb/s.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
pl: Niewystarczająca przepustowość dla odtwarzania tego elementu. Wymagana przepustowość to {1}kb/s, a jedynie {2}kb/s jest dostępne.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
pl: Niewystarczająca przepustowość dla odtwarzania tego elementu. Wymagana minimalna przepustowość to {1}kb/s, a jedynie {2}kb/s jest dostępne.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
pl: Niewystarczająca przepustowość do bezpośredniego odtwarzania tego elementu.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
pl: Brak wystarczającej przepustowości do odtworzenia tego elementu. Wymagana przepustowość wynosi {1}kb/s, a dostępne jest jedynie {2}kb/s.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
pl: Niewystarczająca przepustowość dla żądanej jakości.

en: Not enough disk space to convert this item.
pl: Za mało miejsca na dysku do konwersji elementu.

en: Not enough memory to convert this item.
pl: Za mało pamięci, aby skonwertować ten element.

en: Nov
pl: Lis

en: November
pl: Listopad

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
pl: Liczba dopuszczalnych strumieni została osiągnięta. Zatrzymaj odtwarzanie lub poproś administratora o więcej uprawnień.

en: Number of log files to generate before cycling
pl: Liczba plików dziennika jaka będzie generowana przed ich nadpisaniem

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
pl: Liczba sekund między żądaniami wykrywania nośnika multimediów DLNA.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
pl: Liczba sekund przed upłynięciem czasu oczekiwania dla wtyczki

en: Oct
pl: Paź

en: October
pl: Październik

en: Off
pl: Wyłączone

en: Oldest first
pl: Najpierw najstarsze

en: On Deck
pl: Na tapecie

en: On Deck Content
pl: Zawartość Na tapecie

en: On This Day
pl: Tego dnia

en: On next refresh
pl: Przy następnym odświeżeniu

en: One or more devices must be specified
pl: Musi zostać określone co najmniej jedno urządzenie

en: Only show trailers
pl: Pokaż tylko zwiastuny

en: Only unwatched movies
pl: Tylko nieobejrzane filmy

en: Optimize database every week
pl: Optymalizuj bazę danych co tydzień

en: Optimizing Database
pl: Optymalizowanie bazy danych

en: Optimizing database
pl: Optymalizowanie bazy danych

en: Optimizing queries
pl: Optymalizowanie zapytań

en: Optimizing search
pl: Optymalizowanie wyszukiwania

en: Original
pl: Oryginalny

en: Original (No limit)
pl: Oryginalna (brak limitu)

en: Original format
pl: Oryginalny format

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
pl: Ścieżka do pliku PKCS #12 zawierającego certyfikat i klucz prywatny, umożliwiającego obsługę TLS dla niestandardowej domeny.

en: Path to a program which postprocesses the recording before adding to the library. The script must be in {1}
pl: Ścieżka do programu, który przetwarza nagranie przed dodaniem do biblioteki. Skrypt musi być w {1}

en: Perform extensive media analysis during maintenance
pl: Wykonaj dogłębną analizę multimediów podczas konserwacji

en: Perform refresh of program guide data.
pl: Wykonaj odświeżenie danych przewodnika po programach

en: Photo
pl: Zdjęcia

en: Photo Albums
pl: Albumy zdjęć

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Photos from (Day or Month)
pl: Zdjęcia z (Day or Month)

en: Photos from (Decade)
pl: Zdjęcia z lat (Decade)

en: Photos from (Year)
pl: Zdjęcia z (Year)

en: Place
pl: Miejsce

[ctx: Place]
en: In {1}
pl: W {1}

en: Places
pl: Miejsca

en: Playback has been paused for too long.
pl: Odtwarzanie wstrzymane było zbyt długo.

en: Playlists
pl: Playlisty

en: Plays
pl: Odtworzeń

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
pl: Serwer multimediów Plex spróbuje użyć akceleracji sprzętowej do kodowania i dekodowania wideo. Akceleracja sprzętowa jest w stanie przyśpieszyć transkodowanie i zwiększyć ilość jednoczesnych transkodowań, ale może się to odbyć kosztem jakości i kompatybilności wideo.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
pl: Składanki Plex są niedostępne do czasu ukończenia pierwszego skanowania biblioteki.

