Plex Media Server - en to sk translation catalogue (1110 entries)

en: "{1}" asked to stop your playback from this server. The device might be busy, restarting, or under maintenance. Try again in a few minutes.
sk: "{1}" vyžiadal vypnutie vášho prehrávania na tomto serveri. Server môže byť zaneprázdnený, môže sa reštartovať alebo v móde údržby. Skúste to za pár minút.

en: "{1}" asked to stop your playback from this server: {2}
sk: "{1}" vyžiadal vypnutie vášho prehrávania na tomto serveri: {2}

en: 'agent' is invalid for the selected library type
sk: 'agent' je pre vybraný typ knižnice neplatný

en: 'agent' is missing or invalid
sk: chýba alebo je neplatný 'agent'

en: 'language' is invalid
sk: 'jazyk' je neplatný

en: 3 latest episodes
sk: 3 posledné epizódy

en: 5 latest episodes
sk: 5 posledných epizód

en: A comma-separated list of URLs (http or https) which are published up to plex.tv for server discovery.
sk: Zoznam URL adries (http alebo https) oddelený čiarkami, ktoré budú publikované pre plex.tv na objavovanie serverov.

en: A global path to music videos for all music libraries.
sk: Globálna cesta k hudobným videám pre všetky hudobné knižnice.

en: A server restart is required for a change to take effect.
sk: Na uplatnenie zmeny je potrebný reštart servera

en: A unique identifier for the machine
sk: Unikátny identifikátor pre tento stroj

en: Absolute numbering
sk: Absolútne číslovanie

en: Account default
sk: Predvolené nastavenie účtu

en: Actor
sk: Herec

[ctx: Actor]
en: More with {1}
sk: Viac s {1}

[ctx: Actor]
en: Top Movies with {1}
sk: Najlepšie filmy s {1}

en: Actors
sk: Herci

en: Ad detection
sk: Detekcia reklám

en: Add Plex Media Server and System memory use for Debug Logging
sk: Pridajte použitie servera Plex Media a systémovej pamäte na protokolovanie ladenia

en: Adding to Library
sk: Pridávanie do knižnice

en: Adding {1}
sk: Pridávanie {1}

en: Admin Terminated Playback.
sk: Admin prerušil prehrávanie.

en: After a day
sk: Po dni

en: After a month
sk: Po mesiaci

en: After a week
sk: Po týždni

en: Airing
sk: Vysiela sa

en: Airing did not start at the required time
sk: Vysielanie sa nezačalo v požadovaný čas

en: Airing order
sk: Zoraďovanie podľa vysielania

en: Airing was not high enough quality
sk: Vysielanie nemalo dostatočne veľkú kvalitu

en: Airing was not on the required channel
sk: Vysielanie sa nevysielalo na požadovanom kanáli

en: Airings
sk: Vysielaní

en: Album Art
sk: Obrázok albumu

en: Album Artist
sk: Interpret albumu

en: Album Collection
sk: Zbierka albumu

en: Album Critic Rating
sk: Hodnotenie kritikov albumov

en: Album Decade
sk: Dekáda albumu

en: Album Format
sk: Formát albumu

en: Album Genre
sk: Žáner albumu

en: Album Last Played
sk: Album naposledy prehraný

en: Album Mood
sk: Nálada albumu

en: Album Plays
sk: Počet prehraní albumu

en: Album Rating
sk: Hodnotenie albumu

en: Album Reviews and Critic Ratings
sk: Recenzie albumov a hodnotenia kritikov

en: Album Source
sk: Zdroj albumu

en: Album Style
sk: Štýl albumu

en: Album Title
sk: Názov albumu

en: Album Type
sk: Typ albumu

en: Album sorting
sk: Zoraďovanie podľa Albumu

en: Albums
sk: Albumy

en: Algorithm to use when performing HDR tone mapping.
sk: Algoritmus, ktorý sa má použiť pri vykonávaní mapovania tónov HDR.

en: All
sk: Všetko

en: All Artists
sk: Všetci interpreti

en: All Channels
sk: Všetky kanály

en: All Episodes
sk: Všetky epizódy

en: All Movies
sk: Všetky filmy

en: All Photos
sk: Všetky fotografie

en: All Podcasts
sk: Všetky podcasty

en: All Shared
sk: Všetko zdieľané

en: All Shows
sk: Všetky seriály

en: All episodes
sk: Všetky epizódy

en: All movies
sk: Všetky filmy

en: All {1}
sk: Všetky {1}

en: All {1} Events
sk: Všetky udalosti {1}

en: Allow Cinema Trailers to play before items in this library.
sk: Povoliť kino ukážky pred prehrávaním položiek z tejto knižnice.

en: Allow Plex Media Server tokens in logs
sk: Povoliť tokeny Plex Media Server v záznamoch

en: Allow matching to adult/pornographic titles and returning adult titles in fix match results. This may hide the title from some features like your Watchlist.
sk: Povoliť zhodu s titulmi pre dospelých/pornografickými titulmi a vracajúcimi sa titulmi pre dospelých vo výsledkoch opravy. Toto môže skryť názov pred niektorými funkciami, ako je napríklad váš zoznam sledovania.

en: Allow matching to explicit content
sk: Povoliť priraďovanie k explicitnému obsahu

en: Allow media deletion
sk: Povoliť vymazanie médií

en: Allow partial airings
sk: Povoliť čiastočné vysielania

en: Allow red band trailers
sk: Povoliť upútavky na červené pásmo

en: Allow this server to send events to external services.
sk: Povoliť tomuto serveru odosielať udalosti do externých služieb.

en: Allow this server to send push notifications to mobile devices. Note: Push notifications are delivered using Plex services. They're associated with your account, and some of them may contain information about the contents of your library.
sk: Povoliť tomuto serveru odosielať oznámenia push na mobilné zariadenia. Poznámka: Oznámenia push sa doručujú pomocou služieb Plex. Sú priradené k vášmu účtu a niektoré z nich môžu obsahovať informácie o obsahu vašej knižnice.

en: Alphabetical
sk: Abecedne

en: Always
sk: Vždy

en: Always enabled
sk: Vždy povolené

en: Always include English language Cinema Trailers for trailers of movies not in my library.
sk: Vždy zahrnúť filmové upútavky v anglickom jazyku pre upútavky filmov, ktoré nie sú v mojej knižnici.

en: Always the server admin user
sk: Vždy správca servera

en: Amount in past seconds to retain before pruning segments from a transcode.
sk: Počet predchádzajúcich sekúnd na uchovanie predtým než sa odstrihnú segmenty z transkódu.

en: Amount in seconds to buffer before throttling the transcoder.
sk: Hodnota v sekundách pre zásobník než sa začne priškrcovať transkodér.

en: Amount of brightness to apply when tone mapping on Windows with an Intel device (-100.0 - 100.0).
sk: Množstvo jasu, ktoré sa má použiť pri mapovaní tónov v systéme Windows so zariadením Intel (-100,0 – 100,0).

en: Amount of contrast to apply when tone mapping on Windows with an Intel device (0.0 - 10.0).
sk: Veľkosť kontrastu, ktorý sa má použiť pri mapovaní tónov v systéme Windows so zariadením Intel (0,0 – 10,0).

en: Amount of saturation to apply when tone mapping on Windows with an Intel device (0.0 - 10.0).
sk: Miera sýtosti, ktorá sa má použiť pri mapovaní tónov v systéme Windows so zariadením Intel (0,0 – 10,0).

en: An error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: An error occurred while postprocessing the download
sk: Vyskytla sa chyba pri spracovaní sťahovania

en: An error occurred while postprocessing the recording
sk: Došlo k chybe pri spracovaní nahrávania

en: An unexpected error occurred
sk: Vyskytla sa neočakávaná chyba

en: An unknown error occurred
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: Analyze audio tracks for loudness
sk: Analýza zvukových stôp pre hlasitosť

en: Analyze audio tracks for sonic features
sk: Analyzujte zvukové stopy z hľadiska zvukových funkcií

en: Analyze tracks for sonic features.
sk: Analyzujte piesne pre zvukové vlastnosti.

en: Analyzing media bundles
sk: Analyzovanie balíkov médií

en: Analyzing metadata bundles
sk: Analyzovanie balíkov metadát

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Aperture
sk: Clona

en: App cannot direct play this item. App requested burned subtitles and conversion of video is required to burn subtitles.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Aplikácia vyžiadala renderovanie titulkov do obrazu a preto je potrebná konverzia videa.

en: App cannot direct play this item. Container is unavailable for analysis.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Kontajner pre analýzu je nedostupný.

en: App cannot direct play this item. Direct play is disabled.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Prehrávanie napriamo je zakázané.

en: App cannot direct play this item. Embedded subtitles must be removed for direct play.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Na prehratie je potrebné odstrániť vložené titulky.

en: App cannot direct play this item. Item requires conversion of selected subtitle stream.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Položka vyžaduje konverziu zvoleného streamu titulkov.

en: App cannot direct play this item. Media must be converted in order to use the {1} protocol.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Médium musí byť konvertované pre použitie protokolu {1}.

en: App cannot direct play this item. Multi-part media requires a conversion when all parts are selected.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Viacdielne médium vyžaduje konverziu pokiaľ sú voznačené všetky diely.

en: App cannot direct play this item. No direct play music profile exists for protocol {1}, with container {2} using codec {3}.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Neexistuje žiadny profil pre priame prehrávanie hudby protokolom {1} s kontajnerom {2} použitím kódeku {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play photo profile exists for {1}.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Neexistuje žiadny profil pre priame prehratie fotografie pre {1}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, and video codec {3}.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Neexistuje žiadny profil pre priame prehrávanie videa pre protokol {1} s kontajnerom {2} použitím video kódeku {3}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, using video codec {3}, audio codec {4}, and subtitle codec {5}.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Neexistuje žiadny profil pre protokol {1} s kontajnerom {2} použitím kódeku {3}, audio kódeku {4} a titulkového kódeku {5}.

en: App cannot direct play this item. No direct play video profile exists for protocol {1}, with container {2}, video codec {3}, and audio codec {4}.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Neexistuje žiadny profil pre priame prehrávanie videa pre protokol {1} s kontajnerom {2} použitím video kódeku {3} a zvukového kódeku {4}.

en: App cannot direct play this item. Non-selected embedded subtitle stream {1} cannot be direct-played.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Nevybratý prúd vložených titulkov {1} sa nedá priamo prehrať.

en: App cannot direct play this item. Selected audio stream is not the first audio stream and app cannot select audio streams in direct play.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Vybratý zvukový stream nie je prvý stream a aplikácia nedokáže vybrať audiostreamy pre priame prehrávanie

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream is not the first embedded subtitle stream.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Vybratý stream vložených titulkov nie je prvý vložený titulkový stream.

en: App cannot direct play this item. Selected embedded subtitle stream must be extracted to sidecar.
sk: Aplikácia nemôže napriamo prehrať túto položku. Zvolený vložený titulkový stream musí byť extrahovaný ako sidecar.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream cannot be direct played.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Vybratý sidecar titulkový stream nemôže byť prehratý napriamo.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be embedded.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Vybratý sidecar titulkový stream musí byť vložený.

en: App cannot direct play this item. Selected sidecar subtitle stream must be segmented.
sk: Aplikácia nemôže priamo prehrať túto položku. Vybratý sidecar titulkový stream sa musí segmentovať.

en: Apr
sk: Apr.

en: April
sk: Apríl

en: Artist
sk: Interpret

[ctx: Artist]
en: More Albums By {1}
sk: Ďalšie albumy Do {1}

[ctx: Artist]
en: More by {1}
sk: Viac od {1}

en: Artist Bios
sk: Bio umelca

en: Artist Collection
sk: Zbierka interpreta

en: Artist Country
sk: Krajina interpreta

en: Artist Genre
sk: Žáner interpreta

en: Artist Last Played
sk: Naposledy prehrané od umelca

en: Artist Mood
sk: Nálada umelca

[ctx: Artist Radio]
en: {1} Radio
sk: {1} Rádio

en: Artist Rating
sk: Hodnotenie interpreta

en: Artist Style
sk: Štýl umelca

en: Artist Title
sk: Názov interpreta

en: Artists
sk: Interpreti

en: Artists You Might Like
sk: Umelci, ktorých sa vám páči

en: Artists on Tour
sk: Umelci na turné

en: Ask me
sk: Opýtať sa

en: Ask to add a login item for externally mounted drives
sk: Vyžiadať pridanie položky login pre externe pripájané disky