en: Plex Music
pl: Muzyka Plex

en: Plex Music Only
pl: Tylko muzyka Plex

en: Plex Recommendations on TIDAL
pl: Rekomendacje Plex w TIDAL

en: Podcasts
pl: Podcasty

en: Popular Tracks
pl: Popularne utwory

en: Popularity
pl: Popularność

en: Postprocessing script
pl: Skrypt przetwarzania końcowego

en: Prefer HD
pl: Preferuj HD

en: Prefer artwork based on library language
pl: Preferuj grafiki oparte na języku biblioteki

en: Prefer higher quality encoding
pl: Preferuj wyższą jakość kodowania

en: Prefer higher speed encoding
pl: Preferuj wyższą prędkość kodowania

en: Prefer local metadata
pl: Preferuj lokalne metadane

en: Preferred
pl: Preferowane

en: Preferred audio language
pl: Preferowany język ścieżki audio

en: Preferred network interface
pl: Preferowany interfejs sieciowy

en: Preferred subtitle language
pl: Preferowany język napisów

en: Processing subscriptions
pl: Przetwarzanie subskrypcji

en: Processing {1} album
pl: Przetwarzanie {1} albumu

en: Processing {1} albums
pl: Przetwarzanie {1} albumów

en: Producer
pl: Producent

en: Progress
pl: Postęp

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
pl: Ciąg informacji protokołu używany w odpowiedziach GetProtocolInfo przez serwer DLNA.

en: Publish server on Plex Online
pl: Opublikuj serwer w Plex Online

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
pl: Publikacja serwera sprawia, że ​​jest on automatycznie dostępny na urządzeniach klienckich, bez konfigurowania routera.

en: Push Notifications
pl: Powiadomienia push

en: Quality profile used by the transcoder.
pl: Profil jakości używany przez transkoder.

en: Random Album Radio
pl: Radio losowego albumu

en: Randomly
pl: Losowo

en: Rating
pl: Ocena

en: Ratings Source
pl: Źródło ocen

en: Rebuilding album index
pl: Rekonstrukcja indeksu albumów

en: Rebuilding artist index
pl: Rekonstrukcja indeksu artystów

en: Rebuilding indexes
pl: Rekonstrukcja indeksów

en: Rebuilding track index
pl: Rekonstrukcja indeksu ścieżek

en: Recent Albums
pl: Najnowsze albumy

en: Recent Channels
pl: Ostatnie kanały

en: Recent Playlists
pl: Najnowsze playlisty

en: Recently Added
pl: Ostatnio dodane

en: Recently Added Content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Recently Added Episodes
pl: Ostatnio dodane odcinki

en: Recently Added Movies
pl: Ostatnio dodane filmy

en: Recently Added Music
pl: Ostatnio dodana muzyka

en: Recently Added Music Videos
pl: Ostatnio dodane teledyski

en: Recently Added Photos
pl: Ostatnio dodane zdjęcia

en: Recently Added TV
pl: Ostatnio dodane seriale

en: Recently Added Videos
pl: Ostatnio dodane filmy

en: Recently Favorited Photos
pl: Ostatnio polubione zdjęcia

en: Recently Played Music
pl: Ostatnio odtwarzana muzyka

en: Recently Released
pl: Ostatnio wydane

en: Recently Released Episodes
pl: Ostatnio wydane odcinki

en: Recently Released Movies
pl: Ostatnio wydane filmy

en: Recently Viewed
pl: Ostatnio oglądane

en: Recently Viewed Episodes
pl: Ostatnio wyświetlane odcinki

en: Recently Viewed Shows
pl: Ostatnio wyświetlane seriale

en: Recommended
pl: Polecane

en: Recommended For You
pl: Polecane dla Ciebie

en: Record Label
pl: Wytwórnia

en: Recording
pl: Nagrywanie

en: Recording Priority
pl: Priorytet nagrywania

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
pl: Nagrywanie nie powiodło się. Sprawdź swój tuner lub antenę.

en: Rediscover
pl: Odkryj na nowo

en: Refresh library metadata periodically
pl: Odśwież metadane biblioteki okresowo

en: Refresh local metadata every three days
pl: Odśwież lokalne metadane co trzy dni

en: Refreshing
pl: Odświeżanie

en: Refreshing Sub
pl: Odświeżanie napisów

en: Refreshing guide data
pl: Odświeżanie danych przewodnika

en: Refreshing local metadata
pl: Odświeżanie lokalnych metadanych

en: Refreshing media analysis
pl: Odświeżanie analizy multimediów

en: Refreshing metadata
pl: Odświeżanie metadanych

en: Related Albums
pl: Powiązane albumy

en: Related Movies
pl: Powiązane filmy

en: Related Shows
pl: Powiązane seriale

en: Release Date
pl: Data wydania

en: Release date
pl: Data wydania

en: Remember and resume from your previous listening position. Useful for libraries with long-form audio content.
pl: Zapamiętaj i wznów od poprzedniej pozycji słuchania. Przydatne dla bibliotek z długimi treściami audio.

en: Remixes
pl: Remiksy

en: Remote failed to transcode media
pl: Błąd zdalnego transkodowania multimediów

en: Remote streams allowed per user
pl: Dozwolona liczba zdalnych strumieni na użytkownika

en: Remove old bundles every week
pl: Usuń stare zasoby co tydzień

en: Remove old cache files every week
pl: Usuń stare pliki pamięci podręcznej co tydzień

en: Replace lower resolution items
pl: Zastąp elementy o małej rozdzielczości

en: Required
pl: Wymagane

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Restrict where content from this library should appear.
pl: Ogranicz, gdzie powinna być wyświetlana zawartość z tej biblioteki.

en: Run a partial scan when changes are detected
pl: Uruchom częściowe skanowanie po wykryciu zmian

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
pl: Uruchamiaj zadania transkodowania w tle z priorytetem niższym niż dla transkodowań strumieniowania

en: Run scanner tasks at a lower priority
pl: Uruchom zadania skanera z niskim priorytetem

en: Running fix-ups
pl: Uruchamianie napraw

en: Scan my library automatically
pl: Skanuj moją bibliotekę automatycznie

en: Scan my library periodically
pl: Skanuj moją bibliotekę okresowo

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: Scanning {1}
pl: Skanowanie {1}

en: Search Albums...
pl: Przeszukiwanie albumów...

en: Search Artists...
pl: Przeszukiwanie wykonawców...

en: Search Episodes...
pl: Przeszukiwanie odcinków...

en: Search Shows...
pl: Przeszukiwanie seriali...

en: Search Tracks...
pl: Przeszukiwanie utworów...

en: Search for Albums
pl: Wyszukiwanie albumów

en: Search for Artists
pl: Wyszukiwanie wykonawców

en: Search for Episodes
pl: Wyszukiwanie odcinków

en: Search for Shows
pl: Wyszukiwanie seriali

en: Search for Tracks
pl: Wyszukiwanie utworów

en: Season
pl: Sezon

en: Season {1}
pl: Sezon {1}

en: Seasonal Movies
pl: Filmy sezonowe

en: Seasons
pl: Sezony

en: Secure connections
pl: Zabezpieczone połączenia

en: Segmented transcoder timeout
pl: Limit czasu segmentacji transkodera

en: Select a primary source for ratings.
pl: Wybierz główne źródło ocen.

en: Send crash reports to Plex
pl: Wysyłaj raporty o awariach do Plex

en: Sep
pl: Wrz

en: September
pl: Wrzesień

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
pl: Właściciel serwera może zastrzec kto będzie mógł zobaczyć nazwy lokalizacji elementów z podanymi metadanymi geolokalizacji. Domyślnie tylko właściciel serwera widzi nazwy lokalizacji.

en: Server update Channel
pl: Kanał aktualizacji serwera

en: Server version updates
pl: Aktualizacje wersji serwera

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
pl: Ustaw maksymalną szybkość zdalnego strumienia dla tego serwera.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
pl: Ustaw maksymalną liczbę odcinków do pobrania dla serialu.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
pl: Ustaw maksymalną liczbę nieodtworzonych odcinków przechowywanych dla serialu.

en: Set the size of the main database cache size in MB. Changes take effect when server is restarted.
pl: Ustaw rozmiar pamięci podręcznej głównej bazy danych w MB. Zmiany będą obowiązywać po ponownym uruchomieniu serwera.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
pl: Ustaw, czy zastąpić elementy w Twojej bibliotece nagraniami o wyższej rozdzielczości. Zastąpione zostaną nie tylko wcześniejsze nagrania DVR, ale wszystkie pasujące pozycje w bibliotece.

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Actor
pl: Pokaż aktora

en: Show Collection
pl: Pokaż kolekcję

en: Show Director
pl: Pokaż reżysera

en: Show Plays
pl: Pokaż odtworzenia

en: Show Producer
pl: Pokaż producenta

en: Show Rating
pl: Pokaż ocenę

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Show Unmatched
pl: Pokaż niedopasowane

en: Show Writer
pl: Pokaż scenarzystę

en: Show Year
pl: Pokaż rok

en: Show collections and their items
pl: Pokaż kolekcje i ich elementy

en: Show in dock
pl: Pokaż w doku

en: Show related tracks and albums from TIDAL.
pl: Pokaż powiązane utwory i albumy z TIDAL.

en: Show similar free to watch movies and related tracks and albums from TIDAL.
pl: Pokaż podobne bezpłatne filmy oraz powiązane utwory i albumy z TIDAL.

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
pl: Pokaż sugestie i dodatkowe albumy z TIDAL oraz dołącz utwory z TIDAL do radia wykonawcy.