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files.
sk: Pokus o automatické zistenie a odstránenie reklám z nahrávok. Tento proces môže trvať dlho a spôsobiť vysoké využitie procesora. Položka „Zistiť a odstrániť reklamy“ odstráni zistené komerčné zábery z vašich videosúborov.

en: Attempt to automatically detect and remove commercials from recordings. This process may take a long time and cause high CPU usage. 'Detect and delete commercials' will delete detected commercial footage from your video files. 'Detect commercials and mark for skip' will leave the video files intact.
sk: Pokus o automatické zistenie a odstránenie reklám z nahrávok. Tento proces môže trvať dlho a spôsobiť vysoké využitie procesora. Položka „Zistiť a odstrániť reklamy“ odstráni zistené komerčné zábery z vašich videosúborov. „Zistiť reklamu a označiť ako vynechané“ ponechá videosúbory neporušené.

en: Audience Rating
sk: Hodnotenie publika

en: Audio Language
sk: Jazyk zvuku

en: Aug
sk: Aug.

en: Augmenting metadata
sk: Rozširujem metadáta.

en: Auto-select subtitle mode
sk: Mód automatického výberu tituliek

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatic Tags
sk: Automatické značky

en: Automatically create collections when there are at least the selected number of items for an available collection. Changing this value will have no effect on any existing collections.
sk: Automaticky vytvárať zbierky, keď je v dostupnej zbierke aspoň vybraný počet položiek. Zmena tejto hodnoty nebude mať žiadny vplyv na žiadne existujúce kolekcie.

en: Automatically during scheduled maintenance
sk: Automaticky počas plánovanej údržby

en: Autotag
sk: Automatické značky

[ctx: Autotag]
en: More in {1}
sk: Viac v {1}

en: Background transcoding x264 preset
sk: Prednastavenie transkódovania x264 v pozadí

en: Backing up database
sk: Zálohovanie databázy

en: Backup Database
sk: Záložná databáza

en: Backup database every three days
sk: Zálohovať databázu každé tri dni

en: Backup directory
sk: Adresár zálohy

en: Bad decision parameters
sk: Zlé parametre rozhodovania

en: Bitrate
sk: Dátový tok

en: Both Plex Music and Local Files
sk: Obidvoje Plex Music aj lokálne súbory

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Browse All
sk: Prehliadať všetko

en: Butler tasks
sk: Úlohy sluhu

en: By Album
sk: Podľa albumu

en: By Cluster
sk: Podľa klastra

en: By Collection
sk: Podľa zbierky

en: By Content Rating
sk: Podľa hodnotenia obsahu

en: By Country
sk: Podľa krajiny

en: By Decade
sk: Podľa dekády

en: By Director
sk: Podľa režiséra

en: By Edition
sk: Podľa vydania

en: By First Letter
sk: Podľa prvého písmena

en: By Folder
sk: Podľa zložky

en: By Genre
sk: Podľa žánru

en: By Rating
sk: Podľa hodnotenia

en: By Resolution
sk: Podľa rozlíšenia

en: By Starring Actor
sk: Podla herca

en: By Year
sk: Podľa roku

en: By name
sk: Podľa názvu

en: CPU is not powerful enough to convert this item.
sk: CPU nie je dostatočne výkonné pre konverziu tejto položky.

en: Camera Make
sk: Fotoaparát

en: Camera Model
sk: Model fotoaparáta

en: Cannot convert this item. Implementation for {1} {2} '{3}' not found.
sk: Túto položku nemožno previesť. Implementácia pre {1} {2} '{3}' nenašla.

en: Cannot convert this item. No conversion audio and video encoders could be found in app profile.
sk: Nie je možne skonvertovať túto položku. V profile aplikácie sa nenašli žiadne audio a video enkódery.

en: Cannot convert this item. No conversion profile found for protocol {1}.
sk: Nie je možne skonvertovať túto položku. Nenašiel sa žiadny profil pre protokol {1}.

en: Cannot direct play this item. Required bandwidth is not known and only {2}kbps is available.
sk: Nie je možné napriamo prehrať túto položku. Požadovaná šírka pásma je neznáma a je dostupných len {2}kbps.

en: Cannot record airing in the past
sk: Nie je možné nahrávať vysielanie z minulosti

en: Cannot remove only lineup from DVR.
sk: Z DVR nie je možné odstrániť iba zostavu.

en: Categories
sk: Kategórie

en: Certification Country
sk: Krajina certifikácie

en: Channel
sk: Kanál

en: Channel {1}
sk: Kanál {1}

en: Chapter
sk: Kapitola

en: Chapter thumbnails provide images in the chapter view on supported apps. They can take a long time to generate and consume additional disk space.
sk: Náhľady kapitol umožnújú zobrazovanie obrázkov v prehľadoch kapitol ak to aplikácia podporuje. Toto môže trvať veľmi dlho a tiež obsadzovať veľa diskovej kapacity.

en: Chapter {1}
sk: Kapitola {1}

en: Checking files
sk: Kontrolujú sa súbory

en: Choose Cinema Trailers from
sk: Vyberte kino trailery z

en: Choose how quickly episodes are removed after the server admin has watched them.
sk: Vybrať ako rýchlo sa vymažú epizódy po pozretí administrátorom.

en: Choose how quickly episodes are removed after they no longer meet download criteria.
sk: Vyberte, ako rýchlo sa epizódy odstránia, keď už nespĺňajú kritériá na stiahnutie.

en: Choose the minimum resolution for airings to be recorded.
sk: Vybrať minimálne rozlíšenie vysielania na nahrávanie.

en: Choose whether a recording may begin for an airing already in progress.
sk: Vybrať či sa môže spustiť nahrávanie pre už prebiehajúce vysielanie.

en: Choose whether to display seasons.
sk: Zvoľte, či sa majú zobrazovať série

en: Choose whether to restrict recording to a specific airing time.
sk: Zvoliť či sa bude obmedzovať nahrávanie na špecifický čas vysielania.

en: Choose whether to restrict recording to a specific channel.
sk: Zvoliť či sa bude obmedzovať nahrávanie len pre špecifický kanál.

en: Cleaning Bundles
sk: Čistenie balíkov

en: Cleaning bundles
sk: Čistenie balíkov

en: Client stopped playback.
sk: Klient ukončil prehrávanie.

en: Client-specific configuration settings for the DLNA server.
sk: Špecifické nastavenia konfigurácie DLNA servera pre klienta.

en: Collection
sk: Zbierka

[ctx: Collection]
en: {1} Collection
sk: {1} zbierka

en: Collection Mode
sk: Režim zbierky

en: Collection filtering based on
sk: Filtrovanie zbierky založené na

en: Collection order
sk: Zoraďovanie podľa zbierky

en: Collections
sk: Zbierky

en: Color Transfer Characteristics
sk: Charakteristiky prenosu farieb

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that are allowed to access Plex Media Server without logging in. When the server is signed out and this value is set, only localhost and addresses on this list will be allowed.
sk: Zoznam adries IP alebo IP/maska záznamov pre siete, ktoré sú povolené pristupovať na Plex Media Server bez prihlásenie. Keď je server odhlásený a táto hodnota je nastavená, len localhost a adresy na tomto zozname budú povolené.

en: Comma separated list of IP addresses or IP/netmask entries for networks that will be considered to be on the local network when enforcing bandwidth restrictions. If set, all other IP addresses will be considered to be on the external network and will be subject to external network bandwidth restrictions. If left blank, only the server's subnet is considered to be on the local network.
sk: Zoznam IP adries alebo IP/sieťová maska záznamov oddelene čiarkou, ktoré sa budú považovať za lokálnu sieť pri uplatňovaní obmedzení šírky pásma. Po nastavení, všetky ostatné IP adresy alebo siete budú považované za externú sieť a týmto sa voči nim uplatnia pravidlá pre obmedzenia širky pásma. Ak nastavenie necháte prázdne, len podsieť servera bude považovaná za lokálnu sieť.

en: Comma-separated list of strings considered articles when sorting titles. A server restart is required for a change to take effect.
sk: Zoznam reťazcov oddelených čiarkou, ktoré budú chápané ako články pri zoraďovaní titulov. Je potrebný reštart servera.

en: Compilations
sk: Kompilácie

en: Computing best lineup
sk: Vypočítavam najlepšiu zostavu

en: Concerts
sk: Koncerty

en: Connection Timeout when obtaining decision.
sk: Časový limit pripojenia pri získaní rozhodnutia.

en: Connection is on WAN and limit is set
sk: Pripojenie je na WAN a obmedzenie je nastavené

en: Content Rating
sk: Hodnotenie obsahu

en: Continue Listening
sk: Pokračovať v počúvaní

en: Continue Watching
sk: Pokračovať v sledovaní

en: Conversion encoder or decoder not found.
sk: Nenašiel sa enkodér alebo dekodér.

en: Conversion failed. A required codec could not be found or failed to install.
sk: Konverzia neúspešná. Požadovaný kódek sa nenašiel alebo sa ho nepodarilo nainštalovat.

en: Conversion failed. The transcoder exited due to an error.
sk: Konverzia zlyhala. Transcoder odišiel z dôvodu chyby.

en: Conversion failed. The transcoder failed to start up.
sk: Konverzia zlyhala. Transcoder sa nepodarilo spustiť.

en: Conversion failed. The transcoder process crashed.
sk: Konverzia zlyhala. Transcoder proces havaroval.

en: Convert video while recording
sk: Počas nahrávania konvertovať video

en: Converted files cannot be written to the server's disk
sk: Konvertované súbory nie je možné zapísať na disk servera

en: Could not communicate with device
sk: Nie je možná komunikácia so zariadením

en: Could not construct decision request
sk: Nepodarilo sa vytvoriť žiadosť o rozhodnutie

en: Could not move downloaded media to destination
sk: Stiahnuté médiá sa nepodarilo presunúť na miesto určenia

en: Could not move recorded media to destination
sk: Nahrávka sa nedá presunúť na miesto určenia

en: Could not tune channel. Please check your tuner or antenna.
sk: Nepodarilo sa naladiť kanál. Prosím skontrolujte váš tuner alebo anténu.

en: Country
sk: Krajina

en: Create a backup copy of the server's database in the configured backup directory
sk: Vytvorte záložnú kópiu databázy servera v nakonfigurovanom záložnom adresári

en: Credits markers can be generated locally and/or retrieved via an online database. Online markers may not always exist, if this preference is set to 'both' then any locally detected markers are submitted anonymously back to the online database for future use.
sk: Značky kreditov môžu byť generované lokálne a/alebo získavané prostredníctvom online databázy. Online markery nemusia vždy existovať, ak je táto preferencia nastavená na „oboje“, potom sa všetky lokálne zistené markery anonymne odošlú späť do online databázy na budúce použitie.

en: Critic Rating
sk: Hodnotenia kritiky

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom certificate domain
sk: Doména vlastného certifikátu

en: Custom certificate encryption key
sk: Vlastný certifikát šifrovacieho kľúča

en: Custom certificate location
sk: Vlastná cesta k certifikátu

en: Custom server access URLs
sk: Vlastné URL pre prístup na server

en: DLNA client preferences
sk: Nastavenia klienta DLNA

en: DLNA default protocol info
sk: predvolená informácia o protokole DLNA

en: DLNA media renderer discovery interval
sk: DLNA media renderer prehľadávací interval

en: DLNA server announcement lease time
sk: Doba výpožičky oznamovania DLNA servera

en: DLNA server description icons
sk: Popisné ikony DLNA servera

en: DLNA server logging level
sk: Úroveň záznamov pre DLNA server

en: DLNA server timeline reporting
sk: DLNA server a reportovanie časového prehľadu

en: DVD order
sk: Zoraďovanie podľa DVD

en: DVR Schedule
sk: DVR Zoznam

en: DVR is not using this lineup.
sk: DVR túto zostavu nepoužíva.

en: Database
sk: Databáza

en: Database Cache Size (MB)
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte databázy (MB)

en: Database error retrieving sync data
sk: Chyba databázy počas synchronizácie dát

en: Date Added
sk: Dátum pridania

en: Date Album Added
sk: Dátum pridania album

en: Date Album Released
sk: Dátum vydania albumu

en: Date Artist Added
sk: Dátum pridania interpreta

en: Date Episode Added
sk: Dátum pridania epizódy

en: Date Played
sk: Dátum prehrania

en: Date Rated
sk: Dátum ohodnotenia

en: Date Shared
sk: Dátum zdieľania

en: Date Show Added
sk: Dátum pridania seriálu

en: Date Taken
sk: Dátum vyfotenia

en: Date Viewed
sk: Dátum pozretia

en: Debug logging enables additional detail in the log files and is helpful in diagnosing problems.
sk: Protokol ladenia umožňuje ďalšie podrobnosti v súboroch protokolu a pomáha pri diagnostike problémov.

en: Dec
sk: Dec.

en: Decade
sk: Dekáda

[ctx: Decade]
en: Photos from the {1}s
sk: Fotografie z {1}tych

[ctx: Decade]
en: Top Albums from {1}s
sk: Najlepsie albumy z {1}tych

[ctx: Decade]
en: Videos from the {1}s
sk: Videá z {1}tych

[ctx: Decade]
en: {1}s Radio
sk: Rádio {1} rokov

en: Decade Radio
sk: Dekáda rádia

en: Decide whether to use end credits markers to determine the 'watched' state of video items. When markers are not available the selected threshold percentage will be used.
sk: Rozhodnite sa, či chcete použiť značky záverečných titulkov na určenie stavu „pozeraných“ položiek videa. Ak značky nie sú dostupné, použije sa vybratá prahová hodnota v percentách.

en: Deep Cuts Radio
sk: Rádio Deep Cuts

en: Default
sk: Predvolené

en: Default container
sk: Predvolený kontajner

en: Define a path where to write diagnostic files to (must be writeable by the Plex user)
sk: Definujte cestu, kam sa majú zapisovať diagnostické súbory (musí byť zapisovateľné používateľom Plex)

en: Delete downloaded episodes
sk: Odstráňte stiahnuté epizódy

en: Delete episodes after playing
sk: Po pozretí zmazať epizódy

en: Deleting Library
sk: Vymazávanie knižnice

en: Deleting section {1}
sk: Vymazávanie sekcie {1}

en: Deleting {1} media bundles
sk: Vymazávanie balíkov médií {1}

en: Deleting {1} metadata bundles
sk: Vymazávanie balíkov metadát {1}

en: Demos
sk: Demá

en: Descriptive
sk: Opis

en: Detect and delete commercials
sk: Zistiť a odstrániť reklamy

en: Detect commercials
sk: Zistiť reklamy

en: Detect commercials and mark for skip
sk: Zistiť reklamy a označiť na preskočenie

en: Detect credits and allow credits skipping for items in this library when enabled in server settings.
sk: Zistiť záverečné titulky a povoliť ich preskakovanie pre položky v tejto knižnici, keď je povolené v nastaveniach servera.

en: Detect intros and allow intro skipping for items in this library when enabled in server settings.
sk: Zistiť úvodné videá a povoliť preskakovanie úvodov pre položky v tejto knižnici, keď je povolené v nastaveniach servera.

en: Detect voice activity for items in this library when enabled in server settings. This is required for subtitle auto-sync functionality.
sk: Zisťovať hlasovú aktivitu pre položky v tejto knižnici, keď je povolená v nastaveniach servera. Vyžaduje sa to pre funkciu automatickej synchronizácie titulkov.

en: Detecting intros
sk: Zisťuje sa úvod

en: Detects movie and episode ads.
sk: Detekuje reklamy filmov a epizód.

en: Detects movie and episode end credits.
sk: Zisťuje titulky na konci filmu a epizódy.

en: Detects show intros, exposing the 'Skip Intro' button in clients.
sk: Detekuje úvod seriálu, čím sa zobrazí tlačidlo „Preskočiť úvod“.

en: Detects voice activity data for movies and episodes. This is used to help syncronize subtitles to the audio track. This detection can be toggled per-library by editing the individual library and navigating to the advanced section.
sk: Zisťuje údaje o hlasovej aktivite pre filmy a epizódy. Používa sa na pomoc pri synchronizácii titulkov so zvukovou stopou. Túto detekciu je možné prepínať pre každú knižnicu úpravou individuálnej knižnice a prechodom do rozšírenej sekcie.

en: Device
sk: Zariadenie

en: Diagnostics mode
sk: Diagnostický režim

en: Diagnostics path
sk: Diagnostická cesta

en: Direct play OK.
sk: Priame prehrávanie OK.

en: Direct play not available; Conversion OK.
sk: Priame prehrávanie nedostupné; Konverzia OK.

en: Director
sk: Režisér

[ctx: Director]
en: More by {1}
sk: Viac od {1}

[ctx: Director]
en: Top Movies by {1}
sk: Najlepšie filmy od {1}

en: Directors
sk: Režiséri

en: Directory to use when transcoding for temporary files.
sk: Priečinok použitý pre dočasné súbory pri transkódovaní

en: Disable transcoding of the video stream in transcoder operations. With this set, the transcoder may still transcode audio as well as remux video.
sk: Zakázať transkódovanie videa v operáciách transkodéra. S touto sadou môže transkodér stále prevádzať zvuk ako aj remuxové video.

en: Disable video stream transcoding
sk: Zakázať transkódovanie videa

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Disables legacy weak ciphers, increases DH group size, and switches to ECDSA certificates when renewing. May prevent older clients from connecting.
sk: Vypne staré slabé šifry, zvýši veľkosť skupiny DH a pri obnove prejde na certifikáty ECDSA. Môže zabrániť starším klientom v pripojení.

en: Discovery Radio
sk: Discovery Rádio

en: Display notifications
sk: Zobraziť hlásenia

en: Display notifications when updating libraries.
sk: Zobraziť hlásenie počas aktualizácie knižníc.

en: DoVi Enhancement Layer
sk: DoVi EL vylepšovacia vrstva

en: Domain name to be published to plex.tv using your mapped port; must match a name from the custom certificate file.
sk: Doménové meno, ktoré má byť zverejnené na plex.tv pomocou mapovaného portu sa musí zhodovať s menom domény v obsiahnutom v certifikáte.

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download was not high enough quality
sk: Sťahovanie nebolo dostatočne kvalitné

en: Downloaded {1} airings
sk: Stiahnuté {1} vysielaní

en: Downloading
sk: Sťahuje sa

en: Downloading Subtitle
sk: Sťahujú sa titulky

en: Downloading new data
sk: Sťahujú sa nové dáta

en: Downloads not allowed
sk: Sťahovanie nie je povolené

en: Duplicate
sk: Duplikát

en: Duplicates
sk: Duplikáty

en: Duration
sk: Trvanie

en: Duration in minutes to use when transcoding something with an unknown duration.
sk: Dĺžka trvania transkodéra počas transkódovania média s neznámym trvaním.

en: Duration in seconds of DLNA Server SSDP announcement lease time.
sk: Trvanie výpožičky v sekundách pre DLNA Server SSDP oznamovanie

en: Edition
sk: Vydanie

[ctx: Editions]
en: Other Editions of {1}
sk: Ďalšie vydania {1}

en: Embedded Tags
sk: Vložené značky

en: Empty trash automatically after every scan
sk: Automaticky vyprázdniť kôš po každom skene

en: Enable Cinema Trailers
sk: Povoliť kino ukážky

en: Enable HDR tone mapping
sk: Povoliť mapovanie tónov HDR

en: Enable HEVC Optimization (experimental)
sk: Povoliť optimalizáciu HEVC (experimentálne)

en: Enable HEVC video Encoding (experimental)
sk: Povoliť kódovanie videa HEVC (experimentálne)

en: Enable Plex Media Server debug logging
sk: Povoliť logovanie chýb pre Plex Media Server

en: Enable Plex Media Server verbose logging
sk: Povoliť podrobné logovanie chýb pre Plex Media Server

en: Enable Relay
sk: Povoliť relé

en: Enable credits detection
sk: Povoliť zisťovanie kreditov

en: Enable iTunes plugin
sk: Povoliť iTunes doplnok

en: Enable intro detection
sk: Povoliť detekciu intra

en: Enable local network discovery (GDM)
sk: Povoliť prehľadávanie lokálnej siete (GDM)

en: Enable server support for IPv6
sk: Povoliť podporu servera pre IPV6

en: Enable smart shuffling on artists and smart music playlists
sk: Povoľte inteligentné miešanie interpretov a inteligentných hudobných playlistov

en: Enable the DLNA server
sk: Povoliť DLNA server

en: Enable the DLNA server to report timelines for video play activity.
sk: Povoliť DLNA server na reportovanie časových prehľadov pre aktivitu prehrávania videa

en: Enable transcoding using the HEVC codec if it is supported by the client.
sk: Povoliť prekódovanie pomocou kodeku HEVC, ak ho klient podporuje.

en: Enable video preview thumbnails
sk: Povoliť náhľady videí

en: Enable voice activity detection
sk: Povoliť detekciu hlasovej aktivity

en: Encountered lack of permission on the remote while grabbing media
sk: Pri získavaní médií došlo k nedostatočnému povoleniu na diaľkovom ovládaní

en: Encountered network error while grabbing media
sk: Pri získavaní médií došlo k chybe v sieti

en: Enhanced Guide
sk: Rozšírená príručka

en: Enter the full path to the pre-roll video file. If multiple paths separated by commas are entered, videos will be played sequentially. If multiple paths separated by semi-colons are used, a single pre-roll video will be chosen randomly from the list.
sk: Zadajte úplnú cestu k súboru videa pred prehrávaním. Ak zadáte viac ciest oddelených čiarkami, videá sa prehrajú za sebou. Ak zadáte viac ciest oddelených bodkočiarkami, vyberie sa jedno náhodné video.

en: Episode
sk: Epizóda

en: Episode Air Date
sk: Dátum vysielania epizódy

en: Episode Duplicate
sk: Duplikát epizódy

en: Episode In Progress
sk: Epizóda sa prehráva

en: Episode Last Watched
sk: Posledná pozretá epizóda

en: Episode Plays
sk: Počet prehraní epizódy

en: Episode Rating
sk: Hodnotenie epizódy

en: Episode Title
sk: Názov epizódy

en: Episode Unmatched
sk: Epizóda nespárovaná

en: Episode Unwatched
sk: Epizóda nepozretá

en: Episode Year
sk: Rok epizódy

en: Episode ordering
sk: Zoraďovanie epizód

en: Episode sorting
sk: Zoraďovanie epizód

en: Episode {1,ftime='%m-%d'}
sk: Epizdóda {1,ftime='%m-%d'}

en: Episode {1}
sk: Epizóda {1}

en: Episodes
sk: Epizódy

en: Episodes added in the past 3 days
sk: Pridané epizódy za posledné 3 dni

en: Episodes added in the past 30 days
sk: Pridané epizódy za posledných 30 dní

en: Episodes added in the past 7 days
sk: Pridané epizódy za posledných 7 dní

en: Error communicating with provider
sk: Pri komunikácii s poskytovateľom nastala chyba

en: Error creating DVR
sk: Nedá sa vytvoriť DVR

en: Exclude from home screen
sk: Vylúčiť z domovskej obrazovky

en: Exclude from home screen and global search
sk: Vylúčiť z domovskej obrazovky a globálneho vyhľadávania

en: Exposure
sk: Expozícia

en: External
sk: Externý

en: External network total upload limit (kbps)
sk: Úplný limit odosielania dát do vonkajšej siete (kbps)

en: Extras
sk: Extra

en: Failed to create generator for sync
sk: Nepodarilo sa vytvoriť generátor pre synchronizáciu

en: Failed to parse data
sk: Analýza údajov zlyhala

en: Failed to retrieve channels
sk: Nepodarilo sa načítať kanály

en: Failed to retrieve service credentials
sk: Nepodarilo sa načítať poverenia služby

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Faster
sk: Rýchlejšie

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Feb
sk: Feb.

en: February
sk: Február

en: File Size
sk: Veľkosť súboru

en: File contains DRM
sk: Súbor obsahuje DRM

en: File is missing
sk: Chýba súbor

en: File is unplayable.
sk: Súbor nie je možné prehrať

en: File is unplayable. Codec is unavailable for analysis.
sk: Súbor nie je možné prehrať. Kódek pre analýzu je nedostupný.

en: File is unplayable. DoVi (Profile 5) color space is not supported.
sk: Súbor sa nedá prehrať. Farebný priestor DoVi (Profil 5) nie je podporovaný.