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
pl: Pokaż sugestie i dodatkowe albumy z udostępnionych Ci bibliotek oraz dołącz udostępnione utwory do radia wykonawcy.

en: Show this collection and its items
pl: Pokaż tę kolekcję i jej elementy

en: Shown with foreign audio
pl: Pokazany z obcym plikiem audio

en: Shows
pl: Seriale

en: Shows On Now
pl: Seriale teraz

en: Shows You Might Like
pl: Seriale, które możesz polubić

en: Shows on Now
pl: Seriale teraz

en: Shutter Speed
pl: Czas otwarcia migawki

en: Similar Artists
pl: Podobni wykonawcy

en: Similar Movies in Free To Watch
pl: Podobne filmy w Oglądaj bezpłatnie

en: Singles & EPs
pl: Single i EP

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
pl: Rozmiar buforu IPC (w bajtach) podczas strumienia transkodowanego

en: Skip extras which aren't trailers
pl: Pomiń dodatki, które nie są zwiastunami

en: Slow
pl: Wolno

en: Slower
pl: Wolniej

en: Smart shuffling prefers highly rated, popular and less recently heard tracks.
pl: Inteligentne tasowanie preferuje wysoko oceniane, popularne i rzadziej słyszane utwory.

en: Sonic Analysis
pl: Analiza dźwiękowa

en: Sonic analysis allows various features, such as track radio. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
pl: Analiza dźwięku umożliwia korzystanie z różnych funkcji, takich jak radio utworu. Analiza wielu ścieżek może zająć dużo czasu i powodować wysokie zużycie procesora.

en: Sonically Similar Albums
pl: Podobne brzmieniowo albumy

en: Sonically Similar Artists
pl: Podobni brzmieniowo wykonawcy

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
pl: Niestety, składanka Plex jest niedostępna dla tego utworu.

en: Soundtracks
pl: Ścieżki dźwiękowe

en: Source
pl: Źródło

en: Specials
pl: Dodatki

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
pl: Prędkość, przy której ograniczyć sumaryczną przepustowość, poza siecią lokalną, w kilobitach na sekundę. Wpisz 0, aby ustawić bez limitu.

en: Sports
pl: Sporty

en: Sports On Later
pl: Sporty później

en: Sports On Now
pl: Sporty teraz

en: Sports on Now
pl: Sporty teraz

en: Start Listening
pl: Rozpocznij słuchanie

en: Start Watching
pl: Rozpocznij oglądanie

en: Stations
pl: Stacje

en: Store track progress
pl: Przechowuj postęp utworu

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
pl: Sesja strumieniowa nie istnieje lub upłynął limit czasu.

en: Strict TLS configuration
pl: Ścisła konfiguracja TLS

[ctx: Studio]
en: More from {1}
pl: Więcej od {1}

en: Style
pl: Styl

en: Style Radio
pl: Radio stylu

en: Subtitle Language
pl: Język napisów

en: Success
pl: Powodzenie

en: Super fast
pl: Super szybko

en: Support Away Mode when preventing system sleep
pl: Wspieraj tryb zapobiegania przechodzeniu komputera w stan uśpienia

en: Syncing Play state from remote
pl: Synchronizowanie stanu odtwarzania ze zdalnego

en: Syncing Play state to remote
pl: Synchronizowanie stanu odtwarzania do zdalnego

en: TIDAL Albums
pl: Albumy TIDAL

en: TIDAL Music Videos
pl: Teledyski TIDAL

en: TV
pl: Telewizja

en: TV Shows
pl: Seriale

[ctx: Tag]
en: More in {1}
pl: Więcej w {1}

en: Tags
pl: Tagi

en: Team
pl: Zespół

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
pl: Zakończ sesje wstrzymane na dłużej niż

en: The EPG provider does not exist.
pl: Dostawca EPG nie istnieje.

en: The GPU or other hardware device that will be used for transcoding
pl: Procesor graficzny (GPU) lub inne urządzenie sprzętowe, które będzie używane do transkodowania

en: The Relay allows connections to the server through a proxy relay when the server is not accessible otherwise.  Note: this proxy relay is bandwidth limited
pl: Przekaźnik umożliwia połączenia z serwerem za pośrednictwem przekaźnika proxy, gdy serwer nie jest dostępny w inny sposób. Uwaga: przekaźnik proxy ma ograniczoną przepustowość

en: The action cannot be performed on the item in its current state
pl: Akcja nie może zostać wykonywana na tym elemencie w obecnym stanie

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
pl: Emisja miała miejsce w przeszłości i nie można jej zarejestrować

en: The airing was already in progress
pl: Emisja już trwała

en: The butler analyzed {1} items.
pl: Lokaj przeanalizował {1} elementy(ów).

en: The butler backed up your database.
pl: Lokaj wykonał kopię zapasową bazy danych.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
pl: Lokaj oczyścił {1} zasobów multimedialnych.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
pl: Lokaj oczyścił {1} zasobów metadanych.

en: The butler collected blob garbage.
pl: Lokaj zebrał śmieci.

en: The butler deleted {1} old cache files.
pl: Lokaj usunął {1} starych plików pamięci podręcznej.

en: The butler generated ad markers for {1} show(s).
pl: Lokaj wygenerował markery reklam dla {1} serialu(i).