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Find Lyrics
sk: Nájsť texty

en: Find extras
sk: Nájdite doplnky

en: Find lyrics for tracks in this library automatically.
sk: Automaticky vyhľadať texty skladieb v tejto knižnici.

en: Find trailers and extras automatically (Plex Pass required)
sk: Nájsť upútavky a doplnky automaticky (vyžaduje sa Plex Pass)

en: Finding albums
sk: Hľadanie albumov

en: First Aired
sk: Prvýkrát vysielané

en: Folder Location
sk: Umiestnenie priečinka

en: Folders
sk: Priečinky

en: For all items
sk: Pre všetky položky

en: For recorded items
sk: Pre zaznamenané položky

en: Forced
sk: Vynútené

en: Format
sk: Formát

en: Friendly name
sk: Popisný názov

en: Generate ad markers for items in this library.
sk: Generujte značky reklám pre položky v tejto knižnici.

en: Generate ad video markers
sk: Generujte značky reklamného videa

en: Generate chapter thumbnails
sk: Generovať náhľady kapitol

en: Generate credits markers for this item.
sk: Vygenerujte značky kreditov pre túto položku.

en: Generate credits video markers
sk: Vytvorte značky videa s titulkami

en: Generate intro video markers
sk: Generovať úvodné značky videa

en: Generate video preview thumbnails
sk: Generovať náhľady videí

en: Generate video preview thumbnails for items in this library when enabled in server settings.
sk: Generovať náhľady pre položky v tejto knižnici pokiaľ je táto funkcia v nastaveniach povolená.

en: Generate voice activity data
sk: Generovať údaje o hlasovej aktivite

en: Generating loudness data
sk: Generovanie údajov o hlasitosti

en: Generating video chapter thumbnails
sk: Generujú sa náhľady kapitol

en: Generating video preview thumbnails
sk: Generujú sa náhľady videa

en: Genre
sk: Žáner

[ctx: Genre]
en: More in {1}
sk: Viac v {1}

[ctx: Genre]
en: Top Movies in {1}
sk: Najlepšie filmy v {1}

[ctx: Genre]
en: {1} Radio
sk: {1} Rádio

en: Genre Radio
sk: Žáner rádia

en: Genres
sk: Žánre

en: Getting ready...
sk: Pripravuje sa...

en: Global music videos path
sk: Globálna cesta hudobných videí

en: Grabbing
sk: Grabovanie

en: Group albums by type
sk: Zoskupiť albumy podľa typu

en: Group into LPs, EPs & Singles, Compilations, Live Albums, Demos and Remixes.
sk: Zoskupte do LP, EP a singlov, kompilácií, živých albumov, ukážok a remixov.

en: Guide
sk: Sprievodca

en: HD only
sk: len HD

en: HEVC Sources Only
sk: Iba zdroje HEVC

en: Hardware transcoding device
sk: Hardvérové ​​prekódovacie zariadenie

en: Has the user accepted the EULA
sk: Akceptoval používateľ EULA

en: Haven't Played in (Time)
sk: Nebolo hrané za (čas)

en: Haven't played in {1} months
sk: Neprehrané počas {1} mesiacov

en: Haven't played in {1} years
sk: Neprehrané počas {1} rokov

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide collections but show their items
sk: Skryť zbierky, ale zobraziť ich položky

en: Hide for single-season series
sk: Skryť pre seriály, kde je len jedna séria

en: Hide items in this collection
sk: Skryť položky v tejto zbierke

en: Hide items which are in collections
sk: Skryť položky, ktoré sú v zbierkach

en: Hide this collection but show its items
sk: Skryť túto zbierku, ale ukázať jej položky

en: High quality (30fps limit)
sk: Vysoká kvalita (obmedzenie na 30fps)

en: Highest quality
sk: Najvyššia kvalita

en: Home
sk: Domov

en: Home Videos
sk: Domáce videá

en: How the episodes are named on disk.
sk: Ako sú epizódy pomenované na disku.

en: How the items in the collection are displayed on the Library tab.
sk: Ako sa položky v kolekcii zobrazujú na karte Knižnica.

en: How to display collections on the Library tab.
sk: Ako zobraziť zbierky na karte Knižnica.

en: How to sort the albums for an artist.
sk: Ako zoradovať albumy pre interpreta.

en: How to sort the episodes for this show.
sk: Ako zoradovať epizódy pre tento seriál.

en: How to sort the items in the collection.
sk: Ako sa majú zoraďovať položky v zbierke.

en: Icons offered by DLNA server when devices request server description.
sk: Ikony ponúkané DLNA serverom keď zariadenia požadujú popis servera.

en: If available, enable use of HEVC while optimizing your media.
sk: Ak je k dispozícii, povoľte používanie HEVC pri optimalizácii médií.

en: If hardware acceleration is enabled, this controls whether it's used for encoding, in addition to decoding.
sk: Ak je povolená hardvérová akcelerácia, kontroluje sa, či sa používa pri kódovaní a dodatočne aj pri dekódovaní.

en: In Progress
sk: Prebieha

en: Include Cinema Trailers from movies in my library
sk: Zahrnúť kino trailery z filmov v mojej knižnici

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies in theaters
sk: Zahrnúť kino trailery z nových a pripravovaných filmov

en: Include Cinema Trailers from new and upcoming movies on Blu-ray
sk: Zahrnúť trailery z nových a pripravovaných filmov v Blu-ray distribúcii

en: Include extras with subtitles in Library language
sk: Zahrňte doplnky s titulkami v jazyku knižnice

en: Include in home screen and global search
sk: Zahrnúť na domovskú obrazovku a do globálneho vyhľadávania

en: Include music libraries in automatic updates
sk: Zahrnúť hudobné knižnice v automatických aktualizáciách

en: Include related content from shared libraries
sk: Zahrnúť súvisiaci obsah zo zdieľaných knižníc

en: Include related external content
sk: Zahrňte súvisiace externé obsahy

en: Include season premieres in Continue Watching
sk: Zahrňte premiéry sérií do Pokračovať v sledovaní

en: Increase the recording duration by adding minutes after the scheduled time.
sk: Zvýšiť trvanie nahrávky pridaním minút po naplánovanom čase konca.

en: Increase the recording duration by adding minutes before the scheduled time.
sk: Zvýšiť trvanie nahrávky pridaním minút pred naplánovaným časom začiatku.

en: Initializing
sk: Inicializácia

en: Invalid or missing file
sk: Chybný alebo chýbajúci súbor

en: Item Count
sk: Počet položiek

en: Jan
sk: Jan.

en: January
sk: Január

en: Jul
sk: Júl

en: July
sk: Júl

en: Jun
sk: Jún

en: June
sk: Jún

en: Keep
sk: Uchovať

en: Kids
sk: deti

en: Kids On Later
sk: Vysielané neskôr pre deti

en: Kids On Now
sk: Práve vysielané pre deti

en: LAN Networks
sk: LAN siete

en: Label
sk: Menovka

[ctx: Label]
en: More from {1}
sk: Viac od {1}

en: Labels
sk: Štítky

en: Language to use for item metadata such as synopsis and title.
sk: Jazyk, ktorý sa použije pre metadata položky, ako je súhrn a názov.

en: Last Episode Date Added
sk: Dátum pridania ostatnej epizódy

en: Last Played
sk: Naposledy hrané

en: Last Watched
sk: Naposledy pozerané

en: Latest episode
sk: Posledná epizóda

en: Launch jobs in debug mode
sk: Spustiť úlohy v ladiacom režime

en: Launch plugins in debug mode
sk: Spustiť doplnky v ladiacom režime

en: Lens
sk: Objektív

en: Libraries
sk: Knižnice

en: Library
sk: Knižnica

[ctx: Library]
en: Recently Added in {1}
sk: Nedávno pridané v {1}

en: Library Playlists
sk: Playlisty knižnice

en: Library Radio
sk: Rádio z knižnice

en: Library Sections
sk: Sekcie knižnice

en: Library default
sk: Predvolené knižnicou

en: Library scan interval
sk: Interval skenovania knižnice

en: Limit remote stream bitrate
sk: Obmedziť dátový tok vzdialeného streamu

en: Limit the number of simultaneous video transcode streams your server can utilize
sk: Obmedziť počet simultánnych transkódov videí, ktoré dokáže sprcovať váš server

en: Limit to airing time
sk: Limit na vysielací čas

en: Limit to channel
sk: Limit na kanál

en: Limits the number of shows which will appear Continue Watching. Setting it too high can affect performance.
sk: Obmedzuje počet seriálov, ktoré sa zobrazia v Pokračovať v sledovaní. Príliš vysoké nastavenie môže ovplyvniť výkon.

en: Lineup is from a different provider.
sk: Zostava je od iného poskytovateľa

en: Lineups are from different providers
sk: Zostavy sú od rôznych poskytovateľov

en: Linux systems limit the maximum number of watched directories; this may cause problems with large music libraries.
sk: Linuxové systémy limitujú maximálny počet sledovaných adresárov; toto môže spôsobovať problémy pri veľkých hudobných knižniciach.

en: List of IP addresses and networks that are allowed without auth
sk: Zoznam adries IP a sietí, ktoré sú povolené bez autentizácie

en: Live Albums
sk: Živé albumy

en: Live TV & DVR
sk: Živá TV a DVR

en: Load album reviews and critic ratings from the cloud. Might make you reconsider your taste in music.
sk: Načítanie recenzií albumov a hodnotení kritikov z cloudu. Môže vás prinútiť prehodnotiť váš vkus v hudbe.

en: Load artist biography data from the cloud.
sk: Načítajte údaje o životopise umelca z cloudu.

en: Load concert data for artists, in case you leave the house.
sk: Načítajte koncertné údaje umelcov pre prípad, že opustíte dom.

en: Load popular track data, which powers radio stations and the popular tracks area.
sk: Načítajte údaje o populárnych skladbách, ktoré plnia rozhlasové stanice a oblasť obľúbených skladieb.

en: Local Files Only
sk: Iba lokálne súbory

en: Localized subtitles
sk: Lokalizované titulky

en: Location visibility
sk: Viditeľnosť polohy

en: Logging of the Plex Media Server memory use and the system total used memory in Plex Media Server logs. A server restart is required for the change to take effect.
sk: Protokolovanie využitia pamäte servera Plex a celkovej použitej pamäte systému v protokoloch servera Plex Media Server. Zmena sa prejaví až po reštartovaní servera.

en: Loudness analysis allows various features, such as loudness leveling and smart transitions. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
sk: Analýza hlasitosti umožňuje rôzne funkcie, ako napríklad vyrovnanie hlasitosti a inteligentné prechody. Ak analyzuje veľa skladieb a môže spôsobiť vysoké využitie procesora, môže to trvať dlho.

en: Low quality (240p)
sk: Nízka kvalita (240p)

en: Low quality (360p)
sk: Nízka kvalita (360p)

en: Make
sk: Vytvoriť

en: Make my CPU hurt
sk: Spôsobiť môjmu CPU bolesť

en: Manually selected
sk: Vybrané manuálne

en: Mar
sk: Mar.

en: March
sk: Marec

en: Marker source
sk: Zdroj značky

en: Maximum number of Continue Watching items which will appear.
sk: Maximálny počet položiek, ktoré sa budú ďalej zobrazovať, sa zobrazí.

en: Maximum number of simultaneous streams each user is allowed when not on the local network.
sk: Maximálny počet simultánnych streamov na používateľa pokiaľ tento nie je v lokálnej sieti.