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
pl: Lokaj wygenerował miniatury rozdziałów dla {1} plików.

en: The butler generated {1} season intro markers.
pl: Lokaj wygenerował {1} marker(ów) wstępu sezonu.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
pl: Lokaj wygenerował {1} miniatur podglądu wideo.

en: The butler optimized your database.
pl: Lokaj zoptymalizował Twoją bazę danych.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
pl: Lokaj wykonał dogłębną analizę {1} plików.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
pl: Lokaj wykonał analizę głośności na {1} albumach.

en: The butler performed sonic analysis on {1} batches of albums.
pl: Lokaj wykonał analizę dźwiękową {1} partii albumów.

en: The butler refreshed all libraries.
pl: Lokaj odświeżył wszystkie biblioteki.

en: The butler refreshed {1} artists.
pl: Lokaj odświeżył {1} wykonawców.

en: The butler refreshed {1} items.
pl: Lokaj odświeżył {1} elementy(ów).

en: The butler refreshed {1} seasons.
pl: Lokaj odświeżył {1} sezony(ów).

en: The butler wasn't able to back up your database.
pl: Lokaj nie mógł wykonać kopii zapasowej bazy danych.

en: The cleanup cleaned {1} media bundles.
pl: Oczyszczono {1} pakiety(ów) multimediów.

en: The cleanup cleaned {1} metadata bundles.
pl: Oczyszczono {1} pakiety(ów) metadanych.

en: The default duration to record after the scheduled time.
pl: Domyślny czas trwania nagrywania po zaplanowanym czasie.

en: The default duration to record before the scheduled time.
pl: Domyślny czas trwania nagrywania przed zaplanowanym czasem.

en: The destination library or location did not exist
pl: Biblioteka docelowa lub lokalizacja nie istnieje

en: The device does not exist
pl: Urządzenie nie istnieje

en: The device does not tune the required channel
pl: Urządzenie nie dostraja wymaganego kanału

en: The device has no associated grabber
pl: Urządzenie nie ma powiązanego grabbera

en: The device is busy
pl: Urządzenie jest zajęte

en: The device is in use with an existing DVR
pl: Urządzenie jest w użyciu z istniejącym DVR

en: The device is not in use by this DVR
pl: Urządzenie nie jest używane przez ten DVR

en: The directory in which database backups are stored.
pl: Folder, w którym przechowywane są kopie zapasowe bazy danych.

en: The download was aborted
pl: Pobieranie zostało przerwane

en: The download was cancelled
pl: Pobieranie zostało anulowane

en: The media version already exists
pl: Wersja multimediów już istnieje

en: The network interface local clients will use to connect.
pl: Interfejs sieciowy wykorzystywany przez lokalnych klientów.

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
pl: Właściciel serwera będzie mógł usuwać multimedia z dysku.

en: The path is invalid
pl: Ścieżka jest niepoprawna

en: The path where local application data is stored
pl: Ścieżka, w której przechowywane są lokalne dane aplikacji

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
pl: Jakość transkodowania używanego dla telewizji bądź nagrywania. Wybranie formatu oryginalnego może powodować powstawanie bardzo dużych plików.

en: The recording conflicts with other recordings
pl: Nagrywanie powoduje konflikt z innymi nagraniami

en: The recording duration was 0 minutes
pl: Czas trwania nagrania wynosił 0 minut

en: The recording failed
pl: Nagrywanie nie powiodło się

en: The recording was aborted
pl: Nagrywanie zostało przerwane

en: The recording was cancelled
pl: Nagrywanie zostało anulowane

en: The recording was not started because airing was in progress
pl: Nagrywanie nie zostało rozpoczęte, ponieważ emisja już trwała

en: The server is not connected to plex.tv
pl: Serwer nie jest podłączony do plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
pl: Konto serwera nie posiada subskrypcji Plex Pass i nie może korzystać z funkcji synchronizacji

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
pl: Dysk serwera jest prawie pełny (pozostało mniej niż 10GB)

en: The source media was not found
pl: Nie znaleziono nośnika źródłowego

en: The time (in seconds) between each video preview frame.
pl: Czas (w sekundach) między każdą klatką podglądu wideo.

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
pl: Czas, w którym zadania konserwacji w tle przestają działać.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
pl: Czas, w którym serwer uruchamia zadania konserwacji w tle.

en: The user does not have permission to sync
pl: Użytkownik nie ma uprawnień do synchronizacji

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
pl: Ustawiona wartość x264 używana do transkodowania w tle (Synchronizacja i Optymalizator multimediów). Wolniejsze wartości skutkują lepszą jakością wideo i mniejszymi rozmiarami plików, ale ukończenie przetwarzania zajmuje znacznie więcej czasu.

en: There is a duplicate channel mapping
pl: Występuje duplikat mapowania kanału

en: There is a duplicate recording already active
pl: Jest już aktywne zduplikowane nagranie

en: There was a transcoder error
pl: Wystąpił błąd transkodera

en: There was not enough free disk space to start the download
pl: Za mało wolnego miejsca na dysku, aby rozpocząć pobieranie

en: There was not enough free disk space to start the recording
pl: Za mało wolnego miejsca na dysku, aby rozpocząć nagrywanie

en: This Day
pl: Ten dzień

en: This Episode
pl: Ten odcinek

en: This Event
pl: To zdarzenie

en: This Month
pl: Ten miesiąc

en: This Season
pl: Ten sezon

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
pl: Pozwala to serwerowi na strumieniowe przesyłanie multimediów do urządzeń DLNA (Digital Living Network Alliance).

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
pl: Ta aplikacja nie może odtwarzać tego elementu. Powód jest następujący: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
pl: Ta aplikacja nie zezwala na konwertowanie elementu do odtwarzania. Sprawdź ustawienia i spróbuj ponownie.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
pl: Ta aplikacja nie zezwala na bezpośrednie odtwarzanie elementu. Sprawdź ustawienia i spróbuj ponownie.

en: This device already exists
pl: To urządzenie już istnieje

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
pl: Umożliwia to serwerowi multimediów wykrywanie innych serwerów i odtwarzaczy w sieci lokalnej.

en: This feature is Plex Pass only.
pl: Ta funkcja dostępna jest tylko z Plex Pass.

en: This helps us improve your experience.
pl: Pomoże nam to poprawić Twoje doświadczenie.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
pl: Nazwa ta będzie używana do identyfikacji serwera multimediów w sieci. W przypadku niewypełnienia, zostanie użyta nazwa komputera.

en: This will influence which content rating system is used. Changing this setting will require refreshing the metadata for the changes to take effect.
pl: Wpłynie to na używany system oceny treści. Zmiana tego ustawienia będzie wymagać odświeżenia metadanych, aby odniosła skutek.

en: Time Travel Radio
pl: Radio podróży w czasie

en: Time at which tasks start to run
pl: Czas uruchamiania zadań

en: Time at which tasks stop running
pl: Czas, w którym zadania przestają działać

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
pl: Liczba sekund oczekiwania na transmisję transkodera przy segmentacji transkodowania.

en: Title
pl: Tytuł

en: Top Albums from (Genre)
pl: Najlepsze albumy z (Genre)

en: Top Albums from (Year)
pl: Najlepsze albumy z (Year)

en: Top Movies by (Actor or Director)
pl: Najlepsze filmy od (Actor or Director)

en: Top Movies in (Genre)
pl: Najlepsze filmy z (Genre)

en: Top Rated TV
pl: Najlepiej oceniane seriale

en: Top Unwatched Movies
pl: Najwyżej ocenione nieobejrzane filmy

en: Track Added At
pl: Utwór dodany

en: Track Last Played
pl: Utwór ostatnio odtwarzany

en: Track Last Rated
pl: Utwór ostatnio oceniany

en: Track Last Skipped
pl: Utwór ostatnio pominięty

en: Track Mood
pl: Nastrój utworu

en: Track Plays
pl: Odtworzenia utworu

en: Track Rating
pl: Ocena utworu

en: Track Skips
pl: Pominięcia utworu

en: Track Source
pl: Źródło utworu

en: Track Title
pl: Tytuł utworu

en: Tracks
pl: Utwory

en: Tracks from {1}
pl: Utwory od {1}

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
pl: Zwiastuny nadchodzących premier na Blu-Ray