en: Maximum simultaneous video transcode
sk: Maximálny počet simultánnych transkódovaní videí

en: Maximum video output resolution for the transcoder
sk: Maximálna veľkosť výstupného rozlíšenia pre transkodér

en: May
sk: Máj

en: Media
sk: Médiá

en: Media download by {1}
sk: Sťahovanie médií do {1}

en: Media server tokens can be used to gain access to library content. Don't share logs containing tokens publicly. A server restart is required for a change to take effect.
sk: Tokeny media servera sa môžu použiť k získaniu prístupu do obsahu knižnice. Nezdieľajte verejne logy, ktoré obsahujú tieto tokeny. Na uplatnenie zmien je potrebný reštart servera.

en: Media that has not been watched in this many weeks will not appear in Continue Watching.
sk: Médiá, ktoré neboli sledované počas niekoľkých týždňov, sa nebudú zobrazovať ako "Pokračovať v sledovaní".

en: Medium
sk: Stredne

en: Medium quality (480p)
sk: Stredná kvalita (480p)

en: Medium quality (540p)
sk: Stredná kvalita (540p)

en: Metadata language
sk: Jazyk metadát

en: Minimum automatic collection size
sk: Minimálna veľkosť automatickej zbierky

en: Minutes after end
sk: Minút po konci

en: Minutes before start
sk: Minút pred začiatkom

en: Mixes For You
sk: Mixy pre vás

[ctx: Month]
en: Most Played in {1}
sk: Najviac prehrané v {1}

en: Mood
sk: Nálada

en: Mood Radio
sk: Nálada rádia

en: More by (Artist)
sk: Viac od (nterpret)

en: More from (Label)
sk: Viac od (štítok)

en: More from (Network)
sk: Viac z (sieť)

en: More in (Genre)
sk: Viac v (žáner)

en: Most Played
sk: Najviac prehrávané

en: Most Played in (Month)
sk: Najhranejšie za (mesiac)

en: Most Popular Tracks
sk: Populárne skladby

en: Movie pre-roll video
sk: Video pred videom

en: Movies
sk: Filmy

en: Movies On Later
sk: Filmy vysielané neskôr

en: Movies On Now
sk: Práve vysielané filmy

en: Movies You Might Like
sk: Filmy, ktoré sa vám môžu páčiť

en: Movies on Now
sk: Teraz vysielané filmy

en: Moving files
sk: Premiestňovanie súborov

en: Moving offline data
sk: Presúvanie offline dát

en: Music
sk: Hudba

en: Music Videos
sk: Hudobné videá

en: Music on TIDAL
sk: Hudba na TIDAL

en: My Upcoming Shows
sk: Moje nadchádzajúce seriály

en: Name
sk: Názov

en: Neither direct play nor conversion is available.
sk: Nie je dostupné ani priame prehrávanie ani konverzia.

en: Network
sk: Sieť

en: Never
sk: Nikdy

en: New Airings Only
sk: Len nové vysielania

en: New Releases on TIDAL
sk: Nové vydania na službe TIDAL

en: New Shows On Tonight
sk: Nové seriály dnes večer

en: New and Repeat Airings
sk: Nové a opakované vysielania

en: New season premieres will always appear no matter how many weeks have passed since watching.
sk: Nová premiérová séria sa vždy objaví bez ohľadu na to, koľko týždňov uplynulo od sledovania.

en: Newest first
sk: Najnovšie ako prvé

en: News
sk: Správy

en: News On Later
sk: Správy vysielané neskôr

en: News On Now
sk: Práve vysielané správy

en: News on Now
sk: Teraz vysielané správy

en: Next 10 unwatched episodes
sk: Ďalších 10 nepozretých epizód

en: Next 15 unwatched episodes
sk: Ďalších 15 nepozretých epizód

en: Next 20 unwatched episodes
sk: Ďalších 20 nepozretých epizód

en: Next 3 unwatched episodes
sk: Ďalšie 3 nepozreté epizódy

en: Next 5 unwatched episodes
sk: Ďalších 5 nepozretých epizód

en: Next unwatched episode
sk: Ďalšia nepozretá epizóda

en: No
sk: Nie

en: No media decision found
sk: Nenašlo sa žiadne mediálne rozhodnutie

en: No part decision found
sk: Nenašlo sa žiadne čiastočné rozhodnutie

en: No queue found
sk: Nenašla sa žiadna fronta

en: No recorder was available
sk: Nebolo k dispozícii záznamové zariadenie

en: No write access to destination
sk: Nie je prístup pre zápis do miesta určenia

en: None
sk: Žiadne

en: Not enough CPU for conversion of this item.
sk: Nedostatočné CPU pre konverziu tejto položky.

en: Not enough CPU power to convert this item.
sk: Nedostatočný výkon CPU pre konverziu tejto položky.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot convert to below minimum bandwidth of {1}kbps.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky. Konverzia pre rýchlost {1}kbps nie je možná.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Cannot reduce quality down to target bandwidth of {1}kbps.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky. Zníženie kvality pre rýchlosť {1}kbps nie je možné.

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is not known and only {1}kbps is available.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky. Požadovaná šírka je neznáma a je dostupných len {1}kbps

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky. Požadovaná šírka je {1}kbps a je dostupných len {2}kbps

en: Not enough bandwidth for any playback of this item. Required minimum bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
sk: Nedostatočná šírka linky pre akékoľvek prehrávanie tejto položky. Požadovaná minimálna šírka je {1}kbps a je dostupných len {2}kbps

en: Not enough bandwidth for direct play of this item.
sk: Nedostatočná šírka linky pre priame prehrávanie tejto položky.

en: Not enough bandwidth for direct play of this item. Required bandwidth is {1}kbps and only {2}kbps is available.
sk: Nedostatočná šírka linky pre priame prehrávanie tejto položky. Požadovaná šírka je {1}kbps a je dostupných len {2}kbps.

en: Not enough bandwidth for requested quality.
sk: Nedostatočná šírka linky pre požadovanú kvalitu.

en: Not enough disk space to convert this item.
sk: Nedostatok diskového priestoru pre konverziu tejto položky.

en: Not enough memory to convert this item.
sk: Málo RAM pre konverziu tejto položky.

en: Nov
sk: Nov.

en: Number of allowed streams has been reached. Stop a playback or ask admin for more permissions.
sk: Počet súčasných streamov bol dosiahnutý. Vypnite prehrávanie alebo kontaktujte administrátora.

en: Number of log files to generate before cycling
sk: Počet logovacích súborov na generovanie pred opakovaním

en: Number of seconds between DLNA media renderer discovery requests.
sk: Počet sekúnd medzi DLNA media renderer požiadavkami na prehľadávanie.

en: Number of seconds to wait before a plugin times out
sk: Počet sekúnd počas ktorých sa bude čakať na doplnok

en: Oct
sk: Okt.

en: October
sk: Október

en: Off
sk: Vypnuté

en: Oldest first
sk: Najstaršie ako prvé

en: On Deck
sk: Rozpozerané

en: On Deck Content
sk: Obsah rozpozeraných

en: On This Day
sk: V tento deň

en: On next refresh
sk: Pri ďalšom obnovení

en: One or more devices must be specified
sk: Musí byť uvedené jedno alebo viac zariadení

en: Only show trailers
sk: Iba upútavky seriálov

en: Only unwatched movies
sk: Len nezhliadnuté filmy

en: Optimize database every week
sk: Optimializovať databázu každý týždeň

en: Optimizing Database
sk: Optimalizovanie databázy

en: Optimizing database
sk: Optimalizovanie databázy

en: Optimizing queries
sk: Optimalizovanie dopytov

en: Optimizing search
sk: Optimalizovanie vyhľadávania

en: Original
sk: Originál

en: Original (No limit)
sk: Originál (bez limitu)

en: Original format
sk: Pôvodný formát

en: Output all enabled diagnostics to the diagnostics path.
sk: Výstup všetkých povolených diagnostík na miesto cesty diagnostiky.

en: Path to a PKCS #12 file containing a certificate and private key to enable TLS support on a custom domain.
sk: Cesta k PKCS #12 súboru, ktorý obsahuje certifikát a privátny kľúč pre povolenie funkcie TLS na vlastnej doméne.

en: Path to a program which postprocesses the recording before adding to the library. The script must be in {1}
sk: Cesta k programu, ktorý nahrávku spracuje pred pridaním do knižnice. Skript musí byť v jazyku {1}

en: Perform extensive media analysis during maintenance
sk: Vykonať rozsiahlu analýzu médií počas údržby

en: Perform refresh of program guide data.
sk: Vykonať obnovenie dát programového sprievodcu.

en: Photo
sk: Fotografia

en: Photo Albums
sk: Fotoalbumy

en: Photos
sk: Fotografie

en: Photos from (Day or Month)
sk: Fotografie z (deň alebo mesiac)

en: Photos from (Decade)
sk: Fotografie z (desaťročie)

en: Photos from (Year)
sk: Fotografie z (rok)

en: Place
sk: Miesto

[ctx: Place]
en: In {1}
sk: V {1}

en: Places
sk: Miesta

en: Playback has been paused for too long.
sk: Prehrávanie bolo pozastavené príliš dlho.

en: Playlists
sk: Playlisty

en: Plays
sk: Prehraní

en: Plex Media Server is currently running database migrations.
sk: Na Plex Media Server momentálne prebieha migrácia databázy.

en: Plex Media Server is currently running startup maintenance tasks.
sk: Na Plex Media Server momentálne prebiehajú úlohy údržby pri spustení.

en: Plex Media Server is in an unknown state.
sk: Server Plex Media je v neznámom stave.

en: Plex Media Server will attempt to use hardware-accelerated video codecs when encoding and decoding video. Hardware acceleration can make transcoding faster and allow more simultaneous video transcodes, but it can also reduce video quality and compatibility.
sk: Plex Media Server sa pokúsi použiť hardvérovú akceleráciu video kodeku pri kódovaní a dekódovaní videa. Hardvérova akcelerácia môže urýchliť a umožniť viac simultánnych transkódovaní, avšak môže tiež znížiť kvalitu videa a jeho kompatibilitu.

en: Plex Mixes are not available until the library has finished its first scan.
sk: Plex Mixy budú nedostupné pokiaľ knižnica neukončí prvotný sken.

en: Plex Music
sk: Plex hudba

en: Plex Music Only
sk: Iba pre Plex Music

en: Plex Recommendations on TIDAL
sk: Plex odporúčania na službe TIDAL

en: Podcasts
sk: Podcasty

en: Popular Tracks
sk: Obľúbené skladby

en: Popularity
sk: Popularita

en: Postprocessing script
sk: Skript spracovania

en: Prefer HD
sk: Preferovať HD

en: Prefer artwork based on library language
sk: Preferovať umelecké diela založené na jazyku knižnice

en: Prefer higher quality encoding
sk: Preferovať vyššiu kvalitu enkódovania

en: Prefer higher speed encoding
sk: Preferovať vyššiu rýchlosť kódovania

en: Prefer local metadata
sk: Preferovať lokálne metadáta

en: Preferred
sk: Preferované

en: Preferred audio language
sk: Preferovaný jazyk zvuku

en: Preferred network interface
sk: Preferované sieťové rozhranie

en: Preferred subtitle language
sk: Preferovaný jazyk titulkov

en: Processing subscriptions
sk: Spracovanie predplatných

en: Processing {1} album
sk: Spracovanie {1} albumov

en: Processing {1} albums
sk: Spracováva sa {1} albumov

en: Producer
sk: Producent

en: Progress
sk: Progres

en: Protocol info string used in GetProtocolInfo responses by the DLNA server.
sk: Informačný protokol používaný v GetProtocolInfo odpovediach DLNA serverom.

en: Publish server on Plex Online
sk: Publikovať server na Plex Online

en: Publisher
sk: Vydavateľ

en: Publishing a server makes it automatically available on your client devices without any configuration of your router.
sk: Publikovaním servera automaticky umožníte jeho dostupnosť na vašich klientských zariadeniach bez akejkoľvek konfigurácie vášho routera.