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
pl: Zwiastuny nadchodzących premier kinowych

en: Transcode
pl: Transkodowanie

en: Transcoded HDR content will appear highly dimmed and desaturated with this disabled. Additional driver components may be needed to support hardware transcoding with this feature enabled; see our support articles for further details.
pl: Transkodowana zawartość HDR będzie wyglądać na mocno przyciemnioną i pozbawioną nasycenia, gdy ta opcja jest wyłączona. Do obsługi transkodowania sprzętowego z włączoną tą funkcją mogą być potrzebne dodatkowe komponenty sterownika; Więcej informacji można znaleźć w naszych artykułach pomocy technicznej.

en: Transcoder Quality
pl: Jakość transkodera

en: Transcoder default duration
pl: Domyślny bufor przepustowości transkodera

en: Transcoder default prune buffer
pl: Domyślny bufor przycinania transkodera

en: Transcoder default throttle buffer
pl: Domyślny bufor przepustowości transkodera

en: Transcoder quality
pl: Jakość transkodera

en: Transcoder temporary directory
pl: Folder tymczasowy transkodera

en: Transcoding Media for {1}
pl: Transkodowanie dla {1}

en: Trash
pl: Kosz

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
pl: Traktuj IP WAN jako ruch w LAN

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
pl: Traktuj zapytania z adresu IP WAN jako odpytania z sieci LAN. Sytuacja ta może zdarzyć się w momencie, gdy włączona jest ochrona przed przemapowaniem DNS. Użytkownicy sieci LAN muszą korzystać z zewnętrznego IP w celu lokalnego przeglądania zawartości.

en: Tried {1}
pl: Wypróbowano {1}

en: Tuner in use by another process
pl: Tuner używany przez inny proces

en: Type
pl: Rodzaj

en: Ultra fast
pl: Ultra szybko

en: Unable to add device to DVR
pl: Nie można dodać urządzenia do DVR

en: Unable to find playlist for sync item
pl: Nie można znaleźć playlisty dla synchronizowanego elementu

en: Unable to get channel listing from device
pl: Nie można uzyskać listy kanałów z urządzenia

en: Unable to get lineups.
pl: Nie można uzyskać zbiorów.

en: Unable to remove device from DVR
pl: Nie można usunąć urządzenia z DVR

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown device
pl: Nieznane urządzenie

en: Unknown item
pl: Nieznany element

en: Unknown media grabber
pl: Nieznany grabber multimediów

en: Unknown provider requested to make decision.
pl: Nieznany dostawca poprosił o podjęcie decyzji.

en: Unknown source
pl: Nieznane źródło

en: Unknown status
pl: Nieznany status

en: Unknown sync item
pl: Nieznany element synchronizacji

en: Unknown sync list
pl: Nieznana lista synchronizacji

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Unmatched
pl: Niedopasowane

en: Unwatched
pl: Nieobejrzane

en: Unwatched Videos
pl: Nieobejrzane wideo

en: Up Next
pl: Następne

en: Up Next in {1}
pl: Następne w {1}

en: Update all libraries during maintenance
pl: Zaktualizuj wszystkie biblioteki podczas konserwacji

en: Upgrade media analysis during maintenance
pl: Ulepsz analizę multimediów podczas konserwacji

en: Use DVR Setting
pl: Użyj ustawienia DVR

en: Use hardware acceleration when available
pl: Użyj przyśpieszania sprzętowego, gdy to możliwe

en: Use hardware-accelerated video encoding
pl: Użyj przyspieszanego sprzętowo kodowania wideo

en: Use language preferences from plex.tv
pl: Używaj ustawień językowych z plex.tv

en: Use local assets
pl: Użyj lokalnych zasobów

en: Use localized posters when available. This is determined by the library language setting.
pl: Użyj zlokalizowanych plakatów, jeśli są dostępne. Jest to określane przez ustawienie języka biblioteki.

en: Use original title
pl: Użyj oryginalnego tytułu

en: Use original titles
pl: Użyj oryginalnych tytułów

en: Use red band (restricted audiences) trailers when available
pl: Użyj zwiastunów dla dorosłych, jeśli są dostępne

en: Use season titles
pl: Użyj tytułów sezonów

en: Use season titles when available.
pl: Użyj tytułów sezonów, jeśli są dostępne.

en: Use the original title for this item regardless of the library language.
pl: Użyj oryginalnego tytułu dla tego elementu, niezależnie od języka biblioteki.

en: Use the original titles for all items regardless of the library language.
pl: Użyj oryginalnych tytułów dla wszystkich elementów, niezależnie od języka biblioteki.