en: Push Notifications
sk: Push upozornenia

en: Quality profile used by the transcoder.
sk: Profil kvality použitý transkóderom

en: Random Album Radio
sk: Rádio s náhodným albumom

en: Randomly
sk: Náhodne

en: Rated {1}
sk: Hodnotené {1}

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Ratings Source
sk: Zdroj hodnotení

en: Rebuilding album index
sk: Prerábanie indexu albumu

en: Rebuilding artist index
sk: Prerábanie indexu interpreta

en: Rebuilding indexes
sk: Prerábanie indexov

en: Rebuilding track index
sk: Prerábanie indexu piesne

en: Recent Albums
sk: Nedávne albumy

en: Recent Channels
sk: Posledné kanály

en: Recent Playlists
sk: Nedávne playlisty

en: Recently Added
sk: Nedávno pridané

en: Recently Added Content
sk: Nedávno pridaný obsah

en: Recently Added Episodes
sk: Nedávno pridané epizódy

en: Recently Added Movies
sk: Nedávno pridané filmy

en: Recently Added Music
sk: Nedávno pridaná hudba

en: Recently Added Music Videos
sk: Nedávno pridané hudobné videá

en: Recently Added Photos
sk: Nedávno pridané fotografie

en: Recently Added TV
sk: Nedávno pridaná TV

en: Recently Added Videos
sk: Nedávno pridané videá

en: Recently Favorited Photos
sk: Nedávno obľúbené fotky

en: Recently Played Music
sk: Nedávno prehrávaná hudba

en: Recently Released
sk: Nedávno uvedené

en: Recently Released Episodes
sk: Nedávno vydané epizódy

en: Recently Released Movies
sk: Nedávno vydané filmy

en: Recently Viewed
sk: Nedávno pozerané

en: Recently Viewed Episodes
sk: Nedávno pozreté epizódy

en: Recently Viewed Shows
sk: Nedávno pozreté seriály

en: Recently Watched Episodes
sk: Nedávno sledované epizódy

en: Recently Watched Movies
sk: Nedávno pozerané filmy

en: Recently Watched Videos
sk: Nedávno pozerané videá

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Recommended For You
sk: Odporúčané pre vás

en: Record Label
sk: Vydavateľstvo

en: Recording
sk: Nahrávanie

en: Recording Priority
sk: Priorita nahrávania

en: Recording failed. Please check your tuner or antenna.
sk: Nahrávanie zlyhalo, skontrolujte tuner alebo anténu.

en: Rediscover
sk: Znovuobjaviť

en: Refresh library metadata periodically
sk: Pravidelne obnovujte metadáta knižnice

en: Refresh local metadata every three days
sk: Obnoviť lokálne metadáta každé tri dni

en: Refreshing
sk: Obnovovanie

en: Refreshing Sub
sk: Obnovovanie titulkov

en: Refreshing guide data
sk: Aktualizácia sprievodných údajov

en: Refreshing local metadata
sk: Obnovujem lokálne metadata

en: Refreshing media analysis
sk: Obnovujem analýzu medií

en: Refreshing metadata
sk: Obnovovanie metadát

en: Related Albums
sk: Súvisiace albumy

en: Related Movies
sk: Súvisiace filmy

en: Related Shows
sk: Súvisiace seriály

en: Release Date
sk: Dátum vydania

en: Release date
sk: Dátum vydania

en: Remember and resume from your previous listening position. Useful for libraries with long-form audio content.
sk: Zapamätajte si a pokračujte zo svojej predchádzajúcej pozície počúvania. Užitočné pre knižnice s dlhým zvukovým obsahom.

en: Remixes
sk: Remixy

en: Remote failed to transcode media
sk: Diaľkovému ovládaniu sa nepodarilo transkódovať médium

en: Remote streams allowed per user
sk: Počet povolených simultánnych streamov na používateľa

en: Remove old bundles every week
sk: Odstrániť staré balíčky každý týždeň

en: Remove old cache files every week
sk: Odstrániť staré súbory cache každý týždeň

en: Replace lower resolution items
sk: Nahradiť položky s nižším rozlíšením

en: Required
sk: Požadované

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Restrict where content from this library should appear.
sk: Obmedzte, kde sa má zobrazovať obsah z tejto knižnice.

en: Run a partial scan when changes are detected
sk: Spustiť čiastočný sken ked sa zaznamenajú zmeny

en: Run background transcoding tasks at a lower priority than streaming transcodes
sk: Spúšťať transkódovacie úlohy bežiace v pozadí nižšou prioritou než transkódovanie streamov

en: Run scanner tasks at a lower priority
sk: Spúšťať úlohy skenera v nižšej priorite

en: Running fix-ups
sk: Prevádzkové opravy

en: Scan my library automatically
sk: Skenovať moju knižnicu automaticky

en: Scan my library periodically
sk: Pravidelne vyhľadávať svoju knižnicu

en: Scanning
sk: Skenuje sa

en: Scanning {1}
sk: Skenovanie {1}

en: Search Albums...
sk: Hladať albumy...

en: Search Artists...
sk: Hľadať interpretov...

en: Search Episodes...
sk: Hľadať epizódy...

en: Search Shows...
sk: Hľadať seriály...

en: Search Tracks...
sk: Hladať skladby...

en: Search for Albums
sk: Hľadať albumy

en: Search for Artists
sk: Hladať interpretov

en: Search for Episodes
sk: Hľadať epizódy

en: Search for Shows
sk: Hľadat seriály

en: Search for Tracks
sk: Hladať skladby

en: Season
sk: Séria

en: Season {1}
sk: Séria {1}

en: Seasonal Movies
sk: Sezónne filmy

en: Seasons
sk: Sérií

en: Secure connections
sk: Zabezpečené pripojenia

en: Segmented transcoder timeout
sk: Vypršal čas pre segmentovaný transkodér

en: Select a primary source for ratings.
sk: Vyberte hlavný zdroj pre hodnotenie.

en: Send crash reports to Plex
sk: Odoslať hlásenia o zlyhaní spoločnosti Plex

en: Sep
sk: Sep.

en: Series default
sk: Predvolené nastavenie sérií

en: Server owners may wish to restrict who can see location names for items which contain geolocation metadata. By default only the server owner will have visibility of these.
sk: Majitelia serverov môžu obmedziť kto môže použiť zobrazovanie polohy pre položky, ktoré obsahujú geolokačné metadáta. V predvolenom nastavení ich môže vidieť len majiteľ servera.

en: Server update Channel
sk: Serverový kanál aktualizácií

en: Server version updates
sk: Aktualizácie verzií servera

en: Set the maximum bitrate of a remote stream from this server.
sk: Nastaviť maximálny dátový tok vzdialeného streamu z tohto servera.

en: Set the maximum number of episodes to download for the show.
sk: Nastavte maximálny počet epizód na stiahnutie pre seriál.

en: Set the maximum number of unplayed episodes to keep for the show.
sk: Nastaviť maximálny počet neprehraných epizód na uchovanie pre seriál.

en: Set the progress percentage for video playback at which point the video will be marked as played.
sk: Nastavte percento priebehu prehrávania videa, kedy bude video označené ako prehraté.

en: Set the size of the main database cache size in MB. Changes take effect when server is restarted.
sk: Nastavte veľkosť vyrovnávacej pamäte hlavnej databázy v MB. Zmeny sa prejavia po reštartovaní servera.

en: Set whether items in your library may be replaced by higher resolution recordings. This will replace any matching items in your library, not just prior DVR recordings.
sk: Nastaviť či môžu byť položky vo vašej knižnici nahradené nahrávkami s vyšším rozlíšením. Toto nastavenie nahradí všetky zhodujúce sa položky v knižnici, nielen na nadchádzajúce DVR nahrávky.

en: Shared
sk: Zdieľané

en: Show
sk: Seriál

en: Show Actor
sk: Herec seriálu

en: Show Collection
sk: Zbierka seriálu

en: Show Director
sk: Režisér seriálu

en: Show Edition
sk: Zobraziť vydanie

en: Show Last Watched
sk: Zobraziť posledné pozerané

en: Show Plays
sk: Prehraní seriálu

en: Show Producer
sk: Producent seriálu

en: Show Rating
sk: Hodnotenie seriálu

en: Show Title
sk: Názov seriálu

en: Show Unmatched
sk: Zobraziť nespárované

en: Show Writer
sk: Scenárista seriálu

en: Show Year
sk: Rok seriálu

en: Show collections and their items
sk: Zobrazovať zbierky a položky v nich

en: Show in dock
sk: Zobraziť v docku

en: Show related tracks and albums from TIDAL.
sk: Zobraziť súvisiace skladby a albumy z albumu TIDAL.

en: Show similar free to watch movies and related tracks and albums from TIDAL.
sk: Ukažte podobné filmy zadarmo na pozeranie filmov a súvisiace skladby a albumy od spoločnosti TIDAL.

en: Show suggestions and additional albums from TIDAL, and include TIDAL tracks in Artist Radio.
sk: Zobraziť návrhy a prídavné albumy zo služby TIDAL a zahrnúť skladby zo služby TIDAL v Rádiu Interpréta.

en: Show suggestions and additional albums from libraries shared with you, and include shared tracks in Artist Radio.
sk: Zobraziť návrhy a prídavné albumy z knižníc zdieľaných s vami a zahrnúť zdieľané skladby v Rádiu Interpréta.

en: Show this collection and its items
sk: Zobraziť túto zbierku a jej položky

en: Shown with foreign audio
sk: Zobrazené so separátnym zdrojom audia

en: Shows
sk: Seriály

en: Shows On Now
sk: Práve vysielané seriály

en: Shows You Might Like
sk: Zobrazuje, ktoré by sa vám mohlo páčiť

en: Shows on Now
sk: Teraz vysielané seriály

en: Shutter Speed
sk: Rýchlosť uzávierky

en: Similar Artists
sk: Podobní interpreti

en: Similar Movies in Free To Watch
sk: Podobné filmy na pozeranie zadarmo

en: Singles & EPs
sk: Single a EP

en: Size of IPC buffer (in bytes) when streaming transcodes
sk: Veľkosť IPC zásobníku (v bajtoch) počas streamovania transkódov

en: Skip extras which aren't trailers
sk: Vynechajte doplnky, ktoré nie sú upútavky

en: Slow
sk: Pomaly

en: Slower
sk: Pomalšie

en: Smart shuffling prefers highly rated, popular and less recently heard tracks.
sk: Inteligentné miešanie preferuje vysoko hodnotené, populárne a nedávno vypočuté skladby.

en: Sonic Analysis
sk: Zvuková analýza

en: Sonic analysis allows various features, such as track radio. It can take a long time to complete when analyzing many tracks, and cause high CPU usage.
sk: Zvuková analýza umožňuje rôzne funkcie, ako napríklad stopové rádio. Dokončenie analýzy mnohých stôp môže trvať dlho a môže spôsobiť vysoké využitie CPU.

en: Sonically Similar Albums
sk: Zvukovo podobné albumy

en: Sonically Similar Artists
sk: Zvukovo podobní umelci

en: Sorry, there is no Plex Mix available for this track.
sk: Ľutujeme, ale pre túto skladbu nie je dostupný Plex Mix.

en: Soundtracks
sk: Soundtracky

en: Source
sk: Zdroj

en: Specials
sk: Špeciály

en: Speed at which to limit the total bandwidth not on the local network in kilobits per second. Use 0 to set no limit.
sk: Rýchlosť, ktorou sa bude limitovať celková šírka pásma mimo lokálnej siete v kilobitoch za sekundu. Použite 0 pre zrušenie limitu.

en: Sport
sk: Šport

en: Sports
sk: Športy

en: Sports On Later
sk: Športy vysielané neskôr

en: Sports On Now
sk: Práve vysielané športy

en: Sports on Now
sk: Teraz vysielané športy

en: Start Listening
sk: Začnite počúvať

en: Start Watching
sk: Začať sledovať

en: Start with '{1}'
sk: Začínajúce s '{1}'

en: Stations
sk: Stanice

en: Store track progress
sk: Ukladať priebeh prehrávania

en: Streaming Session doesn't exist or timed out.
sk: Relácia streamovania neexistuje alebo vypršala.

en: Strict TLS configuration
sk: Prísna konfigurácia TLS

en: Studio
sk: Štúdio

[ctx: Studio]
en: More from {1}
sk: Viac z {1}

en: Style
sk: Štýl

en: Style Radio
sk: Štýl rádia

en: Subtitle Language
sk: Jazyk titulkov

en: Success
sk: Úspech

en: Super fast
sk: Super rýchlo

en: Support Away Mode when preventing system sleep
sk: Podporovať mód "som preč" pre prevenciu prechodu systému do spánku.