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
pl: Wartość jest w minutach. Zakończ wszystkie sesje, które zostały wstrzymane na dłużej niż określony czas. Sesje audio i na żywo są wykluczone

en: Verbose logging is only useful to debug specific issues and should only be enabled if requested by support staff.
pl: Pełne rejestrowanie jest przydatne tylko do debugowania określonych problemów i powinno być włączane tylko na żądanie personelu pomocy technicznej.

en: Very fast
pl: Bardzo szybko

en: Very slow
pl: Bardzo wolno

en: Video
pl: Wideo

en: Video preview thumbnail frame duration
pl: Czas trwania klatki podglądu miniatury wideo

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
pl: Miniatury wideo umożliwiają podgląd na żywo w Teraz odtwarzane oraz wspierają wyszukiwanie na obsługiwanych aplikacjach. Generowanie miniatur może trwać długo, obciążając procesor i zajmując dodatkową przestrzeń dyskową. Możesz wyłączyć generowanie miniatur dla poszczególnych bibliotek w ustawieniach zaawansowanych dla danej biblioteki.

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Web Manager URL
pl: URL menedżera webowego

en: Webhooks
pl: Webhooki

en: Weeks to consider for Continue Watching
pl: Tygodnie do uwzględnienia w sekcji Kontynuuj oglądanie

en: What's On
pl: Co jest grane

en: What's On Later
pl: Co będzie później

en: What's On Now
pl: Co jest teraz

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
pl: Po wykryciu zmian w folderach bibliotek skanuj tylko ten folder, który się zmienił.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
pl: Po włączeniu, dla niektórych seriali i filmów, pobierane są bardziej szczegółowe informacje. Odświeżanie przewodnika jest wtedy wolniejsze.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
pl: Podczas skanowania tej biblioteki preferuj osadzone tagi i pliki lokalne, jeśli są obecne.

en: When scanning this library, use local posters and artwork if present.
pl: Podczas skanowania tej biblioteki używaj lokalnych plakatów i grafik, jeśli są obecne.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
pl: Po ustawieniu na „Wymagane”, niektóre niezabezpieczone połączenia (pochodzące z komputera zawierającego multimedia) nadal będą dozwolone, natomiast aplikacje, które nie obsługują niezabezpieczonych połączeń, nie będą w stanie nawiązać połączenia.

en: Where to automatically obtain album cover art.
pl: Gdzie automatycznie uzyskać okładkę albumu.

en: Where to automatically obtain genres for artists and albums.
pl: Gdzie automatycznie uzyskać gatunki dla wykonawców i albumów.

en: Writer
pl: Scenarzysta

en: Year
pl: Rok

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
pl: Zdjęcia z {1}

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
pl: Ten dzień w {1}

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
pl: Ten miesiąc w {1}

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
pl: Najlepsze albumy z {1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
pl: Wideo z {1}

en: Yes
pl: Tak

en: You cannot create or edit playlists on this server.
pl: Nie możesz tworzyć ani edytować playlist na tym serwerze.

en: You have too many active streams.
pl: Masz zbyt wiele aktywnych strumieni.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
pl: Twoja biblioteka zostanie automatycznie zaktualizowana po wykryciu zmian w folderach.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
pl: [Eksperymentalne] Może to zaoszczędzić miejsce na dysku i poprawić kompatybilność. Konwertowanie wymaga szybkiego procesora.

en: a direct connection to the server is not available
pl: bezpośrednie połączenie do serwera nie jest dostępne

en: admin only
pl: tylko administrator

en: and
pl: i

en: as a scheduled task
pl: jako zaplanowane zadanie

en: as a scheduled task and when media is added
pl: jako zaplanowane zadanie i podczas dodawania multimediów

en: begins with
pl: zaczyna się z

en: contains
pl: zawiera

en: daily
pl: codziennie

en: decoder
pl: dekoder

en: disabled
pl: wyłączone

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: enabled
pl: włączone

en: encoder
pl: koder

en: ends with
pl: kończy się z

en: every 12 hours
pl: co 12 godzin

en: every 15 minutes
pl: co 15 minut

en: every 2 hours
pl: co 2 godziny

en: every 30 minutes
pl: co 30 minut

en: every 6 hours
pl: co 6 godzin

en: everyone
pl: każdy

en: hourly
pl: co godzinę

en: iTunes library XML path
pl: Ścieżka XML biblioteki iTunes

en: is
pl: jest

en: is after
pl: jest po

en: is before
pl: jest przed

en: is false
pl: jest fałszem

en: is greater than
pl: jest większy niż

en: is less than
pl: jest mniejszy niż

en: is not
pl: nie jest

en: is true
pl: jest prawdą

en: never
pl: nigdy

en: subtitle
pl: napisy

en: the server administrator has set a limit
pl: administrator serwera ustalił limit

en: unknown
pl: nieznany

en: video
pl: wideo

en: {1} Collection
pl: Kolekcja {1}