en: Syncing Play state from remote
sk: Synchronizuje sa stav prehrávania z diaľkového

en: Syncing Play state to remote
sk: Synchronizuje sa stav prehrávania s diaľkovým

en: TIDAL Albums
sk: TIDAL Albumy

en: TIDAL Music Videos
sk: TIDAL Hudobné videá

en: TV Shows
sk: TV Seriály

en: Tag
sk: Značka

[ctx: Tag]
en: More in {1}
sk: Viac v {1}

en: Tags
sk: Značky

en: Team
sk: Tím

en: Terminate Sessions Paused for Longer Than
sk: Ukončenie relácie pozastavenej dlhšie ako

en: The EPG provider does not exist.
sk: Poskytovateľ EPG neexistuje.

en: The GPU or other hardware device that will be used for transcoding
sk: GPU alebo iné hardvérové zariadenie, ktoré sa použije na prekódovanie

en: The Movie Database (Aired)
sk: Databáza filmov (vysielaných)

en: The Relay allows connections to the server through a proxy relay when the server is not accessible otherwise.  Note: this proxy relay is bandwidth limited
sk: Relé umožňuje pripojenie k serveru prostredníctvom proxy prenosu, keď server nie je inak prístupný. Poznámka: Toto proxy relé je obmedzené na šírku pásma

en: The action cannot be performed on the item in its current state
sk: Nie je možné vykonať akciu nad položkou v jej aktuálnom stave

en: The airing occurred in the past and cannot be recorded
sk: Toto vysielanie bolo už odvysielané a nie je možné ho nahrať

en: The airing was already in progress
sk: Vysielanie už prebiehalo

en: The butler analyzed {1} items.
sk: Sluha analyzoval {1} položiek.

en: The butler backed up your database.
sk: Sluha zazálohoval vašu databázu.

en: The butler cleaned {1} media bundles.
sk: Sluha vyčistil {1} balíkov médií.

en: The butler cleaned {1} metadata bundles.
sk: Sluha vyčistil {1} balíkov metadát.

en: The butler collected blob garbage.
sk: Sluha zozbieral blob odpadky.

en: The butler deleted {1} old cache files.
sk: Sluha zmazal {1} starých cache súborov.

en: The butler generated ad markers for {1} show(s).
sk: Sluha vygeneroval značky reklám pre {1} seriály/ov.

en: The butler generated chapter thumbnails for {1} files.
sk: Sluha vygeneroval náhľady kapitol pre {1} súborov.

en: The butler generated {1} credits markers.
sk: Systém vygeneroval {1} značiek kreditov.

en: The butler generated {1} season intro markers.
sk: Sluha vygeneroval úvodné značky sezóny, počet: {1}.

en: The butler generated {1} video preview thumbnails.
sk: Sluha vygeneroval {1} náhľadov video súborov

en: The butler optimized your database.
sk: Sluha optimalizoval vašu databázu.

en: The butler performed deep analysis on {1} files.
sk: Sluha vykonal hĺbkovú analýzu na {1} súboroch.

en: The butler performed loudness analysis on {1} albums.
sk: Sluha vykonal analýzu hlasitosti na {1} albumoch.

en: The butler performed sonic analysis on {1} batches of albums.
sk: Sluha vykonal zvukovú analýzu {1} dávok albumov.

en: The butler refreshed all libraries.
sk: Sluha obnovil všetky knižnice.

en: The butler refreshed {1} artists.
sk: Sluha obnovil {1} interpretov.

en: The butler refreshed {1} items.
sk: Sluha obnovil {1} položiek.

en: The butler refreshed {1} movies.
sk: Systém obnovil {1} filmov.

en: The butler refreshed {1} seasons.
sk: Sluha obnovil {1} sezón.

en: The butler refreshed {1} shows.
sk: Systém obnovil {1} relácií.

en: The butler wasn't able to back up your database.
sk: Sluhovi sa nepodarilo zazálohovať vašu databázu.

en: The cleanup cleaned {1} media bundles.
sk: Čistenie vyčistilo {1} zväzky médií.

en: The cleanup cleaned {1} metadata bundles.
sk: Čistenie vyčistilo {1} zväzky metadát.

en: The default duration to record after the scheduled time.
sk: Predvolená dĺžka nahrávania pred plánovaným časom.

en: The default duration to record before the scheduled time.
sk: Predvolená dĺžka nahrávania pred plánovaným časom.

en: The destination library or location did not exist
sk: Cieľová knižnica alebo umiestnenie neexistuje

en: The device does not exist
sk: Toto zariadenie neexistuje

en: The device does not tune the required channel
sk: Týmto zariadením nie je možné naladiť požadovaný kanál

en: The device has no associated grabber
sk: Toto zariadenie nemá priradený získavač

en: The device is busy
sk: Zariadenie je zaneprázdnené

en: The device is in use with an existing DVR
sk: Toto zariadenie už používa iné DVR

en: The device is not in use by this DVR
sk: Toto zariadenie nie je použité týmto DVR

en: The directory in which database backups are stored.
sk: Adresár kde sa budú ukladať zálohy databázy.

en: The download was aborted
sk: Sťahovanie bolo prerušené

en: The download was cancelled
sk: Sťahovanie bolo zrušené

en: The media version already exists
sk: Verzia média už existuje

en: The network interface local clients will use to connect.
sk: Sieťové rozhranie, ktoré bude použité pre lokálnych klientov.

en: The owner of the server will be allowed to delete media files from disk.
sk: Majiteľ servera bude môcť mazať súbory médií z disku.

en: The path is invalid
sk: Cesta je neplatná

en: The path where local application data is stored
sk: Cesta kde sú uchovávané lokálne dáta aplikácie

en: The quality of the transcoding used for live TV or recording. Selecting original format may result in very large files.
sk: Kvalita transkódovania použitá pre živé televízne vysielanie alebo nahrávky. Zvolenim pôvodného formátu môžete získať veľmi veľké súbory.

en: The recording conflicts with other recordings
sk: Nahrávanie je v konflikte s ostatnými nahrávkami

en: The recording duration was 0 minutes
sk: Trvanie nahrávania bolo 0 minút

en: The recording failed
sk: Nahrávanie zlyhalo

en: The recording was aborted
sk: Nahrávanie bolo prerušené

en: The recording was cancelled
sk: Nahrávanie bolo zrušené

en: The recording was not started because airing was in progress
sk: Nahrávanie sa nespustilo pretože vysielanie už prebieha

en: The server is not connected to plex.tv
sk: Server nie je pripojený ku plex.tv

en: The server's account does not have a Plex Pass and cannot use the Sync feature
sk: Účet na serveri nemá Plex Pass a preto nie je možné použiť funkciu Sync

en: The server's disk is almost full (less than 10GB remaining)
sk: Disk na serveri je skoro plný (je k dispozícii menej ako 10GB voľného miesta)

en: The source media was not found
sk: Zdrojové médiá sa nenašli

en: The time (in seconds) between each video preview frame.
sk: Čas (v sekundách) medzi jednotlivými snímkami videa.

en: The time at which the background maintenance tasks stop running.
sk: Čas ukončenia úloh údržby v pozadí.

en: The time at which the server starts running background maintenance tasks.
sk: Čas spustenie úloh údržby v pozadí.

en: The user does not have permission to sync
sk: Používateľ nemá povolenú synchronizáciu

en: The x264 preset value used for background transcoding (Sync and Media Optimizer). Slower values will result in better video quality and smaller file sizes, but will take significantly longer to complete processing.
sk: Prednastavená hodnota x264 použitá pre transkódovanie v pozadí (Synchronizácia a Optimalizovanie médií). Pomalšie hodnoty budú produkovať lepšiu kvalitu videa a nižšie veľkosti, avšak táto konverzia bude podstatne dlhšie trvať.

en: TheTVDB (Absolute)
sk: TheTVDB (celkové)

en: TheTVDB (Aired)
sk: TheTVDB (vysielané)

en: There is a duplicate channel mapping
sk: V mapovaní kanálu sa nachádza duplicita

en: There is a duplicate recording already active
sk: Existuje už aktívne duplicitné nahrávanie

en: There was a transcoder error
sk: Pri transkódovaní došlo k chybe

en: There was not enough free disk space to start the download
sk: Na spustenie sťahovania nebolo dostatok voľného miesta na disku

en: There was not enough free disk space to start the recording
sk: Nedostatočný priestor na disku pre zahájenie nahrávania

en: This Day
sk: Tento deň

en: This Episode
sk: Táto epizóda

en: This Event
sk: Táto udalosť

en: This Month
sk: Tento mesiac

en: This Season
sk: Táto séria

en: This allows the server to stream media to DLNA (Digital Living Network Alliance) devices.
sk: Toto umožňuje serveru streamovať médiá do DLNA (Digital Living Network Alliance) zariadení.

en: This app cannot play this item. The reason is: {1}.
sk: Táto aplikácia nedokáže prehrať túto položku. Dôvod je: {1}.

en: This app does not allow item to be converted for playback. Check your settings and try again.
sk: Táto aplikácia neumožňuje konverziu danej položky. Skontrolujte svoje nastavenia a skúste to znovu.

en: This app does not allow this item to be direct played. Check your settings and try again.
sk: Táto aplikácia neumožňuje túto položku prehrávať napriamo. Skontrolujte svoje nastavenia a skúste to znovu.

en: This device already exists
sk: Toto zariadenie už existuje

en: This enables the media server to discover other servers and players on the local network.
sk: Toto umožní media serveru objaviť iné servery a prehrávače v lokálnej sieti.

en: This feature is Plex Pass only.
sk: Táto funkcia vyžaduje Plex Pass.

en: This helps us improve your experience.
sk: Toto nám pomáha vo vylepšovaní vášho zážitku.

en: This name will be used to identify this media server to other computers on your network. If you leave it blank, your computer's name will be used instead.
sk: Tento názov bude použitý pri identifikácii tohto médiálneho servera ostatným počítačom vo vašej sieti. Ak ho ponecháte prázdny, bude ako názov použitý názov Vášho počítača.

en: This will influence which content rating system is used. Changing this setting will require refreshing the metadata for the changes to take effect.
sk: To ovplyvní, ktorý systém hodnotenia obsahu sa použije. Aby sa zmeny prejavili, zmena tohto nastavenia si bude vyžadovať obnovenie metadát.

en: Time Travel Radio
sk: Rádio cesta v čase

en: Time at which tasks start to run
sk: Čas spustenia úloh

en: Time at which tasks stop running
sk: Čas ukončenia úloh

en: Timeline
sk: Časová os

en: Timeout in seconds segmented transcodes wait for the transcoder to begin writing data.
sk: Časový limit v sekundách počas ktorých budú transkódované segmenty čakať na transkodér než začne zapisovať dáta.

en: Title
sk: Názov

en: Tone Mapping Brightness
sk: Jas mapovania tónov

en: Tone Mapping Contrast
sk: Kontrast mapovania tónov

en: Tone Mapping Saturation
sk: Sýtosť mapovania tónov

en: Tonemapping Algorithm
sk: Algoritmus tónového mapovania

en: Top Albums from (Genre)
sk: Najlepšie albumy zo (žáner)

en: Top Albums from (Year)
sk: Najlepšie albumy z (rok)

en: Top Movies by (Actor or Director)
sk: Najlepšie filmy od (herec alebo režisér)

en: Top Movies in (Genre)
sk: Najlepšie filmy v (žáner)

en: Top Rated TV
sk: Najlepšie hodnotené televízie

en: Top Unwatched Movies
sk: Najlepšie nezhliadnuté filmy

en: Track Added At
sk: Skladba pridaná o

en: Track Genre
sk: Žáner skladby

en: Track Last Played
sk: Skladba naposledy prehraná

en: Track Last Rated
sk: Sledovať naposledy hodnotené

en: Track Last Skipped
sk: Skladba naposledy preskočená

en: Track Mood
sk: Nálada skladby

en: Track Plays
sk: Počet prehraní skladby

en: Track Popularity
sk: Popularita skladby

en: Track Rating
sk: Hodnotenie skladby

en: Track Skips
sk: Počet preskočení skladby

en: Track Source
sk: Zdroj stopy

en: Track Title
sk: Názov skladby

en: Tracks
sk: Skladby

en: Tracks from {1}
sk: Skladby z {1}

en: Trailers for Upcoming Blu-ray Releases
sk: Ukážky pre filmy idúce do Blu-Ray distribúcie

en: Trailers for Upcoming Theatrical Releases
sk: Ukážky pre filmy idúce do kín

en: Transcode
sk: Transkódovať

en: Transcode Quality
sk: Kvalita prekódovania

en: Transcoded HDR content will appear highly dimmed and desaturated with this disabled. Additional driver components may be needed to support hardware transcoding with this feature enabled; see our support articles for further details.
sk: Prekódovaný obsah HDR bude pri tejto deaktivácii vyzerať veľmi tlmený a desaturovaný. Na podporu hardvérového prekódovania so zapnutou touto funkciou môžu byť potrebné ďalšie komponenty ovládača; ďalšie podrobnosti nájdete v našich článkoch podpory.

en: Transcoder Quality
sk: Kvalita transkódovania

en: Transcoder default duration
sk: Predvolené trvanie transkodéra

en: Transcoder default prune buffer
sk: Predvolený strihací zásobník transkodéra

en: Transcoder default throttle buffer
sk: Predvolené priškrtenie zásobníka transkodéra

en: Transcoder quality
sk: Kvalita transkodéra

en: Transcoder temporary directory
sk: Dočasný adresár pre Transkodér

en: Transcoding Media for {1}
sk: Transkódovanie médií pre {1}

en: Trash
sk: Odpad

en: Treat WAN IP As LAN Bandwidth
sk: Považovať WAN IP ako prevádzku v LAN

en: Treat incoming requests from this network's WAN IP address as LAN requests in terms of bandwidth.  This often occurs when DNS rebinding protection is in place and clients on the LAN cannot contact the server directly but instead have to go through the WAN IP address.
sk: Považovať prichádzajúce požiadavky z WAN adresy IP ako požiadavky z LAN v zmysle šírky pásma. Toto je dôležité vtedy, keď je aplikovaná ochrana voči DNS rebinding a klienti v LAN sa nemôžu spojiť napriamo so serverom, ale musia použiť WAN adresu IP.

en: Tried {1}
sk: Skúsilo sa {1}

en: Tuner in use by another process
sk: Tuner používaný iným procesom

en: Type
sk: Typ

en: Ultra fast
sk: Ultra rýchlo

en: Unable to add device to DVR
sk: Zariadenie sa nedá pridať do DVR

en: Unable to find playlist for sync item
sk: Nedá sa nájsť playlist pre synchronizovanú položku

en: Unable to get channel listing from device
sk: Zo zariadenia nie je možné získať zoznam kanálov

en: Unable to get lineups.
sk: Nie je možné získať zostavy.

en: Unable to remove device from DVR
sk: Zariadenie nie je možné odstrániť z DVR

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown device
sk: Neznáme zariadenie

en: Unknown item
sk: Neznáma položka

en: Unknown media grabber
sk: Neznámy získavač médií

en: Unknown provider requested to make decision.
sk: Neznámý poskytovateľ požiadal o rozhodnutie.

en: Unknown source
sk: Neznámy zdroj

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Unknown sync item
sk: Neznáma položka synchronizácie

en: Unknown sync list
sk: Neznámy zoznam synchronizácie

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Unmatched
sk: Nespárované

en: Unwatched
sk: Nezhliadnuté

en: Unwatched Episodes
sk: Neprehrané epizódy

en: Unwatched Videos
sk: Nezhliadnuté videá

en: Up Next
sk: Nasledujúce

en: Up Next from Free to Watch
sk: Ďalej z ponuky Zadarmo na pozretie

en: Up Next in {1}
sk: Nasledujúci za {1}

en: Update all libraries during maintenance
sk: Aktualizovať všetky knižnice počas údržby

en: Upgrade media analysis during maintenance
sk: Aktualizovať analýzu médií počas údržby

en: Use DVR Setting
sk: Použiť nastavenie DVR

en: Use hardware acceleration when available
sk: Použiť hardvérovú akceleráciu ak je dostupná

en: Use hardware-accelerated video encoding
sk: Použiť hardvérovo akcelerované kódovanie videa

en: Use language preferences from plex.tv
sk: Použiť predvoľby jazyka z plex.tv

en: Use local assets
sk: Použite miestne prostriedky

en: Use localized posters when available. This is determined by the library language setting.
sk: Ak sú k dispozícii, použite lokalizované plagáty. To je určené nastavením jazyka knižnice.

en: Use original title
sk: Použiť pôvodný názov

en: Use original titles
sk: Použiť originálne názvy

en: Use red band (restricted audiences) trailers when available
sk: Použiť upútavky pre červené pásmo (pre obmedzené publikum), ak sú dostupné

en: Use season titles
sk: Použiť názvy sezón

en: Use season titles when available.
sk: Ak sú k dispozícii názvy sezón, použiť ich.

en: Use the original title for this item regardless of the library language.
sk: Použiť pôvodný názov tejto položky bez ohľadu na jazyk knižnice.

en: Use the original titles for all items regardless of the library language.
sk: Použiť originálne názvy pre všetky položky bez ohľadu na jazyk knižnice.

en: User currently viewing the content
sk: Používateľ si práve prezerá obsah

en: Value is in minutes. Terminate any sessions which have been paused for a longer time than specified amount of time.  Audio-only sessions and live sessions are excluded
sk: Hodnota je v minútach. Ukončite všetky relácie, ktoré boli pozastavené na dlhšie obdobie, ako je stanovené. Vylúčené sú iba zvukové a živé relácie

en: Verbose logging is only useful to debug specific issues and should only be enabled if requested by support staff.
sk: Podrobné protokolovanie je užitočné iba na ladenie konkrétnych problémov a malo by sa povoliť, iba ak to vyžaduje pracovník podpory.

en: Very fast
sk: Veľmi rýchlo

en: Very slow
sk: Veľmi pomaly

en: Video play completion behaviour
sk: Správanie pri dokončení prehrávania videa

en: Video played threshold
sk: Hranica prehratia videa

en: Video preview thumbnail frame duration
sk: Trvanie miniatúry ukážky videa

en: Video preview thumbnails provide live updates in Now Playing and while seeking on supported apps. Thumbnail generation may take a long time, cause high CPU usage, and consume additional disk space. You can turn off thumbnail generation for individual libraries in the library's advanced settings.
sk: Náhľady videí poskytujú živé aktualizácie v Teraz prehrávané a počas vyhľadávania vo videu na podporovaných aplikáciách. Generovanie náhľadov môže trvať neúmerne dlho, spôsobovať vysoké zaťaženie CPU a konzumovať priestor na disku. Náhľady môžete vypnúť jednotlivo pre každú z knižnúc v pokročilých nastaveniach.

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Web Manager URL
sk: URL Web manažéra

en: Webhooks
sk: Webhooky

en: Weeks to consider for Continue Watching
sk: Týždne, ktoré ponúkať ako "Pokračovať v sledovaní"

en: What's On
sk: Práve vysielané

en: What's On Later
sk: Čo sa vysiela neskôr

en: What's On Now
sk: Čo sa teraz deje

en: When changes to library folders are detected, only scan the folder that changed.
sk: Ked sa zistia zmeny na priečinkoch v knižnici, skenovať len zložku, ktorá sa zmenila.

en: When enabled, richer information is downloaded for some shows and movies. This makes guide refreshing slower.
sk: Ak toto povolíte, pre niektoré seriály a filmy sa stiahnu ďalšie informácie. Obnovenie sprievodcu bude preto trvať dlhšie.

en: When scanning this library, prefer embedded tags and local files if present.
sk: Pri skenovaní tejto knižnice preferovať vložené značky a miestne súbory, ak sú k dispozícii.

en: When scanning this library, use local posters and artwork if present.
sk: Pri skenovaní tejto knižnice použite miestne plagáty a umelecké diela, ak sú dostupné.

en: When set to "Required", some unencrypted connections (originating from the Media Server computer) will still be allowed and apps that don't support secure connections will not be able to connect at all.
sk: Pri nastavení na "Vyžadované", niektoré nešifrované spojania (pochádzajúce z počítača, na ktorom beží Media Server) budú naďalej povolené a aplikácie, ktoré nepodporujú zabezpečené spojenia sa nebudú môcť pripojiť vôbec.

en: Where to automatically obtain album cover art.
sk: Kde automaticky získať obal albumu.

en: Where to automatically obtain genres for artists and albums.
sk: Kde automaticky získavať žánre pre umelcov a albumy.

en: Which user's activity (e.g. user rating, play count, or watched status) is used for the collection filtering.
sk: Ktorá aktivita používateľa (napr. hodnotenie používateľa, počet prehratí alebo stav pozerania) sa používa na filtrovanie zbierky.

en: Writer
sk: Scenárista

en: Year
sk: Rok

[ctx: Year]
en: Photos from {1}
sk: Fotografie z {1}

[ctx: Year]
en: This Day in {1}
sk: Tento deň v {1}

[ctx: Year]
en: This Month in {1}
sk: Tento mesiac v {1}

[ctx: Year]
en: Top Albums from {1}
sk: Najlepsie albumy z {1}

[ctx: Year]
en: Videos from {1}
sk: Videá z {1}

en: Yes
sk: Áno

en: You cannot create or edit playlists on this server.
sk: Na tomto serveri nemôžete vytvárať alebo upravovať playlisty.

en: You have too many active streams.
sk: Máte príliš veľa aktívnych streamov.

en: Your library will be updated automatically when changes to library folders are detected.
sk: Vaša knižnica sa aktualizuje keď sa zaznamenajú zmeny v zložkách

en: [Experimental] If enabled use hardware encoders instead of software encoders.
sk: [Experimentálne] Ak je povolené, použijú sa hardvérové ​​kódovače namiesto softvérových kódovačov.

en: [Experimental] Quality scale of 99 (High) - 0 (Low) where the higher quality also results in a higher filesize.
sk: [Experimentálna] Stupnica kvality 99 (Vysoká) - 0 (Nízka), kde vyššia kvalita má za následok aj vyššiu veľkosť súboru.

en: [Experimental] This can save disk space and improve compatibility. Converting requires a fast CPU.
sk: [Experimentálne] Týmto môžete ušetriť miesto na disku a zvýšiť kompatibilitu. Konverzia vyžaduje rýchly procesor.

en: [Unknown Season]
sk: [Neznáma sezóna]

en: a direct connection to the server is not available
sk: nie je možné priame pripojenie k serveru

en: admin only
sk: len admin

en: and
sk: a

en: as a scheduled task
sk: ako naplánovaná úloha

en: as a scheduled task and when media is added
sk: ako naplánovanú úlohu a keď sa pridá médium

en: audio
sk: zvuk

en: begins with
sk: začína na

en: both, try online first
sk: oboje, skúste najskôr online

en: contains
sk: obsahuje

en: daily
sk: denne

en: decoder
sk: dekodér

en: disabled
sk: zakázaný

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: enabled
sk: povolené

en: encoder
sk: kodér

en: ends with
sk: končí sa s

en: every 12 hours
sk: každých 12 hodín

en: every 15 minutes
sk: každých 15 minút

en: every 2 hours
sk: každé 2 hodiny

en: every 30 minutes
sk: každých 30 minút

en: every 6 hours
sk: každých 6 hodín

en: everyone
sk: každý

en: hourly
sk: každú hodinu

en: iTunes library XML path
sk: Cesta k XML knižnici iTunes

en: is
sk: je

en: is after
sk: je po

en: is before
sk: je pred

en: is false
sk: neplatí

en: is greater than
sk: je väčší

en: is less than
sk: je menší

en: is not
sk: nie je

en: is true
sk: platí

en: local detection only
sk: iba lokálna detekcia

en: never
sk: nikdy

en: only online (no local detection)
sk: iba online (bez lokálnej detekcie)

en: subtitle
sk: podtitul

en: the server administrator has set a limit
sk: administrátor servera nastavil limit

en: unavailable
sk: nedostupné

en: unknown
sk: neznáme

en: {1} Collection
sk: {1} zbierka

en: {1} Star
sk: {1} hviezda
